Foorumi logo

Audi A8 D2 4,2 228kw - 2001 - kuno666
kuno666 - 13.07.19 13:48

Olles kunagi ammu juba a8 d2 tahtnud ja nüüd peale taneliomaga sõitu tuli mõte, et võiks ju selle ammuse plaani ära realiseerida. Eks palju oli ka asi selles, et õuepeal on 3 c5 kerepeal autot ja kõik avandid siis seda enam see plaan ahvatlevana tundus. A8 turgu oleme jälgin juba väga pikka aega ja täiesti uskumatu kui kehva valik nende sead on. Enamus neist on diislid või siis pre kere bensukad. Kuna isiklikult pre kere ei fänna ja seest absull see armatuur ei meeldi siis oli kindel, et peab fl olema.
Audiklubis oli müüa kasutaja vitman a8 millest ka siin teema oli ja sai huvipärast seda autot uuritud. Ütleme nii, et väga konkreetne vend, hind on selline ja võta või jäta. Ükspäev tuli müüki lätis 4,2 lang aga selle müük oli minutite küsimus ja sellest jäin ilma. Lõpuks otsustasin ära, et kui nagunii diisel c5 läheb müüki siis lähen ja vaatan üle vitmani a8. Põhjuseks on juba see, et väliselt meeldib, lisad head ja tehtud palju töid mida ise teha ei tahaks. Eile õhtul kell 8 sai suund võetud pärnust jõhvi ja kell 12 jõudsime kohale. Juba eemalt tulles meeldis selle auto noot ja välimus. Valgusti all sai hakatud vaatama ja oli suht kohe selge , et läheb loosi. Venelastelt auto ostmisega on kaks võimalust, et kas tuleb sulle sihvka koori ja räpase sisuga auto või siis tõelise pedandi korralik puhas auto ja vitmani puhul oli tegu pedandiga kes ennem müüki pesi ja puhastas auto nii korralikult ära , et sai tunda seda tunnet nagu ostaks uue auto. Panen siis ka kirja mis lisad ja asjad on.

Auto aastast 2001.
Mootor 4,2 228kw ja atm kastiga.
Lisadest: 4x istmesoendused, juhi iste mäludega, s8 sisu, el rooli reguleerimine, mf rool, püsikas, kokkuklapitavad s8 alumiinium peeglid, solar luuk, servotronic, lpg, bose, rns d ja s8 pidurid.
Autoga on üks kindel plaan, et suveks tahaks leida alla 20 9 spoke veljed ja natuke madalamaks.
Panen ka mõningad pildid mis tehtud.

https://www.upload.ee/image/10209549/IMG_20190713_012036.jpg

https://www.upload.ee/image/10209557/IMG_20190713_103907.jpg

https://www.upload.ee/image/10209563/IMG_20190713_103839.jpg


Rix - 13.07.19 17:02

https://i.imgur.com/lqKlotB.png

Tõstuki peal kukkudes siis miskit viga ei olnud saanud põhja all? :)
FL D2 või PreFL D3 tahaks omalegi ja just samamoodi 4.2+gaas.


kuno666 - 13.07.19 17:54

See asi veits pani mõtlema selle auto ostul aga kuna omanik oli hinnas nii kindel ja ei surund ise autot peale siis otsustasin ikkagi üle vaadata. Ennem sai tungipeal vaadatud ja pole kuskil midagi häda. Külg on kenasti sama värvi ja ei paista midagi olevat kehvasti tehtud. Kõik toimib ideaalselt ja mootor tehtud niiet isegi kui seal on midagi pahteldatud või tehtud siis mind see ei häiri. :)


blefish - 14.07.19 09:41

Kõige õigem D2 kombo, hea valik!

Musta värvi, avuse veljed, kroompeeglid ja 4.2 :cool:


kuno666 - 14.07.19 13:54

Täna sai sõbra rs6 alt proovitud 20 9 spoke. Rehvid 225/35 ja veljed et42 8,5 laiad koos 2cm flantsiga. Saaks auto kõvasti madalamaks oleks ikka ülinaiss. :cool:
https://www.upload.ee/image/10214147/IMG_20190714_145830.jpg

https://www.upload.ee/image/10214160/IMG_20190714_145823.jpg

https://www.upload.ee/image/10214171/IMG_20190714_145807.jpg


SkAudimees1 - 14.07.19 14:09

Vot, kui tore, et üks korralik d2 Pärnus juures on. Olles ise D3 omanik, siis olen linnapeal d2 rohkem märganud, ja kui omasin d2te, siis jäid alati d3ed silma :D

Et kilomeetrid oleks ikka muretud :)


100 - 14.07.19 17:42

Auto on aus. :cool:
Need RS6 veljed justkui päris ideaalselt selle auto "joontega" ei sobiks, minu arust, kindlasti oleks sobivamaid olemas. Kõrguse proovimiseks muidugi sobisid.


TiitR2 - 14.07.19 17:45

Ma fännan ka neid 9-spokesi ja suurele autole just 20" (tahtsin kunagi oma Phaetonile neid alla soetada), rohkem kindlasti, kui neid Rotor´eid, mida terve ilm täis, kuna väga palju replicana saada.


Cari - 14.07.19 18:38

Mu meelest ikka kõige ilusamini istuvad need: https://www.automaniac.org/resources/images/variant/73/a8_1.jpg (üldiselt kinniseid velgi ei fänna, aga see kombo on lihtsalt õige)


antsvolli - 14.07.19 18:39

Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Täna sai sõbra rs6 alt proovitud 20 9 spoke. Rehvid 225/35 ja veljed et42 8,5 laiad koos 2cm flantsiga. Saaks auto kõvasti madalamaks oleks ikka ülinaiss. :cool:


Ma ütleks, et silmajärgi oleks sul kõrgus nagu õige kuid see rehv mis neil velgedel on oleks nagu A4 oma ja A8le ta jääb ikka väikseks.
255/40 20 oleks tunduvalt sobivam kui just RS6 mõõtu (275/35 20) alla ei soovi panna.

Ilus Audi nende velgedega :D


veekaheksa - 14.07.19 20:28

Nende velgede peale ma alla 265 ei paneks, rõve stretch. Muidu lahe kombo. Velg iseenesest täitsa sobiv ja head värvi.

veekaheksa


kuno666 - 14.07.19 21:39

Velgede kohapealt mulle endale need 20 9 spoke meeldivad üle kõige. Ühed vanakooli 20x10 rh-d on ka ägedad mis suht täis veljed aga ise jään pigem 9spoke-idele kindlaks. Leedus on neid päris mõistliku summaga saada ka ja sealne käik pole midagi uut. Rehvide kohapealt väga laiu ei taha kuna 265 oleks ilmselt teistpidi liiga muna peal ja hakkaks jubedalt teed otsima. Juba 245/35 või 40 oleks päris kena. Mingit ballooni ka ei tahaks kuna siis juba jääb velg väike. Selle suure veljega on juba suht kindel see, et vaja madaldust aga seda a8 jaoks suht keeruline leida hea hinnaga.


xxm24 - 15.07.19 12:03

Väga ilus velg ja minu arust väga hästi sobivad, tsipa madalamaks ja siis on maasikas.


100 - 15.07.19 14:05

Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Nende velgede peale ma alla 265 ei paneks, rõve stretch. Muidu lahe kombo. Velg iseenesest täitsa sobiv ja head värvi.

veekaheksa


Võimalik, et sellepärast mulle antud pildi peal ei tundunudki need väga hästi sobivat, et rehv ei sobi veljega päris hästi. Vaatasin nö. komplekti- velg koos rehviga. Võimalik, et rehvi valimisega saab pildi paremaks.


kuno666 - 15.07.19 21:38

Ükspäev kickdown alla vajutades avastasime, et tagant viskab sinist. Sai siis proovitud ja sumpas oli peale kvemat vajutust õli ja just vasakus sumpa torus. Rahulikult sõites pole midagi viga ja ei suitse samuti. Käima minekul nii soojalt kui külmalt puudub suits ja mootor töötab ikka väga ilusti. Niipalju kui Vitmann ütles on kaaned tehtud ja ka rõngad, pingutid ja ketid vahetatud umbes 5tkm tagasi kui õigesti aru sain.
Vahetasin ära karteri tuulutus jubina mis sisselaske peal. Mõõtsin surved ja mõlemil pool kõik 12. Õli on ilus puhas ja samuti pole mingit läga korgi all.
Siit ka üleskutse, et kas on siit kedagi kes oleks nõus selle auto üle vaatama ja vea leidma?


quattromees - 15.07.19 21:44

Kas reaalne õlikadu on ka märgata?
Kui ühes silindris, siis ka küünal võiks erineda värvilt. Leak Down ei pruugi õlirõnga viga näidata või õlisem silinder omab isegi väiksemat leket...


kuno666 - 15.07.19 21:54

Tsitaat:
Algselt postitas: quattromees
Kas reaalne õlikadu on ka märgata?
Kui ühes silindris, siis ka küünal võiks erineda värvilt. Leak Down ei pruugi õlirõnga viga näidata või õlisem silinder omab isegi väiksemat leket...


Kui eile katsetasime nii, et vend sõitis taga siis peale seda väikest testi oli näha et mingi mõni mm vb on õli kadund samas nii täpselt ei oska öelda aga sumpa august näpuga tõmmates oli näpp õline. Ja just rohkem on vasakus otsas kui paremas. Paremas ainult kerge mustus nagu. Küünlad olid kõik ideaalselt valged või no ühesugused. Silindri surved samuti peaaegu täiesti identselt 12. Õlikorki gaasi andes pealt ei löö ja samuti ei suitse õlikorgi august ega siis kui õlivarras välja võtta. Kui kickdowni ei tee ja sõidan rahulikult cruiisides siis null probleemi. Sellepärast ka öösel tulles ei näind tagumine auto , et midagi valesti oleks ega ka seal kohapeal kui ringil käisime. Õli on ka suht vedel 5w40 ja soojana tilgub kergelt aga samas mul enda c5 v8 on ka 5w no ja see ei suitse ega viska ka õli. See ongi imelik, et küünaltest polnud erinevust näha . Karteri tuulutus klapi tõmbasin ka laiali ja see oli seest natuke märg aga see vist normaalne.


quattromees - 15.07.19 22:05

Loodan, et hoolsa omanikuna muretsed hetkel üle. Sõida nii, nagu sõidad ja jälgi õli taset ja ehk pisteliselt ka küünlaid. Selleks ajaks kui leak down testi saad teha, peaks õlikadu ja ehk mingi erisus näha olema. Kuna kirjutasid, et auto 25k tagasi rõngad vahetatud - ehk pole veel sisse töötanud?


kuno666 - 15.07.19 22:13

Tsitaat:
Algselt postitas: quattromees
Loodan, et hoolsa omanikuna muretsed hetkel üle. Sõida nii, nagu sõidad ja jälgi õli taset ja ehk pisteliselt ka küünlaid. Selleks ajaks kui leak down testi saad teha, peaks õlikadu ja ehk mingi erisus näha olema. Kuna kirjutasid, et auto 25k tagasi rõngad vahetatud - ehk pole veel sisse töötanud?


No auto meeldib ja tahaks sõitu nautida seda enam ,et diisel c5 sai täna müüdud. Hetkel seda ressursi ka ,et kohe korda teha kui midagi vaja vahetada. Auto meeldib ja sõita ikka väga mõnus. Ostu sellesmõttes ei kahetse ka ,et kasutatud auto on ikka riski värk. Lisad mis peal ka töötavad ja samuti kast vahetab käike haigelt pehmelt. Siis kui auto tõin oli õli tõpselt normi piir ehk siis selle sakilise otsa üleval. Siis kui kaks korda nüüd seda sinise teemat katsetand siis nagu tundus , et oleks mingi mm või 2 madalamal tase aga samas päris kindel pole ka. Õli on ka ainult siis sumpast tunda kui lasen näiteks korra 50 kuni 120 põhja vajutades ja kohe seisma jäädes lähen vaatama. Sõidan peale seda rahulikult ja sumpast ei tule enam grammigi auru ega ka õli. Autot ei ostnudki kiirendamiseks aga lihtsalt tobe kui tead, et selline anomaalia ja kuskil maanteel kellegist mööda sõites pole see üldse hea tunne kui sinine järgi. Hetkel olen hoidnud väga madalat profiili. Nagu aru sain siis pidi olema ja 5tkm tagasi kõik vahetatud. Rõngad, tihendid, plokikaane ära tehtud ja uued ketid ja pingutid. Pildid olid ka kus kapotialune lahti ja kaaned kilesse mässitud. Mootor ilusti kuiv ja silindrid ilusti 12 niiet selles ei kahtle , et need asjad tehtud.


laurz - 16.07.19 04:50

Kas mitte pole sellel mootoril juba tehase poolt,nii öelda,ettenähtud öli kulu .Kuhugi peab see öli kaduma siis.Kui silindrite surved on ühtlased,siis mina toimivat asja ei näpiks. Aaga järgmisel öli vahetusel katsetaks 5w-50 öli.:cool:


kuno666 - 16.07.19 05:34

Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Kas mitte pole sellel mootoril juba tehase poolt,nii öelda,ettenähtud öli kulu .Kuhugi peab see öli kaduma siis.Kui silindrite surved on ühtlased,siis mina toimivat asja ei näpiks. Aaga järgmisel öli vahetusel katsetaks 5w-50 öli.:cool:


Mingi kulu neil ok ja aga imelik, et mul c5 v8 220kw ja Taneli a8 228kw sellist jama ei tee. Mul juba oligi mõte õli vahetada aga just see pani kahtlema, et need kaks autot nii ei tee.


laurz - 16.07.19 06:07

Kas lpg on enne remonti paigaldatud?


kuno666 - 16.07.19 06:21

Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Kas lpg on enne remonti paigaldatud?


