Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C5 2.5TDI (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 6969)
AloL
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Rakvere, Luha 12-1
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 01.11.11 18:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Ma arvan, et antud teema konteksti see bensuka-diisli vaidlus päris üheselt ei lähe.:D
Lihtsalt tõin valja diisli peamise eelise- pöörded on tükk maad madalamad ja ei ole mingit tarvidust mõnusa momendi nautimiseks meeletult peenestada.
Lisaks on see mootor vanemate R4 või ka R5'tega võrreldes väga ühtlase ja ilusa käiguga mistõttu vibratsiooniallergikutel ei tasu seda sugugi peljata.

Mind ikkagi huvitab, et missuguse masina kasuks teemaalgataja otsustab/otsustas?


Praegu ei teagi, aga kahtlen et diisel A6'e, kuna 1.9't eriti saada ei ole selles aastajärgus ja hinnaklassis nagu minule sobiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 01.11.11 23:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ma ei ole saanud mitte ühegi diisliga sõita, mis oleks sama stabiilne tühikäigul nagu korras bensukas, sõites on olnud suht ok diisleid, kui siis Soomes üks takso oli uuem superb, see oli ikka suht ok, kuigi ilmselt jah 2,0 r4 diisel, aga vähemalt tagaistmel ei saanud aru, et diisel, ilmselt roolist ja käigukangist oleks saanud aru:cool:

Peaksid proovima 3.0TDI CR mootorit, sama vaikne kui 3.2FSI. 2.0TDI CR on väga vaikne mootor, 3.2FSI ei saa mürakohapealt s'italegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
DT85
huviline



Registreerunud 26.06.11
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.11 12:36 Tsiteeri


See hinnaklass, kus istuvad 1.9TDI mootorid A6 peal on eriline müstika. Samad mootorid istuvad passatite, golfide, borade ja A4de peal. Ei ütleks, et nendel mudelitel diisel eriliselt kallim oleks kui bensukad. Samas, A6 puhul oleks tegu nagu maailmaimega. Ei saa sellest fenomenist aru. Pigem selle raha eest, mille säästad bensukat ostes saab sõita mõni mees paar aastat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 02.11.11 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Peaksid proovima 3.0TDI CR mootorit, sama vaikne kui 3.2FSI. 2.0TDI CR on väga vaikne mootor, 3.2FSI ei saa mürakohapealt s'italegi.


Möh!?:o C5'l pole sellest valikust ju ühtegi?

Edit: sellest 1,9 fenomenist mina ka aru ei saa. Kui inimene on nõus mugavuse ja sõidurõõmu arvelt nii suurele kompromissile minema siis on mõistlikum juba mõni teistsugune masin osta.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.1% - SQL: 68.9%]