Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Ökonoomne Quattro (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 5818)
catmar
huviline



Registreerunud 05.11.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 3

postitati 16.09.11 15:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri-L
Kuna lähiajal on plaan soetada quattro, oleks vaja natuke abi nende masinate heade ja veade kohta, ning mis peamine
kuidas on kütte kulu ?

A4 1.8T Q (bens) - ??

A4 TDi Quattro 1.9 R4 81kW (diisel) - kütusekulu keskmine: 5,4 l/100 km

A6 Quattro 2.5 r5 103kW (diisel) kütusekulu linnas: 7 l/100 km kütusekulu maanteel: 5 l/100 km

A6 - http://auto.motors24.ee/vehicles/334735-Audi-A6-2002.aspx?pg=0&sort=paid - või miskit sellise mootori ja kerega

On need reaalsed kütte kulud mis kuulutustele lisatud on ?

Ei otsi seda kõige võimsamat just aga midagi keskpärast. Pea asi et hull kütte rüüpaja ei oleks
1,9 TDI 81kw Quattro reaalne küttekulu ongi 5,4 keskmine, seda tingimusel, et mootor ja küttesüsteem on korras. Seda isegi talvel. Kui auto päris korras pole, siis on kulu 6-7 (ise kogenud). Kuival asfaldil küll jõulibisemist ei tee, aga mujal küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
catmar
huviline



Registreerunud 05.11.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 3

postitati 16.09.11 15:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Mul on A4 81kw Quattro. Keskmist kütusekulu näed siin minu postituse allääres ja peale klikkides näed ka üksikasjalikumat statistikat. Keskmine 5,4 jääb minu arvates ulmevaldkonda. Kui räigelt ökotada, rehvidesse suurem rõhk panna ja valida nö kütusekulu mõistes head rehvide möödud ja üksi maanteel veereda siis vb on võimalik see 5,4 kuidagi kätte saada. Minul on raskete 16" velgedega 205 laiused rehvid ja parim tulemus, mis ma saanud olen maanteel on 5,9 ja seda suht ökotades, kuid normaal rehvirõhu juures ja mitte päris tühja autoga.

http://images.spritmonitor.de/431427.png

edit: see kuradi allkiri ei tööta jälle, kopeerisin eraldi selle ikoonirea siia juurde

edit2: Kui valida ntx 1,8T ja 1.9TDI vahel siis tuleks arvestada ka viimase oluliselt kõrgemat soetushinda.... et kas sa sõidad piisavalt palju kuus/aastas, et see asi end ära tasuks? Mina sellesmõttes tegin vea, et sõidan suht vähe ja ostsin suht kalli auto. 3-5 aasta perspektiivis oleks olnud 1.8T soetamine mõistlikum... samas kütuse hinna tõusmine päevpäevalt muidugi neid perspektiive muudab ajas
Sellist küttekulu pole ma küll jõudnud kuidagi välja sõita. Talvel, enne remonti oli 7,1 rohkem pole saanud (sõidan nii linnas, kui maanteel ja mitte eriti kerge jalaga). Tee oma auto korda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vahur102
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.07
Asukoht: Põltsamaa,Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 competition & A4 1.9 tdi

postitati 16.09.11 16:16 Tsiteeri


Minu arust on valik väga lihtne-kui tahad head diisel quattrot osta a4 1.9 ,kui tahad natuke suuremat head diisel quattrot osta a6 2.5 R5


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri-L
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Jetta MK1 1.5 / Audi 80 B4 2.0

postitati 17.09.11 01:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vahur102
Minu arust on valik väga lihtne-kui tahad head diisel quattrot osta a4 1.9 ,kui tahad natuke suuremat head diisel quattrot osta a6 2.5 R5

Väga hea ja konkreetne vastus, ise ka samal arvamusel, eks nüüd peab hakkama mõtlema kui suurt autot vaja on.
Tänud, selle teemaga vast nüüd ühel pool.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.9% - SQL: 73.1%]