Lpg oli sellel autol juba varem peal. Foorumist kus tal see tõstuki video olin siis sealt lugesin välja, et kohapeal läks tal temp kõrgeks sest kliima vent ei toimind ja siis võetigi kaane remont ette. Lpg on ka vahetatud asjad ära niiet peaks olema suht värkse seade. Suitsu muidu tekkis mõlemiga nii bensa kui gaasiga. Videost vaatasin ka, et just nagu vasak sumpsipool suitseb. Siia ei saa video laadida ka kuidagi.


laurz - 16.07.19 06:31

Ebakorrektne lpg seadistus killib mootori üsna kiirelt.Köigepealt klapid ja siis kolvi grupi. Gaas pöleb nii öelda kuivemalt kui bensiin.


kuno666 - 16.07.19 06:42

Seda olen kuulnud ja aga siis peaks silindri surved ka mööda olema ja ta ise ütles, et seade on väga korralik peal vaadates paigaldust siis see on küll väga korralikult tehtud. Samuti töötab selle a8 kõige puhtamalt kui võrrelda nüüd ülejäänd 4,2 mis meil kokku on. Kas ei või olla, et karteri tuulutus ikkagi kuskilt ei lase tuuli läbi vms? Cabrio 2,3 oli mul poole mootori silkud 0 ja 2tk olid ka lahjad 6 ja 4 vms ja see ei suitsend ega viskand õli sumpsi isegi mitte väga peeneks lastud. Samuti oli cabriol 5 kolb õlirõnga ja selle ülevalt vahelt lahtise tükiga. Sellepärast ka natuke tundub kahtlane see rõnga teema.


SkAudimees1 - 16.07.19 09:21

Minul võttis d2 10k km peale 0.5-1l õli näiteks, kallasin aga peale ja sõidsime kenasti. Mul veel muidugi olid kkk. tihendid ära, mille vahetuseni ei jõudnudki, ja külmalt käivitades viskas ka umbes minut, poolteist, veidi sinist.


kuno666 - 16.07.19 16:55

EIlsest saati olen siis kõigiga nõu pidanud ja küll on pakutud klapisäärekaid, õli, õlirõngaid, ja ma ei mäleta kas oli midagi veel.
Täna sai käidud carwizardi Raini juures ja lasin ka kohe vaadata selle a8 gaasi süsteemi üle. Läheb ka selle detailid vahetusse sest reduktor peab püsti olema aga mul lapikult, pihustid on küll head aga mitte selle autojaoks ja lähevad sellised nagu mul c5le läksid . Siis sai ka räägitud sellest õli teemast ja ütlesin, et pakuti rõngaste viga. Sellepeale ütles, et võta küünlad maha ja peab näha olema kas küünal on õline või mitte aga kuna eile sai surveid mõõdetud siis käisid küünlad maas ja kõik olid identsed. Sellepeale ütles, et siis ei saaks ju rõngas ära olla aga pigem pakuks seda, et mootori remont tehtud ja tavaliselt peale seda omanikud ei julge väga vajutada ja kui tal ennem oli probleem mootoriga siis äkki on sumbuti seda vana jama täis. Samuti soovitas ka õli ära vahetada 0w30 vastu ja sama soovitas ka jyrks kes on seda pärispalju enda projektidel proovind. 5w40 on olnud ennem ka sellist jama nende mootoritega ja nii sai ka õli ära tellitud. Peale Raini juures käiku tulin kodupoole ja lasin siis 2 korda ohutus kohas kiiruse üle lubatud ja koju jõudes oli küll sinist aga mitte niipalju ja õli sumpas enam polnud vaid oli tahm. Proovisin veel kohapeal tuuritada ja viskas palju vähem. Küll aga pean õlipunnidele panema ilmselt silikooni sest selle soojaga hakkas tagumisest parempoolsest immitsema .Samalajal kui mootor oli kuum keerasin õlikorgi maha ja võtsin ka karterituulutus vooliku eest lahti ja need ei aurand ja ei olnud ka kuskil survet , et õli välja peksaks. Mootor töötas kogu selle katsetus väga hästi ja ei mingit tiksu ega muud heli. Samuti liigub see auto ikka üllatavalt hästi . Eks homme hommikul näen kas on õli kulund aga arvan, et mitte sest täna hommikul vaatasin ja oli ilusti max. Eelminekord oli mootor soe ja ilmselt sellepärast tundus õli vähema olevat. Igatahes hetkel tundub olevat asi juba positiivne.


TiitR2 - 16.07.19 18:06

Eelmine kord õli üleliia ei pannud?


kuno666 - 16.07.19 18:10

Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Eelmine kord õli üleliia ei pannud?


Õli pole ise juurde valand ja esimene päev ei kontrollind ka taset. Siis kui mingipäev seda jama nägin siis vaatasin aga mitte täiesti külma mootoriga. Homme ennem tööd kontrollin üle kas on õli kulund sest selle ajapeale peaks olema muutus näha.


SkAudimees1 - 16.07.19 20:33

No siinkohal võib vist öelda, et hommik on õhtust targem, ja muretsemiseks pole põhjust. Raini juures tasub käia, tegu targa mehega, kes teab mida räägib... oleks Tal vaid rohkem aega, käiks minu auto ainult seal :D


veekaheksa - 16.07.19 21:36

Vedelamat kui 40 ma küll ei paneks. Ei ole loogiline, panna vedelamat.

veekaheksa


kuno666 - 17.07.19 05:22

Hetkel siis läks sisse 10w60 õli. Vana õli oli nagu vesi sees. Selle käigus avastasin, et kkk see tagumine punn ka lekkis kui mootor päris soojaks läks ja siis tõmbasin näpuga victor reizi silikooni peale ja nüüd see korras. Tundub ,et see vana õli hakkas ennest ikkagi igaltpoolt välja suruma sest kkk otsas oli ka märg kuigi uued tihendid ja seal punnivahelt tuli ka alles siis kui sai kõvasti piitsa. Koju tulles siis hakkasin piitsutama ja seekord läks ikka pikalt aega ennem kui tuli vine taha ja suht vähe oli seda. Kohe kui hoo maha sain jäin seisma ja vaatasin sumpsi. Seal oli ainult tahm ja polnud märkigig, et oleks õli seal olnud. Uus katse ja kojutulles õrnalt midagi tuli aga siis väike tiir ja tagant jälle puhas ja samuti sumpas polnud õli piiskagi. Hetkel tundub, et asi on parem selle õliga. Imelik on see, et hommikul näitas varras pool normi kuigi eile oli max peal. Välja lastes aga oli nii plus miinus 7 midagi liitrit sees pluss siis filtris olev . Seega ei teagi kas reaalselt oli õli kadunud ka sest kui esimene kord seda asja avastasin ja testisin siis õli ei kadunud. Eks nüüd teen nagu jyrks soovitas, et 10w60 sisse ja lihtsalt sõita. Äkki siiski on vanast ajast kui kaas oli vigane sumpa seda jama täis ja kui see soojaks ajada siis see hakkab seal kärssama. Kui ma üv lähen ja lasen selle vine järgi siis see seade ei tuvasta ikka, et kas nüüd see mootori õli või mingi vana jama mis kärssab?

Hetkel tundub, et asi parem. Vitmannist sain valesti aru ja rihm vahetatud 25tkm tagasi ja mootor tehtud 5tkm tagasi. Avused on ka mingist hetkest saadaval.

https://www.upload.ee/image/10230256/received_1975875682512513.jpeg


kuno666 - 22.07.19 15:13

Nii peale 2000km läbimist pole ei õlikadu ega ka sellist suitsu enam näind nagu oli algul seega ilmselt oli see vana sodi sumpas mis põlema hakkas. Mootor töötab laitmatult ja pole ei kõrval helisi ega ka muidu jamasi siiani olnud. Nagu ka oli plaan ,et 20 9 spoke peab tulema siis hoidsin turul silma peal ja nägin neid lätis müügil. Hinnaks meeldivad 550e ja 2 jooksu rehve. Kuna sõber oli just see nädal leedus siis kõne peale ja oli nõus need mulle ära tooma. Kohapeal selgus aga, et teised rehvid kuskil servises ja nv kätte ei saa. Selle arvelt tehti hinnaks kohe 425e . Veljed on mingiaeg ülevärvitud aga ise tahaks nagunii pulbris kroomiga üle last , et jääks nagu originaal poleeritud. Rehvid peal 255/40/20 mis ilmselt lendavad sealt alt sama kiirelt kui alla panin kuna liiga suured minujaoks. Ise mõtlen 245/35/20 rehvid nendele panna. Nii peaks visuaalselt ilus jääma . Seega kui kellegil vaja üsna korralike 255/40 rehve siis on need saadaval. Michelin tootjaks ja rehvi mustrit üle kulumis piiri mingi 2 mm kindlasti seega kokku ehk 5 mm mustrit.
https://www.upload.ee/image/10253950/IMG_20190722_170218.jpg

https://www.upload.ee/image/10253991/IMG_20190722_170228.jpg

https://www.upload.ee/image/10254004/IMG_20190722_164705.jpg


Simps - 22.07.19 15:58

Ilmselt katalüsaator(id) ka kutud.


Vasart - 22.07.19 20:32

Ilus A8. Kuidas sõidumugavus 20" ratastega on? 245/35 rehviga oleks ratta kogukõrgus tehase andmetega vastav. Endalgi oleks huvi 20" 9-spoke alla panna, aga võrreldes 19" 255/40-ga ei tahaks rohkem sõidumugavuses kaotada.

Aga jõudu ja paksu rahakotti! D2 on tänavapildis kaduv nähtus, aga tegelikult üks kuradima mõnus aparaat. Kui maanteel vaja kruiisida, siis minul vähemalt jääb D2 võti tihedamini uksest väljudes pihku kui C7 oma.


kuno666 - 22.07.19 20:39

Tsitaat:
Algselt postitas: Vasart
Ilus A8. Kuidas sõidumugavus 20" ratastega on? 245/35 rehviga oleks ratta kogukõrgus tehase andmetega vastav. Endalgi oleks huvi 20" 9-spoke alla panna, aga võrreldes 19" 255/40-ga ei tahaks rohkem sõidumugavuses kaotada.

Aga jõudu ja paksu rahakotti! D2 on tänavapildis kaduv nähtus, aga tegelikult üks kuradima mõnus aparaat. Kui maanteel vaja kruiisida, siis minul vähemalt jääb D2 võti tihedamini uksest väljudes pihku kui C7 oma.


Sõitsin 1km ja sain aru, et see 255 40 pole hea seal all :D Kuidagi liiga kõrge auto nendega ja pole päris see mis tahaks. Pigem ikka 245 35 koos -30 madaldusega peaks jääma ideaalne. See hetke mõõt d3 oma vist sest sealt alt need tulid. Nüüdseks meil juba tekkind 3 d2 a8t :D Eile sai tehtud 800km ringi daugavpilsi ja seal tundsin seda, et atm ja 4,2 on mõnus kooslus. Eks kindlasti nende 20 velgede ja madaldusega läheb osa sellest sõidumõnust kaduma aga samas nii vana veel pole , et 17 veljega ringi kruiisida. :D


freeser - 22.07.19 20:47

Ja need 3xd2 on igaüks omamoodi eriline. :D
Aga 20" velg teeb kadedaks küll. :cool:


kuno666 - 29.07.19 15:19

Vahepeal juhtus niipalju, et kui sai rehvid maha võetud siis tuli ka mõte ülevärvida veljed. Saigi otsitud kes puhtaks teeks. Nüüd siis veljed pritsitud ja ehk ülehomme lähevad värvi. Algul oli kindel soov kroom effektiga pulbervärv aga see laideti maha kuna pidi tuhmuma ja kergelt kriimuliseks minema. Nüüd sai otsustatud, et tulevad hõbedased ja täiesti üleni seest kui ka väljast. Samuti sai tellitud ära uued rehvid mis siis tulevad 245/35/20. Kõigeparemini läks vedrustusega ja hetkel siis ootan soomest pakki kus sees coiloverid.


xxm24 - 30.07.19 09:01

Kõige paremini sobis neile siiski minu arvates eelneval lehed näidatud veljed.


kuno666 - 30.07.19 18:02

Tsitaat:
Algselt postitas: xxm24
Kõige paremini sobis neile siiski minu arvates eelneval lehed näidatud veljed.


