Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kojamehe luud teeb häält (Vastuseid: 42 | Vaatamisi: 5652)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.11.04 23:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Sniper
Minu masinal hakkasid samuti kojamehed kriuksuma, kuid mina kahtlustan, et viga on pigem müüdavates aknapesu vedelikes.Koguaeg kasutanud helesinist(marki ei mäleta) pesuainet ja probleeme ei ole olnud kuid nüüd ostsin mingit roosaka värvusega pesu vedelikku ja luuad hakkasid kriuksuma.Esimesel võimalusel lasen selle paagist välja ja panen sinise sisse tagasi.
Sinine on tavaliselt talvine ja punane suvine. Täiesti mõistlik otsus punane praegu välja lasta. ;)

Black@Polar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 24.11.04 08:14 Tsiteeri


kui saksast toodi auto, olid peal mingid kojamehed mis ei teinud piuksugi-absoluutselt vaiksed ja ei hypanud kah. kuna nyydseks olid ära kulunud harjad siis ostsin uued (ainult need kummiosad, kojamehe raam jäi sama) ja kohe oli kriuks sees:mad: siit järeldus-kriuks tuleb kummiharjast. muidugi ma ostsin need odavad All-Ride'i kummid prismast, niiet kes veel sealt ostnud, pole teli kasu mingist väänamisest ega muust loitsust. nad lihtsalt ongi kriuksuga...
lähiajal ostan need 100% silicone kummid (mis on ca 4x kallimad) ja katsetan nendega. eks annan siis tulemustest teda:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.11.04 11:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja martinjev
siis ostsin uued (ainult need kummiosad, kojamehe raam jäi sama) ja kohe oli kriuks sees:mad: siit järeldus-kriuks tuleb kummiharjast. muidugi ma ostsin need odavad All-Ride'i kummid prismast, niiet kes veel sealt ostnud, pole teli kasu mingist väänamisest ega muust loitsust. nad lihtsalt ongi kriuksuga...
lähiajal ostan need 100% silicone kummid (mis on ca 4x kallimad) ja katsetan nendega. eks annan siis tulemustest teda:)
Koonerdamine pole tõesti kokkuhoid. :P Ära parem nende kummidega jama, osta komplekt Trico, Hella, Valeo, Bosch'i või muu tuntud tootja kojamehi ja saad aasta muretult ja kriuksuvabalt ära sõita.
Kojameeste valiku kohta loe siit.

Black@Trico


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 24.11.04 15:19 Tsiteeri


Vähemasti minu uued Trico-d häälitsevad ja hüppavad aeg-ajalt.Klaasi olukord on hea,see on vahetatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 24.11.04 17:02 Tsiteeri


Siis ikka lõhnab selle kojamehe varre väänamise järgi. Võtan ise hoogu, et seda teha, aga kardan ära murda hoopis. Kõrvalistuja oma sai hella kõverik - ikka hüppab ja häälisteb, muidugi ka klaas vana (aastat '97, nagu autogi).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 24.11.04 20:19 Tsiteeri


asi selles et mul tekkis kriuks kohe pärast KUMMI vahetust. enne oli täielik vaikus, seega viga ei olnud mingis klaasis ega varres, vaid puhtalt kummiharjas. täna proovisin-panin vana kummi tagasi ja jällegi vaikus majas
a krt kojamehed saksast pärit, ei tea mis materjalist tehtu ja mis virma:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 25.11.04 08:49 Tsiteeri


Ei hakka uut teemat tegema. Nimelt hommikul kui olin klaasi jääst puhtaks teinud ja panin kojamehed tööle selgus, et juhipoolne ei pühi üldse midagi ära.
Lähemal vaatamisel nägin, et juhipoolne kojamees läheb klaasist eemale hoopis. Esimesed 2 cm on veel klaasiga kontakt, kuid siis läheb klaasist eemale.
Esialgu ei osanud muud teha kui väänasin seda kojamehe vart nii palju, et kojamees käis koguaeg klaasi vastu.
Kes ütleb milles probleem võib olla, alles eile töötas ilusti?
Ning kas probleemile on mingi muu lahendus ka peale varre väänamise?


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.11.04 09:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja catman
Lähemal vaatamisel nägin, et juhipoolne kojamees läheb klaasist eemale hoopis. Esimesed 2 cm on veel klaasiga kontakt, kuid siis läheb klaasist eemale.
Esialgu ei osanud muud teha kui väänasin seda kojamehe vart nii palju, et kojamees käis koguaeg klaasi vastu.
Kes ütleb milles probleem võib olla, alles eile töötas ilusti?
Ning kas probleemile on mingi muu lahendus ka peale varre väänamise?
Ilmselt on see vedruga liigend seal ära jäätunud. Usun, et kui ära sulab, siis hakkab jälle vastu klaasi suruma. Või said sa kojameest klaasist eemale tõsta nii et sealt liikus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 25.11.04 09:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Ilmselt on see vedruga liigend seal ära jäätunud. Usun, et kui ära sulab, siis hakkab jälle vastu klaasi suruma. Või said sa kojameest klaasist eemale tõsta nii et sealt liikus?

Kojamehe sain klaasist eemale tõmmata küll, aga kas ta seal ka liikus seda ma ei proovinud. st. Muidu oli nagu normaalne, kuid kojamees liikus klaasist eemale.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 25.11.04 13:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja catman
Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Ilmselt on see vedruga liigend seal ära jäätunud. Usun, et kui ära sulab, siis hakkab jälle vastu klaasi suruma. Või said sa kojameest klaasist eemale tõsta nii et sealt liikus?

Kojamehe sain klaasist eemale tõmmata küll, aga kas ta seal ka liikus seda ma ei proovinud. st. Muidu oli nagu normaalne, kuid kojamees liikus klaasist eemale.

