Foorumi logo

Soodsam kütte hind klubi-le(dele)
Maahärra - 05.01.08 15:11

Tervitus Teile Audi klubilised!

Tekkis selline küsimus.
Kas olete arutanud (otsing ei endnud vastust) kaubelda mõnest tanklaketist sooduskaarti või soodsamat kütusehinda?
Äkki oleks võimalik huvi korral ühendada oma jõud ja soovid.

Tervitustega Maahärra VW Klubist.

kui on sobimatu teema siis palun kustutada


Kivitare - 05.01.08 15:23

vaevalt, et see läbi läheks. Ja olgem ausad, kas jäävad sõidud sõitmata, sest küttehind tõuseb. Mäletan hästi aastaid tagasi välja hõisatud lauseid, et oh kui liiter bensiini hakkab maksma 10 eeku või üle, siis mina müün maha oma auto ja hakkan jala käima.
Mitte, et see nii läinud oleks.

Mitte pahapärast. Sry kui nii välja kukkus.
Mina tänan Kivitare


kaimagk - 05.01.08 15:35

miks.......et rahakotis oleks veel lisa , kuueteistkümnele sooduskaardile..:)
ja olgem ausad , ega need t-ketid midagi eriti alla ei anna.


Johnny - 05.01.08 15:41

Kui kaart teha klubile, mitte ühele isikule on ju ostetava kütte kogus suurem ja siis ka soodustus suurem. Kui favora annab tavakliendile juba 50senti liitrilt alla siis suurema kogusega ei tohiks ka üle krooni liitrilt soodustust probleemiks olla. ja ise küll sellisest soodustusest ära ei ütleks. enamusele on iga säästetud kroon abiks ;)


kiireaudi - 05.01.08 17:04

Tsitaat:
Algselt postitas: Johnny
Kui kaart teha klubile, mitte ühele isikule on ju ostetava kütte kogus suurem ja siis ka soodustus suurem. Kui favora annab tavakliendile juba 50senti liitrilt alla siis suurema kogusega ei tohiks ka üle krooni liitrilt soodustust probleemiks olla. ja ise küll sellisest soodustusest ära ei ütleks. enamusele on iga säästetud kroon abiks ;)


Oioi, Sinul on küll suht huvitav arusaam kütusemüüjate kattest :P

Kui ntx Statoil teeb Sulle 35s alet, siis tegelikult müüakse kütust mingi 10-20s. kattega. Teisi teenuseid tarbides(18.-EEK kohv, mille omahind ca 5.- , 30EEK võileib, omahind 12.-) maksad Sa selle lihtsalt teistmoodi kinni.

Väiksematel müüjatel reeglina üle 20-25s. ei kannata alet teha, eks on erandeid, aga need kinnitavad reeglit nagu ikka.


Johnny - 05.01.08 17:24

Vaevalt neil nii väike kate nüüd ka on. osadel firmadel ju täitsa olemas kaart, millega 1,10 liitrilt alla saab. Mul vennal kaart, millega diislilt 70 senti liitrilt alla saab.Ega tankla ju alla oma hinna ei müü, nii et katet peaks ikka natuke rohkem olema. See vähemalt minu arvamus :D


Lumekass - 05.01.08 18:11

Mõte on küll hea, aga kuidas seda teha,see juba keerulisem. Kas annavad täiendavad sooduskaardid välja - vaevalt küll. Arveldavad krediidiga, ettemaksuga juriidilise isikuga- kes see on ja kes on vastutav isik - MTÜ Audiklubi, kuidas siin arveldamine toimub? Pealegi igal firmal on oma väljatöötatud poliitika taga,mida mõjutab emafirma. Seega Neste ja Statolil vist jäävad välja. Alexela ja Olerex võibolla võtavad vedu. Mis juurdehindlusesse puutub, siis mina mäletan, et see peaks suurusjärgus 1 kroon olema, pluss-miinus mõned sendid. Sest saiakeste ja nätsu müügist ikka ära ei ela ja 10s bena juurdehindlusega palka ei maksa ja omanikele kasumit ei tooda. Aga muidugi, kui kellelgi on tuttavaid kusagil, siis uurida võib ikka. :cool:


indro - 05.01.08 19:51

Nestest ja Statoilist sai millalgi uuritud seda asja. Statoil ei suvatsenud isegi vastata ja Neste vastus oli EI. Nende jutu järgi on neil palju mõistlikum ja pingevabam pakkuda soodustusi liisingfirma klientidele. Ei aidanud ka see, et viitasin krediitkaardile mida nad ise eraisikutele pakuvad - eraisik on ebausaldusväärne ja temale pole mõtet soodustusi pakkuda. Klubi aga ei hakka kindlasti mingeid kohustusi kolmandate juriidiliste isikute ees liikmete tarbeks võtma.