See tume värv on nii ja naa. A8 all jäi visuaalselt väiksem kui nende hõbedastega. Eks näis kui nüüd veljed saan värvist kätte, et kuidas on. Kuna need olid juba eelnevalt värvitud veljed siis polnudki väga muud võimalust kui liivapritsida ja siis juba tuli kasulikum pulbervärvida kuna kõik need krundid ja asjad oleks läind ise juba 100e plus siis see aeg ja vaev. Kokku läheb mul nüüd puhastus plus värv 175e ja selle käigus siis saavad veljed nii seest kui väljast värvitud ja ka lakitud. Kuna läheb ka uus rehv peale siis ei tahaks nende velgedega enam lähiajal tegeleda :D Kw coilid tulid ka soomest kohale ja tunduvad olema täitsa toimivad asjad. Eks kui alla saab siis ole näha mis seis nendega on. Ilmselt on vaja ka 1,5cm flantse nende velgedega.


kuno666 - 01.08.19 10:35

Eile sai siis coilid alla pandud. Eks selle avusega väga aimu asjast ei saa aga midagi ikka. Natuke on veel regullimos maad aga ega seda ennem ei näe kui saab 20 veljed alla. Vähemalt pole enam maastur ja niiüalju kui sõitnud olen siis ei kaotand ka sõidumõnus midagi. Tagumisi oli ikla korralik keberniit vahetada. Esimeste puhul oli positiivne see, et Vitmann on asju vahetand ja kõik poldid olid määrdega koos ja tulid kergelt lahti. :) Positiivne oli ka see, et d2 puhul on tehtud kohad kust saab amordi eraldi lahti keerata ja ei pea kogu kaika majanfust ära võtma nagu c5 puhul. Äkki järgmine nädal saab veljed alla siis ka kohe sillastend.
https://www.upload.ee/image/10300265/IMG_20190801_121918.jpg

https://www.upload.ee/image/10300268/IMG_20190801_121929.jpg


kuno666 - 02.08.19 14:29

Kuna c5 jaoks sain täna flantsid siis sai need alla pandud ja samalajal ka proovitud tolle velgi a8 alla. Kui oleks rehvimõõt õige siis oleks ikka päris edev. A8 veljed sain ka värvist kätte aga värv pole päris see mis meeldiks ja nii lasen nad kolmapäev uuesti üle teha. Rehvid saabusid ka täna niiet kui õige värv peal siis saab kohe alla panna.

https://www.upload.ee/image/10305260/IMG_20190802_142235.jpg

https://www.upload.ee/image/10305268/IMG_20190801_200103.jpg


kuno666 - 10.08.19 17:31

Nii veljed nüüdseks valmis. Tehtud siis liivaprits, pulbervärv ja kuna pulbris ei tehtud päris seda tooni mis tahtsin siis käisid nad uuesti värvis ja nüüd siis pärla hõbe. Rehvid läksid tutikad 245 35 20 ja 2cm flantsi ka. Ütleks nii, et tulemusega rohkem kui rahul.

https://www.upload.ee/image/10339265/IMG_20190810_191506.jpg

https://www.upload.ee/image/10339269/IMG_20190810_191523.jpg

https://www.upload.ee/image/10339272/IMG_20190810_191615.jpg


xxm24 - 11.08.19 11:29

Ei väga okei on nii ka, soliidsem ja originaali lähedasem. Samuti läheb paremini kokku ka kroom detailidega.
Edu, ilus aparaat.:cool:


kuno666 - 23.09.19 09:53

Kuna vaikselt hakkab talveks kätte minema siis on aeg mõelda talvekate ostule. Sellega seoses tekkis küsimus mis mõõdus 19 talvekaid kasutama peaks? Kuna vaadanud velgi siis 18 ja 19 on suht samas hinnaklassis ja samuti ka uued lamellid siis pigem paneks 19 alla. 225/40/19 8 laia veljega tundub endale, et peaks suht ok olema või jääb väike? Kuna madaldus ka siis väga ballooni ei saa panna. 18 puhul peaks olema 245/45 originaalis. Ideaalis olen välja valind kas 18 flat five või rs6 5 kodaraga ja 19 puhul tahaks samuti rs6 5 kodaraga.


kuno666 - 08.11.19 11:37

Vahepeal siis pole midagi uut toimund. Lähiajal aga peaks saama ette õige s8 võre. Samuti sai sirvitud erinevaid s8 ja a8 pilte ja hakkas meeldima tagumine lip. Kiire kõne carstyling24 ja ja sain kohe pärnust ka selle kätte. Järgmine nädal läheb värvimisse ja siis panen ka selle külge.

https://www.upload.ee/image/10697976/IMG_20191025_111304.jpg

https://www.upload.ee/image/10697978/IMG_20191025_111312.jpg

https://www.upload.ee/image/10697981/IMG_20191108_122137.jpg


antsvolli - 08.11.19 12:29

Päris ilus masin, hea oli oma silmaga uudistada :cool:


jorgen - 09.11.19 19:21

Väga väga kena masin! Teeb kadedaks! :P
Kui saladus pole, siis kus kohas lasid veljed puhastada ja pulbervärvida? Pärnus kuskil ikka?


kuno666 - 10.11.19 00:45

Tänud tänud eks su allroadi oli ka huvitav vaadata, varem arvasin, et need ka ikka sama v8 motoga nagu c5 ja d2 :D.
Veljed lasin pritsida ja värvida adremis aga kuna sealne värv oli minujaoks liiga tume ja mitte pärla siis lasin pulbrile tõmmata püssiga mõned kihid peale. Ideealis poleks ma liivapritsi ega pulbrit kasutand aga kuna kiire oli, et saaks veljed alla siis oli see kõige kiirem tee või vähemalt nii tundus alguses. Kunagi tegi sr orgist ronny vms kasutaja ka pärnu ligidal pritsi töid ja hea oli sooda või klaaskuul prits ma nüüd täpselt ei mäleta kumba kasutasin. Pind jäi kergelt kare ja sai püssiga ilusti värvida. Muidu hästi tehakse ka sindis liivaprits plus värv. Sõber lasi rs6 omad teha ja tulemus ülihea. Mul läks kõik kokku 190e, sindis oli 200 jooks. Mul siis prits, pulber ja püssivärv. Sindis prits plus püssivärv. Eks väiksemad veljed vb odavamd.


jorgen - 10.11.19 13:32

Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666Ideealis poleks ma liivapritsi ega pulbrit kasutand aga kuna kiire oli..

Tänud! Aga kas pulbervärv pole ideaalis vastupidavam, kui püssivärv? Või miks püssivärvi eelistada?


NewEra - 10.11.19 15:01

Endal samad veljed, kuid veljed täitsa ära eelmise talvega. Nüüd otsingul kes teeb L-Eestis veljed korda. Ehk oskad kedagi L-Eestist soovitada, kes teeks hingega asja ära?

Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Kuna c5 jaoks sain täna flantsid siis sai need alla pandud ja samalajal ka proovitud tolle velgi a8 alla. Kui oleks rehvimõõt õige siis oleks ikka päris edev. A8 veljed sain ka värvist kätte aga värv pole päris see mis meeldiks ja nii lasen nad kolmapäev uuesti üle teha. Rehvid saabusid ka täna niiet kui õige värv peal siis saab kohe alla panna.

https://www.upload.ee/image/10305260/IMG_20190802_142235.jpg

https://www.upload.ee/image/10305268/IMG_20190801_200103.jpg


kuno666 - 10.11.19 16:15

Pulbri suurim miinus oli minusilmis väike värvivalik. Püssiga värvipuhul sai nagu võetud võimalikult hele ja teraline. Pulbris oli kas tumehall või veljehõbe aint valikus. Pulbriga ainuke miinus, et kui peaks mingi löögi saama siis lööb tükina lahti kohe. Siiani mul muidugi veel need samad ja ka ühed teised pulbervärvitud veljed defekti vabad niiet ei laida kumbagi varianti :)
Lõuna eestist kahjuks ei oska kedagi soovitada kes velgi ilusaks teeks.


antsvolli - 10.11.19 19:20

Ise olen 5 jooksu lasknud teha Laagri pulbervärvis. link
Mõõdud 3x18seid , 1x20ne ja 1x16ne. Kvaliteet on hea, plaanis lasta seal ka kõik Allroadi silladetailid värvida.

Tartus on Kolmeraudne http://www.eriprojektid.ee/pulbervarvimine.


sector - 10.11.19 23:45

Tsitaat:
Algselt postitas: antsvolli Tartus on Kolmeraudne http://www.eriprojektid.ee/pulbervarvimine.


Aasta tagasi oli värvivalik täiesti olematu. Vb selle ajaga muutunud midagi...


kuno666 - 13.11.19 15:52

Täna sai siis proovitud huvipärast a8 alla velgi. Kuna 5 kodaraga rs6 veljed on alati meeldind aga 18 tundub d2 all väike siis proovisin 19x8 et35 replikaid 235/35 rehviga ja samuti ka vosseni 5 kodaraga repse 19,9,5 et38. Panen ka pildid siia, et kui keegi peaks kunagi tahtma oma d2 alla midagi sellist. Eelmine nädal vahetatud kkk vasakpoolne tihend on ka ikkagi lekkima hakanud, mingipäev võtan uuest maha ja panen rohkem silikooni sinna ja ehk saab lekkest lahti või siis kaas omadega kõver või muu probleem.
Siinkohal toon igaksjuhuks välja, et 20 spoke jääb selle alla ja need ainult prooviks. :)

https://www.upload.ee/image/10719565/IMG_20191113_130006.jpg

https://www.upload.ee/image/10719573/IMG_20191113_125032.jpg


blefish - 15.11.19 09:49

KKK tihendit peab ettevaatlikult vahetama, mõnes kohas soovitatud pikemaks ajaks auto enne seisma jätta isegi. Omal oli probleemiks see, et ilmselt keti pealt natuke nirises õli pidevalt kaanele, silikoon seetõttu ei toiminud nii nagu vaja. Kokkuvõttes viisin viimane kord Forssi ja siis sai pidama :).


kuno666 - 15.11.19 15:06

Ma ei teagi ja mis jama selle kkk on kuna c5 sai vahetatud ja sellel peavad siiani ilusti, venna a8 ka samamoodi peavad. Eks proovin korra veel silikooniga sest ega ma seda eriti palju sinna ei pannud ja vb sattus mingi kuivand koht vms sinna nurka. Täna siis värviti tagatiival üks kobrutus koht ära ja lisasin ka lipi.


kuno666 - 17.11.19 15:01

Natuke sai jälle välimust muudetud, ees nüüd s8 orig võre ja bagassil lip. Kuna tagatiival oli tule all kobrutamist siis sai see koos lipiga uue värvi.
https://www.upload.ee/image/10735682/received_2488819148059774.jpeg

https://www.upload.ee/image/10735685/received_2712429428817917.jpeg

https://www.upload.ee/image/10735690/received_465612224082771.jpeg

https://www.upload.ee/image/10735694/received_658582167882700.jpeg


kuno666 - 23.11.19 11:42

Kuna kindel soov oli saada 19 rs6 kas siis orikad või repsid talveks siis sai igapäev ja korduvalt jälgitud turgu. Terve selle ajaga oli eestis vaid üks pakkumine kus müüja pakkus aga lõpuks ei saandki aru kas ei tahtnud müüa või miks üldse kirjutas. Lätis oli ka 1 jooks aga sellega ei kattund ajad. Soomes oli 2 jooksu millest ühega sai siis kohe ühendust võetud aga kuna hind oli 160e jooks siis ei tahtnud ta ei broneerida ega ka seda varianti, et oleks raha üle teind ja siis nv järgi läind. Õnneks aga ta asus vist soome mõistes kuskil "narvas" ja enamus kes fb huvi tundsid olid niisama kõvatajad. Täna siis tehti soomes tehing ära ja järgmine nädal peaks kätte saama. Rehvid juba tellitud ja võtsin 245 40 19 lamellid.

https://www.upload.ee/image/10758807/received_423650571870636.jpeg

https://www.upload.ee/image/10758811/IMG_20191122_130223.jpg

https://www.upload.ee/image/10758817/IMG_20191122_130150.jpg


EnricoN - 23.11.19 17:40

Oi mulle meeldib kuidas inimesed teevad selliseid asju. Paljud ei viitsi/ei taha isegi 100-200km eemale velgi minna ostama. "Oi nii kaugel" :D

Aga hea diil , ootame pilte. :cool:


antsvolli - 23.11.19 20:23

Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
Oi mulle meeldib kuidas inimesed teevad selliseid asju. Paljud ei viitsi/ei taha isegi 100-200km eemale velgi minna ostama. "Oi nii kaugel" :D

Aga hea diil , ootame pilte. :cool:


200km on ju what ever ise olen käinud 5-600km taga kui on sobivad müügis olnud. Jah suht huvitav on näha huvilisi/niisama kõvatajaid kes Tallinnast Tartusse ei viitsi sõita ja saatmist ka kinni ei taha maksta.


