Foorumi logo

Battery Race 2007
ICE - 05.07.07 15:21

Toimumas siis “Battery Race 2007”, mis on Baltikumi suurim kiirendusvõistlus, millest võtavad osa Eesti ja lähiriikide võimsamad masinad. Päev koosneb autode kiirendusvõistlusest, tuuningnäitusest, helirõhuvõistlusest ja meelelahutusest lastele-peredele.

Aeg ja koht: 4. august 2007, kell 12-20, Pärnu lennuväli.

Pilet: 125.- / kuni 10-aastased lapsed koos vanematega tasuta.

Mõningast lisainfot varem toimunud samast üritusest küll erinevate nimede all, kus on olnud külastajaid üle 10 000!

Link
Link

ning pilte
Link
Link

Peaürituseks on Eesti meistrivõistluste etapp kiirenduses, mille raames toimub ka

"Drag Racing Baltic Cup" finaal, kus osalevad kõigi kolme Balti riigi võistlejad (http://www.bhra.ee/).

Sama ürituse raames toimub ka palju muid erinevaid põnevaid showsid:
* Kiirenduse vaheaegadel Soome tsiklimeeste showesinemine Link
* Eesti Superauto 2007 finaal Link
* Autode helirõhu ja kvaliteedi meistrivõistluste etapp Link
* Fotovõistluse show
* Autode tuuningshow
* Autondusega tegelevad klubid ja firmad

Täpsem info hiljemalt 15.07. ürituse kodulehel
www.batteryrace.com

Nagu eelpool mainitud sai, on selle aasta üritusele oodatud eraldi välja oma boksidga erinevaid autondusega tegelevaid klubisid (loomulikult ka tuuninguga tegelevaid firmasid). Seega võimalus näidata suurele rahvamassile ennast ja oma tegemisi. Klubidel on võimalik paigaldada oma telk/boks koos klubi sümboolikaga (muu reklaaam on keelatud, välja arvatud kirjalikul kokkuleppel tuningshow korraldajaga).

Aga kuna on tegemist ikkagi tuuningshow ühe osaga siis kahjuks iga auto ei kvalifitseeru antud üritusele e. ei saa sissepääsu antud alale. Klubide osalemistingimused on samad, mis teistelegi- tuuningshowst osavõttev auto peab eristuma seeriatootmisest olevast autost e. olema tuunitud (lihtsalt valuveljest ja antitiivast ei piisa) ning olema ilus, puhas, komplektne ja ilma väliste defektideta. Auto kohalolek kohustuslik tuuningala platsil 9.30.-17.00 Pärnu lennuväljal.

Tuuningnäitusel valitakse välja publiku lemmik, erilisem klubiboks ja naiste klubi "CCG" lemmik, kes saavad ka auhinnad, karikad, diplomid.

PS! Osalejatele osavõtu maksu ei ole! Iga kavalifitseerunud auto kohta on tasuta sissepääs 2-le inimesele koos ühe autoloaga.

Registreerimine lõppeb 01.08.2007. Ilma eelregistreerimiseta üritusele ei pääse.


indro - 03.08.07 13:21

Kes pole veel siit lugenud, sellele teadmiseks et Eesti Audi Klubi on ka antud üritusel oma boksiga väljas. Kohal on ka kaks rariteeti, üks uus ja teine vana. Olete kõik oodatud!