Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A6-C5 Avandi tagaluugi augukatte "Facelift" Kas keegi klubilistest on seda ise tuuninud? (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2028)
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 13.10.11 20:11 Tsiteeri
A6-C5 Avandi tagaluugi augukatte "Facelift" Kas keegi klubilistest on seda ise tuuninud?



Tunneks huvi, kas keegi on toda plastikut mingit värvi värvinud ning mis eeltöid kasutanud. Sõber siin arvas, et too tükk võiks olla samavärvi mis kere. Tekkib aga küsimus et kuidas udutuled täpselt kinni katta ja mis teibiga, et kaubanduslik välimus alles jääks. Samas mis värvi ja krunti soovitate kasutada selle töö juures ning üleülse võiks keegi, kes on sellega ennem tegelenud, anda teada kuidas töökulg nagu käima peaks. See postitus peaks osaliselt sobima nagu DIY rubriigi alla aga postitasin ta siiski siia, kuna küsin ju ise nõu :) Pole ise just kõige pädevam selliseid töid ette võtma nagu kvaliteet värvimine, aga eeltöö teeks ise ja töökohas saaks asja üle värvida lasta märgvärvikambris.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 18.10.11 22:11 Tsiteeri


Vaatan et polegi nagu eriti aktiviste selles valdkonnas. Lugejaid on üle 100 aga kaasa rääkijaid teemas üks suur 0 :D Anyway ma juba viisin tüki pädeva automaalri kätte - eks ta ise vaatab mis sellest saab ... ehk saab parem kui orikas ja annan ise hiljem lahkelt ka tagasisidet.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.10.11 08:39 Tsiteeri


Kunagi ammu sai E30 tagatulesid tuunides analoogselt teibist lõigatud šabloone kasutatud. :)

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3208


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 21.10.11 05:03 Tsiteeri


Olen viimasel ajal hakanud tänavapildis üha enam nägema , et samad nö helkurid on tumeda lakiga üle värvitud. Üleeile nägin isegi sellist isendit millel oli terve see tükk mustaks värvitud, nii et isegi udutulesid polnud enam alles. Huvitav kuidas selline asi ARK-st ülevaatusel peaks läbi minema, sest minu teada on keelatud tehase poolt paigaldatud tulede kaotamine ja mu endal masinatel on ülevaatuspunktis mitmeid kordi udutulede töökõlblikust kontrollitud. Ei hakanud silma ka see, et kuskile oleks mingi lisa udutuli installitud. Võimalik et tegemist oli mõne siinse klubikaaslase autoga. C5 sedaan (minu mälumööda sinine metallik) ja liikus kuskil kella 5-6 vahel 19. okt 2011 Nõmme mäest alla Akadeemia tee ring-ristmiku suunas. Numbrimärk oli suht spetsiifiline aga kahjuks pole enam kombinatsioon meeles.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 21.10.11 07:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Olen viimasel ajal hakanud tänavapildis üha enam nägema , et samad nö helkurid on tumeda lakiga üle värvitud. Üleeile nägin isegi sellist isendit millel oli terve see tükk mustaks värvitud, nii et isegi udutulesid polnud enam alles. Huvitav kuidas selline asi ARK-st ülevaatusel peaks läbi minema, sest minu teada on keelatud tehase poolt paigaldatud tulede kaotamine ja mu endal masinatel on ülevaatuspunktis mitmeid kordi udutulede töökõlblikust kontrollitud. Ei hakanud silma ka see, et kuskile oleks mingi lisa udutuli installitud. Võimalik et tegemist oli mõne siinse klubikaaslase autoga. C5 sedaan (minu mälumööda sinine metallik) ja liikus kuskil kella 5-6 vahel 19. okt 2011 Nõmme mäest alla Akadeemia tee ring-ristmiku suunas. Numbrimärk oli suht spetsiifiline aga kahjuks pole enam kombinatsioon meeles.


2002-2004 mudelil ongi see must v.a. udutule osa, sobib ka 99 a. autole


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 01.11.11 20:22 Tsiteeri


Asi on lõpus jõudnud omanäolise ja normaalse lahenduseni. Sõbra soovitusel pöördusin talle tuttava automaalri poole ningl lasin töö ära teha ja tulemus on all olevatel piltidel. Hermetiseerimine servadest. Eeltööd+värv+lakk. Iseenesest jäi asi viisakas ning tänavapildis omanäoline:) Ise ei hakanud sellega mässama vaid lasin asja proffide hooleks jätta:)


http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/facelft001.jpg
http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/facelft002.jpg


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janekvi
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.02.12
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.12 12:03 Tsiteeri


ei ole ilus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 09.02.12 12:09 Tsiteeri


Sisu oleks võinud mustaks jätta, või siis sisu punaseks värvida. Hetkel on jah üsna näotu, tänavapildis jääb jah kindlasti silma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 09.02.12 13:35 Tsiteeri


Omanäoline/omapärane üldjuhul = kole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.5% - SQL: 62.5%]