Ootan ka pilte, stance tuleb päris hea RSi velgedega :cool:


kuno666 - 24.11.19 11:11

No eestis see velgede turg ikka väga käest ära. Isegi 100e velgede puhul tahetakse saada uute rehvidega või uueväärseid velgi. Kõigaägedamad on need vennad kes kirjutavad ja tingivad hina ka alla aga kui jõuab asi selleni, et võiks ära viia siis tuleb välja, et peaks need koju kätte ka viima. Teine kuld on "mis viimane hind on" ja seda küsitakse ennem lisapilte :D.
Kuna venna naaber käib soomes tööl ja talle meeldib sõita siis on hea selliseid diile teha kuna tal polnud probleemi oma päevast 4 tundi raisata nende toomisele ja samuti need olid kotkas aga ta ise elab vantaas. Need 19 küll kriipse kraapse täis aga 160e eest pole midagi paremat tahtagi ja see väike kogus värvi ei maksa ka midagi. :)
Kuna oli võtta kohe prooviks valged rs6 veljed siis sai proovitud neid alla, et näha kuidas need valgena oleks. Kuna minuomad kriime kraame täis siis ennem allapanekut on plaanis nad üle värvida.

https://www.upload.ee/image/10763611/IMG_20191124_132146.jpg

https://www.upload.ee/image/10763615/IMG_20191124_132119.jpg


NewEra - 30.11.19 17:06

Mis värvi veljed värvid?


kuno666 - 30.11.19 17:22

Kuna sain veljed kätte ja selgus, et värv on päris kabe veel ja aint mõned ääre kahjustused siis ei hakanud hetkel värvi ostma ja jäävad nii nagu on. Veljed omamoodi läikiv hõbedased. Üks kehva pilt ka olemas aga kui homme alla panen siis teen paremad. Siis näha kuidas see 245 40 19 all on. Positiivne oli et 3 veljest oli üks ainult kõver ja 2 korralikku rehvi jäi nüüd veel varuks mulle.

https://www.upload.ee/image/10788344/received_2480120502226461.jpeg


kuno666 - 01.12.19 12:54

Täna said veljed alla ja õnneks see rehvimõõt ja velje mõõt täpselt ideaalsed. Veits sai ka sõidetud ja tundub, et see odav lamell kannatab sõita küll. Kuna auto on nädalaega seisnud ja nüüd 2 päeva lund sadand siis piltide jaoks seda jääd ei hakanud maha kratsima.

https://www.upload.ee/image/10791619/IMG_20191201_131017.jpg

https://www.upload.ee/image/10791629/IMG_20191201_131121.jpg

https://www.upload.ee/image/10791633/IMG_20191201_131101.jpg

https://www.upload.ee/image/10791636/IMG_20191201_131433.jpg


antsvolli - 01.12.19 19:02

Su A8 näeb 5+ välja nende RS velgedega!


kuno666 - 07.12.19 14:51

Kui kellegil huvi siis kuni 19 detsembrini on 9 spoke saadaval. Põhjuseks see, et a8 alla tulevad uued ja nende praeguste rehvimõõt ei sobi c5 alla. Kasumi eesmärgil ei müü ja seega hind 800e.

https://www.upload.ee/image/10815958/IMG_20191206_153551.jpg


kuno666 - 16.12.19 17:04

Kuna vahepeal sai sõidetud palju c5-ga siis täna ajasin a8 jälle käima. Tuli välja, et vana aku on omadega otsas. Kuskil on ka natuke vett tulnud aku kasti. Esialgu jebis ka mingi gaasi pihusti aga nagunii on nüüd esimene asi kui saab ühest c5 est lahti siis a8 gaasi süsteem uuendada. Samuti panen ka tagasi tagumised lambdad. Kuna auto oli puhas siis tegin ka vähe paremad pildid kuidas 19 rs6 reps all istub.
https://www.upload.ee/image/10854812/IMG_20191211_130615.jpg

https://www.upload.ee/image/10854816/IMG_20191216_143943.jpg

https://www.upload.ee/image/10854822/IMG_20191216_143957.jpg

https://www.upload.ee/image/10854828/IMG_20191216_143936.jpg

https://www.upload.ee/image/10854834/IMG_20191216_144005.jpg

https://www.upload.ee/image/10854839/IMG_20191216_143920.jpg


kuno666 - 20.12.19 15:10

Uueks hooajaks siis teised veljed ka. Tegemist 20 9 spoke ja 9 laiad. Veljed üleni pollitud ja nii neid tehtud vaid usa turule. Kuna a8 on rohkem kroomi siis lähevad need d2 alla ja d2 vanad hõbedase alla.
https://www.upload.ee/image/10870035/IMG_20191220_153106.jpg


kuno666 - 27.12.19 11:22

Kuna huvi oli näha kas 9 lai ja 265 30 20 rehv mahub koos 2cm flantsiga alla siis sai velg korra prooviks ühele poole alla pandud. Hetkel tundus, et sobisid ilusti aga arvan, et sõita väga ei kannata kuna ennem käis juba suuremas lohus eest koopasse. Eks kui kevad tuleb siis panen alla ära ja siis ole näha. Samuti sai neid proovitud c5 alla kuna teised veljed müüdud siis oli plaan ka sinna 9 spoke panna aga nüüd tekkis plaani muutus ja tahaks midagi teistmoodi sinna leida, samuti see rehv ei sobi c5 jaoks.
https://www.upload.ee/image/10895924/IMG_20191225_134305.jpg

https://www.upload.ee/image/10895927/IMG_20191225_134242.jpg

https://www.upload.ee/image/10895930/IMG_20191225_134155.jpg

https://www.upload.ee/image/10895934/IMG_20191225_134230.jpg

https://www.upload.ee/image/10895943/IMG_20191225_140655.jpg


kuno666 - 10.01.20 14:15

Kuna teised 9 spoke sai ka maha müüdud siis oli s6 japks vaja velgi. Eesti turg on viimaselajal suht olematu valikuga või kui midagi normi on siis on nende hind liiga ulme. Seega olen hoidnud turul silma peal nii soomes kui ka lätis ja juba ammu jäid soomes ühed vertini veljed silma. Kuna pildid olid kehvad siis sai omanikule kirjutatud ja peab ütlema, et sommidega on väga raske äri teha. Kuna veljed olid samas kohas kus inimene kes need ära tõi siis sai saadetud ta neid üle vaatama ja nii nad ära ostsingi. Tegu siis vertini magic 20x10 et 25 velgedega. Kuna s6 alles kõrge siis proovisin neid huvipärast a8 alla ja peab tõdema, et päris vinged näevad all välja. Samuti sai ära tellitud uued gaasi pihustid ja lähiajal saab ka gaasi süsteem uuenduse.
https://www.upload.ee/image/10959104/IMG_20200110_130249.jpg

https://www.upload.ee/image/10959107/IMG_20200110_130350.jpg

https://www.upload.ee/image/10959109/IMG_20200110_130418.jpg

https://www.upload.ee/image/10959113/IMG_20200110_130519.jpg


Patrick - 10.01.20 19:03

Nagu tõsiselt hästi sobivad need veljed sinna alla! Ülihea näeb välja :cool:.


Ära enam hakkagi teiste velgedega katsetama. Las need nüüd jääda ;):D.


Vasart - 11.01.20 11:02

See velg sobib sellele autole, väga hea näeb välja. On flantsid ka vahel või istubki nii väljas koopast? Või hoopis pilt petab?


kuno666 - 11.01.20 11:22

Veljed väljas kuna10 laiad ja et ka 25 :D Ilmselt d2 jääb ikkagi 9 spoke alla kuna see ikka rohkem igapäeva auto ja need veljed ikka rs6 bodyga s6 alla. Millegipärast d2 mängib minuarust kõik need 20 veljed välja mis olen alla proovinud. Kuna endaoma alles jeep siis sai teise hõbedase s6 alla proovitud ja tundus päris vinge.
https://www.upload.ee/image/10963055/IMG_20200110_155807.jpg


intsu879 - 11.01.20 19:26

Väga tip-top velg!Nende eriliste velgedega on jah see,et koguaeg pead turul silma peal hoidma.C5 alla nagu passiks paremini-aga see ka puhtalt minu arvamus pildi järgi.Talvega ka lood nagu on ilmselt võid kohe alla jätta;)Ps!Sinu teemad nagu velje konfiguraator,saab korraliku pildi ette mida C5 ja D2 alla sobitada:D

Terv.Indrek


kuno666 - 12.01.20 12:28

Vaadates praegusi ilmasis siis ega on hea meel küll, et sai seekord lamelli kasuks otsustatud. :D Need veljed mulle isiklikult meeldisid mõlemi alla aga d2 jaoks need pollitud 9 spoke toodud ja see ikkagi rohkem daily. Rs6 bodyga s6 saab nagunii coilid, strech rehvi ja stange lisad mis teevad nagunii selle suht ebapraktiliseks :D. Eks sellepärast olen ka igale autole proovind erinevaid velgi, et saaks aimu mis mõõdus kasutada saab. Kui d2 oleks ees orig pidurid siis vb oleks ka velg vastu suppordit, musta c5 alla näiteks ei sobind need veljed kuna eest oli väike osa vastu suppordi. Algselt oli mõttes võtta 10,5 bbs repsid aga kuna netis pole absoluutselt infot, et mis mõõdus ja rehviga neid keegi kasutand on siis ei hakanud riskima. Need veljed sai ka ostetud puhtalt enda arvestuste põhjal, et peaks mahtuma alla :D
17. 225 55 17. Veljed 17 et 35 8 laiad.
https://www.upload.ee/image/10968562/123995418.jpg
20x8,5 et 45. 255 40 20
https://www.upload.ee/image/10253950/IMG_20190722_170218.jpg
20x8,5 et35. 225 30 20
https://www.upload.ee/image/10305260/IMG_20190802_142235.jpg
20x8,5 et 25. 245 35 20
https://www.upload.ee/image/10697978/IMG_20191025_111312.jpg
19x9 et 35. 235 35 19
https://www.upload.ee/image/10763615/IMG_20191124_132119.jpg
19x8 et 25. 245 40 19
https://www.upload.ee/image/10854839/IMG_20191216_143920.jpg
20x9 et 26. 265 30 20
https://www.upload.ee/image/10895934/IMG_20191225_134230.jpg
20x10 et 25. 265 30 20
https://www.upload.ee/image/10968592/IMG_20200110_130334.jpg


Rix - 12.01.20 14:30

Need on nagu valatud selle auto alla! :)

Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
20x9 et 26. 265 30 20
https://www.upload.ee/image/10895934/IMG_20191225_134230.jpg


kuno666 - 03.02.20 13:00

Kuna isu oli a8 jälle rohkem sõita ja s6 hakata vaikselt ette valmistama uueks hooajaks siis saigi carwizardis aeg kirja pandud. Välja vahetati siis pihustid mis V8 jaoks kõige paremad aga tuli välja, et aju tihend ära surnud ja seest niiskust saanud. Uus aju telliti ära ja mingi hetk läheb see vahetusse. Vana aju sai Rain niipalju ära joota, et hetkel saab sõita. Eks nüüd saabki sisuliselt jälle uue seadme peale. Kui kellegi plaan osta gaasiseadmega auto siis soovitan varuda kohe mõte, et äkki on see vaja uue vastu välja vahetada sest väga paljud kasutavad neid odavaid pihusteid ja samuti reduktorid lahjemad pandud. Kuna nüüd pikalt sõitnud c5ga siis vahelduseks on d2 ikka jube hea ja ruumi ka mõnusalt. Tahaks juba suve 9 spoke alla kruttida ja kindlasti keeran ka coile madalamaks. Kuna mulle endale meeldivad teemad kus rohkelt pilte ka siis sai kiired klõpsud ka lisaks tehtud.
https://www.upload.ee/image/11072687/Screenshot_20200203_134842_com.android.chrome.jpg

https://www.upload.ee/image/11072692/IMG_20200203_134526.jpg

https://www.upload.ee/image/11072694/IMG_20200203_134538.jpg

https://www.upload.ee/image/11072700/IMG_20200203_135233.jpg


defraadu - 07.02.20 11:11

Kena A8. Rullikas ka huvitav, mis motoga?☺


kuno666 - 07.02.20 12:27

Tsitaat:
Algselt postitas: defraadu
Kena A8. Rullikas ka huvitav, mis motoga?☺


See on 2,0 110kw mis kindlasti mingiaeg läheb vahetusse aga eks selle toomise plussid olid m tech1 ja e30 sport alcantara sisu ja muud head lisad. Teine e30 ka olemas mis müügis ja 2,8 stroker.


