Foorumi logo

AC Talvepäevad 2009 toimuvad 6-8. märtsil Järvakandi külje all [pange ennast jäärajavõistlusele kirja !!!]
epic - 17.01.09 20:10

Niisiis AC Talvepäevad 2009 toimuvad 6-8. märtsil Järvakandi külje all looduskauni Kaisma Suurjärve ääres. Meie käsutuses on saunamaja järve kaldal koos mõningate majutusvõimalustega. Vajadusel lisaks ka mõnesaja meetri kaugusel asuv jahimaja.

JÄÄRAJAVÕISTLUS TOIMUB, SEEGA KÕIK, KES SOOVIVAD OSALEDA, SAATKE MULLE U2U VÕI KIRJUTAGE OSALEMISSOOV SIIA TEEMASSE. MÄRKIGE ÄRA, MIS AUTOGA OSALETE (Q VÕI ÜHEVEOLINE).

Jäärajavõistlusel osalejad:

Hely - 4wd
Rat_013 - 4wd
Sadguy - fwd
Cornoyo - fwd
Jürarrak - q
AudiTeam - q
Rainer - q
Jõuvanker - q
Kaaku - q
Tarmo - q
i - q
Riimak - 4wd
M0cc - fwd
Räpikiisu - q
A4TQ - q
xan - q (priidiku asemel)
Lunatic - q
Generaator M - q

Kohale saab nii:

http://www.turvaauk.ee/pics/kaart.jpg

!!! 3 KOHTA VEEL VABA !!!

Tegevuste koha pealt panustame kahtlemata jäärajasõidu võistlusele laupäeval. Muus osas vabakava nagu ikka.

AJAKAVA (täpsustamisel):

Reede, 06. märts

18:00 - Saabumine
19:00 - Sisseelamine, toitumine, vabakava, saun

Laupäev, 07. märts

09:00 - Hommikusöök
11:00 - Jäärajavõistlus (sellest täpsemalt hiljem)
19:00 - Vabakava saunaga ja saunata

Pühapäev, 08. märts

10:00 - Hommikusöök ja -jutud
13:00 - Kojusõit

LISAINFO:

- HIND JA MAKSMINE:

Hind inimese kohta on 550 krooni.
Maksta saab ülekandega:

Maksmise tähtaeg on 08.02. Kui on küsimusi, siis paluks saata mulle u2u.


- MAGAMISKOHAD:

Viietärnihotelli ei pakuta ja voodikohti kõigile ei jätku, niisiis kaasa madratsid ja magamiskotid. Varajasemad magavad kõrvalisemates kohtades (saunamaja kõrval on 12 voodikohaga hoone) ja hilisemad magavad lihtsalt sealsamas kus enne koos jõmiseti. Pinda on, ära mahume niiehknaa.


- SAUN:

Saun on suur, piirangute osas kehtib see, et klaastaarat ja kohalikku muusikakeskust ning selle kõlareid ei tohi leiliruumi kaasa võtta.


- SÖÖK:

Süüa pakume laupäeva hommikul kergemalt ja õhtul korralikumalt (lõunaks väike tee ja ehk veel miskit võistluse kõrvale). Pühapäeva hommikuks vast ka üht-teist leiab. Reede õhtul hoolitseb igaüks oma toitumise eest ise.


- JOOK:

Joogid (va kohvi, tee ja mahl) ei ole hinna sees.


Tulijate nimekiri:

1. a4tq [makstud]
2. antsu [makstud]
3. auditeam [makstud]
4. brita [makstud]
5. cornoyo [makstud]
6;7. epic_metal +1 [makstud]
8;9. fugi +1
10. generaator_m [makstud]
11. groggy
12. jaup [makstud]
13;14. jõuvanker +1 [makstud]
15. jürarrak [makstud]
16;17. kaaku + r2pikiisu [makstud]
18;19. lorrap +1 [makstud]
20. lunatic [makstud]
21. maku [makstud]
22. meemees [makstud]
23;24. m0cc +1 [makstud]
25. morrow
26. priidik [makstud]
27. rainer [makstud]
28;29. rat_013 +1 [makstud]
30. riimak [makstud]
31;32. sadguy +1 [makstud]
33;34. tarmo +1 [makstud]
35. turbo [makstud]
36. veiko [makstud]

Musta stsenaariumi korral (kui ilmataat meile selja peaks keerama) asendame jäärajasõidu miskite muude seltskondlike tegevustega. Kokku tuleme ja lõbusalt aega veedame igal juhul.

