Foorumi logo

Kevadpäevad 2008 - 29.03 - 30.03
indro - 30.03.08 12:32

Selle toreda ürituse korraldajad on alles tagasiteel Tallinna poole aga kirjutan paar rida.

Alustuseks suur http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/hail.gif korraldajatele (Fugitive ja tema kaasa, Epic_metal, Mannu ja küllap olid neid tasutajõude veel)!
Nüüd on tõestatud, et ka tavaliikmed saavad ürituste korraldamisega ideaalselt hakkama.

Autoorienteerumine oli super, juba esimeses punktis (koos meist varem startinud ekipaaziga) koodi otsides oli adrenaliin laes.
See on kindel, et autoorienteerumist tuleb klubis traditsioon teha.

Ma tänaksin ka meie tiimi liikmeid, AudiTeam, Diversion ja Maqqu - koostöö sujus väga hästi minuarust.

Ja nüüd jääme pilte ootama, neid tehti seal hulgim:)


janar - 30.03.08 12:36

Tõepoolest, tuleb meeste ees müts maha võtta, sest vaeva oli palju nähtud ja üritus väga põnevaks tehtud - aitäh.

Tänud ka minu tiimi kaptenile ja kaardilugejale, kes teekonna ilusti vastu pidasid ja juhi kangekaelsust taluma pidid.

Üritus oli lahe, tänu veelpkord korraldajatele ja heale seltskonnale.

Kunagi võiks siia siis ka orienteerumise tulemused panna ja äkki ka viktoriini õiged vastused :P


tarmo - 30.03.08 12:59

Ise kahjuks kohal olla ei saanud, aga veekaheksaga tegime teil ikkagi olemis huvitavamaks viktoriiniküsimuste näol, panen need siis siia ka:

1.K: Mis aastal sai audi ajalugu alguse? Kuna loodi firma nimega Audi?

2.K: Mida tähendab audi ladina keeles?

3.K: Miks oli kompanii nimeks 1910a alates Audi?

4.K: Mida tähendavad 4 rõngast audi logona + aastaarv?

5.K: Mis on Q1 ja mis firma toodang see on?

6.K: Miks on loodud quattro gmbh, kui see kuulub 100%-liselt audile? Lisapunkti annab asutamisaasta teadmine!

7.K: Mitu musta sportquattrot on toodetud?

8.K: Kes tegi Audi Quattrost universaalkerega variandi?

9.K: Kui palju toodeti Audi 200 5T avante?

10.K: Mis on Desert Racer ja miks see tehtud on?

11.K: Mida tähistab 'RS' ja 'S' ? Mida need tähekombinatsioonid tähendavad?

12. K: Mitu C5 RS6 toodeti? Mitu RS6 Plus toodeti?

13. K: Kui palju kordi on Audi olnud LeMans 24hr sõidu võitja? Lisapunktid: Mis aastatel ja mis autoga?

14. K: Mida tähendab lühend ASF ja kus seda kasutatakse?

15. K: Mis aastal alustati Audi autode ametlikku importimist Eestisse? Lisapunn firma nimetamise eest!

16. K: Mitu Audit on Eestis 1.märts 2008 seisuga arvel? Lisapunkt, kes ütleb ära, mis aasta Audisi on kõige rohkem Eestis arvel?

17. K: Enim poste AC foorumis: esikolmik?

18 K: Mitmest liikmest koosneb AC Staff? Kes need on(üle poolte nimetamisel lisapunkt!)?

19. K: Vanim autoteema AC foorumis? Endine ja hetkel elus teema?

20. K: Millal toimusid esimesed AC suvepäevad ja kus?


A4TQ - 30.03.08 13:07

Vahva üritus,hästi korraldatud,hea seltskond.
Orienteerumine läks korda,v.a. et ühe punkti leidmiseks tuli läbida ca 30 lisakilomeetrit kuna kaardilugejad lugesid kaarti tagurpidi.Muidu rahul oma tiimi meeskonnaga,kõigi panus oli silmapaistev.
ps. jätkakem samas vaimus.
pps.Krt mul jäi hommikune omlett maksmatta.
Kellega ma omleti liisinglepingu pean sõlmima?


tarmo - 30.03.08 13:08

1.V: 1901 veeres tänavale esimene Horch auto, kuid Audi kui iseseisev firma loodi 1910

2.V: Kuula!

