Foorumi logo

Millised olid sinu auto liigud ?
Tehnix - 19.08.09 10:29

Sooviks siis teada, kuidas te olete oma auto liikusi teinud ja kas peab ilm tingimata auto šampusega üle kallama ?


heihei - 19.08.09 10:34

Et liigud jah tulevad arvad siis, kui kingitakse sõiduk, muidu mitte. Vene ajal, et anti kingituseks võimalus sõiduk osta, see ja on liikusid väärt. Aga ma näen rohkem selles pöhjust joomiseks, rohkem mitte miskit.


Tehnix - 19.08.09 10:35

Kuid tean paljusi vanemaid inimesi, kes on ebausklikud selles suhtes, et kui liikusi ei tehta, siis võib miskit juhtuda. Enda audil ei teinud liikusi ja nüüd on tulemus käes, mahakandmisele.


heihei - 19.08.09 10:46

Võiks ju küsitluse siis siia teha, mis ebausklike ja usklike sõidukitega juhtunud on. Endal eelmine sõiduk veel peaks arvel olema. Tulemused võivad veel mind võibolla teise sekti üle viia, mine tea.


Mario81 - 19.08.09 10:50

Tsitaat:
Algselt postitas: Tehnix
Enda audil ei teinud liikusi ja nüüd on tulemus käes, mahakandmisele.

Siin on kindlasti muu põhjus.;)


Tehnix - 19.08.09 10:51

Vot ei tea, ise igatahes süüdi ei jäänud:P
Igatahes, kui uus auto tuleb, siis liigud püüan kindlasti teha, aga ei tea, kas on õige auto üle valada sampusega, või kastan ennast seest.


automees6 - 19.08.09 11:09

Autopeale ikka ei valaks! Kes selle jama selt pärats ära peseb?:D:P


Tehnix - 19.08.09 11:14

Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Autopeale ikka ei valaks! Kes selle jama selt pärats ära peseb?:D:P


Pärast on ju pesemise rõõm järgmine päev :D


kps - 19.08.09 12:08

Talvel külmaga on eriti lahe liikusid teha, kui katusele kallatud shampuse sisse ka igasugu puuviljasid pista ja mingi "kunstipärane" kujund luua. Enne seda ollust sealt maha ei saa kui sooja garaazhi ajad :D (testitud töötab). Kui sooja garaget pole, siis on autopesula teema (nii palju infoks, et haripesu sidruniviile maha ei pesenud) :cool:. Nii et kes talvel -5 ja jahedamaga auto ostab, ma võin tulla "autot sisse pühitsema" :D.

Üks lahe seik tuleb veel meelde sõbrapoisi autoga - üks külalistest otsustas peale korralikku võttu linnukesi toita, aga linnutoidu poetas ta juhuse kombel auto tagumise ukse sahtlisse. Peale öö otsa miinuskraadis autoust lahti hoides tuli haamri varrega koputades see asi kenasti ühes tükis välja küll :D.
PS! Sorry kui kellelgi süda pahaks läks :P.


ullivilli - 19.08.09 16:28

See, et sinu auto maha kanti vms, aga süüdi ei jäänud, äkki just süüdlasel olid liigud tehtud, aga valele jumalale vms, ja hoopis teistsugune effekt :o

Ei ole päris kindlasti sellist asja nagu kõige õigem. Tee nii, nagu su ebausk ette näeb, et end kõige kindlamini tunneks, et ei jääks sissesõitjat kuskilt paranoiliselt otsima.
Kui aga endas ei ole kindel ja vaja, et keegi teine sulle ütleks, siis ma võin öelda: kõige õigem on seestpidiselt ennast pritsida 6,48L viinaga ning sovetskoja muskateller, poolmagus, vasta juhi ust katki lüüa.

Päikest ja õnne uue kaaslasega. ;)


Black - 19.08.09 17:34

Šampapudeli võiks ikka vastu autot puruks visata, nagu laevade sissepühitsemise puhul. Esiklaasi näiteks. :D


makaron - 19.08.09 17:51

Ärge õiendage selle ebausuga midagi, endal oli esimene s6 märtsis ostetud ja ei teinud ka liike kuna liiga külm oli. 2 kuud ja papi sõitis külje pealt sisse, auto mahakandmisel. Juunis ostsin uue essi ja sellele tegin hullud liigud 8 pudelit rummi ja pudel sampat ka auto peale. Nüüd olen üle aasta sõitnud juba. Peaks nüüd kolm korda üle õla sülitama:D


olbert - 19.08.09 18:24

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Šampapudeli võiks ikka vastu autot puruks visata, nagu laevade sissepühitsemise puhul. Esiklaasi näiteks. :D


Esiklaasi visata on jama siis pääseb ainult väikese klaasivahetusega aga vastu autot ikka puruks tuleks sampa pudel peksta!:D


kps - 19.08.09 18:26

Tsitaat:
Algselt postitas: olbert
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Šampapudeli võiks ikka vastu autot puruks visata, nagu laevade sissepühitsemise puhul. Esiklaasi näiteks. :D


Esiklaasi visata on jama siis pääseb ainult väikese klaasivahetusega aga vastu autot ikka puruks tuleks sampa pudel peksta!:D

... ja siis turul autot müües räägitakse, et suured raheterad tegid liiga :P:cool:


janar - 19.08.09 18:38

Kõik audid olen viinaga üle valanud.


