Foorumi logo

AC Talvepäevad 2009 (06.03 - 08.03) järelkaja
pprz - 08.03.09 17:30

No alustame järelkajaga.
Tore oli - seltskond - nagu ikka. Jäärajal jäid enamus autosid suhteliselt terveks, vajadusel tehti kiirremont kohapeal @ Xan. Rajakate oli p*s - ilma vastu ei saa jah - aga see eest sai sirgel puhtas lumes end rahulikult välja elada, et ei peaks raske südamega veermiku lõhkumist kuulama. Ja muidugi, tahaks tunda kaasa Kaakule, kelle elu oli kirjeldamatult raske alates laupäeva õhtust.
Aitäh korraldajatele (et viitsimist jaguks) ja teistele, keda ma tänama peaks - sõidu, transpordi, toreda jutu ja muu eest.
Raix - ventileeritavad massaaziga istmed, mis paljudele kõneainet pakkusid :P, olid tagasiteel täitsa ajakohased.


Pilte (millest osa ei kannata avalikkust) saab siis, kui leian aega.



Viktoriini küsimused, mida me tarmoga koostasime. Kellel huvi, võib lahendada.
1. koht - Mehed&naine - 33.5p
2. koht - Jõukas+1, genekas, turbs, epic - 28p
3. koht - Kaaku ja tema naised (täheke) - 22,5p
4-5. koht - Pärnu seltskond ja Rat seltskonnaga - 20p


1. Mitu aastat on välja antud AC kalendrit? (1p)

2. Nimetage AC Aasta Auto omanikud 2006, 2007(2p)

3. Kes oli kiireima auto omanik üritusel Audid joonele 2003, mis ajaga ja mis autoga (3p) - tegelikult oli väljakuulutatud valed andmed õige vastuse pähe - minu viga. Seega nuputage :P

4. Mida tähendavad 4 rõngast Audi logos?(4p)

5. Mis autoga jagab SportQuattro samasid esitulesid? (1p)

6. Kuidas on üles ehitatud audi originaalvaruosade koodid? 1+1p)

7. Kes on sõitnud Audiga kõige kiiremini(kiirus), kus, ja mis Audiga? (4p) - Nagu selgus, selle küsimuse vastus oli vale, seega ei olnud arvestatud.

8. Mitmel Quattrol on eestlasest omanik? (lisapunkt omanike loetlemisel) (7p)

9. Mis projekti raames kasutati esimest korda W mootorit? (1p)

10. Mis mudel on kõige pikemalt tootmises olnud praktiliselt muutumatul välisel kujul? (1p)

11. Mis Audil on samad suuna- ja udutuled, nagu RS2 ja Porsche 993? (1p)

12. Mitme erineva autoga on Audi osalenud WRC sarjas? (4p)

13. Kes on Audiklubi asutajad? (2p)

14. Mis aastal ja kus toimusid esimesed AC talvepäevad? (2p)

15. Mille järgi pandi kuuekümnendatel Audi mudelitele nimesid? (1p)

16. Nimetage 2 klubisümboolika eset, mida on tehtud 1 eksemplar (2p)

17. Mis aastal ja mis rallil võeti kolmikvõit? Lisapunkt nimede ja järjestuse eest (1+1p)

18. Mis juhtus, kui Audi läks ralli MM debüüdile 0 autona (1980)? (1p)

19. Kes võitis esimesena Audil Pikes Peaki? (1p)

20. Kus ja millal toimus esimene AC kogunemine ja mitu autot seal oli? (3p)


rat_013 - 08.03.09 17:38

pprz ja teised - rajakatte osas sry, seda me paraku ei saanud valida, eks ilmastik on oma töö teinud ja hea et üldse jääd oli :)

Minu aparaadiga tehtud klõpsude lingi panen ka varsti siia teemasse üles...


Riimak - 08.03.09 17:41

Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Pilte (millest osa ei kannata avalikkust) saab siis, kui leian aega.

