Foorumi logo

A4 B5 kellade vahetus kompuutriga kellade vastu
laur - 11.04.11 12:14

Kui sul on hetkel kompuutrita kellad aga tehaks neid paigaldada siis on see täiesti võimalik.

http://www.upload.ee/thumb/1263824/IMGP8010.jpg

Vasakul on uued kellad ja paremal on vanad.

Järgnev DIY näitab kuidas täpselt sellist vahetust teha 97 aasta masinal. (st kelladel on üks sinine ja üks kollane pistik ning keskel üks väike must). Aastakäikude vahel on erinevusi ning ka kellasid on 3 v 4 erinevat. Pistikute klemmid võivad olla erinevad ja uuemate kellade puhul tekitab probleeme juba can-bus'i pealt juhtimine mida vanematel pole.

Mida on vaja?



Alustama peaks kellade ploki eemaldamisest. Rooli peal on selline kaares kate, see käib lihtsalt tõmmates ära ja seal taga on 2 kruvi mis hoiavad plokki kinni. Seejärel lihtsalt välja tõmmata arvestades see juures et vasak pool tuleb rohkem väljapoole, paremal on lühemad juhtmed. Keerad vasaku poole välja ja saab kollase pistiku lahti võtta. (seal on üks lilla klõps, see tuleb eemale tõmmata näiteks kruvikeerajaga ajada ja päris välja tõmmata. alles siis tuleb pistik tõmmates välja).
Kui üks pistik lahti tuleb proovida plokk veits eemale tõmmata ja ka sinine pistik tagant võtta ning keskelt väike must. Katsetamise küsimus.


http://www.upload.ee/thumb/1263804/IMGP8005.jpg

http://www.upload.ee/thumb/1263806/IMGP8007.jpg
Esimene juhe mida vedama hakata on ECU pealt küttekulu signaal. Selleks tuleb aju karp lahti keerata, klamber pealt lahti võtta ning siis saab juba punase pistiku tagant ära võtta. Pistik tuleb lahti võtta ning 8. klemmi peale üks juhe juurde joota. See juhe siis sealt samast aju karbist alla vedada, see auk läheb otse salongi kaitsmekarbi peale kuskile. Sealt hea kelladeni vedada.

http://www.upload.ee/thumb/1263807/IMGP8008.jpg

Klemmid nr. 16 ja 19 kellade ploki punses pistikus tuleb ühendada massiga. See kõrvaldab tulede ja piduri veateated. Pildil on need siis roheline ja sinine juhe mis on lõpus kokku joodetud ja sealt läheb edasi kollane juhe kere külge sest mul said kaablid kogematta liiga lühikesed :P

Et saada välis temp. tööle tuleb vanast 10pin mustast pistikust vedada 4. klemmi pealt (pruun/kollane) juhe uue ploki punasesse pistikusse klemmi nr 5. külge.

http://www.upload.ee/thumb/1263825/IMGP8011.jpg

Pilt siis sellest kuidas asjad ühendatud on. Need klemmid sain ma oomipoest. 20 klemmi on seal reas tegelt, lõikasin rauasaega pooleks selle. Asja miinus on see et kui mõni klemm sealt üks kord välja tuleb siis ta hakkab maru kergelt välja käima. Ja üldiselt soovitatav oleks tellida uus pistik audist v kuskilt lammarist. Ise lähen ka kunagi seda teed.

Kui on originaal makk siis oleks tore ka maki infi saada ekraanile. Selleks tuleb vedada kolm juhet makini.

http://www.upload.ee/thumb/1263829/IMGP8067.jpg

http://www.upload.ee/thumb/1263830/IMGP8071.jpg

Pistiku sain lammarist. Muidu maksab vist mingi 3-4€ esinduses + klemmid ka juurde. Vaja on keskmist pistikut kui esindusest tellid (oli vist roheline).

Pinout on juhendi lõpus olemas. Vaja siis clock signal, data signal ja enable signal. Enamasti on audi makkidel kleeps peal ja vastavate klemmide juures ka kiri mis asi see on. Niiet seda siin lahkama ei hakka, netis liigub pinoute ka piisavalt audi makkidele kui peaks keegi hätta jääma.

Lõpuks siis kogu pundar koos :

http://www.upload.ee/thumb/1263828/IMGP8064.jpg

http://www.upload.ee/thumb/1263919/IMGP8074.jpg

Lõpetuseks tuleb uus kang paigaldada ja sealt 4 juhet vedada. Üks läheb massi ja 3 ülejäänud juhet tuleb järgnevalt ühendada:(numbrid on kojamehe kangi pistikul olemas).

mustal pistikul Pin 11 -> kojamehe kangil pin 4
mustal pistikul Pin 14 -> kojamehe kangil pin 2
mustal pistikul Pin 18 -> kojamehe kangil pin 1
Pin 3 kojamehe kangil läheb massi

Lõpetuseks üks hea link kus on enamus infot ja selgitusi: http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=24085593


LISA 1


Pre 8/97 (This means you have a blue & a yellow connector on the back of your instrument cluster)

Pin 1 - Black/Red - Power
Pin 2 - Nothing
Pin 3 - Brown/Yellow - A/C Control Head (Outside Temperature)
Pin 4 - Grey/Blue or Grey/Yellow - Instrument Cluster Combination Processor (Pin 19 on blue connector)
Pin 5 - Nothing
Pin 6 - Brown - Ground
Pin 7 - White/Blue - Instrument Cluster Combination Processor (Pin 7 on yellow connector)
Pin 8 - Black/Brown - Transmission Control Module (Gear Indicator)
Pin 9 - Brown - Ground
Pin 10 - Nothing

Post 8/97 through to 99.5 (This means you have a blue & green connector on the back of your instrument cluster and an ANALOG clock)

Pin 1 - Black/Red - Power
Pin 2 - Nothing
Pin 3 - Nothing
Pin 4 - Grey/Blue or Grey/Yellow - Instrument Cluster Combination Processor (Pin 20 on blue connector)
Pin 5 - Nothing
Pin 6 - Brown - Ground
Pin 7 - Nothing
Pin 8 - Black/Brown - Transmission Control Module
Pin 9 - Nothing
Pin 10 - Brown/Yellow - A/C Control Head (Outside Temperature)



This connector does not exist on 2000+ models.


LISA 2

Spido 20pin. pistik (nö. kompu pistik):

Must, 20-pin connector for multi-function display
1 - Fuel consumption signal
2 - Open
3 - Open
4 - Open
5 - Outside air temperature
6 - Selector lever display
7 - Open
8 - Open
9 - Washer fluid
10 - Hydraulic pressure
11 - Trip computer reset
12 - Clock signal for radio frequency display
13 - Data signal for radio frequency display
14 - Trip computer (forward sequence)
15 - Enable signal for radio frequency display
16 - Tail lights/headlight low beam (indicator lights)
17 - Open
18 - Trip computer (reverse sequence)
19 - Brake lights
20 - Open

LISA 3

http://www.upload.ee/thumb/1263943/IMG_5549.jpg


Ardo - 15.08.11 20:24

Kuidas on ühendatud õli temperatuur ja aku pinge?


Imres - 15.08.11 20:41

Aku peaks tulema kellade enda seest aga õli jaoks vaja vedada juhe ja osta lisaks andur.


RTamm - 03.09.11 11:25

Tsitaat:
kas kasutusse jääb sama kellaploki aju?

Kas kasutusse jääb sama kellaploki aju?


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Imres - 03.09.11 14:36

Kelladel pole aju, kui mõtled mootori aju siis see jääb sama jah.


EigoP - 03.09.11 17:54

Aga kuidas Audi Navigatsion Plus ühendada? Ise ei leia seda enable klemmi.
Samas kui mul oli enne autos Concert makk siis peaks juhtmed kuni makini veetud olema.


NOS - 15.09.11 19:31

Plaanis laupäeval vahetus.
Pinoute vaadates tekib paar küsimust:

Vana kellaploki sinine pistik:
3-Terminal 15 - Kas uue sinine 1?
4-Terminal 15 - Kas uue sinine 1?
Kas on siis omavahel sillatud?

Vana kellaploki kollane pistik:
1-Terminal 58 - kas uue pistiku Terminal 58s?
2-Terminal 58 - kas uue pistiku Terminal 58s?
On need siis sillatud?

Vana kellaploki kollane pistik:
6-speed signal1 - On see uue pistiku speedometeroutput 1 e. Sinise pistiku 3?
7-speed signal2 - On see uue pistiku speedometeroutput 2 e. Rohelise pistiku 30?

Vana kollane pistik:
25-Sender for fuel gauge - kuhu see peaks minema?

Oleks väga tänulik kui saaks nendele enne laupäeva vastuse, aitäh.


Ning kui kellelgi oleks pakkuda kojamehekangi, kompuutrinuppudega avantile ning õlitemperatuuri andurit siis oleks väga super.


NOS - 17.09.11 16:17

Tehtud.
õnneks klappis ka 95% juhtme värvikoodidest.

Ühendamata jäid kompuutri punases pistikus:

5 - Outside air temp.
6 - Selector lever display
9 - Washer fluid
10 - Hydraulic pressure
16 - Taillights/headlight low beam
19 - Brake lights

tulemus selline, et vilgub tahhokal immo tuli ning põleb spidokal airbag,
kompuutril vilguvad 4 pilti ja helisignaal:
http://www.hot.ee/oliverko/clusterf.gif
ja muud pilti ette ei tulegi, ei raadio infot ega ka trip compuutri infot

(autol on ka lisapidurituli tagaklaasil)

andke nõu mis teha


laur - 18.09.11 15:24

Meenutasin natuke. Minumeelest oli nii, et washer fluid level tuli VAG COM'iga maha keerata. Selleks on kuskil netiavarustes õpetus olemas. Selle osa unustasin ära. Autocheck mulle hetkel ei meenu, et kuidas ma sellest lahti sain...

Outside air temp. tuleb võtta vanast õhutempi pistikust. Wiring diagram peaks ElsaWinis olemas olema. Mingi väike pistik oli kellade keskel allpool, kus vanasti temp. näitas.

Selector lever pole vaja ühendada, see aut. kasti jaoks.

Hydraulic preassure tuleks otse andurilt vedada, mina seda teha ei viitsinud. Õlirõhu andur siis. Ilmselt on see ECU peal kuskil olemas, pead ei anna samas.

Pane kaabel taha ja vaata mis näitab. Airbag võiks veakoodi kustutamisega ehk ära kaduda. Immoga selline lugu, et seal oli kah vist kaablit vaja korra näidata. Põhimõte on lihtne, uuele kelladeplokile tuleb tutvustada immo plokk, või vastupidi, mõte jääb samaks. Sellekohased juhendid on ka internetis olemas. Mäletna et jebisin sellega tükkaega kuna ei leidnud mingit PIN'i. Aaaga nüd meenutades, äki tuli plokile lihtsalt factory reset teha! ElsaWinis jällegi kirjeldatud kuidas teha, peast ei mäleta.


NOS - 19.09.11 03:59

Tänud,
1 Küsimus siiski veel.
Sul ju ka vanal kellal polnud kompupistikut,
mille ühendasid uue kompu "brake lights" külge?


nooranti - 17.10.11 08:42

Mul on see trip-computer täitsa pimedaks tehtud. Autot käivitades teeb ainult kolm piiksu ja kõik
(seega peaks kolm ohu teade sinna ette tulema, kuid täielik pimedus on) Kui kojameeste kangi otsast nuppe vajutada, ei juhtu ka midagi. Eelmine omanik on selle millegi pärast vist kuidagi välja lülitanud vms. On kellelgi ideid kust ta seda teha võis?


Quattru - 04.11.11 10:48

Tsitaat:
Algselt postitas: laur
...uuele kelladeplokile tuleb tutvustada immo plokk, või vastupidi, mõte jääb samaks. Sellekohased juhendid on ka internetis olemas. Mäletna et jebisin sellega tükkaega kuna ei leidnud mingit PIN'i. Aaaga nüd meenutades, äki tuli plokile lihtsalt factory reset teha! ElsaWinis jällegi kirjeldatud kuidas teha, peast ei mäleta.

Mis moodi see immo ja kellaplokk siis omavahel sõpradeks tehakse? Kui piisab ainult (factory?) restardist siis peaks hakkama saama, aga arvutiga ma küll seadistada midagi oska. :o Siis ma küll seda tööd see nv ette ei võta veel.
Edit:
Küsiks veelmis musta pistikuga tegu on paremal küljel?


laur - 05.11.11 00:29

No seal tuleb üks kummast kas kelladeplokile v immole tehaseseadistus teha. Seda ilma kaablita ei tee minu teada (aku klemm maha minumeelest ei aita seal). Kaabliga midagi keerulist iseenesest ei ole, et kui olemas juhe tasub proovida.

Pistiku vastuse jään hetkel võlgu. Ise vaatasin ka seda kunagi aga ei meenu mis asi see olla võis.


Quattru - 05.11.11 11:13

Tänud vastamast. Kaable arvutiga ühendamiseks olemas. Ok jõuab ka sinnamaani, proovin täna ehk algust teha tööga.

Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Et saada välis temp. tööle tuleb vanast 10pin mustast pistikust vedada 4. klemmi pealt (pruun/kollane) juhe uue ploki punasesse pistikusse klemmi nr 5. külge.

Päriks veel üht mida ei mõistnud juhises, sellest rakse aru saada praegu:D
Kelleplokk pin5 --> ??? Millisesse musta pistikusse täpsemalt see vedada tuleb 4ndasse klemmi?


Mr.E - 15.11.11 14:02

Kas kellelgi on kokkupuuteid ka A4 B5 2000aasta 1.8tq kellade vahetamisega?


laur - 15.11.11 19:57

Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Tänud vastamast. Kaable arvutiga ühendamiseks olemas. Ok jõuab ka sinnamaani, proovin täna ehk algust teha tööga.
Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Et saada välis temp. tööle tuleb vanast 10pin mustast pistikust vedada 4. klemmi pealt (pruun/kollane) juhe uue ploki punasesse pistikusse klemmi nr 5. külge.

Päriks veel üht mida ei mõistnud juhises, sellest rakse aru saada praegu:D
Kelleplokk pin5 --> ??? Millisesse musta pistikusse täpsemalt see vedada tuleb 4ndasse klemmi?


Sõnastus oli vist veits halb. Mustast pistikust tuleb vedada punasesse. Ehk mustas pin5 tuleb vedada punasesse pin 4 peale.