3.V: August Horchi nime järgi, nime pakkus välja tema poeg, kes õppis ladina keelt, Horch saksa keele mingis murdes tähendab Kuula.

Lisajutt: 1909 tõrjuti august horch firmast välja ja ta tahtis taasasutada omanimelise firma, kuid kohtu arvamusel olevat see nimi siiski tema endise firma omanduses, 1910 uute kaaslastega koosolekut pidades pakkuski tema poeg siis "audi"-t uueks firmanimeks

4.V: 1932 aastal Auto Unioniks ühinenud nelja firmat: Audiwerke GmbH (audi); Dampf Kraft Wagen (DKW); August Horch & Cie (Horch); Wanderer


5.V: s6+; quattro gmbh

6.V: EU autotootjate liidu poolt seatud piirangutest kõrvaleminekuks (näiteks 250km/h kiirusepiirang, mis puudub RS-idel, r8-l jne) Asutatud 1983(alustati tööd 1985, kui töötati välja terve kollektsioon aksessuaare)

7.V: musti "müüdi" 2, (Härra Piech-ile toimetati need), Number 175 (algselt alpinvalge) värviti veel tehases mustaks härra Piech Junior-i tellimusel. Põhimõtteliselt võib siis öelda, et tehasest on välja veerenud 3 musta sq-d, algupärase värviga aga siiski 2.

Lisajutt: Lisaks siia siis väikse jutukese tootmisarvude kohapealt:

Täpset tootmisarvu "lühikeste" kohapealt ei tea täpselt isegi Audi AG

Prototüüpe tehti 6.
B grupi Sport quattroid tehti 22.
S1-sid tehti 20.
tornadopunaseid müüdi 89.
alpinvalgeid müüdi 48
kopenhagensiniseid müüdi 21.
malahiitrohelisi müüdi 15.
musti "müüdi" 2, nimelt Härra Piech-ile toimetati need.
See teeb kokku 223. Sinna juurde tuleb veel 19 Audi Sport jaoks eraldatud kerenumbrit. Aga ka seal on kerge segadus, kuna võib olla kasutati ühel kerel mitut numbrit ja mõne numbriga liikus erineval ajal mitu autot. Niiet teoreetiliselt peaks kokku olema 242tk.

Daniel Bachmann nimeline tegelane ostis nö tehasejäägid kokku "Seger und Hoffmann" ja sealt sai ta ka mõned suuremad kerenumbrid ja hulgaliselt varuosi.

Viimased 5 Sport Quattrot valmistati ja toimetati tellijateni septembris 1988.
Nendeks olid autod kerenumbritega 30,60,80,171 ja 175. Number 175 (algselt alpinvalge) värviti veel tehases mustaks härra Piech Junior-i tellimusel. Põhimõtteliselt võib siis öelda, et tehasest on välja veerenud 3 musta sq-d, algupärase värviga aga siiski 2.

Allikas: tigupost Audi AG-st


8.V: Günter Artz, saksa eratuunija

9.V: 2 (Günter Artz-i poolt tehtud)

10.V: Vantagefield-i poolt b4q baasil tehtud "maastur", 280hp 4,2 V8 mootoriga, mõeldud kõrbes kihutamiseks. tehti kuna treser hunterid lõppesid otsa aga kesk-ida kõrbešeigid tahtsid uusi, Treseri firma aga oli selleks ajaks oma otsa leidnud, seega uued analoogid tehti juba inglismaal.



