Foorumi logo

Autoseiklus Hajutus 6 - Tartust Palamusele
Jonx666 - 13.08.20 12:15

Seiklusministeerium avab pühapäeval 16. augustil kontaktivaba autoseikluse raja Tartust Palamusele. Rajal on 42 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära kahel A3 formaadis kaardil(Kaardi link koos punktidega saadetakse seikluspäeva hommikul registreerimisel kasutatud e-mailile). Iga kontrollpunkti kohta on äpis-s küsimus, millele leiab vastuse kohapealt. Vastus tuleb sisestada seikluse äppi.

Seikluse kontrollaeg on 5 tundi, millest 3 tundi on normaalaeg ja sellele järgneb kaks 1-tunnist lisaaega. Esimene lisaaeg võtab osalejalt maha 1 punkti iga kahe minuti tagant. Teine lisaaeg võtab osalejalt maha 1 punkti iga minuti tagant.

Iga osaleja saab valida endale sobiva aja ja päeva seiklemiseks. Seikluse stardikoht on Tartus Maaülikooli spordihoone parklas ja finishikoht on Palamusel Köstri allee alguses olevas parklas. Lõpetamiseks tuleb äpis valida Finish ja F tähega saab oma aja panna lukku. Kõigi punktide väärtus on 5 punkti.

Seekord seikleme ühes seiklusklassis ja seikluse pingerea avalikustan 23. augustil.

Seiklusel auhindu ei jagata ja pingerida on sümboolne. Seiklus on jõukohane kõigile!

Osalustasu korralduskulude katteks on 15 eurot tiimi kohta. Osalustasu saate kanda: Seiklusministeerium OÜ arvele Swedbank: EE382200221051575334. Selgitusse märkige ära seiklus ja tiimi nimi.

Info ja registreerimine: www.seiklusministeerium.ee/hajutus6

http://www.seiklusministeerium.ee/wp-content/uploads/2020/08/Hajutus6_autoorienteerumine_autoseiklus_orienteerumine_linnaseiklus_seiklusministee
rium_jogeva_tartu_tartumaa.jpg


Jonx666 - 17.08.20 19:02

Rada on avatud ja esimesed tiimid on juba edukalt rajal käinud. Uuendusena saab startida endale sobivas kohast ja lõpetada endale sobivas kohas. Tule ja pane oma tiim proovile ja avasta põnevaid paiku. Kõik punktid on kohalikud huvi- või vaatamisväärsused.

Registreerimine seiklusele: www.seiklusministeerium.ee/hajutus6

Rada on avatud kuni pühapäeva 23.08 õhtuni.

http://www.seiklusministeerium.ee/public/ajutine/kalevipoeg_seiklusministeerium_autoseiklus.jpg


Jonx666 - 24.08.20 06:45

Autoseiklus Hajutus 6 - Tartust Palamusele on saanud edukalt ajalooks. Rajal käis 20 võistkonda ja nende tulemusi näeb siit: https://nutilogi.web.app/AutoseiklusHajutus6

Tulemused ka pildifailina:

http://www.seiklusministeerium.ee/public/ajutine/hajutus6_tulemused_tartumaa_autoseiklus.jpg

Aitäh kõigile osalejatele ja uute seiklusteni!