RedRockets - 08.12.11 19:53

Palju ka selline tegemine maksma läks? :D


kuno666 - 16.12.11 16:18

Oskab keegi öelda kas 1,8 a4 kompuga spidoplokk oleks võimalik 1,9tdiq a4 ka tööle saada kui võtta selle 1,8 spidolt kompu kuidagi eraldi ära vms? Saab selle samuti arvutiga diislile sobivaks teha nagu c4 audil?


NOS - 17.12.11 15:32

Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Oskab keegi öelda kas 1,8 a4 kompuga spidoplokk oleks võimalik 1,9tdiq a4 ka tööle saada kui võtta selle 1,8 spidolt kompu kuidagi eraldi ära vms? Saab selle samuti arvutiga diislile sobivaks teha nagu c4 audil?


Minuteada ei saa, sest max pöörded jäävad siiski 8000 peale.
VAG-COMist saad mootori õigeks panna siis hakkab küttekulu õigesti näitama.
Panin oma bensukale hiljuti diisli spidoploki, pöörded on max 6000rpm.

PS! Kui sul on olemas bensuka kompuutriga plokk, võin heameelega vahetada selle enda diisliploki vastu.
kui ikka kõik piksliread terved.

Hea hinnaga võiksin ära müüa enda diisli, kompuutriga kellaploki !


rass - 18.12.11 12:45

Mul on üks ülearune Diisli kelladeblokk kus ka täiskompuuter, õlitemp jms kellad. Küll-aga ei oska ma öelda mis seisukorras see blokk on... kompuuter oli igatahes triibuline minuteada. Muus osas ei tea midagi öelda, kuna pole seda töötava autoga proovida saanud. PS tegemist facelift blokiga, ehk siis valge taustaga kellad autodele alates 1999a mis on MY2000. Tootja oli minuteada VDO


NOS - 20.12.11 06:47

Kui keegi soovib, siis mul ka hetkel 1997a 2,8TQ täiskompuutriga plokk olemas. Sooviks saada 99a bensuka täiskompuga plokki asemele.


blaster1 - 22.12.11 19:01

Oskab keegi öelda ,et kas Audi A6 c5 saab ka sama õpetuse järgi tavalised kellad arvutiga versiooni vastu vahetada ?


blaster1 - 28.12.11 13:20

ei oska keegi aidata ?


NOS - 28.12.11 13:21

Jah saab, tegu täpselt 1:1 samade kellaplokkidega.


blaster1 - 28.12.11 13:35

Selge, tänud vastuse eest. Homme siis hakkan asjaga tegelema

Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Jah saab, tegu täpselt 1:1 samade kellaplokkidega.


freeser - 30.12.11 20:08

Paluks natuke abi, nimelt oleks vaja teada mismoodi immole reseti teha saab vag-com-iga? Panin oma tdi-le s4 spido ja nüüd ainuke häda, et immo ei lase masinal töödata. Otsisin natuke ise ka, aga ei tulnud sellest välja midagi, vb ei oska lihtsalt:D
Tänud ette ära kes otsida viitsivad :)


Teemo - 30.12.11 22:33

Olen mitmeid kordi puutunud kokku kellade vahetusega ja omast käest tean seda, et kui on tegemist immo süsteemiga, kus immo aju asetseb eraldi karbikeses kellade taga nagu c4 kerega masinal ja a4 b5 kuni 98 aasta, siis on see kellede vahetamine võimalik. Kui aga immo aju asub kellade sees, ehk 98 ja edasi siis ametlikult ilma esinduseta või siis "vastavate spetsialistideta ei saa". Kui login koode pole, siis pole arvutiga midagi teha ja login koode netist ei leia.


freeser - 31.12.11 15:24

Suht jama värk, 2 spidot ja mõlemaga immo teema. Üks sis õige diisli spido kompuga ja teine s4 spido kompuga, kasu pole neist kummastki praegu. Peab vist minema esindusse ja laskma selgeks teha asja kui muudmoodi ei saa.


laur - 01.01.12 19:20

Kui on Immo3 siis on juba kaputt jah. Immo2'ega pole probleeme, teed tehase seadistuse ja käib jälle.

2000-2001 aastal jagati koos autoga see koodilipik kaasa. Varuvõtmete küljes oli see. Peale seda enam seda ei tehtud. Kuni 2005 sai tehas 7kohalise koodi mis kehtis 1 päev. Ja nüüd on süsteem selline et tehase diagnostika seade ühendab otse vw peaserveriga ja seda turvakoodi reaalselt keegi enam ei näe. Võimalik, et esindus aitab sind sellega


freeser - 01.01.12 21:33

Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Kui on Immo3 siis on juba kaputt jah. Immo2'ega pole probleeme, teed tehase seadistuse ja käib jälle.

2000-2001 aastal jagati koos autoga see koodilipik kaasa. Varuvõtmete küljes oli see. Peale seda enam seda ei tehtud. Kuni 2005 sai tehas 7kohalise koodi mis kehtis 1 päev. Ja nüüd on süsteem selline et tehase diagnostika seade ühendab otse vw peaserveriga ja seda turvakoodi reaalselt keegi enam ei näe. Võimalik, et esindus aitab sind sellega
Tehase seadistust tahakski osata. Homme ilmselt revalis ära käima vaatama mis räägivad.


NOS - 02.01.12 11:42

Enne veendu ikka et see plokk on see mis sul peale jääb.


freeser - 02.01.12 11:46

Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Enne veendu ikka et see plokk on see mis sul peale jääb.
Kindlasti jääb ;) Käisin esinduses ka, räägiti niipalju, et 2 nädalapärast helistan ja paneb diagnostile aja kinni. Mingi 20€ läheb diagnost ja seda ei saagi ilma esinduseta teha.


freeser - 19.01.12 20:51

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Enne veendu ikka et see plokk on see mis sul peale jääb.
Kindlasti jääb ;) Käisin esinduses ka, räägiti niipalju, et 2 nädalapärast helistan ja paneb diagnostile aja kinni. Mingi 20€ läheb diagnost ja seda ei saagi ilma esinduseta teha.
Niisiis esinduses käidud. S4 spido diislile käima ei saa. Nii, et diislimehed kes tahavad s4 plokki panna need unustagu see asi üldse ära. Mina viisin selle teise spido mis NOS-il ostetud(diisli oma kompuga) ja see hakkas kohe tööle. Sõber nägi hullu vaeva, et saaks ikka s4 välimuse kelladele, aga asi seda väärt. Tahhokas paneb räigelt villast, aga mind see ei häiri kuna enam-vähem teada kus maal mis pöörded on. Pilti näeb mu auto teemast, kuna pildid suured ja ei hakka neid ka siia panema.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=102958&page=4#pid555554


ICE - 20.01.12 07:20

Huvitav kas bensuka bloki seest komput ümber annab tõsta disla omasse? Ma pole peale B4 bloki muid uurinud.


NOS - 20.01.12 08:13

Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Huvitav kas bensuka bloki seest komput ümber annab tõsta disla omasse? Ma pole peale B4 bloki muid uurinud.


"komput ümber tõsta"? - ütle et see oli nali.
See ei ole eraldi plokk, kogu kellaploki-elektroonika on integreeritud ühele trükkplaadile.
(Mul oli ka korraks mõte, et tõsta digitaalne kell analoogi asemele).


ICE - 20.01.12 10:57

Ma ütlesingi, et ma pole uurinud sisu, seega ma ei pea teadma, kas ta on kõik integreeritud või mitte. Aga et ikka nalja ka saaks, siis selline anekdoot:
Vestlevad kaks sõpra:
„Mulle tundub, et tänaseks olen ma saavutanud täieliku finantsstabiilsuse.“
„Milles see sul siis väljendub?“
„Selles, et raha ei olnud, ei ole, ja tõenäoliselt ka ei tule.“


ICE - 02.02.12 09:42

Kas keegi suudab leida osanumbri keskmisele pistikule:
Gray 32-pin multi-pin connector


rocket - 02.02.12 09:54

Hallil pistikul on kahjuks kaks erinevat koodi, nii et konkreetset vastust ei oska öelda.
On hall pistik lilla heebliga ja on hall pistik musta heebliga.


IJF - 02.02.12 10:29

1 küsimus siis teemaga seonduvalt. Kust saaks 98 a. A6-le uued kellad kompuutriga? Vôi kas on vôimalik vahetada ainult kompuutri displeyd kuna vana soojalt valgub maru laiali ? Ja mis hinnad vôiksid olla?

Tänan


blaster1 - 08.02.12 13:53

Hakkasin täna spidoplokki vahetama kompu versiooni vastu kui aju karbi lahti keerasin siis minu Audi A6 c5 2.8 aju pistikud hoopis erinevad
http://img853.imageshack.us/img853/9049/nimetar.png

Uploaded with ImageShack.us

Oskab keegi öelda et millise klemmi alt selle kütusekulu signaali saan. Proovisin uut spidoplokki ka aga sellel displey virvendas ja immo rakendus kohe peale. Peab uue spido sebima. Äkki on kellelgi pakkuda ?


NOS - 08.02.12 18:20

Proovi suure pistiku 18. klemm, kollane vist.
Kristjan1001 tegeles sama murega, tema sõnul oli nii.


blaster1 - 08.02.12 19:19

Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Proovi suure pistiku 18. klemm, kollane vist.
Kristjan1001 tegeles sama murega, tema sõnul oli nii.


Autodata järgi on nr.18 klemm
http://img850.imageshack.us/img850/9026/nimetad.png

Uploaded with ImageShack.us

Kas see on ikka õige? Ei loe välja ka kuskilt autodatast, kuidas üldse nimetatakse inglise keeles kütusekulu signaal


arro - 08.02.12 19:55

To: IJF Kasutaja A- kaheksa tegeleb nende vahetusega, asub minuteada Jüris, ja Tartus tegeleb sellega DiaLab, maksab see asi sinna 100 € kanti


rocket - 12.02.12 11:52

Kui kellegil huvi, siis üks A4 facelift universaali kompuutri kang on olemas, koos kangi ja kellade vaheliste juhtmetega.


freeser - 12.02.12 12:30

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kui kellegil huvi, siis üks A4 facelift universaali kompuutri kang on olemas, koos kangi ja kellade vaheliste juhtmetega. Asi ei ole päris Plug-and-Play, kuna juhtmeid on vaja veel juurde, et kompuuter ka midagi näitama hakkaks. Punane pistik on siis ilma can-bus'ita kelladele, kuid vajadusel saab ju pinnid ümber tõsta can-bus kellade pistikule.

http://www.hot.ee/quattro4/image/IMG_2080.jpg
MULLE!! :D


NOS - 12.02.12 13:08

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kui kellegil huvi, siis üks A4 facelift universaali kompuutri kang on olemas, koos kangi ja kellade vaheliste juhtmetega. Asi ei ole päris Plug-and-Play, kuna juhtmeid on vaja veel juurde, et kompuuter ka midagi näitama hakkaks. Punane pistik on siis ilma can-bus'ita kelladele, kuid vajadusel saab ju pinnid ümber tõsta can-bus kellade pistikule.

http://www.hot.ee/quattro4/image/IMG_2080.jpg
MULLE!! :D


Just mõtlesin et sul võiks vist vaja minna.


freeser - 12.02.12 21:04

Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kui kellegil huvi, siis üks A4 facelift universaali kompuutri kang on olemas, koos kangi ja kellade vaheliste juhtmetega. Asi ei ole päris Plug-and-Play, kuna juhtmeid on vaja veel juurde, et kompuuter ka midagi näitama hakkaks. Punane pistik on siis ilma can-bus'ita kelladele, kuid vajadusel saab ju pinnid ümber tõsta can-bus kellade pistikule.

http://www.hot.ee/quattro4/image/IMG_2080.jpg
MULLE!! :D


Just mõtlesin et sul võiks vist vaja minna.
Jeesh ja mulle ta ka sai :)


Mr.E - 15.02.12 15:57

Plaan vahetada enda autol kellad. ( enda auto A4 b5 1.8Tq 2000a, kellad pärinevad S4 b5 1998a).
Kellad saan koos kogu juhtmestikuga ja kangiga.
1. Kas selline vahetus on üldse võimalik?
2. Kui asi võimalik, kas siis lihtsalt enda auto kellad maha, juhtmed maha, S4 omad asemel ja pärast immo sõbrustamine?
3. Mul on digitaalne kell, S'i kellal analoog kell - Mis nendega peaks ette võtma?
Kõik info on teretulnud, kuna pole elektroonika osas väga pädev.


NOS - 15.02.12 16:01

Kui sul ei ole CAN-BUS, siis peaks olema lihtne, pistik välja, pistik sisse ja immo.
Kellaga ei ole midagi ette võtta, kui paned S4 kellad, saad analoogkella.


Mr.E - 15.02.12 17:15

Milline see can-bus välja näeb? Kuidas kontrollida saab kas see on / ei ole?


rocket - 15.02.12 20:31

Sõna otseses mõttes- can-bus näeb välja kahe omavahel kokkukeerutatud suhteliselt peenikese oranzi juhtmena, mis juhtmeköidikutes jooksevad. Tavaliselt on üks nendest pruuni triibuga ja teine musta, lilla või rohelise triibuga.

Kuidagi muud moodi can-bus'i silmaga näha küll ei ole :cool:


kristjan1001 - 20.02.12 19:04

Tsitaat:
Algselt postitas: blaster1
Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Proovi suure pistiku 18. klemm, kollane vist.
Kristjan1001 tegeles sama murega, tema sõnul oli nii.