11.V: Need on Audi mudelite tähistusena kasutusel, ja tähendavad nad: RS=RennSport(võidusõit) ja S=Sport(lihtsalt sport)


12.V:8081 vs 999

13.V: 7 korda kokku. Lisapunnid: 2000(R8)-2001(R8)-2002(R8)-2004(R8)-2005(R8)-2006(R10 TDI)-2007(R10 TDI)

14.V: Audi Space Frame ja kasutusel alumiiniumkerega autodel :P Ehk mõlemad A8(D2 ja D3) autod ja siis ka A2.

15.V: Reval Auto eelkäija AS Matkar alustas Audi ja Volkswagen sõiduautode importimist Eestisse 1993. aastal.

16.V: 46095 Audit arvel, enim esmaregistreerimisega 1992 aastal(toodanguaasta niinimetatud) 4673 Audit. See on Eestis neljas levinuim automark, Opel, kes on kolmas, on registris vaid ca 700 rohkem kui Audit.

17.V: I Black(~3900) II ranz(~3400) III tarmo(~3250)

18.V: 21 liiget on Ac staffis + AC juhatus(üldsõnaline liige, keda kasutatakse kui on vaja midagi üldist öelda kõigi eest)
Staff koosneb: indro, jõmm, Black, diversion, rass, klem, skeldo, Ice, Joel, pprz, kala, prr, lorrap, noir, MaQQu, kopamees, tarmo, Maku, AudiTeam, Jõuvanker, Marili + AC juhatus

19.V: Endistest autodest VIST minu andmetel 25/09/02 tartsi postitatud Audi 200 TQ 134kW ja hetkel elusatest teemadest minu andmetel ViljarS Audi 80 2.0 85kW esmapostitusega 26/09/02

20.V: august 2003 Klem'i maal (Asukoht Jõgevalt ca 12 km, Kuremaalt ca 6 km)


janar - 30.03.08 14:46

Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ

pps.Krt mul jäi hommikune omlett maksmatta.
Kellega ma omleti liisinglepingu pean sõlmima?


J6uvanker sebis kuskilt selle viimase kümneka välja.


Fugitive - 30.03.08 15:53

Mina võin omapoolt öelda: TEHTUD! Viimase hetkeni kartsin, et midagi läheb valesti, et orienteerumine ei õnnestu jne...Kõik läks hästi. Omalt poolt tänan kõiki kes aitasid kaasa(nimesi ei hakka nimetama, muidu unustan kedagi nimetamata) ja muidugi neid kes kohale tulid - ilma teieta poleks midagi toimunud. Õhtul oli tore vaadata kuidas inimesed omavahel muljeid jagasid ja kuidas silmad särasid, see on korraldajatele kõige suurem tasu :) Tagasiteel liikusid juba meie peades ideed ja mõted suvepäevade kohta, nii et "Suvepäevadel näeme, rsk" ;):P

SUURED TÄNUD TEILE KÕIGILE!


epic - 30.03.08 16:54

Tore kui osalejad rahule jäid, järelikult võib ürituse kordaläinuks lugeda :)
Orienteerumine läks küll õnneks täpselt nii nagu plaanitud. Ja hea oli näha osalejaid hiljem omavahel muljetamas.

Järgmise ürituse peaks korraldama suvepäevade raames. Ja kõigi ideed / mõtted / nõuanded / arvamused orienteerumise suhtes on vägagi oodatud.

Aitäh kõigile osalejatele ! :) Ja lisa-aitäh neile, kes meile abiks olid märkide mahakorjamisel ! :)

Orienteerumise tulemused sellised:

1. STAFF (Indro, Auditeam, Diversion, Maqqu) - 158p / 3:46 / 1 vihje
2. KOBER (Ivoonu, Lorrap, Kevadlilleke) - 158p / 4:15 / 1 vihje
3. URKUS (Maku, Jürarrak, VX, Ice) - 158p / 4:19 / 1 vihje