Kaspar

Pilte ka:

http://rat.pesake.com/actalv2009/saunamaja.jpg

http://rat.pesake.com/actalv2009/grillmajake.jpg

http://rat.pesake.com/actalv2009/jarv.jpg

http://rat.pesake.com/actalv2009/ice.jpg


jõuvanker - 18.01.09 16:21

Kas sellel järvejääl autodeg sõita tohib ikka? Lubatud?


Riimak - 18.01.09 16:31

Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Kas sellel järvejääl autodeg sõita tohib ikka? Lubatud?

Jah, taodeldakse ametlik luba sõitmiseks, seega kõik, mis järvel toimub, on ametlik


AudiTeam - 22.01.09 09:14

Omast kogemusest lisaks siis mõned asjad - mäletan kui sai korraldatud Kuutsemäe keskuses talvepäevi siis ka seal sai pandud osad inimesed madratsite peale magama - tuleks kokku leppida palju seal on reaalseid voodi kohti ja paljudel on vaja kaasa võtta madratsid.

Tavaliselt on ikka see, et kes hiljem tulevad peavad madratsitega leppima - et pärast üllatusi ei tekiks soovitaks madratsi nii ehk naa kaasa võtta kui ta kodus olemas on - ise viskan igaksjuhuks pagassi.

Laupäeva kavast on üks punkt puudu - enne hommikusööki (neile kes reedel saunas kõvasti pummeldada kavatsevad) promilli jooks värskes metsa keskonnas - distants vastavalt näitudele - rajale saab kui alkomeeter ütleb jah!


epic - 22.01.09 09:19

Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Laupäeva kavast on üks punkt puudu - enne hommikusööki (neile kes reedel saunas kõvasti pummeldada kavatsevad) promilli jooks värskes metsa keskonnas - distants vastavalt näitudele - rajale saab kui alkomeeter ütleb jah!


Kõige peale on mõeldud. Distantsi pikkus saab olema võrdeline alkomeetri näiduga.
Ehk siis 3,2 promillise joobe korral tuleb sportlasel läbida 3,2 kilomeetrit :)


Aga mis puudutab madratseid, siis need kokkurullitavad õhukesed võiksid kaasas olla küll kõigil. Nädal enne üritust katsun kohapeal ära käia, puurin jäässe mõned augud ja püüan seda voodite asja veel täpsustada.


rat_013 - 22.01.09 09:23

nojah, niiehknaa tuleb seal nädal enne ära käia, siis saab voodid täpselt üle lugeda ja viimase-hetke-täpsustused teha... aga mõte asjal oli ikkagi see et igaks juhuks oleks kaasas kõigil, arvata on et küll me kohapeal jagatud saame need asjad :) on enne saadud ja saab ka edaspidi.

mina panustan igatahes pummeldamis-saunamaja põrandale ja madratsile täiega, stta sest voodist :)


cornoyo - 22.01.09 15:28

Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
promilli jooks värskes metsa keskonnas - distants vastavalt näitudele - rajale saab kui alkomeeter ütleb jah!