Need pildid saab siis varjatud teemade alla panna :)

Aga ka minu poolt tänud kõigile kohaletulnutele, kes muutsid kogu ürituse tohutult meeleolukaks. Mõnedele soovime head autode parandamist, mõned said juba rajal korda.

Jääme suvekaid ootama (ja talveka pilte)

Riimak (kõige aeglasem sõitja ja kõige suurem kisakõri)


lunatic - 08.03.09 17:46

Suured tänud korraldajatele ja osalejatele ka minu poolt!
Koht oli hubane, saun ja seltskond tore, järv ka parajalt suur ja paksu jääga :)
Enda poolt lisan talvepäevade nännist vaid ühe pildi, seegi kodus tehtud.

http://www.hot.ee/lunatic/junk/ac_talv.jpg


Riimak - 08.03.09 18:04

Tsitaat:
Algselt postitas: Veiko
Pole ka kaua üritustest osa võtnud, sai ka nimi kirja pandud. Prooviks siis kindlasti promilli jooksu milles osalemises olen päris kindel.

Sul tuli see muuseas SUUREPÄRASELT välja, mida tõestab ka sind ootav diplom


Kaaku - 08.03.09 18:15

Esisild koliseb, stange on puruks, rehvis on auk. Lisaks eelnimetatule sai tohutult kütust kulutatud.
Tegelt oli kõik väga tore. Seltskond - nagu ikka - viimasepeal, saun suurepärane, ilm ülihea. Järgmise korrani.
Tänks oma deidile ka :D

Mõne mõttetu pildi leiab siit: AC Talvekad 2009


tarmo - 08.03.09 18:34

Mnjah, kahjuks pidime lahkuma laupäeval juba, aga muidu oli popp.
C4 mingite naastujääkidega jääle ikkagi ei sobi, saun oli hea, Riimak oli lärmakas jne

Pildid siin siis


rat_013 - 08.03.09 18:57

Minu aparaadiga soetatud klõpse

Lõbus ta oli, tarmo jääger jäi ka maha temast :D jne. Eks vaadake ja vaadake...


Xan - 08.03.09 20:31

Mnjah, mina siis saan nüüd väita, et minu autot on keset järve remonditud. Muuseas, pidas Tallinnani ilusti vastu. Siinkohal tuhat tänu kõigile, kes abiks olid ja tõestasid, et audiklubis on mehi, kes sitast saia suudavad teha.

Rat väidab, et ma olla saavutanud autolõhkumises I koha. Diplom pidavat ka olema ja puha :D.


rat_013 - 08.03.09 20:41

Tsitaat:
Algselt postitas: Xan
Mnjah, mina siis saan nüüd väita, et minu autot on keset järve remonditud. Muuseas, pidas Tallinnani ilusti vastu. Siinkohal tuhat tänu kõigile, kes abiks olid ja tõestasid, et audiklubis on mehi, kes sitast saia suudavad teha.
Rat väidab, et ma olla saavutanud autolõhkumises I koha. Diplom pidavat ka olema ja puha :D.
a) Meestele kes käpad õliseks (ja täiega puruks) tegid minu poolt ka respect! See oli suht magic!
b) Diplom minu käes siin kõrval, toon ükspäev ära sulle..


epic - 08.03.09 20:55

Jäärajasõidu kohad jagunesid siis niimoodi:

1. Jürarrak - Audi Quattro - nael - 4:32
2. Maku - Audi Quattro - nael - 4:42
3. Jõuvanker - Audi S6 - lamell - 4:46
4. rat_013 - VW Passat Syncro - nael - 4:47
5. AudiTeam - Audi A8 - lamell - 4:48
6. Meemees - Audi A6 (fwd !!!) - nael - 4:50
7. Rainer - Audi S4 - nael - 4:53
8. epic_metal - VW Passat Syncro - nael - 4:54
9. Tarmo - Audi S4 - nael - 5:00
10. A4TQ - Audi RS4 - lamell - 5:13
11. Kaaku - Audi A8 - nael - 5:16
12. Cornoyo - Audi B4 (fwd) - nael - 5:20
13. Sadguy - Audi Coupe (fwd) - 5:30
14. Lunatic - Audi A4 quattro - nael - 5:37
15. Hely - VW Passat Syncro - nael - 5:49
16. Räpikiisu - Audi A8 - nael - 6:00
17. m0cc - Audi 100 (fwd) - nael 6:12

...

74. Riimak - VW Passat Syncro - nael - 6:20 (FAIL !!! - aga ära muretse, edasi saab ainult paremini minna)


Laupäevased külastajad:

Teemo - Audi 90 quattro - 4:37
urquattro - Audi A4 quattro - 4:43


Xan:

Tegelikult mina võiksin veel praegugi vabalt kandideerida kõige mustemate kätega talvepäevalise tiitlile. Mis määre sul seal poolassi otsa sees oli, et see maha ei taha tulla ? :D

Edit by Jõuvanker:
Jürarrak ja Maku sõitsid ühe ja sama autoga, seega kaksikvõit autole.


Riimak - 08.03.09 21:14

Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
74. Riimak - VW Passat Syncro - nael - 6:20 (FAIL !!! - aga ära muretse, edasi saab ainult paremini minna)

Mehed, tehke järgi..

.. julgete?


Rain - 08.03.09 21:27

Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
74. Riimak - VW Passat Syncro - nael - 6:20 (FAIL !!!)



Mis see Fail tähendab? Kas stopper üle 6.20 ei näita ;)


Riimak - 08.03.09 21:29

Tsitaat:
Algselt postitas: Rain
Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
74. Riimak - VW Passat Syncro - nael - 6:20 (FAIL !!!)

Mis see Fail tähendab? Kas stopper üle 6.20 ei näita ;)

Näitab küll, Xan sai mingi 2h raja ajaks kirja, kui me lõpuks avastasime, et ohoo, stopper veel käib.


priidik - 08.03.09 22:15

Tsitaat:

3. Jõuvanker - Audi S6 - lamell - 4:46

Kena vaadata, et Jõuvanker lamellidega esimeste seas oli. Saab sõidetud küll järelikult...


Hely - 09.03.09 00:13

Tsitaat:
Algselt postitas: Riimak
Tsitaat:
Algselt postitas: Rain
Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
74. Riimak - VW Passat Syncro - nael - 6:20 (FAIL !!!)

Mis see Fail tähendab? Kas stopper üle 6.20 ei näita ;)

Näitab küll, Xan sai mingi 2h raja ajaks kirja, kui me lõpuks avastasime, et ohoo, stopper veel käib.


Ajas polnud asi :cool:
Nüüd on vähemalt selge, et ega load ei sõida. Kui isegi MINA, kes kahe käe sõrmedel ülesloetuna üldse elus autoroolis olnud, sõitsin täitsa OK aja :D

Üritusega jäin väga rahule - loodan, et kõigile toit maitses ja kõhu täis saite :)


Riimak - 09.03.09 00:23

Tsitaat:
Algselt postitas: Hely
Üritusega jäin väga rahule - loodan, et kõigile toit maitses ja kõhu täis saite :)

Võikud olid ülihead

Supp oli ka väga hea (kahju, et mul too hetk söök väga alla ei läinud). Ning puder, mis sa hommikul valmistasid jäi mul üldse proovimata :(

aga üldiselt, minu SUURED kiiduavaldused Hely'le kogu toidupoole organiseerimise eest ning tema abilistele.