4. AUDI VENNAD (-ivar-, Janar, Kaljukiisu) - 158p / 4:25 / 1 vihje
5. VESIMÄGRAD (Eints, Triin) - 154p / 3 vihjet
6. 1,9TDI (Jõuvanker, Kaaku, Noir, A4TQ) - 152p / 4:19 / 4 vihjet
7. VILEHULLUD (Offroader, Marili, Serx, MTH) - 135p / 4:11
8. SINDRINAHAD (Bazarre, Furvios koos kaaslasega) - 115p
9. TARTU HOOLDETIIM (Äss, Lukas, Pred, RST) - 38p
10. VILEMEHED (Generaator M, Turbo) - 28p (Mis pole sugugi paha tulemus, arvestades, et mehed jõudsid vahepeal Tartuni)


Kaljukiisu - 30.03.08 17:21

Hästi lahe, tore, mõnus!!!!
Tänud, tänud, tänud .....


lukas - 30.03.08 17:30

Krdi vinge pidu oli, ei mäletagi millal viimati jälle nii paha olla oli. Koht selliste ürituste korraldamiseks suurepärane. Saun oli oma mullivanniga eriti kõva.
Tundus et perenaine jäi ka rahule sellise viisaka rahvaga.

Tänks korraldajatele!


äss - 30.03.08 17:45

hää oli ... ja me ei jäänudki viimaseks :D


bazarre - 30.03.08 18:06

Sai kah siis näod üle vaadatud ja enda oma ära näidatud(mina olin siis see valge kampsuniga noormees). Minu jaoks olid küll absoluutselt kõik näod võõrad:)
Orienteerumises õnneks viimaseks Sindrinahad päris ei jäänud:P
Kahju, et ei saanud üritusele pikemalt jääda ja mullivanni ära proovida:P
Korraldus oli iseenesest väga hea! Tänud korraldajale ja ta naisele, kes sattus toidulauas juhuslikult pinginaaber olema:), samuti teistele kes tegusad olid!
Järgmine kord tuleks samuti hea meelega orienteeruma, ehk siis on juba endal ka uus masin soetatud:)


lorrap - 30.03.08 18:08

Noniih,
kõigepealt tänud korraldajatele. Väga viis üritus! Kõik sujus suurepäraselt. Ning mina jõudsin järeldusele, et sinna Jakobsoni talumuuseumi tuleb suvisel ajal kindlasti tagasi minna.
Nüüd aga väike pildijäädvustus(klikk pildil, et rohkem vaadata).
http://tarmo.astronet.ee/albums/muu/audiclub_kevad_2008/IMG_1793.JPG


jõuvanker - 30.03.08 18:47

Korralduse poolepealt e. korraldajatele: http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/hail.gif
Väga maru seltskond, nalja nabani, saun hea, õhkkond hea. 2 ülimalt koomilist seika: "Dhaliamees" ning "Vähja Tiit" :D :D
Väga marulahe oli.


Kaaku - 30.03.08 18:50

Täitsa kõva tase.
Orienteerumine väga hästi korraldatud (olgugi, et sõnumitega saamisega läks vahepeal pisut kaua) ning tunda oli, et oli vaeva nähtud.
1.9tdi tiim oli ka tasemel, elamusi rohkem, kui rutsi eest.
Koht oli väga bueno. Kahju, et üritus juba reedel ei alanud.
Mullivannijutud jäävad ilmselt igaveseks sinna samasse ringi, kes sellest osa võtsid :).
Aitäh!