Mul tuleb mõistlikul ajal piir peale panna, kuna maks ei tööta päris nii kui peab:P Muidu saan ümber järve joosta niikaua kui teised järve peal:D
Samas värske õhk ja saun on kindlasti tervislik(Y)


Riimak - 23.01.09 20:56

Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
mina panustan igatahes pummeldamis-saunamaja põrandale ja madratsile täiega, stta sest voodist :)

sama siin...

voodist suht kama kaks, peaasi, et mingigi pehme ase oleks olemas... kui ma kardaks voodikohast ilma jääda vms, siis ma jääks üldse koju oma voodisse magama


Hely - 28.01.09 14:19

Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
nojah, niiehknaa tuleb seal nädal enne ära käia, siis saab voodid täpselt üle lugeda ja viimase-hetke-täpsustused teha... aga mõte asjal oli ikkagi see et igaks juhuks oleks kaasas kõigil, arvata on et küll me kohapeal jagatud saame need asjad :) on enne saadud ja saab ka edaspidi.

mina panustan igatahes pummeldamis-saunamaja põrandale ja madratsile täiega, stta sest voodist :)


Meil läheb nagunii kahe peale ühte voodikohta vaja, rohkemaks ei näe vajadust, juhul kui muidugi UKnowWhatUKnowWhereIsNotGoingToHappenWhitLotOfAlcohol... :D viimasel juhul vajan tõesti eraldi voodikohta :P


AudiTeam - 04.02.09 12:45

Ma vaatan, et kogute veel kõvasti intresse pangas selle ürituse makse pealt !!!

Võiks ikka mõned päevad varem juba maksed sooritada - muidu peab korraldaja jälle hakkama maksmata inimestele meelde tuletama ja eraldi helistama - teeks selle asja korraldajale ka lihtsamaks ja sooritaks nüüd ilusti kõik maksed !!!

Ja kui ikka ei ole kindel oma tulekus siis vabasta koht teiste huviliste tarvis.


Maku - 04.02.09 12:52

Aus olla, siis ma ei saa aru, mis venitamine see iga kord on. Kui sa oled ikka koha kinni pannud, siis tee see makse ka ära. Mis te niisama kummi venitate?


Helina - 04.02.09 13:37

Paljudel palgapäevad nüüd tulevad kohe :)
Mitte kuri olla.. püüame kõik:P


Maku - 04.02.09 13:51

Tsitaat:
Algselt postitas: Räpikiisu
Paljudel palgapäevad nüüd tulevad kohe :)
Mitte kuri olla.. püüame kõik:P

Nu mis te räägite, selle 550 krooni ikka oleks leidnud. Teate küll seda vanasõna..


Kaaku - 04.02.09 13:58

Ära nüüd kurjusta. Tähtaeg pole isegi kukkunud veel (mis seekord on lausa kuu aega varem). Nii mõnelgi on vaja 1100 krooni leida :D
Suuremal osal ilmselt palgapäevad selle nädala sees.
Ma luban, et pühapäevaks on nr. 18-19 makstud :)


turbo - 04.02.09 14:09

Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Aus olla, siis ma ei saa aru, mis venitamine see iga kord on. Kui sa oled ikka koha kinni pannud, siis tee see makse ka ära. Mis te niisama kummi venitate?


Maksmise tähtaeg on 08.02.

Tehke maksmistähtaeg järgmine kord siis lühemaks ja ei tekki probleeme.
Täiesti arusaamatu süüdistamine. :O


erki.t - 04.02.09 14:58

spontaanne küsimus

pole suurem asi viina ja seltskonna mees, st ööbimine madratsil ei ahvatle.

jääraja lihvimine seevastu oleks äärmiselt meeldiv vaheldus hetkel majanduses valitsevatele meeleoludele... kas korralduskomitee oleks valmis vastutulekuks võimaluste piires?

ja millise rahalise penaltiga selle meelelahutuse eest peaks arvestama?


