Foorumi logo

AC Kevad Drag 2009 järelkaja
kiin21 - 06.06.09 18:09

Mõningad suvalised klõpsud http://nagi.ee/photos/mulla/sets/204353/

Üritus oli hea;)
Vihased Pärnu masinad pakkusid tublisti pinget:cool:


sadguy - 06.06.09 19:02

Tip top yritus oli muidugi. Endalgi uus rekord. Ilmaga vedas ka. Ja J6ukale tervitusi yhest-kahest valgest 2.3 2.8 coupest. :D


Kiil - 06.06.09 19:11

Ilm oli ilus ja auto osutus arvatavast kiiremaks :) Ise lootsin et ehk saab natuke alla 14seki aga parim ET 13.428.


Taavi - 06.06.09 19:14

Saarlased on ka siis õnnelikult kodus. Mida ma ikka õelda oskan. Vapustav üritus oli. Autoga oli alguses küll paar tehnilist viperust, kuid ei midagi hullu. Ilm, seltskond, korraldus ja tulemused olid super. Samuti sai süüa täitsa rahuldava hinnaga. Mida muud ma oskan kokkuvõtteks õelda, kui et loodan, et korraldajatel jagub jõudu ja jaksu seda üritust ikka elus hoida.


lynx - 06.06.09 19:40

http://lynx.planet.ee/pildid/acdrag2009kevad/images/VH3C2716.jpg


indro - 06.06.09 20:11

Alustuseks suur http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/hail.gif korraldusmeeskonna ees, nii on lust üritusi korraldada, samuti tänan kõiki võistlejaid ja pealtvaatajaid.

Tulemused leiab selle lingi vahendusel, esikolmiku aga altpoolt, Palju Õnne!

Klass - Bracket

I - Delvis Siimson - Audi A4TDI
II - Tanel Nõmm - Audi S4 Avant
III - Janek Veevo - Audi A6 Avant


Klass - C

I - Mati Põld - Audi A4
II - Fred Poom - Audi S3
III - Joel Zernask - Audi Coupe Quattro


Klass - D

I - Neno Sõmmer - Audi S2
II - Erki Kiil - Audi Coupe
III - Rainer Hanni - Audi S4


Klass - E

I - Markel Voit - Toyota Supra
II - Tanel Erich - Nissan 200SX
III - Kristo Mägi - Bmw E30


Kiireim naine oli Marje Salumets ajaga 12.877
Parima reaktsiooni eliminaatoris võttis Fred Poom ajaga 0.029


tarmo - 06.06.09 20:54

Kliki pildil!
http://galerii.tarmotomson.net/uus_audiclub/expose/img/audiclub/drag2009/image019.jpg


veekaheksa - 06.06.09 21:10

Esimene ja teine kiire klipp. Need olid sellised parimad pärlid. Üritus kordaläinud jälle.

Ja siin siis mõned amatööriharjutused


Ringo1 - 07.06.09 11:20

Suured tänud korraldajatele meeldiva ürituse eest :)

http://www.youtube.com/watch?v=EVecILujL_U
http://www.youtube.com/watch?v=u6LxaAVFuRI


ICE - 07.06.09 12:06

Mis te jamate, AC Drag ja videotes mitte ainsamatki audit? :D


dellu - 07.06.09 13:03

Enda poolt siis väike nägemus:

Üritajatele kõigepealt mudiugi kiidusõnad, sest kõik sujus väga kenasti. Mingeid seisakuid ei olnud, v.a see ellikate aps, kus minu sõit TT vastu, kus mulle tagasi tulles seletuseks öeldi, "keegi teist vist vajus tagasi ja süsteem eksis" - nii lolliks pole vast ka mõtet pidada (pärast esimene kord neti sattudes logi vaadates olin sõitnud justkui iseendaga. Muidugi koju jõudmise ajal oli see juba kustutatud). Seetõttu lastigi mind ja TT samal ajal rajale sõltumata Dial-Inist.