Fugitive - 30.03.08 19:10

See võis pigem mobiilsidest tingitud olla, kuna minul vastamisega ei läinud üle 2-3min. Järgmine kord üritame nii teha, et vastuse saadab andmebaas mitte mina ja siis peaks sõnum saabuma tunduvalt kiiremini. Meie jaoks see oli esimene korraldamiskogemus ja järgmine kord peaks veel parem asi tulema :D

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
olgugi, et sõnumitega saamisega läks vahepeal pisut kaua


janar - 30.03.08 19:11

Nüüd on hea teada, et 40 min mis meil ühe punkti leidmiseks aega läks, tähendas meile esikoha kaotust. Ja ka võetud vihje, mis saabus alles siis kui õige punkt oli üles leitud.
Aga sport on sport ja sport võitis !!!:D

Järgmine kord võiks ju viimane punkti läbija kohe märgid maha võtta (info SMS-iga) - vähem tööd.


epic - 30.03.08 19:19

Jah, sõnumeid muudkui tuli ja Fugi vastas neile kõrvalistmel, samal ajal keerasin mina rooli lõpp-punkti suunas. Ühele sõnumile vastamine ei võtnud aega üle kahe minuti. Järgmiseks korraks loodame tekitada automaatse süsteemi, siis tekib viide põhimõtteliselt ainult GSM-võrgust olenevalt. Koodide edastamiseks saaks kasutada ka internetti kuid ka sellega tekib paratamatult mingi viide, lihtsam / kindlam on kasutada ikka seda sms'ide süsteemi.

Tsitaat:

Järgmine kord võiks ju viimane punkti läbija kohe märgid maha võtta (info SMS-iga) - vähem tööd.

Oli alguses plaan, et viimane võtab märgid maha, aga paraku viimane oli tiim "Vilemehed" ja nad jõudsid kolme punkti. Niiet see mõte jäi sinnapaika :)


Fugitive - 30.03.08 19:34

Ausalt öeldes on suht raske jälgida kas on kõik juba läbi käinud kontrollpunktist või mitte ja kui silt saab varem mahavõetud siis on natsa halvasti ;)

eks järgmine kord on asi loodetavasti kiirem ja huvitavam :) Meile igatahes organiseerijate roll meeldis ja suvepäevadeks on juba mõni mõte valmis :)

Tsitaat:
Algselt postitas: janar
Järgmine kord võiks ju viimane punkti läbija kohe märgid maha võtta (info SMS-iga) - vähem tööd.


Maku - 30.03.08 19:41

Võtan selle ürituse ühe sõnaga kokku - super! Müts maha inimeste ees, kes võtsid selle ürituse enda kanda ja said sellega väga hästi hakkama. Hea oli vana kaadrit näha. Kahju et pärnakad ei tulnud.

Marko


ICE - 30.03.08 19:45

Mnjaa, korraldajad ajasid lati kõrgele edasiste "päevade" suhtes, mul pole aastaid nii põnev olnud. Nagu Indro ütles, oli adrenaliin esimesest hetkest laes ning omavahelised (staff vs urkus) tihedad kohtumised trassil lisasid veelgi vürtsi. Asi läks vahepeal nii pingeliseks, et autot hakati peitma ning jalajälgi "juurde" tekitama :D Aga esimese korra kohta läks meil igati hästi, võit läks osaliselt minu "laia mõttetegevuse" nahka, mis tähendas sellist 40km lisaringi. Oh well. Ehk siis korraldajatele rohkelt respekti!!!
Öömaja ja saun olid ka vinged ning veerand kolmeni bassus tiksuda ning Predi, Kaaku ja Petsiga "vene naistest" jahuda oli tase :P
Tänud ka oma tiimile, sjuper!


epic - 30.03.08 19:46

Läbitud distantside pikkused, kui läbiti kõik punktid, olid tiimidel 200km ringis. Ootaksime vastukaja ka selle pikkuse ja punktide arvu osas. Kas peaks olema pikem / lühem jne...

PS Diiselautol on ikka omad eelised. Meie sõitsime nende kahe üritusepäevaga kokku 1050km ja selleks kulus umbes 66 liitrit kütust :)


Kevadlilleke - 31.03.08 08:09

Kuigi ma õhtuse sauna ja joomingu teisele saunale ja joomingule maha müüsin, oli kõik, millest osa sain väga vinge!


AudiTeam - 31.03.08 09:10

No nii sain ka nüüd arvuti taha - keegi oli jälle interneti kodust ära varastanud.