Autodata järgi on nr.18 klemm
http://img850.imageshack.us/img850/9026/nimetad.png

Uploaded with ImageShack.us

Kas see on ikka õige? Ei loe välja ka kuskilt autodatast, kuidas üldse nimetatakse inglise keeles kütusekulu signaal


ecu on kindlasti sul 80 pin (aga vaata kas MSA 15)

ise kasutasin sellist pinouti .. vaata kas sul on muud otsad samad , v2rvid olid minu masina puhul siis teised..

http://www.uploadup.com/di-5L60.png


blaster1 - 21.02.12 11:22

Autodata järgi vaadates msa15 ja edc15 ei klapi . Mootori tüübiks on minu autol ALG


rocket - 21.02.12 11:38

Enamasti peaks ka mootoriajust väljuv ja vaheseina pistikutesse suubuv kütusekulu juhe olemas kollast värvi .
Pole vist ka võimatu, et mingil ajajärgul oli see siiski roheline valge triibuga ?!?


kristjan1001 - 21.02.12 13:30

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Enamasti peaks ka mootoriajust väljuv ja vaheseina pistikutesse suubuv kütusekulu juhe olemas kollast värvi .
Pole vist ka võimatu, et mingil ajajärgul oli see siiski roheline valge triibuga ?!?


teine voimalus on see et see pole audi juhtmestik .. vaid volkar ntx


kristjan1001 - 24.02.12 10:00

Tsitaat:
Algselt postitas: blaster1
Autodata järgi vaadates msa15 ja edc15 ei klapi . Mootori tüübiks on minu autol ALG


Ylemine ots siis Ecu / Ecm
pin 18 ja kollane suundub T20 pistikusse mis on kellade ploki punane/valge .. ja T20/1 tahendab et selle pistiku pin 1 mis on mpg sisend.

http://www.uploadup.com/di-MQY5.jpg


freeser - 24.02.12 20:47

Mina sain endaomal küttekulu näitama. 18pin nagu NOS ütles mulle. Pärnus saab aidata kedagi kes tahab korralikku tööd. Sõber tegi asja ära nagu oleks OEM :) Mina rahul. Hetkel sain keskmise kulu 5l peale :) Üritasin küll teda veidi kõrgemaks ajada, aga no ei õnnestu :D


rocket - 24.02.12 22:47

Kes tahab, et koos kompuutri paigaldamisega hakkaks autocheck näitama ka aknapesuvedeliku taset, siis vastav andur koos plug-and-play juhtmesarjaga näeb välja selline:
Aknapesuvedeliku paaki tuleb puurida üks auk, kui seal juba seda olemas ei ole.
Pruun juhe tuleb ühendada kerega ja must juhe ühendada vastava klemmiga mustas, punases, hallis või sinises pistikus kellade taga, sõltuvalt mudelist ja aastakäigust.

https://www.upload.ee/image/6115496/IMG_2109.jpg


NOS - 25.02.12 07:37

Ise ostsin selleks otstarbeks lammarist uue paagi, koos anduriga.


NOS - 25.02.12 07:39

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Mina sain endaomal küttekulu näitama. 18pin nagu NOS ütles mulle. Pärnus saab aidata kedagi kes tahab korralikku tööd. Sõber tegi asja ära nagu oleks OEM :) Mina rahul. Hetkel sain keskmise kulu 5l peale :) Üritasin küll teda veidi kõrgemaks ajada, aga no ei õnnestu :D


Kas VAG-COM´ist panid ikka mootoriks 1,9TDI?
Vastavalt sellele valikule näitab ta ka küttekulu.


freeser - 25.02.12 11:27

Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Mina sain endaomal küttekulu näitama. 18pin nagu NOS ütles mulle. Pärnus saab aidata kedagi kes tahab korralikku tööd. Sõber tegi asja ära nagu oleks OEM :) Mina rahul. Hetkel sain keskmise kulu 5l peale :) Üritasin küll teda veidi kõrgemaks ajada, aga no ei õnnestu :D


Kas VAG-COM´ist panid ikka mootoriks 1,9TDI?
Vastavalt sellele valikule näitab ta ka küttekulu.
Jah seda tegi juba audi esindus minu eest :D


mella - 05.03.12 11:59

Ma võin sul tahho täpseks keerata.
Kui huvi, võta ühendust e-postile.

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tahhokas paneb räigelt villast, aga mind see ei häiri kuna enam-vähem teada kus maal mis pöörded on.


freeser - 05.03.12 12:17

Mul on ju diisli kellad, aga bensuka taustad, mismoodi see paika keeramine peaks käima? :)

Tsitaat:
Algselt postitas: mella
Ma võin sul tahho täpseks keerata.
Kui huvi, võta ühendust e-postile.

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tahhokas paneb räigelt villast, aga mind see ei häiri kuna enam-vähem teada kus maal mis pöörded on.


NOS - 05.03.12 12:47

VAG-COMist määrad mootorimahu ja kütuseliigi õigeks. Siis peaks ta sul õiget väärtust näitama, kahjuks küll kuni 6000 rpm-ni


mella - 05.03.12 13:05

Võimalik, et VAG-COM mootorivalemiga saab ka, aga minul on teised vahendid.
Keeran just nii palju, kui tahad, et näitaks, ilma VAGCOM piiranguteta.


Mul on T4 transporteril 2004 aasta Passati kellad peal. Näitavad õigesti.

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Mul on ju diisli kellad, aga bensuka taustad, mismoodi see paika keeramine peaks käima? :)

Tsitaat:
Algselt postitas: mella
Ma võin sul tahho täpseks keerata.
Kui huvi, võta ühendust e-postile.

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tahhokas paneb räigelt villast, aga mind see ei häiri kuna enam-vähem teada kus maal mis pöörded on.


freeser - 05.03.12 13:23

Ja asud sa kus? Kui mootorimaht ära muuta sis hakkab küttekulu ka villast panema?


mella - 05.03.12 18:01

Asun Tallinnas.

Vat selle mootorinumbriga koodis ma pole kunagi eksperimenteerinud. See tundub erinevatel VAG grupi masinatel olema erineva mõistega. Mõnel tähendab hoopis õlivahetuse loogikat. Pole muutnud, ei tea kinnitada.
Minu meetod on teine ja küttekulu ei mõjuta.
Tegelikult soovitan ka praeguse kulu üle kontrollida, kuna tegelikult on kelladesse sisse ehitatud üks number, mida muutes saab kõigutada tarbimise näitamist siia-sinnapoole.
Ka olen kuulnud, et mingist aastaarvust alates seda jällegi muuta ei saa, kuna kes seda muuta oskas, näitas ostjale ulmenumbreid masina küttekulus ;)

Praegu on sul auto diisel, millel diisli kellad ja bensuka kiled?
Ehk siis normaalselt on sul tahho 6000rpm, kuid kilele on märgitud peaaegu 8000?
Ja praegu kui 3000RPM peale ajad näitab 4000?
JA tühikäik 800 asemel kusagil 1000 kandis?

Millised su originaalspido ja uue spido varuosakoodid on?

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Ja asud sa kus? Kui mootorimaht ära muuta sis hakkab küttekulu ka villast panema?


Mr.E - 12.03.12 10:11

Olen siit juba korra küsinud, aga küsiks üle selle can-busi kohta, pidi olema seal mingid 2 kollast juhet üks triibuga ja teine ilma ( kui on autol can-bus), kui aga neid juhtmedi pole = pole ka can-bus ja kas on mingi kindel aasta kunasest see on / ei ole? Endal on A4 2000a. ja kellad tulevad 1998a S4. Arvatavasti sellel S4 peaks ka can-bus olema, kuna tal on sisseehitatud concert makk, siis selle juhtimine peaks ka läbi canbusi käima. On mul õigus ?

Teine küsimus, sai tartus tauf autost uuritud palju maksaks immo ühtima panek ( mis kohti veel on, kust tasuks uurida, või oskab seda keegi klubiline ). Sealt öeldi max 50€, aga minu auto ei pruugi teisi kelli omaks võtta, millest see sõltub kas omastav v ei ?


NOS - 12.03.12 10:16

1998 ei olnud veel kindlasti can-bus, tekkis alates 2000.5 vist. Concert II (CD) on can bus, I mitte.
Mul näiteks digikellaga plokk, aastast 2000 ja vag-com.


mella - 13.03.12 08:40

VW puhul on kindlasti nii, et kui paari keerutatud kollaseid juhtmeid (spido taga) ei ole, siis pole ka canbusi. Kui just pole uuemad kellad peal. Aga autol ju ikkagi pole.
Ei tohi segi ajada vw puhul rohelise-musta keerutatud paariga, mis on immo silmuse juhtmed.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mr.E
Olen siit juba korra küsinud, aga küsiks üle selle can-busi kohta, pidi olema seal mingid 2 kollast juhet üks triibuga ja teine ilma ( kui on autol can-bus), kui aga neid juhtmedi pole = pole ka can-bus ja kas on mingi kindel aasta kunasest see on / ei ole?


Mr.E - 13.03.12 08:52

Eile helistasin revalisse, rääkisin seal elektrikuga, tema väitis mulle, et kuni 2000a. autol pole 100% can-bus. Kuigi enda autol kellad lahti võttes, taga oli kollane(oranz) juhe musta triibuga ja Kollane(oraanz) juhe pruuni triibuga ja need omavahel eraldi kokku keeratud.

Küll aga autol on juba 2005.a aastal kellad vahetatud, vb siis midagi tehtud juba kahtlast.

Tsitaat:
Algselt postitas: mella
VW puhul on kindlasti nii, et kui paari keerutatud kollaseid juhtmeid (spido taga) ei ole, siis pole ka canbusi. Kui just pole uuemad kellad peal. Aga autol ju ikkagi pole.
Ei tohi segi ajada vw puhul rohelise-musta keerutatud paariga, mis on immo silmuse juhtmed.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mr.E
Olen siit juba korra küsinud, aga küsiks üle selle can-busi kohta, pidi olema seal mingid 2 kollast juhet üks triibuga ja teine ilma ( kui on autol can-bus), kui aga neid juhtmedi pole = pole ka can-bus ja kas on mingi kindel aasta kunasest see on / ei ole?


rocket - 13.03.12 09:40

Tsitaat:
Algselt postitas: Mr.E
Eile helistasin revalisse, rääkisin seal elektrikuga, tema väitis mulle, et kuni 2000a. autol pole 100% can-bus. Kuigi enda autol kellad lahti võttes, taga oli kollane(oranz) juhe musta triibuga ja Kollane(oraanz) juhe pruuni triibuga ja need omavahel eraldi kokku keeratud.


Selgelt tuleb eristada tootmisaastat ja mudeliaastat. Kolmas täiesti teemaväline asi on esmakordse registreerimise aeg.
2000. mudeliaasta A4'sid hakati tootma 1999. teisel poolaastal. Seega 1999. aasta alguses toodetud facelift autodel ei ole üldiselt can-bus'i ja hiljem toodetud autodel juba on.
Auto VIN-koodis peaks X asemel olema juba Y (lõpust vaadates teine täht). Y'tel siis ühesõnaga on can-bus .

Alati on olemas mingisugused erandid ...


Mr.E - 13.03.12 10:36

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tsitaat:
Algselt postitas: Mr.E
Eile helistasin revalisse, rääkisin seal elektrikuga, tema väitis mulle, et kuni 2000a. autol pole 100% can-bus. Kuigi enda autol kellad lahti võttes, taga oli kollane(oranz) juhe musta triibuga ja Kollane(oraanz) juhe pruuni triibuga ja need omavahel eraldi kokku keeratud.


Selgelt tuleb eristada tootmisaastat ja mudeliaastat. Kolmas täiesti teemaväline asi on esmakordse registreerimise aeg.
2000. mudeliaasta A4'sid hakati tootma 1999. teisel poolaastal. Seega 1999. aasta alguses toodetud facelift autodel ei ole üldiselt can-bus'i ja hiljem toodetud autodel juba on.
Auto VIN-koodis peaks X asemel olema juba Y (lõpust vaadates teine täht). Y'tel siis ühesõnaga on can-bus .

Alati on olemas mingisugused erandid ...


Sinu jutus on täitsa iva sees, kuna can-bus juhtmed on olemas, Vin-koodis on eelviimane täht Y, ja auto peaks olema siis see hilisem varajant.


Mr.E - 15.03.12 13:05

Kas sellel keskmisel on pin1 see mis on märgitud? Kõikidel teistel pistikutel on nr peal kust alustada, aga sellel pole hmm....

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/376/499/09424988559ba5.jpg


rocket - 15.03.12 13:59

Kui seal ei ole numbreid , siis vaata pistikukorpuse pealt.

See punase ringiga on muidu nr. 20 !


Mr.E - 15.03.12 15:49

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kui seal ei ole numbreid , siis vaata pistikukorpuse pealt.

See punase ringiga on muidu nr. 20 !


Pistiku korpust pole kahjuks :(
Ehk siis selle nr pin20 kõrval on pin nr1 ?


rocket - 15.03.12 16:47

Diagonaalselt vastasnurgas on nr. 1
Nr. 20 kõrval on nr. 10


NOS - 15.03.12 16:48

See ringiga on jah 20. seal kõrval kohe, teine rida on 1.
Osta mult pistikud ära. Mul kõik 3 koos u.10cm juhtmetega pakkuda.


rocket - 15.03.12 16:50

Järgmised hädalised saavad siit valmis juhtme:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=92010


Mr.E - 16.03.12 20:07

Facelift aju... mis nr pinist siis see kütte info tuleb ja temeratuur ? Seal ju ainult 2 pistikut.


freeser - 16.03.12 20:23

Tsitaat:
Algselt postitas: Mr.E
Facelift aju... mis nr pinist siis see kütte info tuleb ja temeratuur ? Seal ju ainult 2 pistikut.
Kütte oma tuleb vasakpoolsest nr. 18 ja kollane juhe, eelmisel lehel juttu ka sellest.


maikl369 - 19.03.12 19:49

Tere!
Vaatasin,et selline teema on olemas kuhu minu küsimus sobiks.
Nimelt küsimus on kiire.
Kas on võimalik lühike kompuuter vahetada täis pikka kompuutri vastu?
Kas piisaks ainult kellaploki vahetusest või kaasneb sellega ka muud mured?
Saksast hakkas üks audi meeldima millel on just se lühike kompuuter mis mind häirib selle auto juures kõige rohkem.
Auto: Audi A6 c5 3.0Q 2002a.
Panen ka pildid:

Lühike kompuuter
http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/377/85/09429261547415.jpg

Pikk kompuuter
http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/377/85/094292611467de.jpg



Ettetänades
Maikl


NOS - 19.03.12 19:52

Minu teada ei ole "lühikesel" kompuutril piisava info kuvamiseks vajalikku sisendit, seega pead arvatavasti hankima vajalikud sisendid: küttekulu, väline temp, jne.
Iseenesest midagi keerulist ei ole. Kui jagad elektroonikat natukenegi ning oskad testrit kasutada siis on kõik teostatav.


maikl369 - 19.03.12 19:59

Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Minu teada ei ole "lühikesel" kompuutril piisava info kuvamiseks vajalikku sisendit, seega pead arvatavasti hankima vajalikud sisendid: küttekulu, väline temp, jne.
Iseenesest midagi keerulist ei ole. Kui jagad elektroonikat natukenegi ning oskad testrit kasutada siis on kõik teostatav.


Selge.Siis põhimõtteliselt võib selle lühikese kompuutirga autot osta kui saab seda ümber vahetada kui tuleks vajadust.
Kompuuter võiks näidata neid asju mida need täis kompuutrid näitavad.


