Foorumi logo

Audi a6 132kw ei käivitu.
minaki17 - 02.09.19 17:01

Tere!
Viimasest postitusest on juba 2a möödas. Enne seda sai autole arvuti külge pandud, ning selgus, et ühel pool pole survet peale kütusepumba vahetust. Auto sai ära toodud Lõuna-Eestisse. Palju räägivad, et viga võib olla hall anduris, mille pärast auto ei käivitu. Googel annab, aga mitmeid varjante, kus see andur asuda võiks.
Kui oleks võimalik saada mingit infot, kas tõesti võib olla selles viga, et auto ei käivitu. :)


Jann - 03.09.19 03:00

Kus sajandis muidu elad? Diagnostika võiks olla äkki abiks? Täitsa imelik on sellist asja veel öelda tegelt tänasel päeval.


minaki17 - 03.09.19 06:24

Enne kui lahmima hakkad, mõtle natukene, kui auto ei liigu, mis moodi ma selle diagnostikasse viin. Kui arvuti külge pandi lõi seal vaid ühe vea teate ja see oli õhkpadi.


Rix - 03.09.19 06:53

Tsitaat:
Algselt postitas: minaki17
Enne kui lahmima hakkad, mõtle natukene, kui auto ei liigu, mis moodi ma selle diagnostikasse viin. Kui arvuti külge pandi lõi seal vaid ühe vea teate ja see oli õhkpadi.


Autoscan ei ole diagnostika... Puhtalt veakoodide lugemisest ei piisagi, tuleb erinevate andurite näite ka kontrollida, reaalselt kontrollida kütuse surve jne. Kui endal puuduvad oskused ja keegi pädev kohale ei tule, siis viidki auto treileri peal pädeva diagnostiku juurde.


stihl - 03.09.19 08:46

Tsitaat:
Algselt postitas: minaki17
Enne kui lahmima hakkad, mõtle natukene, kui auto ei liigu, mis moodi ma selle diagnostikasse viin.


Ilmselt tema ja kõik mõtlesid, et samamoodi nagu sa ta L Eestisse said, viid ka diagnosti. (kirjutasid ju, et "Auto sai ära toodud Lõuna-Eestisse")

Mis kohast sa aru ei saa?

.


antsvolli - 03.09.19 09:37

Tsitaat:
Algselt postitas: stihl

Ilmselt tema ja kõik mõtlesid, et samamoodi nagu sa ta L Eestisse said, viid ka diagnosti. (kirjutasid ju, et "Auto sai ära toodud Lõuna-Eestisse")

Mis kohast sa aru ei saa?



+1

Ega seal muudki ole kui nööri otsas või käru/treilaga ta diagnostikasse kohale viia! :)


Näiteks viid ta Tartu Forssi seal uurivad välja mis viga ja teevad korda. Saad masina uuesti liikuma :cool:


quattrodiisel - 03.09.19 12:10

Tsitaat:
Algselt postitas: minaki17
Enne kui lahmima hakkad, mõtle natukene, kui auto ei liigu, mis moodi ma selle diagnostikasse viin. Kui arvuti külge pandi lõi seal vaid ühe vea teate ja see oli õhkpadi.



Enne kui teemat kirjutad siis võiks mõelda ka milliest kirjutad.Esimese hooga tuleb kolm sellist audi mootorit meelde. 2.5tdi , 2.7tdi , 1.8T .

Minu kohvitassis olev paks põhjas ei näita millega tegu igatahes...


TiitR2 - 03.09.19 12:47

Tsitaat:
Algselt postitas: minaki17
Auto sai ära toodud Lõuna-Eestisse.

Eks see L-Eesti ole ka suur ja lai.
Kontakteeru foorumlase M. Jaaskaga, kes Forssis itimees (selliste murdega seal tegelebki) ja pesitseb Võru kandis ning omab vägagi tarkasi (mobiilseid) aparaate ja kogemusi.


andrec - 04.09.19 04:46

Eelnevaid postitusi vaadates eeldaks 2.5 132. Kui pump vahetati, siis võib vabalt tahta pumba aju õpetamist autole. Seda asja sa haamri ja lehtvõtmega ei tee.