kuno666 - 07.03.20 12:02

Eelmine nädal tööle tagasi minnes otsustas genekas, et aitab küll ja lükkas aku tule põlema. Sai siis järgmine päev nina üles tõstetud ja genekas alt ära. Harjad ja need rullid olid täiesti otsas. Jürgen viis geneka remonti ja vastu sain uueväärse geneka. Vahetusse läksid, harjad, vaskrullid ja laagrid. Täna sai auto kokku pandud ja kuna mul a8 veljed s6 all siis sai kohe suvekas alla. Hetkel küll pole flantse vahel aga need saab siis kui s6le saab veljed alla.
Lisaks kuna jäin ilma s8 alcantara laest mis Terosan vahepeal müüs aga läks tervinuna ära siis õnneks oli Pruuli nii lahke ja pakkus ka kohe üht lage. Täna saigi see ära toodud ja mingipäev vahetan ära. Minu ideaalist veel puudu tume puit, s8 kellad ja vb ka sisu alcantara
https://www.upload.ee/image/11234014/IMG_20200307_125328.jpg

https://www.upload.ee/image/11235318/IMG_20200307_155842.jpg


kuno666 - 13.03.20 17:29

Tänasega sain lõpuks alcantara lae sisse. Jebi kuipalju sellega. Vana lae sain välja ja uut sisse pannes tuli välja, et taga akna liistud jäid pruulile ja tänu sellele jäi jälle asi venima. Nädala sees sain siis need liistud ja tihendid kätte ja nüüd tuli välja et must peegel pruulil jäänud. Igatahes parem kui varem ja imelik see, et need ukse tihendid tundusid nagu lühemad või nad ei peagi siis soone põhja minema.
https://www.upload.ee/image/11263094/IMG_20200313_173035.jpg

https://www.upload.ee/image/11263101/IMG_20200313_173003.jpg


kuno666 - 22.03.20 18:30

Täna sai suvekatele flantsid ka vahele pandud ja ega väga madalamaks minna ei saagi.

https://www.upload.ee/image/11315812/IMG_20200322_185436_1_.jpg

https://www.upload.ee/image/11315832/IMG_20200322_165749_1_.jpg


kuno666 - 22.04.20 22:55

Kuna tekkis hea võimalus lasta auto ära pollida siis sai ka see asi ette võetud. Töid teostab vana klubiline Viljar Galvester Autopesulas. Tehakse siis põhjalik poleerimine ja siis vahad asjad juurde. Kuna eelnevalt oli sed pollitud nii, et sillerdus oli sees ja lakk mingi jube pask millesse tulid kergwlt kriimud siis on selle autoga läind omajagu aega ja vaeva. Täna sai käidud vaatamas ja ikka päris hea on näha tulemust. Kahjuks väga pilte eelnevast seisust pole ja lõpptulemust pole näind aga midagi vägahead siit tulemas. Veljed lasi ka masinaga üle ja ikka vägahead said. Ennem oli vägapalju väikseid kriime sees. Eks homme peaks auto kätte saama siis lasen ka kellegil teha korralikud pildid sest kui tihti ikka autot poleerida lasen. Samuti on plaan ära osta s8 kellad ja lõpuks sain ka kaubale s8 stange võrega. Kui tumeda puidu ka endale kaubelda saan siis minujaoks saab see auto valmis. Positiivse küljepealt peale gaasi aju ja pihustite vahetust olen saanud sõita 27-30e eest 430km stabiilselt ja seda siis igapäevaselt pärnus. Väike mõte on ka alcantara istmed osta, et oleks seest kõik alcantara aga samas igapäeva autona on nahka lihtsam hooldada. Eks seda vaatab tulevikus. Panen mõned teaser pildid ka siis, et jutt kuiv poleks.
https://www.upload.ee/image/11542828/received_555380405354386.jpeg

https://www.upload.ee/image/11542841/received_521816905370732.jpeg
https://www.upload.ee/image/11542848/received_1135966766738752.jpeg

https://www.upload.ee/image/11542890/IMG_20200421_142646.jpg
VIDEO


kuno666 - 25.04.20 16:22

Täna sai siis tagumist coili keeratud ja ei hakanud mitu korda katsetama vaid keerasin täitsa põhja ära. Tulemusega üli rahul. Peale pollimist ei pea isegi vist mitte ütlema, et oleks nagu uue auto sanud. Ülirahul Galvester Autopesula tööga. Mingi hetk äkki saab nüüd lasta teha korralikud pildid ka aga seni telefoniga klõpsitud suvalised pildid.
https://www.upload.ee/image/11561989/IMG_20200425_152136.jpg

https://www.upload.ee/image/11561993/IMG_20200425_152149.jpg
https://www.upload.ee/image/11561998/IMG_20200425_152144.jpg

https://www.upload.ee/image/11562003/IMG_20200425_152132.jpg
https://www.upload.ee/image/11562011/IMG_20200423_232310_383.jpg
https://www.upload.ee/image/11562015/received_1067353223633253.jpeg
https://www.upload.ee/image/11562023/received_240353053830358.jpeg


antsvolli - 25.04.20 17:39

Varem vaatasin, et kroom eriti ei sobi mustaga kuid nüüd uuesti peale poleerimist peab tõdema, et päris hea näeb välja :cool:


veekaheksa - 25.04.20 18:07

Tervus!

696't sai mingi nädalapäevad tagasi maakonnas nähtud, suht ülbe näeb välja. Sinuoma muidugi veel parem, see velg on ikka rusikas silmaauku.

veekaheksa


kuno666 - 27.04.20 23:56

Eks nende kahe d2 puhul olegi eri niiöelda tuuningu stiilid aga mõlemad näevad head välja :D Mulle on d2 puhul alati kroom meeldind. See tume suur kere ja siis iga detail nagu kroomiga välja joonistatud. Sellepärast ka sai need poleeritud 9 spoke juurde ostetud.
Pühapäev siis sai lõpuks aja, et teha korralikud pildid. Pildid tegi siis "5ennamedia" ja ise piltidega väga rahul. Peale Galvesteri korraliku poleerimist ja coili keeramist oleks nagu jälle uue auto saanud. Nüüd siis esi ja tagaosa visuaalselt sama kõrged. Veljed peale kettaga üle laskmist samuti läigivad palju paremini.
https://www.upload.ee/image/11580625/AO1I4326.jpg
https://www.upload.ee/image/11580629/AO1I4328.jpg
https://www.upload.ee/image/11580631/AO1I4330.jpg
https://www.upload.ee/image/11580637/AO1I4332.jpg
https://www.upload.ee/image/11580639/AO1I4334.jpg
https://www.upload.ee/image/11580642/AO1I4336.jpg
https://www.upload.ee/image/11580643/AO1I4339.jpg


intsu879 - 28.04.20 07:16

Väga ilus pill. Nägin linnapeal ka korra, paneb järgi vaatama küll :) Enda oma karjub ka coilide järgi peale suvekate alla panemist. See s originaal -20 madaldus on ikka vähe, just eest nina on jääb kõrgeks.Aga jõudu masinaga.

Terv Indrek


Maik - 28.04.20 07:23

Kiidusõnad! Väga hea näeb välja :cool:


Rix - 28.04.20 07:34

D2 näeb küll SUPPER välja. http://upload.staatus.eu/files/1560846779923864495.png Kui midagi üldse muudaks, siis võibolla õrn toonklaas külgedele ja taha, kuid sellega ka piirduks. :cool:

C5-e puhul see lisa võiks IMHO stange alt umbes poole võrra vähem välja turritada. Praegu paistab võõrkehana ja tõmbab endale liiga palju tähelepanu.


intsu879 - 28.04.20 09:11

Toonkilega ma neid masinaid ei rikuks. Sellel D2-el peaks olema ka pakettklaasid koos selektiivkilega, mis annab ilusa tooni kogu klaasiringile.Enda omal on ja olen väga rahul.


Rix - 28.04.20 09:31

Tsitaat:
Algselt postitas: intsu879
Toonkilega ma neid masinaid ei rikuks. Sellel D2-el peaks olema ka pakettklaasid koos selektiivkilega, mis annab ilusa tooni kogu klaasiringile.Enda omal on ja olen väga rahul.

Ma pidasin silmas sellist õrna 70% kuni 50% läbipaistvusega, mitte mingit a la 5% läbipaistvusega prügikoti tooni. Kuna taga juba on kardinad, siis ilmselt annab mingi 70% seal sama effekti, mis ~30% kile ilma kardinata.


kuno666 - 28.04.20 09:40

Tänud tänud ise ka välimusega ülirahul :) Intsu s8 olen ka 2 korda nüüd näinud aga siis olid veel avused all ja mõlemad korrad ehitajate tee ristis. Korra oli ka automaailma ees kui s6 ära tõime sumpa ehitusest :D. Kui d2 ostsin siis oli korra mõte panna tooni aga peale esimest nädalat see mõte kadus. D2 see orig tehase toon koos esiklaasi solariga on juba õrna päikselise või hämara ilmaga selline tumeda effektiga ja eks kardin teeb ka oma töö. Kuna mul garaaz ja põhi pood on samas kohas kus elab pärnu põhi politsei kes toonide peale maias siis ei saaks tervet ringi ka peale panna ja seega ei hakka üldse panema :D Pigem tahaks ideaalis alcantara sisu ja siis punast turvavööd nagu Masuurikul ja e30. Siis oleks nagu päris hea effekt.


Rix - 28.04.20 10:06

Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
...siis ei saaks tervet ringi ka peale panna ja seega ei hakka üldse panema

Pigem olgu jah olemata, kui ainult tagumine osa teha. Sest koos kardinatega oleks tagumise ja esimese osa kontrast liiga suur. :)


intsu879 - 28.04.20 10:09

Automaailma juures oli kuulda jah mõnusat häält, kui talda andsite mõlemad ;)Nüüd jah said suvekad 20 Rh-d alla. Rehvideks said ette 255 35 ja taha 285 30. Sellest velje saagast võib privas kirjutada, nüüd siis kaks jooksu rh velgi;)


kuno666 - 28.04.20 10:20

Mõtlen isegi ja, et pigem olgu see clean look tooni kohapealt. :) Musta kile puhul see ka jama, et kaotab selle roheka orig tooni ära mis praegu on. Teineasi muidugi ka see, et enamus d2 on toon siis hea on erineda:D

Nüüd on hääled head tõesti. Tehti ära siis uus kogu summuti 50 asemel 60 torule ja alguses suur x pipe, 2 ümmargust reso ja lõpus siis roostevabad pütad koos suurte otstega. S6 puhul jäi nüüd mõnus v8 hääl ilusti otsast lõpuni välja. Sumpadega nüüd niipalju kogemusi, et hea võrrelda mis ja kuidas häält teeb. Sõber rääkis ja et oli su pilli näind koos rh dega :)


kuno666 - 22.05.20 18:48

Vaikselt hakkavad hädad pihta nüüd ei teagi kas panna 1000e fb müüki ja kiruda audit maapõhja või midagi muud ;)

1. Viga tekkis siis abs ja esp tulega. Probleemiks näitab brake pressure sensor g201. Ilmselt kuskilt mingi juhe läbi mädanend või mingi muu jama sest viskab tuled põlema just suuremas lohus või põrutuse peale. Pole ime kui mingi hiir või rott käind kuskil kallal.
2. On seises airbagiga. Peale lae vahetust jäi tuli põlema kuna ilma tagaistmete oli vaja autot liigutada. Peale seda tuli põles ja vcdsiga ühendust ei saand. Sai siis otsitud uus aju mis ka õige koodiga. Viga ikka alles ja ei leia ühendust isegi mitte full scaniga. Tagaistme juhtmed vaatasin üle ja need kõik nagu korras ja kinni.
3.Tekkis käigukastiga. Sõites nagu hakkas kõrgemate käikudega nagu järsemalt käiku vahetama. Sai rohkem. Sõidetud ja enam seda viga ei täheldand. Nüüd aga avastasin, et auto käima pannes teeb mingi nõksu nagu oleks kast lukus ja vajuks nõks tagasi. Nii iga käevitus mis sai nüüd proovitud kodus. Veakoode pole veel saanud vaadata. On kellegil sama asja olnud ja oskab kohe ära ennustada et milles asi olla võib. Kast avariisse ei lähe ja kõik käigud muidu toimivad probleemivabalt. Hetkel kahtlustan seost 1 ja 2 vea vahel. See jõnks on nagu auto oleks natuke kaldu ja siis paneks käigu sisse.
S8 kellad oleks ka vaja nüüd õige ls peale saada ja siis immoga ühilduda. Kes sellega aidata saab siis olen avatud pakkumistele.