Korraldajatele veelkord suuuured tänud - selle ürituse toimumine läks napilt. Staffiga sai seda juba jahutud üsna pikalt ja ei olnud kellegil eriti aega sellega tegeleda - proovisime varianti foorumi kasutajate näeol ja see toimis täie võimsusega.

Minu jaoks oli see esimene autoorienteerumine ja väga meeldis - esimestes punktides oli juba möllu küllaga ja teistele võistkondadele armu ei antud - no ok võibolla natuke oleks ühte tiimi aidanud ka kui nad lumes kinni olid - oleks nad villise konksu otsa võtnud aga rabelesid juba ise välja. Kui aus olla siis villis tuli ikka suuresti kasuks ka - osasid punkte sai valest kohast otsitud ja nende kohtadeni jõudmiseks oleks jalad ikka väga märjaks saanud lumes.

Nagu Siim mainis tekkis suur ärevus kui kohtusime "Urkus" tiimiga kes startisid peale meid - siis hakkas kogu värk ja pull pihta - hakati üksteist eksitama ja vale jälgi tekitama päris korralikult kohe.

Õhtu oli ka väga lahe - kuulda mida teised tiimid tegid ja mis nad läbi elasid ja kus otsas nad ära käisid.
Iilgelt kahju on et ei saanud seda üritust filmida ja mingile aasta DVD-le jäädvustada.

Jään huviga ootama järgmist üritust!


lorrap - 31.03.08 09:36

Meie tiimi läbisõit sai siis selline:

http://tarmo.astronet.ee/tmp/orienteerumine.jpg


Kaaku - 31.03.08 11:58

Modisin väheke lorrapi kaarti ja panin meie suurima prohmaka :D. Kaotasime selle otsaga vähemalt pool tundi (mis tegelikult polnudki oluline) ja tee oli seal ka maakera tekkimisest saati. Nagu näha algselt kaardilt, siis seal teed polegi märgitud. Rs4-le väga sobilik :D. Seal kus on must punkt, lõppes tee lihtsalt ära.
http://www.hot.ee/kaaku/orienteerumine.jpg

Muide, see kolu punkt oli väga hea. Piisavalt mõistatamist, samas vihjab mingile kindlale asjale. Paar punkti olid üsna rasked, samas vahepeal mingi 6 tk lihtsalt järjest maantee äärest üles korjata. Raskematest võiks välja tuua aia tn punkti, 10 km viljandist.


Pred - 31.03.08 16:07

Väga tore üritus, korraldajatele suur tänu!
Arutelud olid tasemel ja õpetlikud :)


Marili - 31.03.08 16:20

Korraldajatele tõesti suur tänu :)
Väga hästi õnnestunud ettevõtmine :)


Taavi - 31.03.08 16:27

Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam

Minu jaoks oli see esimene autoorienteerumine ja väga meeldis - esimestes punktides oli juba möllu küllaga ja teistele võistkondadele armu ei antud - no ok võibolla natuke oleks ühte tiimi aidanud ka kui nad lumes kinni olid - oleks nad villise konksu otsa võtnud aga rabelesid juba ise välja. Kui aus olla siis villis tuli ikka suuresti kasuks ka - osasid punkte sai valest kohast otsitud ja nende kohtadeni jõudmiseks oleks jalad ikka väga märjaks saanud lumes.



Mina olin see, kes quattrole häbi tegi :D Aga mis teha. Suverehvid + lumi ei ole parim kooslus.


Eero - 31.03.08 16:46

korraldajate ees tõesti müts maha, väga vahva üritus oli!

seltskond ka otseloomulikult :)


liivi - 31.03.08 19:04

vääääga super.
ainult positiivsed emotsioonid:)


jk. - 31.03.08 21:39

Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
15.V: Reval Auto eelkäija AS Matkar alustas Audi ja Volkswagen sõiduautode importimist Eestisse 1993. aastal.