must_ratsu - 05.01.08 21:30

...lugesin seda teemat ja oli mul endalgi plaanis seda asja proovida oma firmaga.Aga kuna ma olen suht väike tegija siis Pakkus mulle ainult neste sellist varianti et ostaksin miinimum tonni kaupa ja siis oleks kytte hind ca.1,12 soodsam tanklas pakutavast(inf aasta vana).Nyyd aga ei oska ma öelda palju oleks vahe.


Neste Eesti AS hulgihinnad kütustele 04.01.2008*.

Tarnetingimus DDP Neste Eesti Tallinn terminal.
Toode Hind EEK/L

Bensiin 95 väävlivaba 15,46

Bensiin 98 väävlivaba 15,84

Diislikütus väävlivaba talvine 16,10

Eriotstarbeline diislikütus talvine 42,838 MJ/kg
------



Kütused vastavad Eesti Vabariigi standardite EVS-EN 228:2004 ja
EVS-EN 590:2004 nõuetele.

Hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud aktsiisi- ja käibemaksu, kuid mitte transporditeenust.
* Hulgihinnad kehtivad ainult antud kuupäeval.


Vot sellist infot sain ma neste kodukalt.seega ei usu ma et oleks võimalik saada 1kroon bena pealt soodust.Kuid kui rääkida favoraga siis seal oleks ehk asi võimalik kui osta terve tonn korraga aga tekib kysimus kus seda hoida ja kuidas klubilistele myya,kas teha oma tankla?
teine variant kuidas saada soodsamalt kytust on tuua venemaalt,narvas myyakse venemaalt toodud bena ca. 4eeki odavamalt ja toode kohati parem kui melie tanklates olev.
mida teha ???


Teemo - 05.01.08 21:33

Tsitaat:
Algselt postitas: Johnny
Vaevalt neil nii väike kate nüüd ka on. osadel firmadel ju täitsa olemas kaart, millega 1,10 liitrilt alla saab. Mul vennal kaart, millega diislilt 70 senti liitrilt alla saab.Ega tankla ju alla oma hinna ei müü, nii et katet peaks ikka natuke rohkem olema. See vähemalt minu arvamus :D


Esiteks diiselkütet kasutab enamik traspordi ja veondusega seotud firmasi. Firmade tarbimine aga suur ja edaspidine koostöö usaldavam, sellepärast nad alla saavadki.
Näiteks mõne transpordifirma Mersu Actross(nina), omab kahte 600l-st paaki. Seda täidab see sama auto nädalapärast uuesti ja seda iga nädal, sest töö ju käib ja autod ei ole ju ostetud seismiseks. Seega 10 sellist autot tangivad kuuga u. 40tonni kütust. Sellest saaks üheks kuuks kütust u. 600 Audi omanikku. Kõik Audi omanikud aga ei jookse kohe kütust ostma kui paak tühi. Kui raha otsas, läheb mõni tööle jala ja teine sõbraga, seega selle 600 võiks lähendada juba u.800-le. Kui aga Audi Klubis on max. 10000 liiget, siis saate aru, et mõne suure transafirma kulu ületab kogu AC autode kulu.
Nüüd firmadel on siiski lepinguline koostöö kütusemüüjaga- ka homne päev on kindlustatud. Eraisikud seda aga ei taga.


ferdinand - 05.01.08 22:00

Kütusemüüjad ei viitsigi eriti tõmmelda kuna kütus ostetakse ju nii või naa, ega keegi ju sõitmata ei jäta sõltuvalt sellest kas liiter on kroon odavam või kallim. Kui nüüd kattest rääkida siis mina küll ei usu, et tegemist vaid sentidega on. Biodiislit pakuti küll tonni ostmise puhul 10 krooni asemel 9.- eest(tõsi, see info pisut aegunud), mis siis suurematest magnaatidest veel rääkida.:D Samas ma ei näe tavatarbijast linnakodaniku puhul erilist võimalust või ka mõtet tonni korraga osta.;)


heihei - 05.01.08 22:05

Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
Tsitaat:
Algselt postitas: Johnny
Vaevalt neil nii väike kate nüüd ka on. osadel firmadel ju täitsa olemas kaart, millega 1,10 liitrilt alla saab. Mul vennal kaart, millega diislilt 70 senti liitrilt alla saab.Ega tankla ju alla oma hinna ei müü, nii et katet peaks ikka natuke rohkem olema. See vähemalt minu arvamus :D