ööbic - 19.08.09 19:15

Oi oi oi. "liigud" olid vägevad. Siiani on veel mõndagi meenutada. Ja väikse tilga ikka autodele valand.:)


Kiil - 19.08.09 19:16

Tuli meelde, et valasin praegusele autole viina esiklaasi peale :D


Joel - 19.08.09 20:58

Mina nägin 2005 meeletut vaeva, et üks Corvette Floridast siia saada. Üle 4 kuu läks kokku, pea täisraha oli makstud, ehk närveldamist ja igasugu eri variantide sebimist oli korralikult. Tegime sellepeale liigud suuremad kui uhke juubel, suuremad kui ühegi autoga enne või peale seda. Läks veel 2 nädalat ja sõideti niimoodi ette, et teise juhi füüsilise surma või vähemalt tõsiste vigastuste vältimiseks pidin teelt välja keerama ja auto sai kõvasti kannatada. Panin ta siis avariilisena odavaga müüki ja veerand tunniga leidus mees kes kannatada saanud auto ära ostis, üles lõi ja siiani temaga kenasti sõidab. Krt seda teab, mida need liigud selles situatsioonis andsid... :)


Teemo - 19.08.09 21:16

Huvitav, et ei ole ühelegi autole liikusi teinud ega ka ühegi mootori valmisehitamisele ei ole teinud, aga juhtunud pole ka midagi. Autosid olen omanud u. 10 ringis ja enamusega neist sõitnud vähemalt 2 aastat. Ühega neist olen küll korralikult kraavis käinud, kuid see oli teadliku rallisõidu harjutamise ja ebapiisava oskuse tulemus.


Mario81 - 19.08.09 21:27

Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
Huvitav, et ei ole ühelegi autole liikusi teinud

Helladega quattrole sai ju ette ja taha tehtud;)

Edit: Ma just enne mõtlesin, et siis peaks iga soetatud/uue asjaga liike tegema.
Auto, pesumasin, muruniiduk, uus naine jne:D Tahad, et ikka kestaks ju.:D


cornoyo - 19.08.09 21:33

Ikka sai liigutatud auto ostul. Aga eks see rohkem selline asi,et " tänase päeva puhul, joon mina igal juhul"
Aga tegelikult ju meeldiv, miks mitte tõrts autole ja ülejäänud lõviosa endasse.
Ebausklik ei ole mitte natukestki aga niii igaksjuhuks:P


Joel - 19.08.09 21:37

Kunagi oli Monopol viina reklaam: "Põhjuse leiab alati." Loogiline...


ullivilli - 19.08.09 22:07

Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
Ikka sai liigutatud auto ostul. Aga eks see rohkem selline asi,et " tänase päeva puhul, joon mina igal juhul"
Aga tegelikult ju meeldiv, miks mitte tõrts autole ja ülejäänud lõviosa endasse.
Ebausklik ei ole mitte natukestki aga niii igaksjuhuks:P

Nii igaks juhuks, nagu nunnal tissidki ;)


puna - 19.08.09 23:58

Olid liigud huvitaval moel mida ei kannata siia just kirjutada:D


Memphisc - 20.08.09 00:00

Esimese autoga sai tähistatud pedaali vajutamisega. Tagajärjeks see, et kasutaja quattro063, ehitab nüüd sellest "raketti",;)

Ja puna ma vist mõitstan seda teemat:D


krss - 20.08.09 02:41

Ei ole ebausklik. Praeguse vabariigi ajal omatud kaugelt üle 50 auto, liikusid teinud vaid mõne üksiku puhul, mahakandmisele pole läinud minu käes ega vahetult peale müüki mitte ükski. Samuti pole mitte ühelgi omatud autol tekkinud mingeid ootamatuid ja suuri/olulisi vigasid. Mitte et ma heast joogist või seltskonnast ära ütleks, kuid joomiseks vajan ma tõesti paremat põhjust kui mingi auto :D


Black - 20.08.09 06:39

Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Olid liigud huvitaval moel mida ei kannata siia just kirjutada:D

Peaasi, et lagi pärast terveks jääb. ;)


Kaits - 20.08.09 08:10

Mulle meeldib teooria, et tähistatakse auto maha müümist, mitte ostu. Ostes sa ju veel ei tea, palju raha autosse minema hakkab, millised varjatud vead võivad olla jne. Kui nüüd pidu teha, siis võib pärast selguda, et peoks kulunud raha oleks hoopis vaja auto remondiks...
Kui auto maha müüd, on raha käes ja mure läinud - hea põhjus pidu panna :)


Black - 20.08.09 08:44

Mul on ka hoopis kogemusi, et auto läheduses ei tohi rääkida, et sa ta maha müüa plaanid.