Helina - 09.03.09 06:49

Väga väga lahe üritus oli, tore rahvas..ja kõik muu ka:P Hakkan edaspidi ka nendest üritustest osa võtma:)
Tänud Kaakule, kes mind kaasa viitsis võtta :P;)


Brita - 09.03.09 07:37

Minul ka siis esimene üritus AC seljataga ja väga lahe oli.
Aitähh teile, et tegite selle minu jaoks nii meeldejäävaks :) ja jään ootama järgmisi üritusi ;)


epic - 09.03.09 08:10

Kordaläinud üritus, eriti kui arvestada seda, et nädal tagasi oli see jäärajasõidu toimumine veel suure küsimärgi all. Oli lahe küll, tänud osavõtjatele, tänud ajavõtjatele, tänud õlle- ja viinavõtjatele. Tänud Tarmole ja Serxile huvitavate küsimuste eest ja Meemehele eilse meeste päästmise eest.

Need mõned väikesed juhtumid autodega läksid kõik hästi, külg eest sinna vallidesse sõites oleks saanud tunduvalt hullemini minna. Paar silda, sumpat, stanget, natuke plastmassijuppe ja mõni väike mõlk - see kõik on ju korda tehtav.

Hea on asja juures see, et kõik talvepäevalised olid ühtemoodi abiks, seega polegi ju vahet, kes on korraldajad ja kes mitte. Hea näide oli kasvõi see laupäevaõhtune söögitegemine saunamaja kõrval või koristamine pühapäeval.


Kaspar


jõuvanker - 09.03.09 08:15

Vägev jah.

Lamelliga saab sõita ja üliedukalt, mida näitab ka minu väljasõidetud aeg, ei ütleks, et just hästi oskan jäärajakurve võtta, kuid sirgetel sai põhjagaasi ning pidamine oli siinkohal ülihea:) Suurim kiirus, mis ajasõidus kellale sain, oli kriips üle 100km/h, kusjuures, rattad ei käinud sel kiirusel enam tühja. Rehviks oli Good Year IceNavi 195/65R15 ning uutena alla kruvitud, rajaürituseks olid need juba ca 6000km vuranud.

Haavapuu kaikaga sai isegi C4 esišarniir omakohale, mida poleks uskunud, et puukaikaga saab tehtud. Ramoni karujõud oli väga abiks poolteljepoldi lahtikeeramisel ning hiljem mitte nii abiks, kus kinni keeramisel lihtsalt võtme saba murdus:D
M10 poldi ja mutri otsimine oli lahe - polt leiti kiirelt, kuid mutrit otsiti paljude Audide kapoti alt, et kust saaks maha keerata, et Xani masina šarniir kinni saaks tõmmatud. Napilt oleks see mutter tulnud Teemo masina kapotialt downpipe ja turbo kuumakoja kinnituspoldilt:) kuid Meekas leidis sobiva mutri siiki enda tööriistakastist.
Kõrvalseisjana oli lahe õpetada ja mölised mutrikeerajatega, kes viitsisid paljakäsi käed õliseks teha, kuid õpetused olid asjakohased, ilmslet.
Esirattamutrid lahti, kuid ratas rummu otsast maha ei tulnud, kordamööda käis jalgadega tagumine vastu rattaäärt, hea vaade oli, kuid siis tuli hoop, mis ratta rummust eraldas:P

Hiired rsk ei lasknud magada hommikul/päeval, kõbistasid kui näljased, mida nad ka ilmslet olid, seina vahel ja jooksid üle magamisruumi põranda.

Kepskarikad vägevad, kuid pikem polt ja alus oleks olnud väga asjakohased. Väga hea mõte kepsude realiseerimiseks:D

Jääpaksust järvel oli ca 38+cm, pprz peab enda küünarvarre üle mõõtma, saab täpse numbri jääpaksuse kohapealt, kuna tema käsi käis jääaugust sisse, mõõtmaks jääpaksust.


pprz - 09.03.09 08:31

Kristjan, umbes 40-42cm.


urquattro - 09.03.09 18:47

Tänud korraldajaonudele, kes ka külalised raja peale lasid.
Rada oli küll konralik, aga tühja sellest, jää peal on ikka lahe.
Kahjustused on kah võiks öelda minimaalsed(autosport ikkagi):
-esistange (remont+värv)
-põhjakate vähe viltu all
-logar nats puruks
-parem esirehv, see hakkas ilmselt kustuma II vooru ajal, auto püüdis võtta väga imelike poognad

Positiivne on jällegi see, et väike kolks, mis enne esisillas ja mida oli raske leida on nüüdseks tuvastatud.