https://www.upload.ee/image/11748042/received_3053696584692433.jpeg

https://www.upload.ee/image/11748378/IMG_20200512_195547.jpg


kuno666 - 01.06.20 11:59

Vahepeal siis kadus see kasti nõks samamoodi nagu ta tuli. Peale postitamist seda enam ei ole esinend ja kõik käigud lülituvad väga sujuvalt. Soojastpeast aga käib see nõks õrnalt ikka kastis kui käima keeran auto. Niipalju kui kasti vendadelt uurind ei oska keegi selle põhjust öelda ja niisama kasti remonti ka saatma ei hakka ega alt är kakkuma. Eks näha kas läheb asi hullemaks või mitte. Airbagi viga ka siiani alles ja pole õrna aimugi mis selle plhjuseks.
https://www.upload.ee/image/11803993/received_1715279641929529.jpeg
https://www.upload.ee/image/11803999/IMG_20200524_144546.jpg
https://www.upload.ee/image/11804006/IMG_20200523_180641.jpg


kuno666 - 06.06.20 18:39

Nüüdseks proovinud 5 eri kaablit ja mitte ühegiga ei saand immo pinni kätte. Nüüd jäi lootus viimasele vennale kes pidi nädala sees pärnu tulema ja siis proovima kas tema saab. Kui mitte siis läheb immo off. Samuti sai tellitud Anto käest vcds kaabel ja siis veel viimast korda vaatan kas saab nendele bägidele ligi või mitte. Tagumised lambdad sai ka ära ostetud ,et saaks spido nendest tuledest puhtaks. Absi pumba ka ära vahetama kuna aina rohkem seda viga viskab. Muus osas on muretult sõitnud ja stabiilselt saanud 410km 27e sõita. Vanal spidol on soojade ilmadega kella osa ka hakanud ära surema.

https://www.upload.ee/image/11834417/IMG_20200603_143452.jpg


dUBZ - 06.06.20 21:11

Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Nüüdseks proovinud 5 eri kaablit ja mitte ühegiga ei saand immo pinni kätte. Nüüd jäi lootus viimasele vennale kes pidi nädala sees pärnu tulema ja siis proovima kas tema saab. Kui mitte siis läheb immo off. Samuti sai tellitud Anto käest vcds kaabel ja siis veel viimast korda vaatan kas saab nendele bägidele ligi või mitte. Tagumised lambdad sai ka ära ostetud ,et saaks spido nendest tuledest puhtaks. Absi pumba ka ära vahetama kuna aina rohkem seda viga viskab. Muus osas on muretult sõitnud ja stabiilselt saanud 410km 27e sõita. Vanal spidol on soojade ilmadega kella osa ka hakanud ära surema.


S8 ploki PINi ei saa kätte või selle mis praegu peal on? :D Endal see swap tehtud ja läks see päris muretult kui õigesti mäletan. Huvitav teema sul nende bägidega ka. Ma pole ühtegi tuld selle kolme aasta jooksul ette saanud, kui auto minu käes olnud on. Vist on vedanud :P Originaalkelladel hakkas ka see displei ära surema, see oli ka põhjus miks swap sai ette võetud üldse S8 ploki vastu.

Kuradi odavalt saad sõita küll :D Aga noh minul tuleb D2l läbisõitu nii vähe, et see gaasiseade ei tasuks ennast absoluutselt ära.


kuno666 - 07.06.20 00:14

Tsitaat:
Algselt postitas: dUBZ
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Nüüdseks proovinud 5 eri kaablit ja mitte ühegiga ei saand immo pinni kätte. Nüüd jäi lootus viimasele vennale kes pidi nädala sees pärnu tulema ja siis proovima kas tema saab. Kui mitte siis läheb immo off. Samuti sai tellitud Anto käest vcds kaabel ja siis veel viimast korda vaatan kas saab nendele bägidele ligi või mitte. Tagumised lambdad sai ka ära ostetud ,et saaks spido nendest tuledest puhtaks. Absi pumba ka ära vahetama kuna aina rohkem seda viga viskab. Muus osas on muretult sõitnud ja stabiilselt saanud 410km 27e sõita. Vanal spidol on soojade ilmadega kella osa ka hakanud ära surema.


S8 ploki PINi ei saa kätte või selle mis praegu peal on? :D Endal see swap tehtud ja läks see päris muretult kui õigesti mäletan. Huvitav teema sul nende bägidega ka. Ma pole ühtegi tuld selle kolme aasta jooksul ette saanud, kui auto minu käes olnud on. Vist on vedanud :P Originaalkelladel hakkas ka see displei ära surema, see oli ka põhjus miks swap sai ette võetud üldse S8 ploki vastu.

Kuradi odavalt saad sõita küll :D Aga noh minul tuleb D2l läbisõitu nii vähe, et see gaasiseade ei tasuks ennast absoluutselt ära.


S8 omast pole proovindki aga juba originaalist ei saa kätte. Ilmselt ma pakun on asi selles, et mul juba ME 7.1.1 ajuga ja 2001a oma. Igatahes immo teema krüptitud vms. C5 sain ilusti mõlemit nii ls kui immo pinni näha. Eks moto tuli oli kohe alguses põlemas ja seda nägin alles siis kui auto juurde jõudsime. Kuna see oli lambdadest mis enamus eemaldavad aga ei proge välja siis saigi nüüd need ka ära tellitud kuna algselt oli ka mõte välja progeda. Airbagi viga tuli nagu lihtsast asjast ka, et oli vaja ilma tagaistmeta sõita ja sellest hakkas põlema ja muidu saand igal autol vea kustutada siis selle mitte ja aju vahetus ka ei aidanud. Absi see andur nagu lugesin on suht põhi d2 ja c5 teema ,et hakkab kinni jääma ja viga viskama. Õnneks ta ei viska hüümärki piiksuma. Ega mina ei arvestand kummagi auto puhul kas see mul ära tasub või mitte. Nii võiks arvestada kas ma vahetan rooliotsad ära või samas ma ei viitsi üle 1000km sellega enam sõita, et las uus omanik vahetab sest mul ei tasu ära :D Nüüd olen mingi 2a sõitnud gaasi autodega ja hea on minna tankima ja panna naeruväärsed summad paaki sõita korralik kogus km ja sealjuures ei kaota sõidumõnus samuti midagi. :D Aga eks see ole maitse asi ja vägapalju on neid inimesi kes ütlevad ,et gaasiga pask sõita ja ma sõidan ikka puhta 98 :D Teineasi on ka kindlasti see, et ikkagi igapäeva auto.


dUBZ - 07.06.20 09:24

Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666


S8 omast pole proovindki aga juba originaalist ei saa kätte. Ilmselt ma pakun on asi selles, et mul juba ME 7.1.1 ajuga ja 2001a oma. Igatahes immo teema krüptitud vms. C5 sain ilusti mõlemit nii ls kui immo pinni näha. Eks moto tuli oli kohe alguses põlemas ja seda nägin alles siis kui auto juurde jõudsime. Kuna see oli lambdadest mis enamus eemaldavad aga ei proge välja siis saigi nüüd need ka ära tellitud kuna algselt oli ka mõte välja progeda. Airbagi viga tuli nagu lihtsast asjast ka, et oli vaja ilma tagaistmeta sõita ja sellest hakkas põlema ja muidu saand igal autol vea kustutada siis selle mitte ja aju vahetus ka ei aidanud. Absi see andur nagu lugesin on suht põhi d2 ja c5 teema ,et hakkab kinni jääma ja viga viskama. Õnneks ta ei viska hüümärki piiksuma. Ega mina ei arvestand kummagi auto puhul kas see mul ära tasub või mitte. Nii võiks arvestada kas ma vahetan rooliotsad ära või samas ma ei viitsi üle 1000km sellega enam sõita, et las uus omanik vahetab sest mul ei tasu ära :D Nüüd olen mingi 2a sõitnud gaasi autodega ja hea on minna tankima ja panna naeruväärsed summad paaki sõita korralik kogus km ja sealjuures ei kaota sõidumõnus samuti midagi. :D Aga eks see ole maitse asi ja vägapalju on neid inimesi kes ütlevad ,et gaasiga pask sõita ja ma sõidan ikka puhta 98 :D Teineasi on ka kindlasti see, et ikkagi igapäeva auto.



Aa okei. Minul originaali PIN mäletan tuli väga lihtsalt kätte, S8 omaga oli rohkem pusimist. Võimalik, et peale seda 05/2000 muudeti siis äkki seda ajuvärki ka juba kui neid muid pisiuuendusi ja asju tehti D2l. Ma veel neid ABSi andurite erroreid pole üldse saanud aga ma juba kujutan ette kui kinni need olla võivad kui pole pika aja jooksul vahetatud, B6 Passatiga sai korralikult n****da et kätte saada seda :D Loodan, et saad oma tulukestest ikka ilusti lahti :)

Rooliotstest rääkida, siis tehnika hoolduse pealt pole mina D2l kokku hoidnud ja ega minul selle auto müügimõtteid lähima 5-10 aasta plaanis ka pole, et las see jääda :D

Mis selle gaasi teemasse puutub, siis minul on D2 ikkagi täiesti n.ö pühapäeva auto. Eelmine aasta tuli alla 3K km läbisõitu. See aasta pole veel garaa˛ist välja saanudki :D Et minu vaatevinklist pole mõtet seda gaasiseadet peale toppima hakata, kui ta nkn seisab :) Oleks ta mul dailyna kasutuses siis igaljuhul gaasiseade tasuks ennast ära.


kuno666 - 07.06.20 10:05

Sul peaks olema ja see ME 7.1 ajuga ja siis 2 katiga. Mul sattund d2 ja c5 mõlemad selle uuema ajuga ja 4 lambda ja katiga. S6 õnneks on 2ga :D. Audikuuris hoiatati ka ette, et selle krüptitud vms. Aa krt nüüd meenus, et lauapeal sai ka s8 omast proovitud ikkagi mingite asjadega lugeda aga siis oligi, et luges ära aga krüptiud vms. S8 plokk on ka see uuema s8 oma.
Absil nagu see andur mis jebima hakkab on pumbas endas sees. Mul ta hakkas pihta vaid mõne korra vilkumisega kui suuremast lohust läbi sõita. Nüüd mingi kuu ajaga on järjest rohkem vilgutama hakanud. Pruulilt saan õnneks uue pumba ja peaks sellest jamast lahti saama. Eks see rooliotsa teema oli mõeldud naljana, et lihtsalt alati on hakatud kohe iga asjaga arvestama kas see tasub ära. Ma ise nii neid asju ei arvesta. Sinuoma on väga harva sõitmas näha ja :D


dUBZ - 07.06.20 19:04

Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Sul peaks olema ja see ME 7.1 ajuga ja siis 2 katiga. Mul sattund d2 ja c5 mõlemad selle uuema ajuga ja 4 lambda ja katiga. S6 õnneks on 2ga :D. Audikuuris hoiatati ka ette, et selle krüptitud vms. Aa krt nüüd meenus, et lauapeal sai ka s8 omast proovitud ikkagi mingite asjadega lugeda aga siis oligi, et luges ära aga krüptiud vms. S8 plokk on ka see uuema s8 oma.
Absil nagu see andur mis jebima hakkab on pumbas endas sees. Mul ta hakkas pihta vaid mõne korra vilkumisega kui suuremast lohust läbi sõita. Nüüd mingi kuu ajaga on järjest rohkem vilgutama hakanud. Pruulilt saan õnneks uue pumba ja peaks sellest jamast lahti saama. Eks see rooliotsa teema oli mõeldud naljana, et lihtsalt alati on hakatud kohe iga asjaga arvestama kas see tasub ära. Ma ise nii neid asju ei arvesta. Sinuoma on väga harva sõitmas näha ja :D


