Foorumi logo

Audi Traditoni grupitellimus
Kivitare - 24.03.17 10:17

Keegi Audi Traditonist ei taha miskit tellida? Jagaks transakulu.

******************

Tellijad 04.2017


Kivitare - 27.03.17 14:49

Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Keegi Audi Traditonist ei taha miskit tellida? Jagaks transakulu.

Üks ostja veel lisandunud. 2 huvilist ka. Super. Tahab keegi veel miskit traditionist? Teeks aprilli alguses tellimuse ära.


prual84 - 27.03.17 16:54

Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Keegi Audi Traditonist ei taha miskit tellida? Jagaks transakulu.

Üks ostja veel lisandunud. 2 huvilist ka. Super. Tahab keegi veel miskit traditionist? Teeks aprilli alguses tellimuse ära.


Võibolla oleks huvi kui leiaks sealt a3-le lävepaku plastikud,tootmisest maas ja forssist soovitati audi traditionist vaadata,et sirvind aga ei leia või ei oska.


Kivitare - 29.03.17 07:28

Tsitaat:
Algselt postitas: prual84
Võibolla oleks huvi kui leiaks sealt a3-le lävepaku plastikud,tootmisest maas ja forssist soovitati audi traditionist vaadata,et sirvind aga ei leia või ei oska.


Saatsin u2u Sulle, aga jah, ma tahan aprillis tellimuse ära teha.


KeveN - 29.03.17 07:38

Mina lööks ka kindlasti kampa.


Kivitare - 05.04.17 08:14

Niiviisi.

Praegu on siis tellijaid kokku:

Keven
Zandr
Uss
Kivitare.

Keegi veel? Proovin täna tellimuse ära teha.


kps - 05.04.17 08:52

Minu poolt tuleb ilmselt mai kuus samasugune teema, hetkel jään sellest pundist välja kuna pilt pole veel kaugeltki koos pisividinatest :).


Kivitare - 05.04.17 16:08

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Minu poolt tuleb ilmselt mai kuus samasugune teema, hetkel jään sellest pundist välja kuna pilt pole veel kaugeltki koos pisividinatest :).

Eks neid saab aja jooksul ju veel tegelikult teha. Ma nillin sealt praegusele niikuinii veel defka juppe, mida ei lootnudki enam saada. ;)


Kivitare - 05.04.17 16:09

Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Minu poolt tuleb ilmselt mai kuus samasugune teema, hetkel jään sellest pundist välja kuna pilt pole veel kaugeltki koos pisividinatest :).

Eks neid saab aja jooksul ju veel tegelikult teha. Ma nillin sealt praegusele niikuinii veel defka juppe, mida ei lootnudki enam saada. ;)


PS! Sry, aga täna ei jõudnud veel tellimust teha. Homme saab tehtud. :)


bob - 19.08.17 08:26

Plaanin teha uue tellimuse, kui kellelgi soove siis saame jagada postikulu.
Soove ootan kuni 3. septembrini ja 4. septembril läheb tellimus teele.

https://trshop.audi.de/konakart/SelectCat.do?catId=24&prodsFound=-1&category=Audi


Tellijad 31.08

-bob
-Keven
-Kikas

Hetkel postikulu 9,63€/nägu


bob - 04.09.17 17:39

Selleks korraks kõik, tellimus läks teele.


audicabrio - 17.10.17 07:33

Kas kellelgi on plaanis tellida ka lähiajal midagi? Oleks endal vaja tellida ning saaks postikulu jagada.


treilop - 13.12.17 20:18

Tsitaat:
Algselt postitas: audicabrio
Kas kellelgi on plaanis tellida ka lähiajal midagi? Oleks endal vaja tellida ning saaks postikulu jagada.


Said tellitud? Oleks omal ka mõnda osa vaja!


audicabrio - 14.12.17 10:01

Soovitavat varuosa kahjuks seal enam ei ole


Johnny - 14.12.17 10:46

Ise ka lähiajal tellimas sealt. Kui kellegil huvi postikulu jagada siis saab kampa tulla.


treilop - 15.12.17 00:33

Tsitaat:
Algselt postitas: Johnny
Ise ka lähiajal tellimas sealt. Kui kellegil huvi postikulu jagada siis saab kampa tulla.