NOS - 19.03.12 20:18

Täpselt nii.


arro - 19.03.12 20:24

Ma natuke vaidleks vastu! Minu C5 oli täpselt samasugune nn. lühike kompuuter, ehk siis auto-chek funktsioon oli peal. Soetasin endale 2001 aasta TDI kellad millel on kompu peal, ning kasutaja rocket´i käest kompu funktsiooniga kojamehe kangi. Kui asjad olemas olid panin aja esinduses kinni ja lasin seal kellad ja auto omavahel tuttavaks teha. Peale uute kellade paigaldamist hakkas minul kohe näitama välis temperatuuri ja ka küttekuluga seotud näitusi. Ainukesed asjad mis ei toimi on auto-chekis olevad tulede kontroll ja klaasipesuvedeliku tase.


-sidekriips- - 22.03.12 10:33

Tekkis väike mure kellade vahetusega. Nimelt teostasin täpselt samasuguse vahetuse nagu selle teema esimeses postituses ning järgisin neid õpetusi, kõik muu klappis ja hakkas tõõle nii nagu pidi välja arvatud välis temp. ja kütusekulu. Välis tembi sain kah tõõle lihtsalt polnud see juhe/klemm mis seal õeldud.
Hetke probleem ongi selles kütuse kulus, kui sõitma hakkan siis ta näitab mulle u 57 l/km kohta. Juhe sai veetud ilusti aju punase pistiku 8. klemmi pealt, kellade ploki 1. klemmi peale. Teostasin seda isegi 2 korda et ikka kinndel olla. Nüüd kuul koos ja ei oska nagu midagi teha, ei taha lambist proovima kah hakata.


Mr.E - 22.03.12 10:38

Tsitaat:
Algselt postitas: -sidekriips-
Tekkis väike mure kellade vahetusega. Nimelt teostasin täpselt samasuguse vahetuse nagu selle teema esimeses postituses ning järgisin neid õpetusi, kõik muu klappis ja hakkas tõõle nii nagu pidi välja arvatud välis temp. ja kütusekulu. Välis tembi sain kah tõõle lihtsalt polnud see juhe/klemm mis seal õeldud.
Hetke probleem ongi selles kütuse kulus, kui sõitma hakkan siis ta näitab mulle u 57 l/km kohta. Juhe sai veetud ilusti aju punase pistiku 8. klemmi pealt, kellade ploki 1. klemmi peale. Teostasin seda isegi 2 korda et ikka kinndel olla. Nüüd kuul koos ja ei oska nagu midagi teha, ei taha lambist proovima kah hakata.


Mis autolt eelmised kellad pärinesid?
Kas kellad autole tuttavaks tegid?


freeser - 22.03.12 11:47

Tsitaat:
Algselt postitas: -sidekriips-
Tekkis väike mure kellade vahetusega. Nimelt teostasin täpselt samasuguse vahetuse nagu selle teema esimeses postituses ning järgisin neid õpetusi, kõik muu klappis ja hakkas tõõle nii nagu pidi välja arvatud välis temp. ja kütusekulu. Välis tembi sain kah tõõle lihtsalt polnud see juhe/klemm mis seal õeldud.
Hetke probleem ongi selles kütuse kulus, kui sõitma hakkan siis ta näitab mulle u 57 l/km kohta. Juhe sai veetud ilusti aju punase pistiku 8. klemmi pealt, kellade ploki 1. klemmi peale. Teostasin seda isegi 2 korda et ikka kinndel olla. Nüüd kuul koos ja ei oska nagu midagi teha, ei taha lambist proovima kah hakata.
Mul näitas ka algul ulme summasi, tuli lihtsalt veidi rohkem sõita ja vahepeal vist nullisin isegi ära. Aga võimalik, et sul mootoriks mingi karmim asi pandud :)


NOS - 22.03.12 11:47

Kas see number ikka muutub ka?
Võib olla tegu vale signaaliga (vale pin'iga) samuti võib olla vag-com vale mootor seadistatud.
Kontrollimise küsimus.


prj - 22.03.12 12:49

Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Kas see number ikka muutub ka?
Võib olla tegu vale signaaliga (vale pin'iga) samuti võib olla vag-com vale mootor seadistatud.
Kontrollimise küsimus.


KVB mootorist ei olene, see on lihtsalt duty cycle signaal, millele lisaks arvestatakse kiiruse signaali.
Pööretest asi ei sõltu kuidagi.

Kui on pidevalt 57L/100-le ja ei muutu, siis ma pakuks ikka, et mingisugune signaal on veetud, mis kogu aeg +5V või kõrgem on.


NOS - 22.03.12 12:56

Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Kas see number ikka muutub ka?
Võib olla tegu vale signaaliga (vale pin'iga) samuti võib olla vag-com vale mootor seadistatud.
Kontrollimise küsimus.


KVB mootorist ei olene, see on lihtsalt duty cycle signaal, millele lisaks arvestatakse kiiruse signaali.
Pööretest asi ei sõltu kuidagi.

Kui on pidevalt 57L/100-le ja ei muutu, siis ma pakuks ikka, et mingisugune signaal on veetud, mis kogu aeg +5V või kõrgem on.


Seda ma ju räägingi et vale signaal.


-sidekriips- - 22.03.12 16:45

Mootorit mul arvatavasti vahetatud ei ole ja se näit muutub, vahepeal 51, millegagi kõigub.
Ja VAG-COMi ega millegi muuga ma pole seda veel torkinud, või äkki seal se kala ongi et peaks?


-sidekriips- - 22.03.12 17:00

Tsitaat:
Algselt postitas: -sidekriips-
Mootorit mul arvatavasti vahetatud ei ole ja se näit muutub, vahepeal 51, millegagi kõigub.
Ja VAG-COMi ega millegi muuga ma pole seda veel torkinud, või äkki seal se kala ongi et peaks?


Signaal on mul veetud aju punase pistiku 8. klemmilt kompuutri 1. klemmile, teostasin seda toimingut isegi kaks korda et kinndel olla :)
Ja seda, mis auto pealt need on võetud, ei oska täpset mootorit õelda aga bensukas, universaal ja 95-96a.


Quattru - 21.08.12 16:42

Väike segadus:D
Kus poolt lugema hakati ja mis pin numbrile vastab. Mis värvi joonisel see punasega ja kollasega tähistatud pinnid võivad olla küll?:D
http://static1.nagi.ee/i/p/852/53/2131326787b6de_o.jpg


Mr.E - 21.08.12 16:55

Üks varjant on, et võtad pistiku lahti, ja vaatad kuhu kollane juhe läheb ( peaks olema küttesignaal mis läheb pin 1 ). Teine ja lihtsam varajnt on see, et vaatad, minul oli pistiku peale kirjutatud, kus-mis pin on. :D


Quattru - 21.08.12 17:00

Tsitaat:
Algselt postitas: Mr.E
Üks varjant on, et võtad pistiku lahti, ja vaatad kuhu kollane juhe läheb ( peaks olema küttesignaal mis läheb pin 1 ). Teine ja lihtsam varajnt on see, et vaatad, minul oli pistiku peale kirjutatud, kus-mis pin on. :D

Vaatasin polnud, kojameestekangi peal suurelt nr näha.
Vaatan laualambi all valgel uuesti, krt-krt, ongi nurkades imepeenelt numbrid nähtaval:D
Kollane 10, punane 20:D
Tänan tähelepanu eest!
:cool:


Quattru - 30.08.12 20:48

Kellaplokist pin16 ja pin19 ning kojameestekangilt pin3 kimpu kokku ning kuhu või täpsemalt lihtsam massi ühendada oli?
Lihtsalt kellaploki taha lähimasse keredetaili auk ja kruviga kere külge nii?


NOS - 31.08.12 06:07

Pakkuda 2 ideaalses korras plokki.
Digikella ja kompuutriga, LCD täiesti korralik, surnud piksleid ei esine.
Diisli tahhokaga.
Juurde võimalik saada ka pistikute komplekt.

Tänu eilsele poole ööni jubimisele, saan nüüd programmeerida nii can-bus, kui vag-com süsteemile.
Reeglina can-bus kellade tahhokas vag-com süsteemi küljes ei tööta, ning viskab ka madala õlitaseme vea ekraanile - see mure nüüd lahendatud.


rocket - 31.08.12 07:17

Väga head uudised !
Minu käest saab siis jätkuvalt kõikvõimalikke juhtmesarju, kui lisaks ilusatele kelladele huvi ka mõned kompu funktsioonid käima saada. Link on samuti teemas ülevalpool.


yks - 31.08.12 18:51

Saab vahetada ka immo3 kellaplokki ise. Vaja teada pin kood. Kui ei tea siis teada saamiseks vajalik vag-tacho kaabel.
Olen vahetanud ise kellaploki ja ka autole uue võtme selgeks õpetanud.
Seda küll 2003a. passati peal, a mis seal vahet on.


Erksolen - 01.09.12 14:26

On kellegil kogemusi või teadmisi kas 1996 aasta Audi A4 (B5) saaks ka lisada kompuutriga kellad?


Ettetänades ,
Erks.


Quattru - 01.09.12 14:31

Tsitaat:
Algselt postitas: Erksolen
On kellegil kogemusi või teadmisi kas 1996 aasta Audi A4 (B5) saaks ka lisada kompuutriga kellad?


Ettetänades ,
Erks.

Aga kes see keelab?:D
Loe kas või see teemagi algatuseks läbi.


Erksolen - 01.09.12 14:36

Olen lugenud aga pole saanud nagu realset kinnitust, et keegi oleks vahetanud 96 aasta autol küll 97,99 jms aga keegi pole öelnud selget, et see on teostatav 96 aasta autol ja ma ei hakka siin kahjuks üle puusa tulistama ja sooviksin kindlat vastust.


NOS - 04.09.12 13:05

Asjakohane ja informatiivne link:
http://www.alm.hk/tiny/tinytog.php
Ehk saab lähiajal valmis meisterdaut ja ära proovitud.


NOS - 06.09.12 12:49

Soovib keegi veel seda emulaatorit?
(Õlitaseme/temperatuuri adapter vanemale mootrile, uue FL kellaploki jaoks).


Mr.E - 06.09.12 14:27

Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Soovib keegi veel seda emulaatorit?
(Õlitaseme/temperatuuri adapter vanemale mootrile, uue FL kellaploki jaoks).


Kas see on see andur mis on karteri põhjas, trapetsi kujuga ?
Ehk siis selline :
http://jhmotorsports.com/shop/catalog/images/Oil_Level_Sender_OEM.jpg

Endal ka autol see olemas ja peale kellade vahetust sai ka vastav juhe kellades ära ühendatud, aga kellades näitab õli tempi mingi 60-70 seal vahel midagi ja seier tõmbleb veits imelikult.


NOS - 09.09.12 07:20

Seeama andur jah. Mul see ka olemas, aga külge panna ei ole võimalik. Peale sügavat internetis tuhnimist jõudsin järelduseni et 97a 2,6 V6 karteripõhja selle anduriga või valmidusega pole vist olemaski. Ainuke lahendus see emulaator siis.


Indrek001 - 24.10.12 09:50

Ja mis selle kompuutriga kellaploki autoga tutvustamine maksab? Kas pole teist teed peale esinduse? 98-99.05 kellaplokil!


freeser - 24.10.12 13:13

Kas keegi kompuutri displey-d ka vahetab siit? Oleks vaja 2tk ära vahetada.


Indrek001 - 01.11.12 21:32

Tsitaat:
Algselt postitas: Indrek001
Ja mis selle kompuutriga kellaploki autoga tutvustamine maksab? Kas pole teist teed peale esinduse? 98-99.05 kellaplokil!


Keegi vastata ei taha sellele küsimusele aga siis vastaks ise! On küll teine tee, arvatavasti iga ettevõte kes oskab immosid kodeerida saab selle pisikese probleemiga hakkama!


Rix - 02.11.12 14:53

Oleks üks pisut off topick küsimus, mis ei puuduta otseselt kellade vahetust, aga seoses nende kelladega...
Autol on ilma kompuutrita kellad ja sooviks teada, millised tuled peavad süttima süüte sisse keeramisel (ABS, AirBag, Check Engine jne). Seda siis selle päast, et kindel olla, et seal mõni pirn läbi ei ole või a la kinni kaetud.


marek89 - 06.12.12 19:48

Kas siin on ka kedagi spetsialisti, kes asjaga tgelenud ja aitaks ära teha?


Heix - 30.01.13 15:45

Oskab keegi öelda, kas automaat käigukastiga masina pealt pärit kellad saab manuaal kastiga masinal toimima... piisab kellade kodeerimisest?


Quattru - 02.02.13 17:19

Tsitaat:
Algselt postitas: Heix
Oskab keegi öelda, kas automaat käigukastiga masina pealt pärit kellad saab manuaal kastiga masinal toimima... piisab kellade kodeerimisest?

Arvan küll, et tehtav. Targemad kommenteerige.

Küsiks ise hoopis kas 95a. A4-ja kompuuter peaks kuvama ka mis uks lahti hetkel just on?


rocket - 02.02.13 19:49

Uksi ei kuva isegi esimese otsa (1999. algus) facelift A4'd.
See funktsioon tuli alles nimetatud aasta teisest poolest.


klapidp2he - 12.02.13 16:14

Tere ksüimus kella plokkide kohta et kas teema algataja vahetas 97nd aasta lcdga kellaplokki vastu oma kellad? või mis aasta auto pealt kellad pärinesid või mille järgi oleks mul kõige lihtsam kellasid otsida?


Ricky - 12.02.13 16:26

Kui auto vanem kui 99a esimene pool siis väldi 3x32 pin kellasid, on sul lihtsam. Kui uuem( ehk FL) siis soovitan leida 3x32 pin kellad.

E: Parandatud


rocket - 12.02.13 18:54

Facelift tuli juba 1999. aasta esimesel poolel ja nendele kolme suure pistikuga digitaalajanäidikuga ja valge taustvalgustusega (nn. can-bus) kellad hästi ei sobi.
Nagu mainitud siis ikka alates 1999. aasta teisest poolest lähevad nimetatud kellad.


Helina - 03.03.13 16:26

Üks küsimus siia teemasse, katsetamise eesmärgil. Kas sedasi saab teha, et minu auto kellad (kompuutriga ) non-can bus, millel on immo kellades, panna autole, millel ei ole immot kellades (ilma kompuutrita, ka non can bus), ehk siis proovida teise auto peal paari asja. Kompu näidud ei töötaks niikuinii, sest teisel autol ei ole kompuutriga kelladeplokki. Tagumised pistikud peaksid olema ju samad?? Kas saab tööle tavalise trip odomeetri ja teised näidud? Autod mõlemad 1,8T A4 B5. Vaja oleks lihtsalt katsetada 1 päev spidoka trip odomeetrit teise auto peal.


rocket - 04.03.13 13:34

Kui tegemist 1997. aasta esimese poole või vanema retsipiendiga, siis pistikud ei ole samad (korpused teistsugused, kontaktide arv erinev, värvid teised, asetus teine).