Aju versiooni jään võlgu praegu aga peaks olema jah 7.1. Minul on jah 2 katti ja 2 lambdat enne katte, et sellessuhtes peavalu vähem. Aga okei läheb siin Messengeriks kätte ära juba :D Loodan, et saad ikka omal need PINid kätte ja tulukesed kustu :cool:


kuno666 - 10.06.20 12:12

Väike update siis vigade poolest. Sai ostetud vcds kaabel, et saaks ise vigu vaadata mitte ei peaks koguaeg Freeseri juurde minema. Kuna kaablitesse mul usk kadund siis ei hakanud uuesti mingi kallimaga jamama ja võtsin Antolt selle 12.12 versiooni. Kaabel käes ja autokülge. Kohe tuli tagasilöök, et kõik asjad peale k2 on korras. K2 short to ground. Okei algul mõtlesin, et kaabliga ebaõnn ja googeldades tuli ka sada eri vastust. Koju jõudes proovisin kohe enda ja teise s6 peal ja seal toimis. Okei kaabli viga ei saa olla ja kindluse mõttes sai Taneli a8 ja ta naise c5 peal ka proovitud ja toimib ilusti. Imelik on see, et varem saime Taneli kaabliga ligi ja kindluse mõttes proovime täna uuesti. Eile sai katsetatud ja kui süüde sees kõvemini uks kinni lüüa siis lööb absi tuled põlema. Sama asi uuesti ja kust või siis teinekord kustub ise. Seega tundub hetkel et kogu see diagnosti, airbagi ja abs teema on seotud ühe ühendusega. Kuna andis absi g209 (vb eksin nr) viga ja sellekohta googlis vägapalju eri versioone siis hetkel loodan, et viga peitubki selles. Igatahes pruulilt peaks jõudma korras abs kobakas ja siis näha ole kas midagi paraneb sellega või mitte.

https://www.upload.ee/image/11855249/IMG_20200608_172032_075.jpg


Brr - 10.06.20 13:15

Mul oli ühel c5-l ka abs-ga jama. Siis oli süüdlaseks armatuuri all termokaitse, mis oli vist kunagi niiskust saanud ja ära oksüdeerunud. Sarnane asi 443937105a .


kuno666 - 10.06.20 21:39

No hetkeseisuga vcds 17 midagi sai ilusti ajuga ühenduse aga airbag sama veaga, et sisse ei saa. Absil aga see sama g209 andur veaga ja piisab ukse kinni löömisest kui juba viga sees. Eks kui absi pump vahetatud siis ole näha mis muutub.


kuno666 - 15.06.20 21:34

Nii väike update abs kphapealt. Nv sai siis vahetatud kogu abs pump koos ajuga. Selle käigus üks suppord otsustas, et nippel tuleb koos keermega. Õnneks Jürgen pakkus kohe kiire remondi sellele ja sain auto kokku. Siiski see sama viga sees. Nüüdseks on selge, et kuskil on mingi juhtme kala. Nimelt eriti hästi toimib see vea ette saamine kui kundepoolseid uksi lüüa kinni. Seega ilmselt sealtpoolt on kas mingi mass või siis pea plussiga mingi häda. Peal on remonditud genekas ja vcds järgi laadimine 13,5-8 ja kui kliima või midagi sisse panna siis tõmbab korraks 12 peale. Järgmiseks ilmselt vaatama peavoolu kaabli üle.


martin_t - 16.06.20 08:02

Tsitaat:
isegi mul peale geneka vahetust laadis 14,3/4-ga , et sul kindlasti midagi viga seal. Nii et edu nokitsemisega :cool:


Isegi mul pärast geneka vahetust laadis 14,3/4-ga, et sul kindlasti midagi viga seal. Nii, et edu nokitsemisega :cool:


Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


kuno666 - 12.07.20 20:03

Vahepeal siis pole suurt midagi teinud. Tänasest puhkus siis sai kohe ette võetud puitliistude vahetus. Kuna kaua neid tahtnud siis nüüd lõpuks Mario oli nõus need ära müüma. Tegemist siis s8 fl pärit tumeda puiduga. Üllatavalt lihtne oli neid vahetada. Samuti sain lävepaku plekid ka. Kuna lävepakud olid seismisest rabedad siis neid ei saand tervestükis ära. Eks peab mõtlema kuidas need vahetatud saab. Tehnilise poolepealt nüüd üritan tallinas kellad ära teha ja kkk tihendid samuti ära tegema. Sai ka Mario s8 manuga kõrvuti aetud.
https://www.upload.ee/image/12000823/IMG_20200712_215042.jpg
https://www.upload.ee/image/12000833/IMG_20200712_215035.jpg
https://www.upload.ee/image/12000838/IMG_20200712_215020.jpg
https://www.upload.ee/image/12000843/IMG_20200711_221618.jpg
https://www.upload.ee/image/12000860/IMG_20200627_201133.jpg
https://www.upload.ee/image/12000869/IMG_20200627_202048.jpg
https://www.upload.ee/image/12000878/IMG_20200627_202002.jpg


kuno666 - 18.07.20 17:19

Puhkus käes ja sai ette võetud väike remont. Nimelt need kkk tihendid on juba 2 või 3 korda saanud remonti. Alguses ilma silikooniya ja teistkorda silikooniga. Eest nurgast kuskilt ketipinguti juurest ikka lekkis ja nii rõvedalt, et kohapeal hakkas salongi ajama haisu. Nüüd läksid uued tihendid, vag originaal silikoon ja pinnad piinlikult puhtaks. Ehk nüüd jäävad pidama. Samuti kaaned olid koledaks läinud siis ilusa ilma puhul tõmbsin need värviga üle. Kuna kuumakindlat värvi oli valida sinist, punast või kollast siis võtsin punase kuna seda oli 2 purki saada. Järgmiseks tahaks lambdad külge saada ja s8 spido. Samuti avastasin, wt see juhtme karp mis logari taga onsuht mäda ja ussis. Selle lasen ka kellegil pädevamal korda teha. Äkki saab siis nendest vigadest ka lahti.
https://www.upload.ee/image/12025549/IMG_20200716_202353.jpg
https://www.upload.ee/image/12025550/IMG_20200716_201519.jpg
https://www.upload.ee/image/12025554/IMG_20200716_201425.jpg
https://www.upload.ee/image/12025559/IMG_20200716_161619.jpg
https://www.upload.ee/image/12025569/IMG_20200718_174702_1.jpg


siimuu - 18.07.20 18:03

Minu viis kopikat, et punased kaaned on küll jubedad. Õnneks on need värvitavad (vajadusel, kui omanikul üle viskab). Ise teinuks hõbedaseks.
Kapotialused paagid võiksid ka tutikate vastu välja vahetada.

Natuke togin ka. Kes õige margiga autoga sõidab? Taamal paistab. :P


antsvolli - 19.07.20 11:23

Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Minu viis kopikat, et punased kaaned on küll jubedad. Õnneks on need värvitavad (vajadusel, kui omanikul üle viskab). Ise teinuks hõbedaseks.
Kapotialused paagid võiksid ka tutikate vastu välja vahetada.

Natuke togin ka. Kes õige margiga autoga sõidab? Taamal paistab. :P


Enda arvates on punane suht ilus värv kontrastiks, mõtlesin ka mis värvi enda omadel kk kaasi värvida, tänud :cool:


@Siim sul need bemmid natuke ajusi logistanud - bemmi lame hõbedane ei sobi ju Audile :D:D


siimuu - 19.07.20 12:06

;):D :D Aitäh komplimendi eest.


kuno666 - 19.07.20 17:21

Kusjuures endale meeldib isegi nende punaste kaantega. Ideaalis võiks sisselaske ka saada tumehalliks nagu mõnedel s6-tel. Eks tegelt see kapotialuse värvimine on selline so and so teema kuna nagunii sinna alla tihti asja pole ja a8 pole :D.

Bemm on naisterahva hobikas s6 kõrval. Leedus oli liigahea pakkumine et mitte seda ära tuua. M-tech1, r6, ülenahatatud orig sport istmed ja täielik ülevärv.


kuno666 - 21.07.20 14:13

Täna siis jõudis saksast s8 stange võre ka. Vahepeal juba oli tunne, et ei saagi seda. Sai ka väike ring tehtud ja hetkel tundus, et kkk tihendid ka on pidama jäänud. Järgmiseks õlivahetuse ära tegema ja ilmselt jätkan 10w60 valvoline vr1 õliga. Nüüd uurima kes selle elektri jama korda teeks kuna üv hakkab vaikselt peale tulema.
https://www.upload.ee/image/12038089/IMG_20200721_142324.jpg
https://www.upload.ee/image/12038091/IMG_20200721_154640.jpg
https://www.upload.ee/image/12038098/IMG_20200721_151013.jpg


kuno666 - 25.08.20 01:40

Vahepeal oli puhkus ja siis sai rohlem s6ga sõidetud ja tegeletud. Lõpuks sai siis võetud käsile spido vahetus ja leidsin inimese kes suutis selle immo ära õpetada ja ls ka sama ette panna mis originaalidel. Nüüd siis jäänud teha airbag ja lambdad. Airbag ilmselt kõige keerulisem kuna tahaks leida vea. Hetkel loodan, et mäda aku plus juhe mis jätkatud sillatala peal põhjustab kogu seda anaomaaliat. Kui mõni tee lohk või kõvema pauguga kunde uks kinni tõmmata siis viskab abs ja veoka ka põlema mõnikord korraks ja teinekord jääb pikemaks ajaks. Airbagile ligi ei saa ja proovitud teist aju aga viga sama. Ühendused olen juba korra üle vaadanud. Ilmselt viin kellegi kätte kes jagab seda juhtme jama rohkem. Samuti on vaja katid alla panna kuna üv jälle tulemas. Tagumised lambdad ka juba mitu kuud bagassis sõitnud ja tahaks ka need korraga alla panna. Tagumiste lambdade kohta ka eri arvamusi, korra mõtlesin need välja progeda aga siis jälle soovitati need ikka külge tagasi panna. Ideaalis võtaks uued dp koos ülemiste kattidega. Kõige rohkem ajab närvi see, et tagumiste lamvdade juhtmed ka läbi lõigatud ja vaja uued pistikud otsa panna. Kõik need sellised tööd mis nõuavad tõstukit aga raske löögile saada kuna on kindlad inimesed kelle juures võib lasta oma autosi teha. Ühesõnaga tegemist on. Vahelduseks ka mõni pilt. Peale Galvesteri tööd on ikka jube hea kui piisab surve pesust, et auto jälle värske välja näeks.

https://www.upload.ee/image/12193241/IMG_20200824_155512.jpg
https://www.upload.ee/image/12193242/IMG_20200824_202903.jpg
https://www.upload.ee/image/12193243/IMG_20200824_202908.jpg


kuno666 - 21.09.20 13:34

Kuna üv aeg käes siis sai tellitud sellejaoks uued katid. Samuti ootavad külgepanekut tagumised lambdad. Kuna pistikud on alt ära lõigatud suht kohe põhja aukude juurest siis vaja uuesti pistikud sinna panna. Samuti teeb ka selle plus juhtme eest ära ja ehk saab armatuuri tuledest puhtaks. #
https://www.upload.ee/image/12299214/IMG_20200912_141354.jpg
https://www.upload.ee/image/12299215/IMG_20200920_132158.jpg


kuno666 - 25.09.20 13:34

Nüüdseks autol katid all ja samuti ka tagumised lambdad. Moto tuli selleha seoses kustus. Täna sai räägitud ka airbagägi teemal ja pakuti, et äkki vool ei jõua ajuni. Sai võetud pistik laiali ja ainult 65klemmile tuli vool peale. Seega ikka kuskil see vool kadunud ajust. Sai vaadatud kõik kaitmsed üle mis autol on ja nendes ka viga pole.


prj - 25.09.20 14:15

Mille jaoks neid tagumisi lambdasid sinna toppida oli vaja?
Need ainult kati efektiivsuse kontrolliks, ajust saab välja kirjutada. Need ei muuda mootoritöö juures absoluutselt mitte midagi.
Järelturu katiga läheb sul mootorituli varsti täpselt samamoodi põlema.


kuno666 - 25.09.20 14:52

Lambdad sai kunagi alguses peale auto ostu ära tellitud ja neid müüa nagunii võimatu siis mõtlesin, et paneb külge ära. Rahaliselt nagu suuremat kulu sellega ei tulnud ja hetkel ka lõpuks mootori tuli kustus. Seda välja progemist sai uuritud ka aga pärnus aint üks koht kes minuteada seda teeb ja tookord oli hind 70-120e oleneb palju aega läheb. Huvipärast sai googeldatud ka nende kohta ja vaatasin, et paljud panevad lambdale mingi pikenduse vahele kui katid vahelt ära võetakse.