Järgmise korrani.

Raivo


cornoyo - 09.03.09 19:00

Üritus oli meeldejääv, nagu õeldakse: "mida ei mäleta, seda pole olnud." Seega pole seda mõtet ka meenutada:P
Korraldus oli tipp-topp vinks-vonks, tänud korraldajatele ja teistele talvepäevalistele.
Eraldi tänaks veel Veikot, kellel mingi hetk, veel korra, aru pähe tuli ja loobus oma üritusest üle sõita minu ettesõidetud kiirus, tema autoga, ühest järveotsast teise. Roolitaga oli ikka märksa julgem istuda.
Epic_metali ja Turbot, kellega sai hommikuni tiksutud, lõpp oli sõna otseses mõttes juba tiksumine, enne seda aga meeldiv seltskond.
Rati, kes mulle suitsupaki orgunnis, teo eest mis oli juba organiseeritud ja teostamisel Lunaticu poolt:P

Jääraja sõidust niipalju, et mina oma autoga liikusin peaaegu et vallist valli ja mööda seda:D Väga rahulik kulgemine edasi, pidamist ei olnud kuskilt paista, tänu sellele et taga veel masteri lammellid olid. Kuna kiirus suurt ei olnud siis sai sellegipoolest õnnelikult ilma spinnideta lõpuni rühitud.
Isiklike kannatuste poolepealt niipalju, et summuti kinnitustripp puruks, arvatavasti tingitud sama kurvi valliga, millele võiks anda nime Xan-i järgi. Tänane tööpäev oli muidugi ka kannatus:P.

Tagasiteel koju võtsin Pärnust hääletaja peale, une leevendamiseks rääksin ta surnuks, peale seda tahtis ikka uni peale tulla, erksana hoidis vaid allavajunud summuti, mis vastu tala lõrises kiirendamisel.


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Esisild koliseb, stange on puruks, rehvis on auk. Lisaks eelnimetatule sai tohutult kütust kulutatud.
Kaaku, sa unustasid oma püksid mainida:P

Kokkuvõttes, minu esimene AC üritus, oli meeldiv, kindlasti tuleb neid veel, selles on süüdi seltskond.



Edit: lisan ka mõned oma karbiga tehtud tagasihoidlikud klöpsud


lorrap - 09.03.09 19:25

http://tarmo.astronet.ee/albums/yritused/2009_03_08_AC_talvekad/IMG_1824.JPG

Klikk pildil aitab edasi


m0cc - 10.03.09 09:36

Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo

Isiklike kannatuste poolepealt niipalju, et summuti kinnitustripp puruks, arvatavasti tingitud sama kurvi valliga, millele võiks anda nime Xan-i järgi.



Kuule tuttav tunne, ma sain kolisevast sumpast veel rohkem koliseva ja lörisev sumpa. :P Kinnitus katki ja toru praegu veel kahes osas, õnneks pole pooleks vaid liite kohast lahti lihtsalt. Mul juhtus see vist raja kõrval natuke hullates pühapäeva. Motosport nõuab ohvreid ja õnneks on need üldjuhul siiski autod mis ohverdavad end.

Tänud kõigile kes kohale tulid ja meeldejääva ürituse veel meeldejäädavamaks muutsid. Üritan Homme panna ka osad pildid kuhugi netti ülesse. Jäärajal mingeid suuri lollusi ei toimunud, kõik autod said peale siis kui nad pidid va. roti väike vale arvestus R2pikiisu suhtes, mis oli see oli. Alati saab paremini ja selle poole me püüdlemegi.