Maku - 04.02.09 15:33

Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
Maksmise tähtaeg on 08.02.
Ääh, teate isegi väga hästi, et iga kord on maksete laekumisega üks kamm. Sellest ka minu avaldus nö ennetavalt, et nagunii enamus teist istuvad tunde netis ja pole ju raske ohverdada kolme minutit, et see ülekanne ära teha, kui tead, et see tuleb anyway teha. Pange korraks see delfi/chat jms aken kõrvale ning tehke asi, mille te peate ära tegema, esimesel võimalusel ära ja endal ka rahulikum olla. Alati ei ole vaja tähtaegu oodata, olgugi, et osad ei pea ka nendest kinni. Sama lugu on ju töö juures. Kui sa ikka tead, et sul on see ja see asi kindlasti vaja ära teha, siis sa teed selle prioriteetsuse järjekorras esimesel võimalusel ära, mitte ei loe delfit ja oota, millal see viimane tähtaeg kukub.


turbo - 04.02.09 16:43

Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
Maksmise tähtaeg on 08.02.
Ääh, teate isegi väga hästi, et iga kord on maksete laekumisega üks kamm. Sellest ka minu avaldus nö ennetavalt, et nagunii enamus teist istuvad tunde netis ja pole ju raske ohverdada kolme minutit, et see ülekanne ära teha, kui tead, et see tuleb anyway teha. Pange korraks see delfi/chat jms aken kõrvale ning tehke asi, mille te peate ära tegema, esimesel võimalusel ära ja endal ka rahulikum olla. Alati ei ole vaja tähtaegu oodata, olgugi, et osad ei pea ka nendest kinni. Sama lugu on ju töö juures. Kui sa ikka tead, et sul on see ja see asi kindlasti vaja ära teha, siis sa teed selle prioriteetsuse järjekorras esimesel võimalusel ära, mitte ei loe delfit ja oota, millal see viimane tähtaeg kukub.


Esiteks minu tööandja pole eesti riik nagu Sinul ja teiseks ma ei loe Delfit ja kolmandaks proovi oma (era)ettvõtjast tööandjale selgeks teha, et Sul on vaja AC päevadele minna ja on raha vaja ära maksta tähtajast varem.
Kokkuvõtteks tahan öelda, et ajad on rasked, inimesed müüvad oma autosi ja elamisi jne.
Milleks siis veel traumeerida inimesi...
Olgem ikka tolerantsemad :)


rat_013 - 04.02.09 17:01

rahu rahu nüüd, proovime ikka nii olla et kohapeal viina ja sauna kõrval foorumiasjade "arutamist" ei peaks lahutama hakkama :D:D:D:D (õnneks on siiani ac seltskond end üliheast küljest näidanud, ei eelda ega arvagi et seekord peaks teistmoodi olema, naljaga pooleks sai öeldud :cool: )


Teemo - 04.02.09 21:31

Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
spontaanne küsimus

pole suurem asi viina ja seltskonna mees, st ööbimine madratsil ei ahvatle.

jääraja lihvimine seevastu oleks äärmiselt meeldiv vaheldus hetkel majanduses valitsevatele meeleoludele... kas korralduskomitee oleks valmis vastutulekuks võimaluste piires?

ja millise rahalise penaltiga selle meelelahutuse eest peaks arvestama?


Põhimõtteliselt sama küsimus. Isiklikult pisipere tõttu kodust eemal ööbimine mõeldamatu, kuid soosiva ilma puhul, kui toimub jäärajavõistus- kas ainult sellest osavõtta saab? Endal masin garaazis selliste sõitude jaoks tehtudki.


Maias - 05.02.09 21:56

seal on matkarajad ka, kas keegi oleks huvitatud minuga koos neid läbima?:)


Dan - 06.02.09 10:12

Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
spontaanne küsimus

pole suurem asi viina ja seltskonna mees, st ööbimine madratsil ei ahvatle.

jääraja lihvimine seevastu oleks äärmiselt meeldiv vaheldus hetkel majanduses valitsevatele meeleoludele... kas korralduskomitee oleks valmis vastutulekuks võimaluste piires?

ja millise rahalise penaltiga selle meelelahutuse eest peaks arvestama?