Eh ja sulasgi lahti midagi, igatahes nüüd töötab ilusti. Enne veel kriuksus ka hirmsasti, kuid nüüd on täitsa korras.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 15.12.06 11:24 Tsiteeri


Ei hakanud uut teemat tegema.
Sai uus auto ostetud ja kojamehed käivad hommikul alguses veidi aeglaselt, kuid hiljem hakkavad normaalselt liikuma. Sai ka kojamehe võlle õlitatud, läks veidi vast paremaks.
Aga probleem on hoopis selles, et kojamehed hüppavad klaasil nii minnes kui ka natukene tagasi tulles.
Eile sai ka uued Valeo raamita kojamehed ostetud, kuid hüppamine on ikkagi alles.

Milles võib probleem olla?


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 15.12.06 12:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Esialgne postitaja catman
Lähemal vaatamisel nägin, et juhipoolne kojamees läheb klaasist eemale hoopis. Esimesed 2 cm on veel klaasiga kontakt, kuid siis läheb klaasist eemale.
Esialgu ei osanud muud teha kui väänasin seda kojamehe vart nii palju, et kojamees käis koguaeg klaasi vastu.
Kes ütleb milles probleem võib olla, alles eile töötas ilusti?
Ning kas probleemile on mingi muu lahendus ka peale varre väänamise?
Ilmselt on see vedruga liigend seal ära jäätunud. Usun, et kui ära sulab, siis hakkab jälle vastu klaasi suruma. Või said sa kojameest klaasist eemale tõsta nii et sealt liikus?


Ostsin endale kah BOCH-i kojamehed. Ja jama selles, et juhipoolse akna nurga juurest tõuseb kojamehe serv õhku. ja sealt ei pühi. Eelmiste kojameestega ei täheldanud sellist asja..
Vahetasin kojamehed omavahel ära, asi ei muutnud.
Kas viga on kojameestes, mis ei suuda piisavalt klaasi kujuga enda kuju muuta (sest see äär keerab päris järsult C4-jal) või on viga nendes topeltvedrudes seal kojamehe varre küljes, mis on lihtsalt ära surnud ja ei suuda kojameest vastu suruda? Ja midagi külmunud seal küll pole.

Kas katsetada kah seda varre väänamist, või on mingi targem lahendus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 15.12.06 14:05 Tsiteeri


Mina sain oma probleemist peale seda lahti kui uued Boschi raamita kojamehed installisin.
Praguseks juba teine komplekt ja peavad ilusti vastu ja on ka suurtel kiirustel efektiivsed ja vaiksed.
See on ka üks põhjus, miks ma uuesti samad luuad ostsin.
Juhipoolne pole mul samas kunagi jamanud, probleeme oli kõrvalistuja poolse luuaga.

Olen tähele pannud, et see ei ole ainult Audide viga- näiteks uus Jaguar hiilgab sama fenomeniga.

Seda klaasivaha ei soovita ma kellegile, seda mul endal terve pudel üle ja peale väsimist jätab rõveda halvasti libiseva pinna klaasile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.06 14:43 Tsiteeri


Mul A4-jal samamoodi parempoolne kojamees alt paremat nurka ei pühi. Bosch raamita kojamehed. B4-jal oli mul minu mäletamist mööda sama probleem. Ei mäleta enam kuidas raamiga kojamehed töötasid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 15.12.06 20:29 Tsiteeri


See parema nurga eemalehoidmise probleem on kõigil poekojameestel, mida mina näinud olen...


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 15.12.06 20:31 Tsiteeri


Mul hakkas jama pihta siis kui olin sirgemaks väänanud juhipoolse kojamehe varda. Kui auto enda valdusesse sain oli juhipoolne kojamehe vars mehiselt kaardu väänatud. Hakkas häirima ja väänasin sirgeks. Siis hakkasid jamad pihta - kriuksub, hüppab(eriti suurel kiirusel ja kui rekka vastu tuleb( tuul suur taga)), püsti asendis klaasist eemal jms. Hakkasin siis asja uurima ja kui lasin kojamehe püstisesse asendisse(kojamehed käima ja kui püsti siis süüde välja) märkasin, et vastu klaasi ainult kojamehe kummi kesk osa. Otsad - nii ülemine kui alumine olid eemal. Hakkasin siis vart uurima ja avastasin, et alumises otsas kus vedru, jääb vars kandma liigendi kohalt. Vedrul ei ole enam kusagile tõmmata.
Selle jupi (mis kinnitub mutriga võlli külge ja mille külge kinnitub ka üks vedrude ots) üks osa ulatub kojamehe varre plekist "karbi" alla. Minifreesiga lasin neid "kandureid" madalamaks. ASi läks paremaks, aga aja puuduse tõttu ei jõudnud asja lõpule viia.

Samas on semul A100 '88 a ja kojamehed ei tee mitte ühtegi kriuksu ei tuulega ei kuivalt. Samas esiklaas selline, et ei kannata vastu paistva madala päikesega sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.06 18:55 Tsiteeri


http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id=159546&size=l&album_id=2316

no mul on ka see nurk natuke eemal kuid see mind ei häiri !

kojameesteks SWF Visioflex


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
HT
huviline



Registreerunud 03.01.05
Asukoht: Tallinn,Saue
Kasutaja on eemal

Auto: üks teine VAG

postitati 16.12.06 21:04 Tsiteeri


Osedel tootjatel (nt Trico) on olemas ka nn kõveraid raamiga kojamehi,kus kojamees on kergelt kaardus ja siis seda momenti ei teki,et kojamehe ots jääks õhku


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.3% - SQL: 58.7%]