Mario


AudiTeam - 10.03.09 15:41

Igati kordaläninud nädalavahetus - suured tänud korraldajatele.

See laupäevane päev oli minule see talv esimene kord jäärajal - suur kahtlus oli kas üldse osa võtan, kuna A8 ei ole kuidagi selleks võistluseks sobiv masin - huvi pärast sai siiski sõidetud.

Üllatuseks tulid välja sõidetud ajad 2,5 tonni kaaluva masinaga, lamell rehviga 255/40/R19
Mõned ringid harjutamist ja juba hakkas looma ja meenusid ka jääraja sõidu põhitõed.

Kõige suurem hirm, mis oli ka suureks takistuseks sõitmisel olid vallid ja auto lõhkumine - istusin kõrval mitmel teisel võistlejal - sealt jäistest hüpekatest, mis diagonaalis üle raja läksid, lasid enamus täis gaasiga üle, pidin mina hoo maha pidurdama - esimesel ringil tundsin seda kohta mõnusa pauguga velgedesse ja rohkem ei tahtnud.

Sama oli ka selle veits kurvilise pika sirgega enne finišit - osad turbokad jõudsid mitu käiku peeneks lasta, kui mina sellel alal pidin mitu korda pidurdama, et mitte lõpetada vasakpoolses kõige kõrgemas ja valusamas vallis.

Kokkuvõttes selle tangi ja lamelliga 5 koht pole paha!

Jõuvanker õnnitlused kolmanda koha puhul - lamelli klassi võitja.

Viimastel sõitudel muutus rada juba nii libedaks, et ei olnud enam midagi lamelliga teha ja otsustasin auto säästmiseks rohkem mitte sõita. Kõigil tulid viletsamad ajad ja järjest hakkas autodelt juppe lendame vallide pärast.

Raja kõrval taga järvel oli aga täielikult "fan" ühtlane pind millel ~7cm lund, seal sai päris pikalt "driftitud" (pprz tegi ka häid pilte, eks neid näeb ka varsti) ja pärast sai veel jyrarraku urri taga aetud ringi sõites ninad vastakuti, päris hea video tuli pprz´il.

Saunatamised olid ka igati mõnusad - esimene üritus kus ma juhtusin sauna tulema ja meemees jooksis uksel vastu ja ütles, et hakkas tuline!

Ainuke asi, mis mulle ei meeldinud oli õlle joomine raja kõrval oma sõidukorra ootamisel osade tegelaste poolt, kes ei suutnud õhtust sauna ära oodata - õlu on ka alkohool ja oli mainitud, et võistleja peab olema TÄIESTI kaine.


Teemo - 10.03.09 19:30

Tänan samuti korraldajaid, et võimaldati ainult jäärajast osa võtta. Absoluutarvestuses ikkagi kahe kiireima vahel;). Raja kohta ütlen niipalju, et kõikidest AC selle talve radadest, Ilmatsalu, Kolga-Jaani 1 ja 2 oli talvepäevade rada pigem siiski lumerada ja selline asi nagu Ilmatsalus, et alla 100kw ruulivad, poleks ilmselt seekord päevavalgust näinud, kuna pidamist ikkagi oli. See seletab ka Kaisma rajal lamelli meeste edu.
Paljudel hakkas midagi kolisema või lagunes ära, kuid minu rallikas koliseb koguaeg niipalju, et ükski võistlus muutusi ei too.:P
Üks võimsate masinate võistus oli; Urquattro, a8, rs4, r5 20vt jne...


bestcar - 10.03.09 21:00

Sai isegi seda rada laupäeva õhtul proovitud, poole ringi peal hakkas juba autost kahju, aga mis teha, hea et ültsegi rada oli:) Päeval vaatamas käies tegi ikka urquattro südame soojaks:)


