Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 61
Eesti Audi Klubi foorum - S4 B6 BBK külmalt väriseb
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: S4 B6 BBK külmalt väriseb (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 79)
ssaber96
huviline



Registreerunud 17.02.24
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.26 08:46 Tsiteeri
S4 B6 BBK külmalt väriseb



Selline mure, s4 b6 bbk mootoriga.

Sümptomid:

Külmalt auto käima pannes tekkib värin. Värin tuleb siis kui vajutada natukene gaasi, kui jätta pöörded tühikäigule värinat ei ole.
Probleem kaob siis kui mootori temp on ca 50-60c vahel.

Ehk kellegil on srnane probleem olnud ja saab natukene abiks olla.

küünlad/poolid korras.

Koodid mida auto näitab:

P0308
P0300
P1423
P1411
P0431

Tänan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 24]
[PHP: 4.8% - SQL: 95.2%]