Quattru - 01.04.13 18:39

Vahetasin ka eelmine aasta oma 95a. b5 autole uuema 96/97 kploki vastu. Haakub siiski selle teemaga. Ploki taga mõned tühjad pirni augud. All pildil vasakult paremale loetledes kas sellised tähendused: esp, pooltuled, asr, ???!!, check engine? Miks üldse ploki maha võtsin, et kontrollida miks mul pooltule märk ei sära. Üllatuseks ongi ainult valmidus, polegi ettenähtud. Hmm.

http://static2.nagi.ee/i/p/886/22/22155519daa7d2_o.jpg


rocket - 01.04.13 18:47

Esimene oranz on eelsüüteküünlad.
Neljas roheline on järelhaagis(e)/suunatuled.

ESP tuli alates 1998. mudeliaastast ja algselt ainult eritellimusel A4 tippmudelile.


Lenar19 - 17.04.13 18:32

Kas Tartus keegi Audi A4 B5 2001 aasta kellaploki temperatuuri ja kütusenäidiku mootoreid ka vahetab, peale DiaLabi?


sank - 15.05.13 08:56

Mul 97 aasta a4 ainult kaks musta pistikut ajul. Kas sellel siis ei saagi panna kompuutriga kellasid?
Mootoriks on 1.8 92kw.


rocket - 15.05.13 08:59

Ikka saab. Enamustel uuematel mootori ajudel ongi kaks musta pistikut :D


sank - 15.05.13 09:04

Nojah, seda ei teadnud. Olen teinud seda asja varem ka aga siis oli ka see samune punane pistik olemas. :D
Aga millise pinni alt ma seljuhul selle küttekulu signaali leian?


rocket - 15.05.13 09:34

Kirjuta täpne tootmisaeg või mudeliaasta pluss mootorikood ja siis mõni lahke klubiline saab elektriskeemilt järgi vaadata.


sank - 15.05.13 10:15

Tootmisaasta on 11.1997 ja mootori kood on ADR.


rocket - 15.05.13 21:31

Peaks olema aju klemm nr. 18 või (kollane) juhe vaheseina augus asetseva pruuni pistiku klemmil nr. 3 !


sank - 16.05.13 19:04

Tänud, eks proovib ära.;)


xpr - 10.06.13 19:55

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Sõna otseses mõttes- can-bus näeb välja kahe omavahel kokkukeerutatud suhteliselt peenikese oranzi juhtmena, mis juhtmeköidikutes jooksevad. Tavaliselt on üks nendest pruuni triibuga ja teine musta, lilla või rohelise triibuga.

Kuidagi muud moodi can-bus'i silmaga näha küll ei ole :cool:


Vaikselt tegelen kompuutriga kellade peale panemisega. Teised juhtme jooksmised olen selgeks teinud aga tekkis küsimus concert 1 + box ühendamisega.

8 clock
9 data
10 enable

Seal jooksevad praegu juhtmed. 2 x oranz 1x hall
can-bus? Tegemist 13.04.2000 masinaga.

Ei viitsinud täna rohkem seal otsida, et mis ja kuhu need jooksevad.

Tahaks lihtsalt maki info ka ekraanile saada.


Ricky - 10.06.13 20:04

Tsitaat:
Algselt postitas: xpr
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Sõna otseses mõttes- can-bus näeb välja kahe omavahel kokkukeerutatud suhteliselt peenikese oranzi juhtmena, mis juhtmeköidikutes jooksevad. Tavaliselt on üks nendest pruuni triibuga ja teine musta, lilla või rohelise triibuga.

Kuidagi muud moodi can-bus'i silmaga näha küll ei ole :cool:


Vaikselt tegelen kompuutriga kellade peale panemisega. Teised juhtme jooksmised olen selgeks teinud aga tekkis küsimus concert 1 + box ühendamisega.

8 clock
9 data
10 enable

Seal jooksevad praegu juhtmed. 2 x oranz 1x hall
can-bus? Tegemist 13.04.2000 masinaga.

Ei viitsinud täna rohkem seal otsida, et mis ja kuhu need jooksevad.

Tahaks lihtsalt maki info ka ekraanile saada.


https://www.upload.ee/image/3373345/dvd.png


xpr - 10.06.13 20:12

Seda joonist vaadanud aga küsimus on, et kuhu ja mille jaoks need praegu jooksevad 8 - 9 - 10


Ricky - 10.06.13 20:17

Tsitaat:
Algselt postitas: xpr
Seda joonist vaadanud aga küsimus on, et kuhu ja mille jaoks need praegu jooksevad 8 - 9 - 10


Sul vaja need kelladesse viia, hallis pistikus pinid: 11 - Enable 12 - Clock 13 - Data pistikul pisikeselt numbrid olemas kus hakkab pini lugemine.


xpr - 10.06.13 20:27

Seda ka tean. Lihtsalt kuhu ja mille jaoks need praegu jooksevad makist.

E: Teine ei olegi oranz päris. St sama värvi päris ei ole.
http://priit.planet.ee/audi/concert_pistik.jpg


Ricky - 10.06.13 20:29

Tsitaat:
Algselt postitas: xpr
Seda ka tean. Lihtsalt kuhu ja mille jaoks need praegu jooksevad makist.


Ahaa, nüüd tajun...sul nad seal olemas ja jooksevad kuhugi :D Seda ei tea, ei mäleta mis mul endal seal sai.

Armatuuri all jooksev paks juhtmekobar, seal on alumiiniumühendus kuhu jooksevad kõik oranzid ja kõik hallid omavahel kokku.

E: mina lõikasin seal suurest kobarast vajaliku juhtme endale läbi, ka need juhtmed olid seal kobaras, tuli meelde ja vedasin kelladest siis otse makki.


xpr - 11.06.13 19:57

Panin klambriga sinna ühendusele lisaks praegu kompu juhtmed. Ilmselt jooksevad need spidomeetrisse, sest kell läheb autol ise õigeks mingi aja möödudes, kui aku või spidomeeter on testimiseks maha võetud... raadio kaudu? Lihtsalt minu teooria.


Paar jama veel on. Kangil ei tööta Menüü ALLA ja RESET nupp. Esimese hooga kakkusin kõik uuesti lahti, et midagi valesti aga veendusin, et kõik ok.
Juhtmega otse katsetades pistikus asi toimib. Homme uurin edasi.

Praegu siis nii kaugel asi. Immo ei lase ainult autot käima, Tartusse aja kinni panema.
http://priit.planet.ee/audi/kompu1.jpg


AudiA4Avant - 11.06.13 20:07

Kui kellegil on diisel b5le pakkuda korralikku kelladeplokki siis U2U. Digitaalkella ning kompuutriga!


Quattru - 12.06.13 19:17

Tsitaat:
Algselt postitas: xpr
... ei tööta Menüü ALLA ja RESET nupp. ...

Mul sama asi, no ei saa ju olla midagi valesti. Paigaldamisel kümme korda sai üle kontrollitud. Keegi targem oskab kommenteerida? Juhtkang on sedaanile ja aastale kohane. Tootekoodi ei oska praegu küll peast siia kirja panna.


xpr - 12.06.13 21:26

Sain veale jälile.
Koodi järgi peaks kangil olema järjekord : 1 - reset 2 - mass 3 - up 4 - down 5-x 6-x
Aga oli nii: 1-up 2-down 3-mass 4-reset 5-x 6-x
Kang töötab ja kõik ok. Homseks sain aja ka IMMO jaoks.

http://www.youtube.com/watch?v=EZ-jpFppboI


rocket - 13.06.13 05:53

See tuleneb sellest, et erinevatel aastakäikudel ehk mudeliaastatel on ka erinevad elektriskeemid.
Ei saa lähtuda AINULT selle teema alguses toodud juhistest.


rocket - 13.06.13 06:00

Quattru, Sul peaks olema n-ö vanem variant:

kellade 11 -> kangi 1 (reset)
kellade 14 -> kangi 3
kellade 18 -> kangi 4
mass -> kangi 2

Kui keegi veel kompuutriga pusida tahab, siis saan ka valmis ja toimivat juhtmesarja pakkuda.
1997 algus ja vanematel autodel on see hea, et kellades pole immot ja tänu sellele saab neid lihtsalt ringi lapata.


NOS - 13.06.13 06:47

Ma sooviks leida uut display´d .Ebays hinnad üles läinud. :(


xpr - 13.06.13 08:33

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
See tuleneb sellest, et erinevatel aastakäikudel ehk mudeliaastatel on ka erinevad elektriskeemid.
Ei saa lähtuda AINULT selle teema alguses toodud juhistest.


Teadsin seda ja olin kursis, et teine järjestus ka olemas - kontrollisin kangi koodi isegi selle jaoks ja tegin pistiku selle järgi. Kahjuks ei pidanud see koodi teooria paika. 5 ja 6 peaksid kangil olema kojamehe intervalli omad. Need olid vanal kangil ka kasutusel.


rocket - 13.06.13 08:49

5 ja 6 ongi intervalli omad.
Vanematel universaalkerega A4'del (1997 ja tagasi), millel intervall puudub ja pistik on teistsugune, on need tagaklaasi pritsungi jaoks .

Ametlikus kirjanduses lähtutakse ikka täpse tootmisaja elektriskeemist , otsene vastavus varuosakoodidega tuleb välja jällegi tootmisaja järgi, aga ainult varuosakataloogist.
Ka VIN-kood annab viite mudeliaastale ehk kaudselt tootmisajale.
Sellepärast kipuvadki igasugused muud teooriad alt vedama.


Quattru - 25.06.13 15:16

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Quattru, Sul peaks olema n-ö vanem variant:

kellade 11 -> kangi 1 (reset)
kellade 14 -> kangi 3
kellade 18 -> kangi 4
mass -> kangi 2


No selge, siis kui leian aega proovin ümber tõsta, minu päris algusaastate autol järgnevalt hetkel nii:

hall 11 -> 4
sinine 14 -> 2
roheline 18 ->1
must mass -> kangi 3

Tänud vastamast,


NOS - 09.07.13 13:21

Kas keegi lööb veel punti, on võimalus saada hea hinnaga display-sid aga vaja võtta 10tk. Tüki hinnaks tuleb 45€ (ebayst alla 60 ei leia).


sven.u - 16.11.13 15:02

Teostasin kellade vahetus ja ei saa kütusesignaali kätte.....1.8T 97a AEB ???


Rix - 19.12.13 11:11

Nii kõik kellaplokkide vahetajad. Küsimus immo kohta 98a B5. Immo on kellaploki ses ja pärast kellaploki vahetust on vaja külastada esindust, et nad seal midagi omavahel tutvustaks. Mida seal nimelt tutvustatakse: võtme sees olevat immo pulka kelladele või uusi kellasi mootori ajule või kõiki kolme omavahel? Juhul kui esimene variant, kas siis ehk päästaks mind esinduse külastusest see, et küsin immo pulgad koos kellaplokiga kaasa? Sellisel juhul, kui paigaldaks selle pulga oma võtme sisse, peaks kellaplokis olev immo aju selle pulga ära tundma ja ei tohiks enam ju käivitust plokeerida?
Ühtlasi võib mulle pakkuda 98-99.5a bensuka kellaplokki, täpsemad soovid siin kuulutuses.


rocket - 19.12.13 12:00

Tutvustatakse kellasid mootoriajule ja võtmeid kelladele.

Seega peaksid saama kellad koos võtmete ja 1.8 mootoriajuga. Pisikesed immoampullid on klaasist ja suhteliselt õrnad.
IMHO overkill :cool:


Rix - 19.12.13 12:31

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tutvustatakse kellasid mootoriajule ja võtmeid kelladele.

Seega peaksid saama kellad koos võtmete ja 1.8 mootoriajuga. Pisikesed immoampullid on klaasist ja suhteliselt õrnad.
IMHO overkill :cool:


Deem nohh.. 98-99.5a autosid niigi vähe juppideks. Kõigil spidoplokid juba läinud ja lisades sinna veel tingimus, et manuaal kasti ja ADR koodiga mootor, võib lugeda peaaegu võimatuks missiooniks.
Aga mõte vähemalt töötab, et leida alternatiivseid lahendusi. :D


Helina - 19.12.13 12:34

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tutvustatakse kellasid mootoriajule ja võtmeid kelladele.

Seega peaksid saama kellad koos võtmete ja 1.8 mootoriajuga. Pisikesed immoampullid on klaasist ja suhteliselt õrnad.
IMHO overkill :cool:


Deem nohh.. 98-99.5a autosid niigi vähe juppideks. Kõigil spidoplokid juba läinud ja lisades sinna veel tingimus, et manuaal kasti ja ADR koodiga mootor, võib lugeda peaaegu võimatuks missiooniks.
Aga mõte vähemalt töötab, et leida alternatiivseid lahendusi. :D




Nii saaks ka, et tehase immo välja kodeerida ja lasta panna teine salaimmo peale vms. See tehase immo enivei pätte eemal hoia :D see saadakse esimesena maha.


PS! Mul ju sama jama kelladega, et otsin nõela heinakuhjast, isegi EBAY on tühi :D


Rix - 19.12.13 12:44

Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
...
PS! Mul ju sama jama kelladega, et otsin nõela heinakuhjast, isegi EBAY on tühi :D

No sa tahad komput kah, mul on sellest peaaegu kama2. :D


Helina - 19.12.13 12:46

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
...
PS! Mul ju sama jama kelladega, et otsin nõela heinakuhjast, isegi EBAY on tühi :D

No sa tahad komput kah, mul on sellest peaaegu kama2. :D




Ja ei imesta, kui sina kompuga leiad kusagilt, ja selle mu nina alt ära krapsad! :D Tegelikult mul soolas MIILIDEGA kellad, aga siiski tahaks seda õiget ilma miilideta versiooni saada :P
Aga lihtsalt tuleb välja nagu mul oleks ainukesena sellised valged kellad ilma miilideta ja pre fl variant, või siis lihtsalt vuravadki nii terved ja korras plokid autode peal ringi ja minna see ebaõnnesõdur olen :D Isegi musta taustaga neid õigeid pole :mad:


miqu - 06.01.14 17:45

Kusjuures, ma sinu asemel võtaks ära need miilidega kellad, ei riiva nad silma midagi ja seal kilomeetrid ka ilusti peal. ;)


varmo - 18.03.14 07:23

kas 98a 2,8 142kw a4-le saab tööle 95 2,6-e kompuga kellad?


rocket - 18.03.14 07:34

Ei saa, kuna 1998. aastal on immo kellade sees, aga 1995. aasta autol eraldi plokk.