A4TQ - 10.03.09 21:28

Täitsa muhe ettevõtmine oli.Sai tehtud nii ralli kui ka tralli.
Rada polnud kõige hullem, mõne ebamugavad kohad olid aga üldjoontes võib rahule jääda.
Kõva lamelliga päris talverehvide vastu muidugi ei saa aga peaasi et endal fun oli.
Maku muidugi arvas et ma üldse sõita ei oska:D Pika lunimise peale ma siiski laenasin talle oma autot .Küll ta püüdis hea ja halvaga(ESP-ga ja ilma) ja ma veendusin et ka temast Märtinit ei saa.:P:P

ps.Erilised tänud loomulikult korraldajatele.


Maku - 12.03.09 15:44

Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
Absoluutarvestuses ikkagi kahe kiireima vahel;).
Teemo, ära Uri kiireimate aegade pärast põe.:) Ramon lasi ikka kohati nii, et ise hakkasime ka autos naerma. Raja kohta nii palju, et mõned kohad olid ikka päris valusad. Pühapäeval käisin enda sinisega ka sõitmas ja õnneks ei ole mul epu-pepu auto ning sain vajutada. Raiks istus kõrval ja see oigas nagu temal oleks valus.:P

Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Maku muidugi arvas et ma üldse sõita ei oska:D Pika lunimise peale ma siiski laenasin talle oma autot .Küll ta püüdis hea ja halvaga(ESP-ga ja ilma) ja ma veendusin et ka temast Märtinit ei saa.:P:P
Mina ei öelnud, et sa sõita ei oska.:) Tahtsin lihtsalt kellegi teise masinaga rada proovida ja tuleb tunnistada, et kõige parem tunne tekkis pühapäeval enda sinisega sõites. Oleks sellel naelad ka olnud, siis oleks veel toredam olnud. Aga tänud Petsile, et enda kaarikut andis.


rat_013 - 12.03.09 16:40

Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tahtsin lihtsalt kellegi teise masinaga rada proovida ja tuleb tunnistada, et kõige parem tunne tekkis pühapäeval enda sinisega sõites. Oleks sellel naelad ka olnud, siis oleks veel toredam olnud. Aga tänud Petsile, et enda kaarikut andis.
Enda omaga vast ikka julgem tunne sõita :) Raja osas olen ma isiklikult ilmataadile ja Pärnu Maavalitsusele üldse tänulik et seegi rada oli... Minu kolmas koht läks puhtalt pussy'likkuse nahka, ei julgend piisavalt tagasirgel tallata kõrgete vallide vahel :)


AudiTeam - 12.03.09 18:06

Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013Minu kolmas koht läks puhtalt pussy'likkuse nahka, ei julgend piisavalt tagasirgel tallata kõrgete vallide vahel :)


Endal oli sama lugu aga asja kaalus igati üle, et auto jäi terveks.

Hea et niigi läks äärepealt oleksime esiveolise käest pähe saanud - olen pidevalt rääkinud, et esiveolisega on ka võimalik hästi sõita jäärada, natukese oskust, mitte üle pingutada ja voilaaa.


Helina - 13.03.09 00:42

Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013Minu kolmas koht läks puhtalt pussy'likkuse nahka, ei julgend piisavalt tagasirgel tallata kõrgete vallide vahel :)


Endal oli sama lugu aga asja kaalus igati üle, et auto jäi terveks.