Olen käsi!


SalmA - 15.12.17 06:49

Panen märgi. Vist peab midagi sealt võtma


bob - 27.12.17 12:37

Homme hommikul teen tellimuse, tekkis kiire vajadus ühe tihendi järele. Kui keegi soovib, saab kiirelt punti hüpata :D


treilop - 27.12.17 21:03

Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Homme hommikul teen tellimuse, tekkis kiire vajadus ühe tihendi järele. Kui keegi soovib, saab kiirelt punti hüpata :D


Kribasin U2U! :)


bob - 28.12.17 07:45

Selleks korraks tellimus koos, transport jagunes 5. tellija peale (5,77€/in)
Tänud kiire reageerimise eest :)

Tellijad:
bob
treilop
Zandr
Harry (fb)
Marek (fb)


Johnny - 18.01.18 09:06

Järgmise nädala esmaspäeval plaanis asju tellida traditionist. Kui kellegil vaja midagi, võib kirjutada.


Zandr - 15.03.18 21:12

Hei, kas kellelgi on plaanis äkki lähiajal midagi tellida? Oleks ka käpp sellisel juhul.


andrec - 16.03.18 08:28

Alles tellisin just, aga kui piisavalt huvilisi võin uuesti tellida.


rocket - 16.03.18 08:56

Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
Alles tellisin just, aga kui piisavalt huvilisi võin uuesti tellida.


Mis mudelid see põhiteema on, mille puhul sealt veel abi saab?


Kivitare - 16.03.18 08:58

Mul isegi oleks nüüd tellida, aga mu pakk teeks transpordi kallimaks. 42€ küsiti viimati.


Petu - 26.03.18 13:08

Sooviks ka tellida midagi. :)


bob - 06.06.18 08:02

Kas oleks huvililisi uuele tellimusele, lähinädalatel?


andrec - 21.07.18 08:16

Teen tellimuse lähinädalatel. Keegi soovib ka midagi?


bob - 24.08.18 19:03

Suve sai siiski ilma tellimiseta hakkama, nüüd väike nimekiri on juba kogunenud. Septembris plaaniks ikka tellimuse ära teha. Kui veel keegi tahab kampa lüüa, siis võib märku anda.


andrec - 24.08.18 20:02

Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Suve sai siiski ilma tellimiseta hakkama, nüüd väike nimekiri on juba kogunenud. Septembris plaaniks ikka tellimuse ära teha. Kui veel keegi tahab kampa lüüa, siis võib märku anda.

Hetkel ei saa tellida. Makse süsteem ei toimi.

Tsitaat:

Dear Mr. Leever, Thank you for your email. We greatly regret the inconvenience caused to you by the selection of the payment method in the Audi Tradition Shop. Unfortunately, we are currently experiencing a technical malfunction and credit card payment is currently not possible. Our technical department is already working on a solution to restore services as quickly as possible. At this moment, however, we cannot determine when payment options will be available again. Alternatively, you have the option of contacting an authorized Audi partner or the general importer in your country. They will be happy to advise and order the required spare parts for you. We trust this information proves helpful. Do let us know if we can be of further assistance. Yours sincerely, On behalf of Auto Union GmbH Tim Locke Audi Interaction GmbH AIA-G21 Zeppelinstrasse 48 14471 Potsdam Tel.: +49-(0) 841 89 344 33 mailto:audi.tradition@audi.de www.audi.de/tradition


bob - 13.09.18 13:24

Kas on mingit infot Traditioni poe kohta, viimastel päevadel on see aadress kadunud, suunab Audi avalehele.


Typhome - 13.09.18 13:55

Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Kas on mingit infot Traditioni poe kohta, viimastel päevadel on see aadress kadunud, suunab Audi avalehele.


"The shop is temporarily under maintenance. We work for you on extensions and will soon be back for you. Thank you for your understanding. "


80quattro - 14.09.18 07:16

Tsitaat:
Algselt postitas: Typhome
Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Kas on mingit infot Traditioni poe kohta, viimastel päevadel on see aadress kadunud, suunab Audi avalehele.