Samuti pistikud kellade taga on erinevad.

Ümberehitusi tehes on see ehk kuidagi võimalik, s.t. mõni asi võib ju toimima hakata.


varmo - 18.03.14 07:43

aga kui terve juhtmestik vahetada(v.a mootori juhtmed) siis saaks tööle?
terve auto kõrval kust saaks asjad võtta.


rocket - 18.03.14 07:52

Tervet juhtmestikku pole kahjuks võimalik vahetada, kuna see on ikka väga seotud konkreetse auto ja tema kõikvõimaliku varustusega. Lisaks selle mängib nii mootor kui ka väljalaskeaasta suurt rolli.


kris232 - 21.03.14 20:32

Tere seltsimehed.
Endal ka plaanis kellad ümber lapata:

Praegune auto:
99 facelift 1.9TDi analoogkellaga (numbritega), ilma kompuutrita ja punase taustaga kellad. Manuaal kast.

Doonor:
99 facelift 2.5TDI digitaalkellaga, kompuutriga ja valge valgusega kellad. Automaat käigukast.
Olemas ka kompuutri kang ja muu vajalik kraam selle küljest ehk siis komplektne auto.


On mõtet tegema hakata või läheb liiga keeruliseks kätte ära?


yks - 22.03.14 11:47

olen volkaril kellad vahetanud, nii immo2 kui immo3 ei usu, et audilgi asi väga teisiti on, vaja teada immo pin koodi, edasi saab vcds iga hakkama.


NOS - 22.03.14 14:04

Tsitaat:
Algselt postitas: kris232
Tere seltsimehed.
Endal ka plaanis kellad ümber lapata:

Praegune auto:
99 facelift 1.9TDi analoogkellaga (numbritega), ilma kompuutrita ja punase taustaga kellad. Manuaal kast.

Doonor:
99 facelift 2.5TDI digitaalkellaga, kompuutriga ja valge valgusega kellad. Automaat käigukast.
Olemas ka kompuutri kang ja muu vajalik kraam selle küljest ehk siis komplektne auto.


On mõtet tegema hakata või läheb liiga keeruliseks kätte ära?

Pole midagi keerulist. Kuna sul vanal kompuutrit pole, siis pead kompu pistikusse vajalikud signaalid vedama. Arvatavasti ka osad signaaliklemmid ringi tõstma. Midagi keerulist pole kui nupp nokib ;)


rocket - 22.03.14 17:01

Tsitaat:
Algselt postitas: kris232
Tere seltsimehed.
Endal ka plaanis kellad ümber lapata:

Praegune auto:
99 facelift 1.9TDi analoogkellaga (numbritega), ilma kompuutrita ja punase taustaga kellad. Manuaal kast.

Doonor:
99 facelift 2.5TDI digitaalkellaga, kompuutriga ja valge valgusega kellad. Automaat käigukast.
Olemas ka kompuutri kang ja muu vajalik kraam selle küljest ehk siis komplektne auto.


On mõtet tegema hakata või läheb liiga keeruliseks kätte ära?


1999 alguse facelift autol puudub digitaalne õlitaseme ja -temperatuuri andur, mis on olemas 1999 lõpu autodel.
Uute kelladega jääks kindlasti põlema kollane õlikannu märk koos kirjaga SENSOR.
Õlitempi ei hakka samuti näitama.
Nendele probleemidele head rohtu pole, kui just ei soovi karteripõhja vahetada.


Typhome - 05.04.14 06:00

....


Typhome - 08.04.14 15:51

Tsitaat:
Algselt postitas: xpr
Praegu siis nii kaugel asi. Immo ei lase ainult autot käima, Tartusse aja kinni panema.
http://priit.planet.ee/audi/kompu1.jpg


Kus kohas? Kas Aasta Auto? Said korda ka?


xpr - 08.04.14 18:09

Aasta autos käisin jah. 33 euri tahtsid raha saada selle eesti. Nüüd hiljem kuulnud ka, et tegelikult saaks ilma esinduseta ka aga pole asja vastu huvi tundnud kes ja kus.


Typhome - 11.04.14 18:23

Tsitaat:
Algselt postitas: xpr
Aasta autos käisin jah. 33 euri tahtsid raha saada selle eesti. Nüüd hiljem kuulnud ka, et tegelikult saaks ilma esinduseta ka aga pole asja vastu huvi tundnud kes ja kus.


Saab jah. Sain kompuutri ühest autolammutusest ja käisin Dialab OÜ's (Tartus). Seal võeti uus kompuuter lahti ja joodeti midagi seal ning ühendati arvutiga, loeti login kood välja vms. Immo asi polnud neil probleemiks. Selline teenus oli 40 eur, aga kuna hiljem selgus, et uus kompuuter ei sobinud (USA/inglise versioon), siis seekord ei küsitud raha. Viisin ka kompuuter tagasi ja sain raha tagasi, peab jälle sobiva kompuutri otsima.
Vähemalt tehti ka kiirelt. Parem kui jamada Aasta Auto esinduses töö vastuvõtjaga, kes ei jaga näidikute plokist midagi.

http://dialab.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=21&Itemid=22


yks - 12.04.14 08:58

Immo programmeerimiseks vajalik pin kood loeti välja.


Quattru - 30.04.14 08:03

Jäänud endiselt veel arusaamatuks sellel LCDl ülevalt alla lugedes kolmandas vahes kuvatavad näidud.
1. hetkeline kütusekulu
2. keskmine kütusekulu
3. ...
...
Mul need teised alati kuidagi mitte midagi ütlevad numbrid seal :D


Typhome - 22.05.14 17:50

...


freeser - 27.08.14 04:19

Kunagi keegi rääkis, et suudab tahhoka paika kruttida, aga kahjuks ei leia enam postkastist kirja üles. Mul nimelt diisli plokk ja bensaka taustad. Pöörded valetavad 500-1000 rpm oleneb kuidas vaadata vms :) On asi reaalne üldse või sõidan edasi nii?


Typhome - 27.08.14 09:41

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Kunagi keegi rääkis, et suudab tahhoka paika kruttida, aga kahjuks ei leia enam postkastist kirja üles. Mul nimelt diisli plokk ja bensaka taustad. Pöörded valetavad 500-1000 rpm oleneb kuidas vaadata vms :) On asi reaalne üldse või sõidan edasi nii?


Kui ma ei eksi, siis kasutaja prj saab selle paika panna (kuskilt lugesin tema postitust).


pikksilm - 14.11.14 12:25

Tsitaat:

http://www.upload.ee/thumb/1263806/IMGP8007.jpg
Punase pistiku tagant ära võtta. Pistik tuleb lahti võtta ning 8. klemmi peale üks juhe juurde joota.


1. Kuid minul masina (B5 1.8T 96.) aju punases pistikus pole pin 8 all midagi, pin 18 ka ei ole, seal 16+8 pistik, pole punases pistikus üldse kollast juhet, millest ka orienteeruda võiks
Julgen ma sinna uue klemmi panna ja spidoplokki vedada või on tegemist erinevate juhtmestikega ning aju säilivuse huvides ei ole otstarbekas sinna seda ühendada :D
Googeldamine ei andnud ka aju juhtmestiku joonist, kus seda näha oleks. Leidsin vaid "pin18", kuid millised pistikus ? :P

EDIT: Pistsin ta punase pistiku pin8 alla - kütusekulu kerib taas 51.4 L/100km endiselt.

2. Samuti otsin ka kliimaploki joonist, et õigesse kohta välistempi juhe ühendada:
Connector A pin 8 - ei kuva välistempi
Connector B pin 1 - ei kuva välistempi
Kliimaploki Pin-id

3. Max pöörded on endise 7000rpm asemel 6500rpm.
Mootoriks pandud 4-silindrit ja turbomootor.

Olge tänatud, kes vastata jaksavad.

LISA:
Vigadele lahenduse leidmise kõrval hakkas juba igav ning otsustasin seierid valgeks teha.
1.Spidoplokk laiali. Nõelad ja plaadid küljest.
2.Seieritel kraapisin vakstunoaga punase värvi viimse kriimuni maha (lambi all proovisin ega keskelt valgust lastes punast kumama ei jääks, seejärel värvisin kolm külge valgeks ning matistasin pealmise pinna.
3.Näidikute plaatidel nõelte ja plaadi vahele jäävad "punased" kohad lõikasin välja. Spidomeetri ja tahhomeetri näidikutel jätsin "kõrva" jaoks oleva augu alles.

Tulemus: Vana spidoplokk ja uus kompuga.
http://photos-a.ak.instagram.com/hphotos-ak-xaf1/10785000_828732357189536_826193116_n.jpg


EnricoN - 13.01.15 13:00

Küsiks ära, et kas ei ole vahet kui mu auto on 1.8t manuaal ja kelladeplokk mida tahan osta automaat v6? sobib ikka või?


xpr - 13.01.15 13:59

MIs v6? Diisel või bensiin? Diislil erinev pöörete vahemik ja hakkab valesti näitama.
Kaabliga pärast vaja õige õige seadistus panna kelladele kui bensiin v6 pealt pärit.
http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/audiB5.html


Mattias - 17.02.15 07:10

Minul kah väike küsimus/mure, ehk keegi oskab kindlama vastuse anda.

Panin külge täisekraaniga spido, aga osa valgustust ei põle.(õlitemp ja volt pimedad,samuti enamus tahhost)
Sarnaselt nagu siin: http://cdn.instructables.com/FDD/AYS6/H672LVBN/FDDAYS6H672LVBN.MEDIUM.jpg
Tegemist on vististi 1997 või 1998 aasta plokiga. Minu enda oma 1997. Mõlemal analoogkell ilma numbriteta.
Netis üldlevinud jutt, et tuleb ära vahetada tavalised pirnid minumeelest tõele ei vasta, sest vanal plokil sai välja võetud kõik pirnid,mida sai ja taustvalgustus oli täielikult olemas.
Siit minu järeldus, et äkitsi on taustvalgus ikkagi ledide peal?
Siin pildil küll S4 plokk, aga kaldun arvama, et minul seal sees sama pilt: http://www.audiworld.com/tech/pics/elec183_DSC07266nip.jpg

Ploki seljataguse vaatlusel ei tundu pirnide asukoht kuidagi klappima sellega,mis hetkel pimedad on.


Rix - 17.02.15 14:47

Tsitaat:
Algselt postitas: Mattias
Minul kah väike küsimus/mure, ehk keegi oskab kindlama vastuse anda.

Panin külge täisekraaniga spido, aga osa valgustust ei põle.(õlitemp ja volt pimedad,samuti enamus tahhost)
Sarnaselt nagu siin: http://cdn.instructables.com/FDD/AYS6/H672LVBN/FDDAYS6H672LVBN.MEDIUM.jpg
Tegemist on vististi 1997 või 1998 aasta plokiga. Minu enda oma 1997. Mõlemal analoogkell ilma numbriteta.
Netis üldlevinud jutt, et tuleb ära vahetada tavalised pirnid minumeelest tõele ei vasta, sest vanal plokil sai välja võetud kõik pirnid,mida sai ja taustvalgustus oli täielikult olemas.
Siit minu järeldus, et äkitsi on taustvalgus ikkagi ledide peal?
Siin pildil küll S4 plokk, aga kaldun arvama, et minul seal sees sama pilt: http://www.audiworld.com/tech/pics/elec183_DSC07266nip.jpg.

Ploki seljataguse vaatlusel ei tundu pirnide asukoht kuidagi klappima sellega,mis hetkel pimedad on.


Kui on spidol üleval keskel 130 km/h mitte 100 km/h ning on numbritetta kell, siis on tegemist 94-97a mudeliga ja nendel on kõigil tavalised pirnid. Alates 98a mudelist (seega ka mõned 97a teises pooles toodetud autod) on LED-idega valgustus.


Mattias - 19.02.15 07:20

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X

Kui on spidol üleval keskel 130 km/h mitte 100 km/h ning on numbritetta kell, siis on tegemist 94-97a mudeliga ja nendel on kõigil tavalised pirnid. Alates 98a mudelist (seega ka mõned 97a teises pooles toodetud autod) on LED-idega valgustus.


Ja tundubki, et siin see konks siis on. Minu originaalplokk 1997 aasta auto pealt (ju siis lõpuotsa oma) on juba LEDidega,sest pirnid on vaid suundade ja märgutulede jaoks.Võtsin plokil esimese kaane maha ja piilusin sisse. Näidikute taga paistavad väikesed SMD'd.

Selline on LEDidega ploki tagakülg:
http://www.upload.ee/thumb/4561013/DSC_0258.jpg


tune_make - 26.02.15 14:12

Sai siis selline kompuga kellaplokk b4 peale pandud kõik muu töötab, kaasaarvatud kompu, aga display näitab piduritega seotud märki, olen kõik õieti ühendanud aga krt sellest ei saa mitte kuidagi lahti!
http://www.upload.ee/thumb/4529046/IMG_20150218_204245.jpg
Keegi oskab õelda mis värviga juhtmed seda põhjustada võivad veel. Või tahab kaabliga maha võtta kui saab!


sibidisah - 31.03.15 08:23

Küsiks siit, kas ilma kompuutrita kelladel on kompuutri pistik olemas ja kui võtta pensukalt kompuuter kas saab selle panna tdi ilma kompuutrita kelladeplokki?


Mr.E - 31.03.15 17:22

Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Küsiks siit, kas ilma kompuutrita kelladel on kompuutri pistik olemas ja kui võtta pensukalt kompuuter kas saab selle panna tdi ilma kompuutrita kelladeplokki?


Pistikut ei ole.


Typhome - 15.04.15 13:18

Kas kellelgi leidub mingit skeemi nt värviliste juhtmetega (1997 ja 1998 oma)? Endal hetkel 1997a näidikute plokk, sooviks asemele panna 1998a täiskompuutriga näidikute plokk. Aga nendel pinout pole sama (esimesel 2x26pin ja teisel 2x32pin).

A4 B5 Avant 1997-1998 (mootorikood AFN, kui seda läheb vaja)


-aiwarz- - 19.04.15 06:48

Seisab kasutult 96a. 1,8 a4-ja pealt võetud kompuutriga spidoplokk. Omal 98a. 1,9tdi a4 millel kompuutri pikslid vigased. Kas on võimalik vahetada kellade sees olev ekraan välja vanema ploki seest võetud ekraaniga?