Hea et niigi läks äärepealt oleksime esiveolise käest pähe saanud - olen pidevalt rääkinud, et esiveolisega on ka võimalik hästi sõita jäärada, natukese oskust, mitte üle pingutada ja voilaaa.
*



Irwww...räägi seda üheveolise asja rotile :D tema seda ei usu... kes fännab üheveolist, seda pole olemas :D


Maku - 13.03.09 07:57

Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Minu kolmas koht läks puhtalt pussy'likkuse nahka, ei julgend piisavalt tagasirgel tallata kõrgete vallide vahel :)

Kui sa lõpusirget/lauget kurvi mõtled, siis seal julgeski peamiselt ainult 1 mees vajutada ja tänu millele me ka kontras kurikatesse sõitsime. Teemo esinemist ma paraku ei näinud, sest olime pidevalt ühel ajal rajal.


Jürarrak - 13.03.09 08:44

Maku, ega see nüüd nii hull ka ei olnud :). Seda rada oleks olnud võimalik paremate olude korral kiiremini sõita, kuid mõned jäised vallid olid tõepoolest päris ohtlikud ja sai sealtki hoogu maha lastud. Kusjuures lasin minagi seal sirgel hoogu maha, sest kiirus oli seal päris suur (3 käik oli peaaegu tühjaks lastud, kiirus siis 130+). Peale sirget vallis käimine oli tingitud sellest, et abs oli maas ja pidurdades tõmbas vibama.


Vanake sai proovile pandud ja pidas selle ilusti vastu, niiet lõpp hea, kõik hea. Sellele autole jäi see jäärajaüritus paraku küll esimeseks ja viimaseks.


genekas - 13.03.09 22:37

Siit leiab ka mõne kaadri sellest, mis tol nädalalõpul juhtus.


A4TQ - 13.03.09 22:53

Väga hed pildid,tundub et lisaks proffidele on tõsine amatöör areenile astunud:P


Kaaku - 14.03.09 00:09

HaHaaHaa, väga head pildid :D

Vaata mis mul siin on!

Väga viis emotsioonid tabatud.


Jürarrak - 14.03.09 00:52

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
HaHaaHaa, väga head pildid :D

Vaata mis mul siin on!

Väga viis emotsioonid tabatud.


Kaspar, miks sa mulle säärt näitasid? :D


Kaaku - 14.03.09 13:10

Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Kaspar, miks sa mulle säärt näitasid? :D


Kust kurat mina tean, miks ja mida ma täpselt näitasin :D
Need teksad ma pean vist ikka ära raamima ja AC Talvepäevade tekstiga seinale riputama :D


Brita - 14.03.09 16:16

Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
HaHaaHaa, väga head pildid :D

Vaata mis mul siin on!

Väga viis emotsioonid tabatud.


Kaspar, miks sa mulle säärt näitasid? :D


Säärejooks missugune ju...eks siis peab näitama ka:D :P


pprz - 15.03.09 01:48

Võtsin end ka kokku, klikk pildile:
(vahepeal oli kaamera Liivi, Brita, Heli, Ramoni ja kellegi käes veel?)

http://pildid.audiclub.ee/yritused/2009_03_06-08_talvep2evad/images/_MG_4911%20copy.jpg


genekas - 28.03.09 02:22

Galeriisse sai näputäis pilte juurde pandud

Kaaku levitatud link parandatud kujul siit:

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Vaata mis mul siin on!


pprz - 09.04.09 15:12

Sirvisin telefonimälus ja mis ma leidsin (kuna laupäeva jäärajasõidu lõpuks olid mälukaardid täis, olin sunnitud sidevahendiga pildistama :D)... Tähelepanu tasuks pöörata... ei, mitte velgedele, vaid allapoole vööd, ehk Kaaku moodsatele jalatsitele.



http://pildid.audiclub.ee/yritused/2009_03_06-08_talvep2evad/Pilt0261.jpg


Helina - 09.04.09 15:17

IRWW :D ei noh...käis vist riietusesemete ja jalatsite peale pokkeri mäng?? :P:D


Kaaku - 09.04.09 18:07

Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Tähelepanu tasuks pöörata... ei, mitte velgedele, vaid allapoole vööd, ehk Kaaku moodsatele jalatsitele.


Ega siin raskel ajal pole priisata sedasi.