"The shop is temporarily under maintenance. We work for you on extensions and will soon be back for you. Thank you for your understanding. "


See nädal seal inventuur, ootame ise samamoodi oma tellimuse esitamist


andrec - 14.09.18 19:16

Leht töötab jälle, aga tellida endiselt ei saa jah.


Procon-Ten - 27.09.18 14:52

On kellelgi infot, kas tellimine on taas käima saadud?


andrec - 27.09.18 19:05

Tsitaat:
Algselt postitas: Procon-Ten
On kellelgi infot, kas tellimine on taas käima saadud?

Ei ole


bomba400 - 27.09.18 19:52

Ma tellisin läbi Audi ja mul kaup kohal.


bob - 03.12.18 15:33

Kui kellelgi soove, siis reedel saadan uue tellimuse teele. Huvi korral u2u.

EDIT 07.12: Tellimus läks lukku.
EDIT 18.12: Kaubad kohal.


Rix - 06.06.19 06:48

Ei ole grupitellimust plaanis lähiajal?
8E9010502GD


SalmA - 06.06.19 07:35

+1
431 711 221


SalmA


Kivitare - 06.06.19 15:41

+1
443919100D


innu26 - 06.06.19 20:53

+1
077103221C


80quattro - 06.06.19 21:38

Tsitaat:
Algselt postitas: bomba400
Ma tellisin läbi Audi ja mul kaup kohal.


Audi Eesti esinduste kaudu läheb tellimus 2-4x kuus


Procon-Ten - 07.06.19 07:09

Kui läheb grupiga tellimiseks, siis liituksin ka ühe väikse vidinaga.


Johnny - 13.01.20 17:16

Kolmapäeva (15.01) õhtul plaan tellida asju. Kui kellegil huvi postikulu jagada siis saab kampa tulla.


end3l - 22.07.20 13:28

Täna õhtul (22.07) plaan tellida asju. Kui kellegil huvi postikulu jagada siis saab kampa tulla.

Läbi Revali tellides hetkel 3 nädalat ooteaeg.


end3l - 29.07.20 15:42

Kaup käes, seega tarne 5 tööpäeva :) Tegelikult tellisin päev hiljem kui eelmises postis lubasin. Pundi peale tuli transport 6 eurot kopikatega ning kuller tõi tasuta koju kätte.

Läbi revali tellides:
a) koguks tellimus paberivirnas tolmu ikka veel
b) kui tellitaks mingil päeval 2 nädala pärast, liiguks kaup ilmselt sama ruttu Eestisse
c) transport maksab läbi revali sama palju, kui suvalisele esmatellijale otse Traditionist.

Seega... kas keegi seletaks lahti, miks on mõtet üldse läbi klaasmaja tellida sealt kaupa, välja arvatud, et saab tassi maitsvat kakaod võtta niikaua kui varuosaletis järjekord on?


mkb - 29.07.20 16:20

Minul on varuosaletis selgunud 2-3 korda, et tegemist on Audi Traditioni tellimusega.
Mingit transporti pole eraldi pidanud maksma, ainult klubikaardi soodustus ei ole kehtinud neile varuosadele.
Kõige kauem ootasin kaupa viimane kord umbes 19-20 päeva, kuid varasemad tellimused tulid kohale kiiremini.


end3l - 29.07.20 17:07

Mulle öeldi selgelt, et Traditionist tellimine maksab palju ning kliendilt küsime sümboolse 25€
PS! Tegu iluliistude ja muude poltide-nagade-tüüblite ja pisiasjadega summas ca 700€. Ei midagi rasket ja suurt.

Edit 30.07 - PPS! Järgmine Traditioni ostukorv, kus on 4 püstakut ja käändmikud summas ca 1200€ küsitakse transpordi eest 29,15€ Eestisse, kuigi see juba kaalub korralikult ja pakk ise on loogiliselt võttes ka suurem.

Kullerteenust pakub DHL mööda maad (Saksa post) ja Eestis toob Itella ära.