kuno666 - 01.11.20 12:54

Vahepeal juba hakkab sellest autost isu täis saama. Nimelt need vilkuvad abs tuled on nüüd sinnamaani jõudnud, et läks punane hüümärk ka põlema. Kuna vigadeks oli abs pumba küljest g201 vms pressure andur ja brake light switch siis sai need vahetatud ära. Pump koos kõigega juba suvel ja nüüd mingiaeg lüliti. Peale vea kustutamist oli tuld vähem näha aga kui uks kinni tõmmata siis lõi ikka alt kollase tule ja armatuurist spido tule põlema vahelduva eduga. Sai uuritud ja googeldatud ja paljudel oli sama probleem armatuuri all olevast abs/esp ajust. Kuna sama koodiga aju pole leidnud siis sai proovitud vanemat versiooni mis aga pani punase hüümärgi nüüd põlema ja vana aju ka ennast ära nullind. Sai proovitud ka uuesti kodeerida aga millegipärast ta seda ära ei tee. Vanale ajule on keegi normaalselt kaane ka mõlki löönud. Kui leidub pärnu ligidalt pädevat venda kes sellega oskab tegeleda siis olen huvitatud.
Samuti sai vahetatud ka õli ära ja järgmisena gaasi hoolduse ära tegema. Talvekad ka varsti alla ära keerama.
Sai süsteem oleks ka vaja välja kodeerida kuna nende viga on iga paari päeva tagant sees aga eelmise omaniku poolt on need eemaldatud.


https://www.upload.ee/image/12461497/IMG_20201022_144812.jpg
https://www.upload.ee/image/12461506/IMG_20201016_155450.jpg


kuno666 - 10.11.20 14:15

See hetk kui vaatad, et vaba raha on palju käes ja mõtled saab midagi suurt teha siis otsustab a8 selle omale võtta. Nimelt sai nüüd ostetud sama koodiga abs aju. Päris raske oli leida seda aga lõpuks pakuti. Panin külge ja sama jama. Kodeerida proovin siis seisva mootoriga teeb selle ära aga nii kui auto käima nullib kõik ära ja hüümärk vilgub ees. Mis seal nüüd siis pekkis võib olla abs agregaat kapoti alt või mingi muu kala? Mingi error on ka sellega, et kui auto töötab siis ei taha lasta veakoode lugeda mootorist ja viskab no communication errori. Eile otsustasid ka 2 süütepooli misfierit anda. Kuna käevitus on pikemaks läind ja teinekord nagu veits puterdas siis oli ammu kahtlus aga millegipärast sellel autol enne poolide tööd ei näe kui viga sees. Sai tellitud kõik 8 uut tfsi pooli koos nende plastikutega. Siis vähemalt korraga kõik vahetatud. Õlivahetus poolid ja gaasi hooldus siis hea arvestada.
Eks vaikselt hakkab tunduma, et tuleb see auto edasi anda kuna need jamad hakkavad juba kolli ette viskama.

https://www.upload.ee/image/12499838/IMG_20201110_142735.jpg


kuno666 - 11.11.20 14:01

Täna sain poolid kätte. 2 tk oli jäetud saatmata aga sain ajutiselt cabriopealt võtta. Nüüd käevitus tundub korras olema ja moto töötab ilusti ühtlaselt.
On kellegil olnud sama jama, et töötava mootoriga aju ei lase kaabliga ligi? Kuna enda vcds 12 ei lase üldse ligi ja venna 17 saab kui moto seisab siis hakkab tekkima kahtlus, et selle auto ajuga mingi probleem. Varem nagu mäletan, et sai iga aeg sisse motole.
https://www.upload.ee/image/12025569/IMG_20200718_174702_1.jpg

https://www.upload.ee/image/12504248/IMG_20201111_144242.jpg


kuno666 - 15.11.20 15:50

Täna sai siis lõpuks uuesti võetud ette absi kodeerimine. Nüüd sain selle tehtud aga ette jäi see test 01486 - System Function Test activated 35-00. Sai proovitud ka seda õpetust selle tegemiseks agaa siin külavahel tundub, et ei saa seda ära teha kuna vaja keeramise aeg ka liikuda. Eks proovin uuesti tööjuures suure platsi peal. Millegipärast aga ikka viskab braake light switch ja brake pressure sensor G201 viga. Lambist see viga tuli ja järjest tihedamini hakkas sisse viskama seda veakoodi kuniks nüüd pidevalt sees. Ajajooksul olen vahetanud kapotialt abs kobaka, piduri lüliti salongist ja nüüd ka abs aju. Juhtmed ja pistikud ka üle vaadanud ja nagu ei näe kuskil kahtlaseid kohti. Ajuvaba mis sellega toimub . Abs iseenest töötab ja ainult vilgutab või päletab abs ja seda alumist veoka tuld koos. Algselt hakkas asi pihta nii, et sõites läbi mõne suurema lohu või tõmmates kinni tugevamalt auto ust eriti esimene parem siis lõi tuled põlema. Abs ja see ümmargune veoka oma mitte esp kiri. Natuke aega põles ja siis kustus. Algselt oli mitu päeva rahu kuniks hakkas mingi ajaga aina rohkem viskama ja lõpuks enam kustuda ei tahtnudki. See g201 viga tuli siis sai kohe uuritud ja viitas abs kobakale, et see jääb neil kinni ja siis tuleb see jama. Sai võetud teise a8 pealt sama koodiga pump ja väidetavalt sellel viga polnud. Minul aga vahetusega ei muutund mitte midagi ei tulede viskamine ega midagi muud. Mingiaeg märkasin brake light switch viga ja sai see poest uus. Samuti midagi ei muutund. Järgmisena sai ostetud kasutatud aju ja ikka seis sama. On kellegil ideid?Proovisin võimalikult täpselt seletada seega pikk jutt :D
https://www.upload.ee/image/12521654/IMG_20201115_143437.jpg
https://www.upload.ee/image/12521668/IMG_20201115_143504.jpg
https://www.upload.ee/image/12521672/IMG_20201115_144156.jpg
https://www.upload.ee/image/12521674/IMG_20201115_144204.jpg
https://www.upload.ee/image/12521676/IMG_20201115_144241.jpg
Hetkel siis need veakoodid. Test veakoodist saan aru, et vaja pidurit vajutada, sõita 20-30km/h ja siis keerata rooli 90 kraadi samalajal sõites ja peaks ära kaduma
https://www.upload.ee/image/12521842/IMG_20201115_163537.jpg


kuno666 - 12.12.20 21:50

Vahepeal said talvekad sirgeks ja alla. Ikka samad mis eelmine aasta 19x8et45+2cm flantsi ja rehvid lamellid 245/40. Eks nüüd näha kuidas nüüd 2 aasta peavad. Hetkel veel on puudu esp pump, et see viga korda saada. Ma ei tea kas seal kood ka tähtis või see ei määra midagi? Kuna s6 moto vedeleb garages siis on väike mõte, et kui suveks alles siis panen selle a8 peale ja müün a8 oma maha.
https://www.upload.ee/image/12633761/IMG_20201212_151030.jpg
https://www.upload.ee/image/12633765/IMG_20201212_150322.jpg
https://www.upload.ee/image/12633769/IMG_20201212_150204.jpg
https://www.upload.ee/image/12633771/IMG_20201212_150123.jpg
https://www.upload.ee/image/12633777/IMG_20201212_145954.jpg


kuno666 - 30.01.21 16:27

Jõudis ka see "Ilus" katkise kasti aeg minuni. Garaasist tulles 2 ristmiku peal hakkas käiku nagu välja lükkama ja siis pauguga sisse. Proovisin vaikselt meelitada ja tegi jälle. Jäin seisma, tegin restardi ja kohalt ei liikund ennem kui käis pauk ja lüklas avariisse ja siis liikus. Mis seal nüüd lennata võis kas see ketta paku korpus vms mis neil põhi probleem?

S6 kast koss diffriga toimiks? Aju ka s6 oma võtta näiteks või on kuskil mootoriajus ka mingi erinevus?
https://www.upload.ee/image/12822818/IMG_20210120_145016.jpg


kuno666 - 28.11.21 20:16

Kuna kast andis saba siis oli variant võtta s6 alt kast ja sinna panna. Ükshetk jõudiski see päev kätte kui sai a8 linna viidud ja siis hakatud kasti vahetama. Paigaldamise käigus aga tekkis viga ja kast uuesti maha ja läks taastamisse. Algsaelt oli mõte läti aga kuna tooaeg olid need coroona piirangud jne siis olin palju head kuulnud avinurme mehe kohta. Sai siis temaga räägitud ja jutt kõik väga ilus ja seletas palju asju lahti. Saigi lepitud kokku, et viiakse kast sinna ja sai ka kohe raha ära makstud. Nüüd jõuame sinna siis kus hakkas asi venima. Kokku lõpuks oli kast äkki 4 kuud seal. Ega ma ise ka igapäev just seljas ei elanud aga lõpuks juba viskas asi üle ja tänu klubilisele ed50 sai kast avinurmest idasse ja sinna läksin siis ise järgi. Lõpuks sain ka siis pärnus uuesti tõstukile ja kasti alla. Nüüd siis 3,7 ülekande asemel s6 4,11 kast. Sõidupoolest peaks mainima, et ei tea kas asi kastis või ülekandeks aga kuidagi parem tundub see käiguvahetus ja gaasile reageerimine. Igatahes lõpptulemusega võib rahule jääda. Nüüd siis ehk kestab pikalt ja garantii pidi ka 2a olema seega üritaks nüüd võimalikult palju a8ga sõita.Linnas seismisest on autol muidugi hunnik linnu sitta peal ja eks peal korraliku käsipesu ole näha kui palju värv kannatada on saanud. Eks nüüd hakkab vaikselt muude asjadega tegelema. Suur isu oleks taha 4 sumpa otsa teha. Sellejaoks sai otsad ka ära tellitud aga eks see püta mahutamine saab paras peavalu olema.

https://i.imgur.com/XFrAP4ml.jpg
https://i.imgur.com/iUEmMmpl.jpg
https://i.imgur.com/yxpVowQl.jpg


ragenor - 09.01.22 22:05

Mul käis ka hüdroplokk Avinurme tegelase juures taastamises. Nädal oli aega tal ja nelja päeva pärast juba auto liikus. Kast sujuv nagu tehasest. Aga autosid seisis seal hoovil küll palju mis kasti remonti ootasid.
Jõudu ja jaksu, väga kena black A8.


kuno666 - 08.04.22 13:34

Kuna vahepeal sain soomes jr veljed 20x10,5 et30 siis tuli mõte need ka ühele audidest alla panna. Algselt oli mõte s6 alla panna aga kuna seal oleks olnud vaja natuke flantsiga mängida ja samas a8 oleks omnud vaja uusi flantsi polte siis saigi tehtud otsus need a8 alla panna. Hetkeseisuga vahelduse mõttes endale meeldivad need seal all. 9 spoke on alles ja eks need lähevad millalgi nagunii tagasi. Hetke plaan veel natuke coili keerata.
https://i.imgur.com/VqGqIiyl.jpg
https://i.imgur.com/ddX8L0kl.jpg


kuno666 - 04.05.22 11:13

Ükspäev tööle sõites ja seal tagurpidi käiku pannes hakkasin vaatama, et kuidagi on hakanud see asi viivitusega sisse minema. Peale seda hakkasin seda asja vaatama ja lähebki nüüd igakord mingi 5 sekundit hiljem kõik sisse kui kang R peale panna. Kui panna R ja kohe gaasi anda siis libistab ja lükkab jõrsukt kõigu sisse. Peale pildistamas käimist kui sai 3 tundi sõidetud ringi siis tegi ka sama asja edaspidi. Samuti tähele pannud, et kui panna D peale külmalt siis mõned korrad on isegi auto välja surnud. Kastis vigu ei näita ja samuti õli normis. Eks nüüd saab hakata garantiid ajama.Eile tõstukipeal õli vaadates avastasime et kui pidurit pressida siis hakkab kuskilt kastist mingi klobin ka tulema ja siis jälle kaob ära.
https://i.imgur.com/EP2ncYrl.jpg
https://i.imgur.com/GZ4Lap5l.jpg
https://i.imgur.com/zYIZnPwl.jpg
https://i.imgur.com/kvKJMi7l.jpg


kaupsik - 05.05.22 10:10

Hüvad pildid. Auto näeb sul hea välja.
Mul olid oma d2-l samad sümptomid(käik D või R 5-10 sek ootamist seejärel jõnksuga lülitas, mul aitas hüdroplokki/juhtplokki vahetus.)


kuno666 - 01.07.22 11:19

Mõned pildid ja üks video veel. Muud väga polegi selle autoga teinud kui sõitnud igaapäevaseid sõite.
Video
https://i.imgur.com/gihjLdrl.jpg
https://i.imgur.com/LFp3IgTl.jpg
https://i.imgur.com/DyHnTmql.jpg
https://i.imgur.com/PCri7nUl.jpg
https://i.imgur.com/uQdCpXVl.jpg
https://i.imgur.com/RuYcWuWl.jpg
https://i.imgur.com/fDNdsunl.jpg
https://i.imgur.com/NXvoCwql.jpg
https://i.imgur.com/j9hsaLgl.jpg