Tehnix - 20.08.09 18:07

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Mulle meeldib teooria, et tähistatakse auto maha müümist, mitte ostu. Ostes sa ju veel ei tea, palju raha autosse minema hakkab, millised varjatud vead võivad olla jne. Kui nüüd pidu teha, siis võib pärast selguda, et peoks kulunud raha oleks hoopis vaja auto remondiks...
Kui auto maha müüd, on raha käes ja mure läinud - hea põhjus pidu panna :)


Aga liikusi tehaksegi selle pärast, et auto vastu peaks kaua :D


-ivar- - 20.08.09 18:32

Praeguse musta 90nega sai pits viina valatud katusele ja sõbrad kummuli joodetud:D
Viimast 90't pole veel liigutanud, kuna auto alles garaazis ja tänaval ei liigu. Nii kui tänavale jõuab, saab ka pits viina katusele ja taaskord sõpru joodetud;)
Opelit ei ristinud- kuu või kaks sain sõita ja refondasse ta jõudiski


Tehnix - 20.08.09 18:49

Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Praeguse musta 90nega sai pits viina valatud katusele ja sõbrad kummuli joodetud:D
Viimast 90't pole veel liigutanud, kuna auto alles garaazis ja tänaval ei liigu. Nii kui tänavale jõuab, saab ka pits viina katusele ja taaskord sõpru joodetud;)
Opelit ei ristinud- kuu või kaks sain sõita ja refondasse ta jõudiski


Peab paika küll siis see auto liikude tegemine :D


madjs - 20.08.09 19:03

Jaaa mina olen ka alkohoolik, kõik autod saanud kõvad liigud, motikas sai kah :P


Memphisc - 20.08.09 19:54

Põhim. tegu teemaga, kus selguvad kõige tragimad kõrid. Hiljem tead, kellele traati tõmmata:D
okei,nali


-ivar- - 20.08.09 20:01

Tsitaat:
Algselt postitas: Memphisc
Põhim. tegu teemaga, kus selguvad kõige tragimad kõrid. Hiljem tead, kellele traati tõmmata:D
okei,nali


Ega sa palju mööda ei pane:D


jokerAudi - 21.08.09 08:02

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mul on ka hoopis kogemusi, et auto läheduses ei tohi rääkida, et sa ta maha müüa plaanid.



Jutt jumala õige :D Mul Audi 90-ga oli selline teema...kui tekkis miski müügiplaan ja sai sellest auto juures räägitud, siis nagu raudpolt miski asi läks vähe aja pärast tuksi. :mad: Miski needuse teema :D

A see liigutamine- 90 sai sisse õnnistatud õllega...miski saunakas. A6 sai korralikult õnnistatud- ennast õlitasime seestpoolt Vana Tallinnaga, Audi sai esiklaasile törtsu Viru Valget. Länkarit õnnistasime nii, et plasttopsis viin (müüakse need väiksed 200gr viinatopkad) sai vastu tagavararatast (taga luugi peal oli) segi lüüa :P Ise ka viinuskaga tähistatud.
Siiani A6 alles ja teenib ausalt edasi (ptüi ptüi ptüi) :D


ullivilli - 21.08.09 08:09

Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Opelit ei ristinud- kuu või kaks sain sõita ja refondasse ta jõudiski

Ei nu jutt siiski ju Opelist.
Need ma kardan, et roostetavad kokkuostu niisamagi, olgu liigutatud või mitte.


Dust Rocket - 21.08.09 08:14

Ma olen liigutanud iga autoga. Siiani pole ühtegi suutnud müüa, kõik on lammarisse läinud. Kuigi kõigist avariidest olen tulnud välja nii, et peab ainult klaasikilde maha raputama. Juu see liigutamine ikka mind rohkem hoiab kui autosid.:D:D:D


-ivar- - 21.08.09 09:50

Tsitaat:
Algselt postitas: ullivilli
Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Opelit ei ristinud- kuu või kaks sain sõita ja refondasse ta jõudiski

Ei nu jutt siiski ju Opelist.
Need ma kardan, et roostetavad kokkuostu niisamagi, olgu liigutatud või mitte.


Opel oli ülikorralik. 90 tuh sõitnud. Mõni mäda koht leidus, aga üldiselt sile.
Lihtsalt üks jobu sõitis peateele ette.


tarmo - 21.08.09 10:15

Kuulge mehed, see on ju veel jaburam teema kui "kes keda kus pani".