Väga suur pluss oli, et sai kõvasti ajasõite teha. Kuna multitronic kast pole teab mis kiirenduse kast, siis 3 esimest ajasõitu olid reaktsioonid 0.222, 0.229 ja 0.329, mis kõik kalendriga. Seda kartsin juba enne võistlust tehtud testidel eelmisel nädalal. Siis sai "startimislahendus" radikaalselt teist moodi lahendatud ja peale seda kaks punast -0.089 ja ülinapp -0.008. Õnneks ellikaks sai käe juba enam vähem paika ja audi TT vastu nn ebaõnnestunud sõit näitas, et roheline jäi põlema ka :).

Nüüd siis ellikad:
1) vs Allar Lauring Audi TT tuli mul ülihea reaktsioon 0.036 ja kuna TT-l oli vist väiksed tehnilisi probleeme, mis väljendusid Dial-ini sõitmises, siis sealt ka võit, kus enne joont sai juba tugevalt pidurdada. See reaktsioon oleks mulle ka eriauhinna toonud, kui Fred poleks finaalsõidus 0.029 paugutanud :(.
2) vs Kärolin Raudsepp Audi S4 - Selle sõidus siis sai enda natuke lõhki sõidetud 17.562 (vs Dial - in 17.6), aga õnneks vastane võttis ikka väga punases -0.380. Kuna tal oli eelmusest sõidust 0.061 all, ju siis läks veel parandama või ei oskagi öelda, millest see.
3) vs Janek Veevo Audi A6 Avant (15.622 141 0.097 2.366 P 15.9 Breakout vs minu 17.682 125 0.147 2.757 17.5) - siin peab küll Janekit tänama, et põhjagaasiga üle joone lasi, sest siin oleks piisanud ka minu võitmisest 1 millimeetriga. Reaktsioo oli küll suhteliselt ok, aga Janekil veel parem. Kuna eelmise sõidu tõttu tõmbasin indeksi alla 17.5 peale, siis oleksin Dial-in vs päris aeg üksjagu kaodanud lisaks reaktsiooni kaotusele. Muidugi Janekilt päeva parim aeg, enamus siiski logi vaadates kuskil 16.4-16.5 ja korra ka 15.8-16.0 vahel.
4) vs Tanel Nõmm Audi S4 RT 0.202 vs 0.317 mul. Õnneks Tanel pani käigu mööda ja finishijoonel sain juba rahulikult piduri põhja vajutada. Samas oleks Tanelil kõik õnnestunud, siis mina oleks oma aja lõhki sõitnud, kuna päeva parim 60ft oli ja olin uuesti oma Dial-ini 17.6 peale tagasi tõstnud.

Seega lõppkokkuvõttes oli õnne ja õnneks siis ka lõpuks see esikoht käes. Haapsalus alati õnne olnud, kuna eelmisel aastal Speedest Nightracel ka teine koht (siit väike vihje kommentaatoritele, et laske nimed enne BHRA lehelt läbi, kuna ajasõitudes sain kommentaarti: "nüüd läheb natuke aega, kuna vasak rada on esimest korda puu ees (rajal)" - mitte, et ma nüüd solvunud oleks :). Oma sünnilinna ja lapsepõlvekodu rajal peabki ju õnne olema ka, loodame et kahe nädala pärast Speedestil õnn jätkub.

Igal juhul veelkord tänud korraldajatele ja tehke kindlasti sama üritus sügisel ka, loodan et minu tulemus toob ka teisi audiomanikke bracketis jõudu proovima, sest nagu näha piisab täitsa igapäeva öko dislast selleks, et võita kiireid S4-jasid. Nii et tulge järgmine kord julgelt proovima.

Ja nüüd siis jagage pilte!


veekaheksa - 07.06.09 13:10

No paneme siis natuke ka neid variante.