80quattro - 29.07.20 20:00

Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Kaup käes, seega tarne 5 tööpäeva :) Tegelikult tellisin päev hiljem kui eelmises postis lubasin. Pundi peale tuli transport 6 eurot kopikatega ning kuller tõi tasuta koju kätte.

Läbi revali tellides:
a) koguks tellimus paberivirnas tolmu ikka veel
b) kui tellitaks mingil päeval 2 nädala pärast, liiguks kaup ilmselt sama ruttu Eestisse
c) transport maksab läbi revali sama palju, kui suvalisele esmatellijale otse Traditionist.

Seega... kas keegi seletaks lahti, miks on mõtet üldse läbi klaasmaja tellida sealt kaupa, välja arvatud, et saab tassi maitsvat kakaod võtta niikaua kui varuosaletis järjekord on?


Eraldi transpordikulu pole, mida suurem kogus, seda tihemini tellimus läheb, tavaliselt kord nädalas. Osade hinnakujundus on sarnane Traditioniga. Suuremõõtmeliste osade transport kallim, mis võib tõsta ka mõne osa hinda kallimaks kui Traditioni lehel. Vahe tuleb käibemaksus, mis Saksas on 16% sel aastal, meil aga 20%


end3l - 30.07.20 01:11

Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Eraldi transpordikulu pole.
tavaliselt kord nädalas.

Su jutt on täpselt vastupidine, mis mulle telefonis tagasihelistaja väitis 22.07 kl 13:21

Tavaliselt-kord-nädalas jutust võib ju veel aru saada, et suve-aeg ning tellimusi vähem, kuid tellimused pole sellevõrra vähemtähtsad, et 3 nädalat lubada oodata, et Suur Esindus saaks transakulu pealt paar euri plussi.
Kui sügisest kevadeni Väiksed Kalad garaa˛is tubaselt talvituvaid autosid renoveerivad (siis ka rohkem tellimusi) ja on aega ehk kauem oodata, siis suviti on just kiire, kuna võistlusteks või muudeks nädalavahetuse sündmuste jaoks on auto vaja tähtaegselt valmis saada.
Võib-olla mul lihtsalt ajaliselt ei vedanud, sest jutu käigus öeldi ka, et tellimus läks just teele päev-kaks tagasi. Oldaks mulle kohe 1 nädal lubatud oleksin selle 25-eurise konksu alla neelanud, kuna nagu näha see summa tuleb igat pidi maksta ka ise otse Saksamaalt tellides.


80quattro - 30.07.20 06:14

Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Eraldi transpordikulu pole.
tavaliselt kord nädalas.

Su jutt on täpselt vastupidine, mis mulle telefonis tagasihelistaja väitis 22.07 kl 13:21

Tavaliselt-kord-nädalas jutust võib ju veel aru saada, et suve-aeg ning tellimusi vähem, kuid tellimused pole sellevõrra vähemtähtsad, et 3 nädalat lubada oodata, et Suur Esindus saaks transakulu pealt paar euri plussi.
Kui sügisest kevadeni Väiksed Kalad garaa˛is tubaselt talvituvaid autosid renoveerivad (siis ka rohkem tellimusi) ja on aega ehk kauem oodata, siis suviti on just kiire, kuna võistlusteks või muudeks nädalavahetuse sündmuste jaoks on auto vaja tähtaegselt valmis saada.
Võib-olla mul lihtsalt ajaliselt ei vedanud, sest jutu käigus öeldi ka, et tellimus läks just teele päev-kaks tagasi. Oldaks mulle kohe 1 nädal lubatud oleksin selle 25-eurise konksu alla neelanud, kuna nagu näha see summa tuleb igat pidi maksta ka ise otse Saksamaalt tellides.


Tellimus läks 20.07 ja ka eile 29.07, aga sellise suurusjärgu tellimuse puhul oleks ka tellimus läinud juba 23.07, aga alati võib küsida hinnapakkumise;). Kuna eraldi transpordikulu rida pole, sõltubki tellimuse edastus mahust. Käibemaksu erinevus muidugi jääb.


Johnny - 21.01.23 19:29

Järgmine nädal tahaks traditionist tellida asju. Kui keegi on huvitatud, saab saatmiskulu jagada. Vajadusel saan ka arve teha varuosadele.