Julgen vaielda.
Tsitaat:
(Eesti) AS C. Siegel (1877/78-1940)
Lai 27 (05-1940)
autoosakond Uus 4 (1928-1929) - Uus 2 (1929-1940)
raua-ladu Kopli 5 (37-39), graafika ja optika osakond Lai 29 (39)
---
AUDI 35-38
---

Ehk siis konkreetse küsimuse sõnastuse korral alustati Audide importimist Eestisse aastal 1935 ja seda AS C. Siegel poolt :) (allikas)

Mis aga kevadpäevadesse puutub, siis kahtsen, et ürituste sektsioonil pingsamalt silma peal ei hoidnud!


ICE - 01.04.08 05:53

Assa, Tarmo kuidas sa sellise vea sisse lasid? :D Tiim Urkus oleks õige vastuse korral viktoriini kinni pannud ju :P

Tubli jk!


tarmo - 01.04.08 09:49

siim, 1-10 olid minu küsimused, 11-20 olid veekaheksa poolt koostatud ;) mina üle ei hakanud teda kontrollima, eeldasin et mees teab mis mees kokku kirjutab :D


janar - 03.04.08 13:39

kus siis ülejäänud pildid on? Fotokaid oli seal ju kõvasti rohkem, kui üks !?


veekaheksa - 03.04.08 14:38

Tsitaat:
Algselt postitas: jk.
Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
15.V: Reval Auto eelkäija AS Matkar alustas Audi ja Volkswagen sõiduautode importimist Eestisse 1993. aastal.

Julgen vaielda.
Tsitaat:
(Eesti) AS C. Siegel (1877/78-1940)
Lai 27 (05-1940)
autoosakond Uus 4 (1928-1929) - Uus 2 (1929-1940)
raua-ladu Kopli 5 (37-39), graafika ja optika osakond Lai 29 (39)
---
AUDI 35-38
---

Ehk siis konkreetse küsimuse sõnastuse korral alustati Audide importimist Eestisse aastal 1935 ja seda AS C. Siegel poolt :) (allikas)

Mis aga kevadpäevadesse puutub, siis kahtsen, et ürituste sektsioonil pingsamalt silma peal ei hoidnud!


Ma küll mõtlesin ikka seda Eestit, mida meie mäletame. Eks järgmine kord saab täiega küsitud. Lihtsalt küsimus oleks pidanud olema mul põhjalikuma suunaga(viide uuele EV'le vms).


A4TQ - 03.04.08 16:11

Tsitaat:
Algselt postitas: janar
kus siis ülejäänud pildid on? Fotokaid oli seal ju kõvasti rohkem, kui üks !?

Ülejäänud pildid ei kannata lihtsalt päevavalgust:P


Box - 03.04.08 17:34

Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Tsitaat:
Algselt postitas: janar
kus siis ülejäänud pildid on? Fotokaid oli seal ju kõvasti rohkem, kui üks !?

Ülejäänud pildid ei kannata lihtsalt päevavalgust:P


Sina olid parim piltidel:P Armu või ära:D


MEEMEES - 03.04.08 19:34

Väga lahe üritus oli,korraldajad ja abistajad-TUHAT tänu teile ürituse korraldamisel ja läbiviimisel.
Paar pilti ka minupoolt.
http://public.fotki.com/Meekas/ac-kevadpevad-2008/ac-kevadpevad-2008/


bazarre - 03.04.08 20:55

Vaatan, et saunas oli ikka päris lõbus. Nägude järgi sai päris suur õlle vist ära hävitatud :D


pprz - 17.04.08 21:51

Aega läks :P
Aga küsiks, kes oli vahepeal minu kaamerat kasutanud? Täiesti tundmatu süzee ja väga kahtlase kvaliteediga pildid olid mälukaardi peal :D

http://pildid.audiclub.ee/yritused/2008_03_29_kevadp2evad/images/IMG_8360-1.jpg


Taavi - 18.04.08 05:03

Nagu alati. Ülihead pildid.;)