Ranz vs Indrek

Ken vs Neno

Reimo vs Erki

Rainer vs Eero

Mati vs Joel

Ranz vs Neno


indro - 07.06.09 13:23

Lolliks ei ole kedagi peetud, see oli esialgne versioon tekkinud probleemist. Natukene järele mõeldes oli selge milles asi, sõitjaid sai vahetatud liiga vähe aega enne stardi käivitamist..

Tsitaat:
Algselt postitas: dellu
Mingeid seisakuid ei olnud, v.a see ellikate aps, kus minu sõit TT vastu, kus mulle tagasi tulles seletuseks öeldi, "keegi teist vist vajus tagasi ja süsteem eksis" - nii lolliks pole vast ka mõtet pidada (pärast esimene kord neti sattudes logi vaadates olin sõitnud justkui iseendaga. Muidugi koju jõudmise ajal oli see juba kustutatud).


ints21 - 07.06.09 14:55

Mõned klõpsud.

http://pilt.delfi.ee/album/127929/


dellu - 07.06.09 15:24

Video tegijatele väike soovitus, et jätke ikka stardihetk (puu kollased tuled) ka alguses peale, siis hea vaadata kes kui palju reaktsiooniga võidab ja lõpus võiks ka nii palju edasi lasta, et kommentaatori öeldud ajad ka peale jääks.


aixx - 07.06.09 18:19

Tore oli jälle kiireid autosid vaadata ja ka ladusat organiseerimist nautida. Samuti on hea näha, et klasside esikolmikud ikka eelmise ürituse omast erinevad. See, et A ja B klassi pole ongi parem, sest nagu näha pole bracketi võitmiseks autoks vaja enamat kui alla 19sek
autot ja kindla käega juhti.


karolin25 - 07.06.09 18:42

Minulgi siis nüüdseks elu esimesed stardid seljataga. Läks nagu ta läks, kuid kogemuse võrra olen nüüd kindlasti rikkam, sest varasemalt polnud mul asjast õrna aimugi, et mida, mismoodi, kuidas jne :D Tänud kõigile, kes viitsisid mulle asja seletada-õpetada :) Tore üritus oli!


MEEMEES - 07.06.09 20:46

Lahe oli ja ilmaga vedas ka.Suured tänud korraldajatele.
Juhtus sama jama ,mis Kaakulgi-Breakout,kuigi sõitsin kõik sõidud täpselt ühtemoodi,põhjagaas,5000p käiguvahetus ja ajad olid ka enamvähem ühte auku,ainult viimased sõidud muutusid üha aeglasemaks ,sellest ka Dial in 15.9 sai pandud,kuid mina ei tea ausalt kus seda lisapowerit tuli:D Ise olen rahul oma 15,6sek ajaga.


dellu - 07.06.09 21:59

Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Lahe oli ja ilmaga vedas ka.Suured tänud korraldajatele.
Juhtus sama jama ,mis Kaakulgi-Breakout,kuigi sõitsin kõik sõidud täpselt ühtemoodi,põhjagaas,5000p käiguvahetus ja ajad olid ka enamvähem ühte auku,ainult viimased sõidud muutusid üha aeglasemaks ,sellest ka Dial in 15.9 sai pandud,kuid mina ei tea ausalt kus seda lisapowerit tuli:D Ise olen rahul oma 15,6sek ajaga.


Väga heast stardist tuli see ;). vaata tabelist oma 60ft aega (2.3) vs teised kuskil 2.5 või rohkem. Kohalt ära saamine on otseses seoses lõppajaga, kui muu osa sama.


Maku - 08.06.09 06:48

Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Ja teeme ikkagi nii, et kui keegi tahab kellegi pilti kuskil kasutada, siis küsib eelnevalt luba, mitte ei varasta.

Siinkohal on nüüd paslik lahti seletada, mida mõeldakse kasutamise all. Päevapiltnikud võite selleks ka eraldi teema teha.


Laisu - 08.06.09 07:25

Suured tänud korraldajatele ka "Supra" meeskonna poolt, et lubasite meil ka peale võistlust paar sõitu teha, meiejaoks on iga start oluline, eriti haapsalus ja koos ajavõtuga.
Korralik üritus oli, kõik sujus ning mis peamine...ilm oli väga ilus. Rada oleks võinud muidugi soem olla ;)

Järgmise korrani!