EnricoN - 27.04.15 12:42

Sai siis R4 1.8t'le pandud V6 bensuka kellaplokk..nüüd näitab suvalisi asju seal. Oleks vaja siis kaabliga mingi kood kuhugi sisestada?

On kellegil kuskil seda koodi anda või teeb kuskil keegi ära?

Aitäh!


rocket - 27.04.15 12:46

Nii palju kui võimalik saan ära teha. Tallinnas:)


EnricoN - 02.05.15 17:49

Mingi jama.. sai lastud siis ühendada kompuga kellaplokk..
R4le v6e oma. pöördeid ja asju näitas valesti.

Siis sai lastud ka nö ära kalibreerida r4 omaks. Näitab ilusti pöördeid jms aga lcd peal andmed väga mööda.

Keskminr kiirus 3..kütusekulu 50+l sajale jms. On kellegil veel nii olnud?

http://s950.photobucket.com/user/Paks01/media/Mobile%20Uploads/received_1100733363287071_zpslsk442ik.jpeg.html?filters[user]=103 326293&filters[recent]=1&sort=1&o=0


ragnara - 02.05.15 18:26

Mul näitas ka alguses kütusekuluga aia teibaid nagu oleks 4.2 sõitnud. Aga see läheb ise paika mõne ajaga. Kui sul kõik õieti kalibreeritud. Mul tegi rocket see vana spets.


rocket - 03.05.15 06:23

Vanemal autol tuleb kindlasti vedada kellaploki ja mootoriaju vahele lisajuhe, mis kütusekulu impulsse edastab.
Eeldan, et see on ikka õigesti paigas. Siis peab kütusekulu nullima ja/või ringi sõitma, et näitajad muutuma hakkaksid.


EnricoN - 04.05.15 14:30

Kõik tehtud, nullitud, sõidetud. Ikka sama jama..


xpr - 06.05.15 20:56

Kindel, et sai õige kood kelladesse ikka? r4 ja turbocharged

Edit (link ka): http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/audiB5.html


Typhome - 11.05.15 14:26

Kas keegi teab, kas näidikute plokis sisaldav immo plokki annab eemaldada? Või mootoriajust immo eemaldamine on mõtekam? Kuigi viimane maksab 80€.


EnricoN - 20.05.15 10:24

Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
Mingi jama.. sai lastud siis ühendada kompuga kellaplokk..
R4le v6e oma. pöördeid ja asju näitas valesti.

Siis sai lastud ka nö ära kalibreerida r4 omaks. Näitab ilusti pöördeid jms aga lcd peal andmed väga mööda.

Keskminr kiirus 3..kütusekulu 50+l sajale jms. On kellegil veel nii olnud?

http://s950.photobucket.com/user/Paks01/media/Mobile%20Uploads/received_1100733363287071_zpslsk442ik.jpeg.html?filters[user]=103 326293&filters[recent]=1&sort=1&o=0


Ikka sama jama, kellegil pole siis niimoodi veel jamanud ? :O

Kalibreeritud jah, R4 turbole.

EDIT:
Kasutaja Rocket sai asjast jagu, kui kellegil sama mure !


Typhome - 02.06.15 14:32

Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Et saada välis temp. tööle tuleb vanast 10pin mustast pistikust vedada 4. klemmi pealt (pruun/kollane) juhe uue ploki punasesse pistikusse klemmi nr 5. külge.


Kus see must pistik peaks olema? Mul seda vist ei olegi kuna eelmisel kellaplokil polnud välistemp näidikut.
Kust saaks vedada juhe (välistemp signaali) kui seda musta pistikut ei ole?

Audi A4 B5; 04/1997a; mootorikood AFN


EnricoN - 03.06.15 07:28

Keegi siit joodaks kellaplokile uued LEDid ?


prophecy - 08.06.15 19:29

Oleks ka huvitatud sellise teenuse tarbimise vastu :)


Quattru - 09.09.15 19:25

Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Et saada välis temp. tööle tuleb vanast 10pin mustast pistikust vedada 4. klemmi pealt (pruun/kollane) juhe uue ploki punasesse pistikusse klemmi nr 5. külge.

Andke andeks kas saab veel segasemalt kirjutada? Milline ja kus see vana must on?
Teisisõnu vedada uue ploki pistikust nr 5 -> -- kuhu? Ajukarpi, punasesse pistikusse kuhu ECU juhe varemalt veetud sai nr8a aga temp oma nr4?ja?


weiks - 09.09.15 19:38

Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Et saada välis temp. tööle tuleb vanast 10pin mustast pistikust vedada 4. klemmi pealt (pruun/kollane) juhe uue ploki punasesse pistikusse klemmi nr 5. külge.

Andke andeks kas saab veel segasemalt kirjutada? Milline ja kus see vana must on?
Teisisõnu vedada uue ploki pistikust nr 5 -> -- kuhu? Ajukarpi, punasesse pistikusse kuhu ECU juhe varemalt veetud sai nr8a aga temp oma nr4?ja?

Kas hetkel tavalisel spidol on välistemp näit peal? Kui jah, siis on spido taga all keskel see must 10 pin pistik, kust tuleb klemm nr.4 alt kollane/pruun juhe tõsta kompu tagusesse 20pin punasse pistikusse nr.5 kohale.
Kui hetkel välistemp näidik puudub, siis tuleb soetada vastav andur soivitatavalt koos pistikuga, jupp juhet ning siis vead selle juba ise eest kapoti alt salongi spido taha punasse 20pin pistikusse.


Mul endal ka üks küsimus/mure. Nimelt tuli spido trükiplaadi küljest lahti see lintkaabel, mis läheb ekraanini. Kas on võimalik see kuidagi tagasi kinnitada või võib selle ploki maha kanda?


Quattru - 09.09.15 21:04

Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Kas hetkel tavalisel spidol on välistemp näit peal? Kui jah, siis on spido taga all keskel see must 10 pin pistik, kust tuleb klemm nr.4 alt kollane/pruun juhe tõsta kompu tagusesse 20pin punasse pistikusse nr.5 kohale.
Kui hetkel välistemp näidik puudub, siis tuleb soetada vastav andur soivitatavalt koos pistikuga, jupp juhet ning siis vead selle juba ise eest kapoti alt salongi spido taha punasse 20pin pistikusse.

Kompuutris on lahter olemas.
Andur on puudu, kuid ostetud. Sellel 2 musta juhet järgi (ilma pistikuta - millise näoga pistik sinna läks üldse?), Nii anduri kinnitan kapota alla, üks juhe läheb kohe massi ja teise võin vedada küll salongi kellaploki taha punasesse pistikusse aga .. ee.. nr5 jah? ACd mul pole.
:D


weiks - 10.09.15 13:31

Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Kompuutris on lahter olemas.
Andur on puudu, kuid ostetud. Sellel 2 musta juhet järgi (ilma pistikuta - millise näoga pistik sinna läks üldse?), Nii anduri kinnitan kapota alla, üks juhe läheb kohe massi ja teise võin vedada küll salongi kellaploki taha punasesse pistikusse aga .. ee.. nr5 jah? ACd mul pole.
:D

Pistik sobib selline ristküliku kujuline 2pin. Ka osad mootori juhtmestiku pistikud on sama kujuga, saad ehk kuskilt maha lõigata (nt. sobivad deto andurite pistikud jne).
Aga jah ühe anduri juhtmetest paned massi ja teise vead siis spido taha punasesse 20pin pistikusse pin nr.5 alla :)


T_ - 15.12.15 19:19

Kust saab välis temp signaali siis , kui vanadel kelladel puudus temp näidik? Kliimaga variant ja andur täitsa olemas.Auto sama mis profiilis.
Peal ka mingi autom lähitulede lülitus. Koos tuledega hakkas vanadel kelladel põlema ka taustavalgustus. Uuel tuleb tulede kang ikka üles lükata. Mida tuleks teha,et uute kelladega toimiks samamoodi?


rocket - 15.12.15 20:30

Välistemperatuur on peenike pruun juhe kollase triibuga, mis on leitav näiteks kliimaploki tagant. Vanemal autol pistikus B, klemm nr. 1 all.


EnricoN - 27.02.16 16:28

Kellegil on veel selline imelik asi, et LCD valgustus on uleni kollane, mitte punane?


Quattru - 27.02.16 20:28

Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
Kellegil on veel selline imelik asi, et LCD valgustus on uleni kollane, mitte punane?

Mul kisub kah suht sama tooni kollakas-oranziks kui soojaks sõita. Pidi aitama vaid ekraani vahetus.


EnricoN - 01.03.16 22:07

Imelik, keegi rääkis , et neid pirne saab isegi vahetada. et äkki pirnidelt see punane "kest" ära kulunud vms?

Endal mul üleni nii kollane, nagu "bensiinituli", LCD ülemises osas.


Rix - 02.03.16 06:41

Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
Imelik, keegi rääkis , et neid pirne saab isegi vahetada. et äkki pirnidelt see punane "kest" ära kulunud vms?

Endal mul üleni nii kollane, nagu "bensiinituli", LCD ülemises osas.


Tean, et kellaploki valgustus läks LED-idele üle alles 97a keskel (98 mudeliaasta tulekuga), aga ekraani valgustus on vast algusest peale ikka LED-idega B5 puhul?


EnricoN - 13.03.16 00:10

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
Imelik, keegi rääkis , et neid pirne saab isegi vahetada. et äkki pirnidelt see punane "kest" ära kulunud vms?

Endal mul üleni nii kollane, nagu "bensiinituli", LCD ülemises osas.


Tean, et kellaploki valgustus läks LED-idele üle alles 97a keskel (98 mudeliaasta tulekuga), aga ekraani valgustus on vast algusest peale ikka LED-idega B5 puhul?


Kakkusin lahti, saab ikkagi vahetada LCD pirne. LEDid muidu jah.

LCDl on sellised punased siis :
http://www.ebay.co.uk/itm/10x-PC74-T5-LED-Twist-Wedge-Socket-Red-Instrument-Panel-Cluster-Dash-Light-Bulb-/331225967248?hash=item4d1 e9b2a90:g:e28AAOxy9dVTkvnA

Ja sellised külmvalged lähevad minu omale siis lihtsalt kellaploki tausavalgustuseks :
http://www.ebay.co.uk/itm/10x-DC-12V-0-2W-T5-LED-5050SMD-Instrument-Panel-Dash-Light-Bulb-White-Holder-/380902512230?hash=item58af8f 1666:g:9VkAAOxyHIlTbvSS


http://i43.photobucket.com/albums/e374/geoff16vII/1997%20A4/LED025.jpg


joost - 25.04.16 11:06

Kas keegi teab, mida see väike 4 pinniga pesa tähendab? Spidoplokk on digitaalse kellaga ja 2000 aasta masinalt, pooliku kompuutriga.
Panin selle siis oma 2001 masinasse sisse, kõik toimib välja arvatud välistemperatuur.
Minu originaalplokil sellist 4 pinniga pesa ei olnud. Kas võib olla, et VDO firma puhul käis välistemperatuur läbi selle 4pin pesa?
(originaal plokk oli mul Magneti Marelli)

Tahaks hirmsasti välistemperatuuri tööle saada... Praegu on ekraan lihtsalt pime (aga kui mingi hoiatus tuleb, nt. vähene kütus, siis töötab ilusti).
Kui VCDSis lugeda instrumendipaneeli kaudu välistempi, siis see kõigub -45 ja +60 vahel nagu segane. Mulle tundub, et on vaja teha mingi juhmte ümbertõstmine, aga kust kuhu?


http://www.upload.ee/image/5757391/IMG_1155.jpg


rocket - 25.04.16 11:50

Kui päris vanadel oli läbi väikse musta pistiku õlitemperatuur, siis sellel plokil peaks seal olema DCF77 kellasignaali vastuvõtja.

Võib millalgi pilgu peale visata, et mis jama sul seal on :)


Quattru - 15.08.16 09:33

Vahetasin 1995aasta autol ploki VDO (8D0190A) 1996 aasta VDO vastu ja enam ei pinise kui tuled autol peale jäävad. Proovisin vana plokki uuesti ja piniseb. Miks nii? Uuel plokil "kõlar" läbi kärsanud? Saab olla muu põhjus? Muu kõik töötab.


Kuits - 15.08.16 16:06

Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Vahetasin 1995aasta autol ploki VDO (8D0190A) 1996 aasta VDO vastu ja enam ei pinise kui tuled autol peale jäävad. Proovisin vana plokki uuesti ja piniseb. Miks nii? Uuel plokil "kõlar" läbi kärsanud? Saab olla muu põhjus? Muu kõik töötab.

Vöib-olla summeri viga, kas otseselt surnud vöi vajavad 3 jalga jootekolvi kuumust.


EnricoN - 15.08.16 19:01

Kas seda kaabliga regullida ei saa?


Quattru - 16.08.16 18:12

Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
Kas seda kaabliga regullida ei saa?

Seda minagi et kas sellist kergemat teed minna ei saa? Ploki võtsin küll nii palju lahti kui klambritest tuli. Ei olnud see summer kõige meeldivamas kohas, jootma teda ma küll ei hakka. Siis vaikigu.


T_ - 22.10.16 14:25

Pole siiani komput korralikult tööle saanud.Enne oli peal pmst samasugune kellaplokk ainult ilma kompu ja välis temp displei ja immota.Kõik seierid töötavad korrektselt.
Kopmu juhtmestik tuli doonorilt.Kaabliga panin kellaploki kodeeringu paika ja tegin factory reseti.
Küttekulu ja temp-i näitama ei ole saanud.Kliimaploki menüüs ja vcds-iga vaadates on välistemp täitsa olemas.Kui auto pikemalt seisab või peale factory resetti näitab temperatuuri aga peale auto käivitamist tuleb natukese ajapärast ette -45C ja hetke küttekulu pendeldab seal 50-51,9 vahel.
Miks just peale auto käivitamist temp ära kaob?
Autol oli juba ostes ka mingi autom. tulede lülitus peal ja enne läks koos tuledega põlema ka vana kellaploki taustavalgustus.Uue plokiga peab ikka kangist tuled peale panema.


NOS - 12.01.17 11:50

Palun abi,
S6 2002 sai pandud teine kellaplokk (preFL).
Ei näita käike, kuidas kodeerida ATM kast?
Ning küttekulu näitab 51L/100, arvatavasti sama põhjus?
Tänan.


