Foorumi logo

Audi Q7 ostuabi
Priidik999 - 11.07.19 14:28

On keegi uurimas ja katsumas kainud sellist exsemplari...

https://www.auto24.ee/used/3096349


100 - 11.07.19 14:34

Ei läheks ka sellise ajaloo puhul. Ülevaatus juba peaaegu aasta aega läbi, tähendab auto seisnud. Ja enne seisma jäämist 2017 kolm omanikuvahetust vähem kui poole aasta jooksul.


TiitR2 - 11.07.19 15:31

Näh, võta minu oma ära ;) Kusagil müütanud pole (alles sain tuunimise ja remontidega ühele poole ...ca. 4000.- läinud :D ). Kõike ei viitsi jälle üles lugeda, ilmselt leiad ka autoteemast, kuid märkimata oli vist jäänud, et ca. 3000km. tagasi tehtud dünaamiline kastiõli vahetus (Forssis). Ok, eelmisega võrreldes puuduvad 4x istmesoojad, vaid 2tk on, kuid selle eest on ACC, kurvituled, toimiv tehase webasto ja (nüüd toimiv) õhkverdustus.


Priidik999 - 11.07.19 17:02

Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Näh, võta minu oma ära ;) Kusagil müütanud pole (alles sain tuunimise ja remontidega ühele poole ...ca. 4000.- läinud :D ). Kõike ei viitsi jälle üles lugeda, ilmselt leiad ka autoteemast, kuid märkimata oli vist jäänud, et ca. 3000km. tagasi tehtud dünaamiline kastiõli vahetus (Forssis). Ok, eelmisega võrreldes puuduvad 4x istmesoojad, vaid 2tk on, kuid selle eest on toimiv tehase webasto ja (nüüd toimiv) õhkverdustus.

Müüd?Hind?


TiitR2 - 11.07.19 17:05

Tsitaat:
Algselt postitas: Priidik999
Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Näh, võta minu oma ära ;) Kusagil müütanud pole (alles sain tuunimise ja remontidega ühele poole ...ca. 4000.- läinud :D ). Kõike ei viitsi jälle üles lugeda, ilmselt leiad ka autoteemast, kuid märkimata oli vist jäänud, et ca. 3000km. tagasi tehtud dünaamiline kastiõli vahetus (Forssis). Ok, eelmisega võrreldes puuduvad 4x istmesoojad, vaid 2tk on, kuid selle eest on toimiv tehase webasto ja (nüüd toimiv) õhkverdustus.

Müüd?Hind?

Kõikidel autodel on alati müügihind olemas, isegi kui müügis kusagil pole ;)
Aga kui huvi, siis kirjuta PS-i.