Põhimõtteliselt sama küsimus. Isiklikult pisipere tõttu kodust eemal ööbimine mõeldamatu, kuid soosiva ilma puhul, kui toimub jäärajavõistus- kas ainult sellest osavõtta saab? Endal masin garaazis selliste sõitude jaoks tehtudki.


Eks neid huvilisi tuleks siis veel juurde (näiteks mina) kui see mõeldav oleks... Ise oleksin samuti nõus selle eest mingi sümboolse summa välja käima.


genekas - 06.02.09 20:04

Pühapäev on viimaseks tähtajaks veidi nii-ja-naa: sain oma rahad just praegu teele pandud ja tõenäoline on, et need on päral alles esmaspäeval.

Loodetavasti see ei ole maailma lõpp - suvepäevade raha läks tuulde ettearvamatute asjaolude tõttu. seekord sama kordumist eriti ei tahaks ;)


i - 08.02.09 00:17

Tsitaat:
Algselt postitas: Maias
seal on matkarajad ka, kas keegi oleks huvitatud minuga koos neid läbima?:)


Ma tulen :)


epic - 10.02.09 08:14

Mis puudutab ainult jäärajavõistlusel osalemist, siis sellekohane info ilmub siia nädal enne üritust.

Kaspar


erki.t - 10.02.09 08:23

Tänan vastuse eest.

(ja arvestan, et niisama kihutajate kamp võib osutuda tülikalt suureks, ehk aktsepteerin ja austan ka negatiivset vastust :) )


Veiko - 20.02.09 20:05

Pole ka kaua üritustest osa võtnud, sai ka nimi kirja pandud. Prooviks siis kindlasti promilli jooksu milles osalemises olen päris kindel.


epic - 03.03.09 15:30

Saime erakorralise loa võistluse korraldamiseks.


epic - 04.03.09 21:04

Reaalsuses on asi nii, et koha omanikuga on räägitud inimeste arvust kes puhkekeskuses talvepäevadel viibivad - see arv on maksimaalselt 40 inimest. Koha omanik tegi Pärnu maavanemale taotluse talvepäevade raames jääle pääsemiseks nendesamade üritusel osaleva max 40 inimese kohta. Maavanem andis ka justnimelt selleks erandloa ja sellest me üle ei astu.
Sellest tulenevalt on võimalus kokku leppida jääle pääsemine vabade kohtade ulatuses alates reede õhtul kl 18.00-st (siis läheb täisnimekiri lõplikult lukku) helistades mulle tel 5238624.

(Näiteks - kui kohal on 37 inimest siis pääseb jääle veel 3 inimest, vahet ei ole kas ühe autoga kordamööda või kolme autoga eraldi). Kes ees, see mees.

Kaspar


priidik - 05.03.09 08:56

Kui keegi veel mõtleb kas minna või mitte, siis nõustuksin loovutama enda koha üritusel.. no ütleme nii poole hinna eest :)


Xan - 05.03.09 17:59

Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Kui keegi veel mõtleb kas minna või mitte, siis nõustuksin loovutama enda koha üritusel.. no ütleme nii poole hinna eest :)


Teatan avalikult et võtan siis priidiku koha üle. Ühtlasi avaldan soovi ka jäärajale pääsemiseks.

Saan küll olla vaid reedel ja laupäeval, lahkumisega laupäeva õhtul, aga asi seegi :D


epic - 05.03.09 20:38

Et siis mida kaasa võtta:

- magamiskott, padi, õhuke madrats on abiks
- saunaasjad
- alkohoolsed joogid
- reedeõhtune söök
- alkohoolsed joogid
- soojad riided
- vahetusjalatsid toas käimiseks
- hea tuju
- ja siis alkohoolsed joogid ka

Kaspar


genekas - 06.03.09 00:43

Peaks vist küll jääle minema, kuna pole juba väga ammu võimalust olnud...


Maku - 06.03.09 14:54

Ärge siis unustage toimivaid alkomeetreid!


lunatic - 08.03.09 16:37

Käidud-sõidetud-puhutud:)
Järelkaja teema leiab siit.