Typhome - 13.01.17 05:48

Tsitaat:
Algselt postitas: T_
Pole siiani komput korralikult tööle saanud.Enne oli peal pmst samasugune kellaplokk ainult ilma kompu ja välis temp displei ja immota.Kõik seierid töötavad korrektselt.
Kopmu juhtmestik tuli doonorilt.Kaabliga panin kellaploki kodeeringu paika ja tegin factory reseti.
Küttekulu ja temp-i näitama ei ole saanud.Kliimaploki menüüs ja vcds-iga vaadates on välistemp täitsa olemas.Kui auto pikemalt seisab või peale factory resetti näitab temperatuuri aga peale auto käivitamist tuleb natukese ajapärast ette -45C ja hetke küttekulu pendeldab seal 50-51,9 vahel.
Miks just peale auto käivitamist temp ära kaob?
Autol oli juba ostes ka mingi autom. tulede lülitus peal ja enne läks koos tuledega põlema ka vana kellaploki taustavalgustus.Uue plokiga peab ikka kangist tuled peale panema.


Mul samamoodi kui panin täiskompuga näidikute ploki peale (enne oli ilma komputa/välistemp. näidikuta). Alguses võib jah kütusekulu metsa näidata, aga hiljem läheb paika kui sõita veidi pikalt. Eeldusel, et sul kütusekulu signaal olemas/õigesti ühendatud. Siiani pole saanud välistemp. tööle, näitab endiselt erinevat välistempi (nt -0.5C...-3.5C, -7.5C, -45C...). Hiljem kaob välistemp. ekraanilt ära.


T_ - 13.01.17 06:02

Olen selle kellaplokiga kulgenud juba omajagu. 1k+ km peaks olema. Kas sul näitas hetkelist kulu ka 51? Või räägid keskmisest.


Typhome - 13.01.17 06:04

Tsitaat:
Algselt postitas: T_
Olen selle kellaplokiga kulgenud juba omajagu. 1k+ km peaks olema. Kas sul näitas hetkelist kulu ka 51? Või räägid keskmisest.

Seega valesti ühendatud/signaal puudub. Kust ja kuhu ühendasid? Alguses kui kompuga näidikute ploki sain paigaldatud, siis näitas jah hetkelist 50+.


T_ - 13.01.17 08:11

Kellaploki pistik tuli koos juhtmetega doonorilt, seega oli seal kollane juhe pin 1 peal ja see sai ühendatud esimeses postituses mainitud aju pin 8 peale. Käisn ka juhtme testriga üle ja see peaks twrve olema.


rocket - 13.01.17 09:01

Kinnitan samuti, et kütusekulu signaal on sul ühendatud valesse kohta.
Kui tegemist 1995. aasta ADR mootoriga (ajul 5 pistikut), siis sellel on see üldse kõrval pistikus klemm nr. 12.

Samas sa ei saa ka ennast süüdistada, kuna esimeses postituses pole mingit juttu erinevatest mootoritest või aastakäikudest:cool:


T_ - 21.01.17 12:59

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kinnitan samuti, et kütusekulu signaal on sul ühendatud valesse kohta.
Kui tegemist 1995. aasta ADR mootoriga (ajul 5 pistikut), siis sellel on see üldse kõrval pistikus klemm nr. 12.

Samas sa ei saa ka ennast süüdistada, kuna esimeses postituses pole mingit juttu erinevatest mootoritest või aastakäikudest:cool:

Kuna mõlemal pool olid pistikud siis ühendasin juhtme sinna , kus oli pin12 all kollane juhe ja oh imet küttekulu näit hakkas muutuma.:)
Nüüd sama probleem nagu kasutajal Typhome. Vahest enne käivitust näitab õiget tempi. Siis lööb -45 ette. Kliima menüüs on välistemp õige. VCDSiga vaadates samuti.
Temp signaal ühendatud kliima B pistiku nr 1 alla.


varemax - 22.01.17 16:54

Uuemad näidikud on autos ja põhimõtteliselt toimib. Kõik sai esimese postituse õpetuse järgi tehtud kuid viimane kütuse info sai lõpuks teise kohapeale(ajus punasest pistkust järgmine vasakul ja 12pin , seal oli ka kollane juhe). Kokkuvõttes toimib.

Mõned vead/puudused veel on nimelt:
paremsuunda näidates kustub kompuuter ära peale mõnda vilkumist jälle põleb ja ni lõputult edasi.
madala õlirõhu hoiatust pole
kütusetule hoiatust ei tundu olevat
ja jahutusvedeliku taseme hoiatust pole.
Nimetatud piduri ja tulede hoiatuse juhtmed on massi ühendatud(neid lahti ühendades ka süttivad veateated kompuutris)


Typhome - 22.01.17 17:06

Kas välistemp. näidiku said tööle? Eelmisel puudus välistemp. näidik või oli olemas?

Tsitaat:
Algselt postitas: varemax
Uuemad näidikud on autos ja põhimõtteliselt toimib. Kõik sai esimese postituse õpetuse järgi tehtud kuid viimane kütuse info sai lõpuks teise kohapeale(ajus punasest pistkust järgmine vasakul ja 12pin , seal oli ka kollane juhe). Kokkuvõttes toimib.


varemax - 22.01.17 18:00

Välis temp töötab laitmatult,näitas tärniga nii miinus kraade kui ka garaazis + kraade.
Kütuse hoiatus hakkas ka tööle viiimaks kui seier ikka väga maha kukkus.
Jätkuvalt on mõned tõrked.


varemax - 22.01.17 18:25

Esimeses postis on nr9 washer fluid
Spido 20pin. pistik (nö. kompu pistik):

Must, 20-pin connector for multi-function display
1 - Fuel consumption signal
2 - Open
3 - Open
4 - Open
5 - Outside air temperature
6 - Selector lever display
7 - Open
8 - Open
9 - Washer fluid
10 - Hydraulic pressure
11 - Trip computer reset
12 - Clock signal for radio frequency display
13 - Data signal for radio frequency display
14 - Trip computer (forward sequence)
15 - Enable signal for radio frequency display
16 - Tail lights/headlight low beam (indicator lights)
17 - Open
18 - Trip computer (reverse sequence)
19 - Brake lights
20 - Open

Viitaval lingil on aga coolant level.
20-Pin Connector, Black
1 - Fuel consumption signal
2 - Open
3 - Open
4 - Open
5 - Outside air temperature
6 - Selector lever display
7 - Open
8 - Open
9 - Coolant level
10 - Hydraulic pressure
11 - Trip computer - Reset
12 - Radio/Telephone - Clock
13 - Radio/Telephone - Data
14 - Trip computer (forward sequence)
15 - Radio/Telephone - Enable
16 - Rear lights/headlight low beams
17 - Open
18 - Trip computer (reverse sequence)
19 - Brake lights
20 - Open

Järeliikult minu jahutusvedeliku taseme näitu ei kuvata .. imelik sest isegi sel vanal kellal hakkas tulipõlema kui tase langes.
Okei se n9 on washer fluid ühekorra on se ka ilmunud aga mitte selle juhtme kokkupuutel, tont teab millest. se nr 9 ei kutsu mul midagi esile.. ja vajalik nr 10 pin on tühi peaks proovima sinna juhet ühendada .. kuigi kaheldav ,selle kaudu siiski se õlirõhku kuva tekib.


T_ - 23.01.17 03:44

Krt ei mäleta mis ma sinna pin 9 alla panin aga minul jahutusvedeliku tase töötab. Codingus sai ka seda washerfluid checki (de)aktiveeeida
http://www.buckeyestangs.com/drew/tech/audi/b5_instrument_cluster_pinout/


NOS - 23.01.17 06:08

Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Palun abi,
S6 2002 sai pandud teine kellaplokk (preFL).
Ei näita käike, kuidas kodeerida ATM kast?
Ning küttekulu näitab 51L/100, arvatavasti sama põhjus?
Tänan.

Vastan ise, kellelgi vast sellest kasu kunagi:
Instrument,
Adaptation,
Ch. 60,
Value 1027


rocket - 24.01.17 08:50

20-pinnises mustas/punases pistikus on nr. 9 all ikka aknapesuvedeliku tasemeandur. Mitte coolant level.
Jahutusvedeliku tasemeandur on sinises (26 pinniga) pistikus nr. 20.


varemax - 24.01.17 16:15

Need asjad jah on (20pin( pesas 9 ja 20 sinises pistikus õigesti. Mul ka mõlemad töötavad.
Muret tekitab endiselt hommikul paremsuunda näidates kompuutri kustumine,lisaks veel ei hakka õlirõhu hoiatus tööle.
Vägisi tundub,et probleem on kellaplokis endas(külmjooted vms).


varemax - 24.01.17 19:54

Täiesti suvalisel hetkel kõik toimib. Ei saanudki aru mis asi valesti oli või peale mida tööle hakkas.


T_ - 31.05.17 17:20

Kompul kuidagi nõrk või pea olematu taustavalgustus. Vähe ilusama ilmaga ei loe sealt midagi välja.Piksilid terved.Eredus nuppu näppides lähevad kompul kirjad veits eredamaks aga mitte piisavalt.Odo on samas täiesti loetav. Peal on analoog kellaga plokk ja autoks on 95a vanema tüübi b5 ( 5 pistikuga aju ).Piltidelt ja videodest tundub ,et kõigil särab see palju eredamalt. Peal ka veel mingi autom. tulede lülitus plokk ja vanade kelladega hakkas taustavalgus koos tuledega tööle. Uue plokiga seda ei juhtu. Peab tuled kangist peale panema.


Quattru - 01.06.17 09:35

Tsitaat:
Algselt postitas: T_
Kompul kuidagi nõrk või pea olematu taustavalgustus. Vähe ilusama ilmaga ei loe sealt midagi välja.Piksilid terved.Eredus nuppu näppides lähevad kompul kirjad veits eredamaks aga mitte piisavalt.Odo on samas täiesti loetav. Peal on analoog kellaga plokk ja autoks on 95a vanema tüübi b5 ( 5 pistikuga aju ).Piltidelt ja videodest tundub ,et kõigil särab see palju eredamalt. Peal ka veel mingi autom. tulede lülitus plokk ja vanade kelladega hakkas taustavalgus koos tuledega tööle. Uue plokiga seda ei juhtu. Peab tuled kangist peale panema.

Ehk aitab pirni vahetus esialgu aga muidu mul sama lugu ning aitab ainult lcd vahetus.


T_ - 01.06.17 12:34

Pirni? Kõik muud näidikud on prinidega aga kui samasuguse ploki laiali lammutasin siis olid seal ledid.


Kjaups - 30.10.17 17:55

Kas 2000a A4-le, atm kast ja AJM mootoriga, millel hetkel on see poolekraaniga kellad, saab suht väikse vaevaga ümber teha täisekraaniga kelladele?
Paljuga tavaliselt kellad ringi liiguvad?


anduke88 - 15.01.18 07:25

Kuna ajasin el skeeme taga jäi silma paar koodi, äkki kellegil kasu neist.
B5 kerega autol siis 4 tüüpi kellasid.
1. Tahhot ei ole vaid on suur kell ja keskel hoiatustulukesed kastides
2. Tahho on, all väike kell ja keskel hoiatustulukesed kastides
3. Tahho on, all väike kell ja keskel digitaalne ekraan + äärtes 2 lisa kella
4. Tahho on, all digitaalne kell ja keskel digitaalne ekraan + äärtes 2 lisa kella

1. Kuna selline harva esinev nähtus, siis seda ei hakka kirja panema

2.

Tsitaat:
8D0920900M (260 km/h diisel), 8D0920900MX (260 km/h diisel),
8D0920900P (260 km/h, otto 1.8-2.8L),
8D0920900PX (260 km/h, otto 1.8-2.8L),
8D0920901D (260 km/h, otto 1.6L),
8D0920901DX (260 km/h, otto 1.6L)
lisaks siis välistemp näidik ploki alaossa 8L0919272C
ja 8L0919272 näidik välistemp + autom. kast


3.
Tsitaat:
8D0920931TX (260 km/h diisel),
8D0920932 X (260 km/h, otto 1.8-2.8L),
8D0920932QX (260 km/h, otto 1.6L),
8D0920932AX (260 km/h, otto T, AJL),
8D0920932CX (260 km/h diisel, täisvärv displei, hall),
8D0920932DX (260 km/h,otto 1.8-2.8L, täisvärv displei, hall),
8D0920932RX (260 km/h,otto 1.6L, täisvärv displei, hall),
8D0920932EX (260 km/h, otto T, AJL, täisvärv displei, hall),
8D0920931DX (260 km/h, otto 1.8-2.8L koos naviga),
8D0919880PX (280 km/h, otto S4)
8D0920933EX ja 8D0920933 X (320 km/h, otto RS4)
Hall = kroomitud kellade ring.

4.
Tsitaat:
8D0920932FX (260 km/h,diisel, täisvärv displei, digitaalne kell),
8D0920932GX (260 km/h,otto 1.8-2.8L, täisvärv displei, digitaalne kell),
8D0920931DX (260 km/h,otto 1.8-2.8L, täisvärv displei, digitaalne kell, naviga variandile),
8D0920932HX (260 km/h, otto T, AJL, täisvärv displei, digitaalne kell),
8D0920932JX (280 km/h, otto S4, täisvärv displei, digitaalne kell)


Nende koodide järgi saate ise edasi guugeldada, mida täpsemalt vaja.
Kahjuks ei ole ka ühtset nimetust koodides, mis tähistaks miilides näitu. Erineb pidevalt.

Mujal näiteks selline pilt:

http://img217.imageshack.us/img217/9001/allclustersrev.jpg


Kjaups - 30.03.18 10:15

Kust neid poolekraaniga kellade ekraane osta saab? Aliexpressis jäänud ainult need täisekraanid silma.
Googeldades saab ka ainutl aegunud linke.

[LISA]

Kui raske oleks asendada poolekraan digitaalse kellaga selle koodi vastu: 4B0920936PX


Heix - 12.11.20 10:51

A4 1.8T 2000a. on paigaldatud audi S4 kellad kunagi. Arvutiga mootoriajule ligi ei saa, kas on võimalik, et mõned pin'id vaja ringi tõsta?
https://www.upload.ee/image/12508008/20201112_124704.jpg


kolmelehmajook - 12.11.20 14:04

Tsitaat:
Algselt postitas: Heix
A4 1.8T 2000a. on paigaldatud audi S4 kellad kunagi. Arvutiga mootoriajule ligi ei saa, kas on võimalik, et mõned pin'id vaja ringi tõsta?


Kui ennem digikella polnud, siis jah.


Heix - 12.11.20 14:43

2000 aasta omad peaks kõik juba tehasest dig kellega olema?