Dan - 08.06.09 08:20

Minupoolt ka suured tänud korraldajatele, vägagi tasemel ürituse korraldamise eest!
Endal muidugi ääretult kahju, et finaal minu jaoks nii lõppes aga siiski olen väga rahul.
Eriti üllatas mind mu enda auto suutlikkus (ET13.247@165kmh) kuna ise polnud veel teadlik kas aju on näpitud või ei. Imelik on see, et Jõukas teadis seda mingit moodi isegi enne esimest starti (?) :P ja nüüd siis olen ise ka veendunud.
Kõige suurem üllatus oli see, et D klassis oli võimalik 13+ sekundi autoga II koht saavutada.


ranz - 08.06.09 08:35

Tsitaat:
Algselt postitas: Dan
Kõige suurem üllatus oli see, et D klassis oli võimalik 13+ sekundi autoga II koht saavutada.

Eks see suuresti läbi vedamiste tuli, kui teised ikka eksivad kõiguvahetusega või võtavad punase tule siis saad ka kasvõi 20 sekundi masinaga edasi :P
Suht kordaläinud üritus oli tõesti jah, ilm pidas ilusti ilma vihmata ning ilm on turbo masinate jaoks kah suht paras :D Oma rekordit ma korrata siiski ei suutnud ning tagatipuks kaotasin kolmanda koha tänu teise käigu mitte sisse lülitamisele... aga mis teha, tehnika sport :D


Fugitive - 08.06.09 11:05

Mõni udune klõps ka minu poolt :) http://fugitive.pri.ee/main.php?g2_itemId=4914


Eero - 08.06.09 13:10

Minugi poolsed tänud staffile ja korraldajatele toreda ürituse eest! :)


Rainer - 08.06.09 17:27

Suured tänud korraldajatele igati kordaläinud ürituse eest :) Ilm oli ilus, sõidud sujusid ning ka väikene meene jääb kapile olnut meenutama :)


kaharm - 08.06.09 21:29

Ilm oli ilus, korraldus hea, süüa sai ka, auto jäi terveks, ajaga ka rahul. Super päev


aiwwa - 09.06.09 08:17

Saarlaste poolt ka siis pilte;) http://fotoalbum.ee/photos/Kattss/sets/778001

Üritus oli igati kordaläinud, kuigi endal oli ka suur tahtmine sõita, aga eks ootan sügist;)


Q78 - 11.06.09 21:34

Üritus oli jällegi hästi korraldatud. Tänud neile, kes selle teoks tegid.

Kuna ise oma auto mootorit kiiruga kokku ei hakanud rapsima, sai sõitma tuldud 2,5-liitrise diisliga:). Algul oli ikka päris raske 290 Nm läbi esirataste betoonil pidama saada, kuna quattroga juba ära harjunud. Kuid päeva lõpuks olid stardid juba päris head:). Tore oli muidugi see, et nõnda palju harjutada sai:P. Loodan, et ka sügisel sõita saab, kuid siis juba oma autoga, sest sooviks lõpuks sellest 15 sekundi piirist jagu saada:P...


genekas - 11.07.09 21:01

Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Ja teeme ikkagi nii, et kui keegi tahab kellegi pilti kuskil kasutada, siis küsib eelnevalt luba, mitte ei varasta.

Siinkohal on nüüd paslik lahti seletada, mida mõeldakse kasutamise all. Päevapiltnikud võite selleks ka eraldi teema teha.

Ilmselt ei saa mõnda seltsimeest kritiseerida - tulemusena hakkab ta lihtsalt oma õigusi kasutades (mitte ainult allakirjutanu) postitusi külmalt kustutama.

Võiks endale elu hankida selle asemel - see on juba nigu viieaastase müttamine liivakastis teiste tehtut lammutades.