Esiteks diiselkütet kasutab enamik traspordi ja veondusega seotud firmasi. Firmade tarbimine aga suur ja edaspidine koostöö usaldavam, sellepärast nad alla saavadki.
Näiteks mõne transpordifirma Mersu Actross(nina), omab kahte 600l-st paaki. Seda täidab see sama auto nädalapärast uuesti ja seda iga nädal, sest töö ju käib ja autod ei ole ju ostetud seismiseks. Seega 10 sellist autot tangivad kuuga u. 40tonni kütust. Sellest saaks üheks kuuks kütust u. 600 Audi omanikku. Kõik Audi omanikud aga ei jookse kohe kütust ostma kui paak tühi. Kui raha otsas, läheb mõni tööle jala ja teine sõbraga, seega selle 600 võiks lähendada juba u.800-le. Kui aga Audi Klubis on max. 10000 liiget, siis saate aru, et mõne suure transafirma kulu ületab kogu AC autode kulu.
Nüüd firmadel on siiski lepinguline koostöö kütusemüüjaga- ka homne päev on kindlustatud. Eraisikud seda aga ei taga.

ää jama ,selge see et transa firma rohkem kasutab kütet. kui aga inimesed teavad et audiclub.ee foorumi liige ale-t saab siis klubiliikmete suurus kindlasti suureneb ja väike allahindlus ka ju hea !ettevötmise asi ainult! siin pisikeste torude omanikud senini pakuvad klubi liikmetele allahindlust! ja positiivne oleks see nähtus firmade poolt just sellisel ajal sest käive kindlasti meeletult väheneb . möelge ise päevaga liitri hind 1,30 töuseb. ainuke asi päästab kui firma teeb mingeid järeleandmisi ja see ka tegelikult suurt ei aita.


Mario81 - 05.01.08 22:14

huvitav millest see teema tulnud on?:)
kas sellest et jaanuarist kütte hinnad töusid.
ega söitmata ei jää ju kellelgi. (lugege selle kuu auto bildi)
ma ei leia seda teemat aga keegi pakkus ju klubisoodust, kas oli 20 senti liitrilt. rääkige temaga kui seda nii väga vaja.

EDIT. http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=42111


Teemo - 05.01.08 22:41

Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
Tsitaat:
Algselt postitas: Johnny
Vaevalt neil nii väike kate nüüd ka on. osadel firmadel ju täitsa olemas kaart, millega 1,10 liitrilt alla saab. Mul vennal kaart, millega diislilt 70 senti liitrilt alla saab.Ega tankla ju alla oma hinna ei müü, nii et katet peaks ikka natuke rohkem olema. See vähemalt minu arvamus :D


Esiteks diiselkütet kasutab enamik traspordi ja veondusega seotud firmasi. Firmade tarbimine aga suur ja edaspidine koostöö usaldavam, sellepärast nad alla saavadki.
Näiteks mõne transpordifirma Mersu Actross(nina), omab kahte 600l-st paaki. Seda täidab see sama auto nädalapärast uuesti ja seda iga nädal, sest töö ju käib ja autod ei ole ju ostetud seismiseks. Seega 10 sellist autot tangivad kuuga u. 40tonni kütust. Sellest saaks üheks kuuks kütust u. 600 Audi omanikku. Kõik Audi omanikud aga ei jookse kohe kütust ostma kui paak tühi. Kui raha otsas, läheb mõni tööle jala ja teine sõbraga, seega selle 600 võiks lähendada juba u.800-le. Kui aga Audi Klubis on max. 10000 liiget, siis saate aru, et mõne suure transafirma kulu ületab kogu AC autode kulu.
Nüüd firmadel on siiski lepinguline koostöö kütusemüüjaga- ka homne päev on kindlustatud. Eraisikud seda aga ei taga.

ää jama ,selge see et transa firma rohkem kasutab kütet. kui aga inimesed teavad et audiclub.ee foorumi liige ale-t saab siis klubiliikmete suurus kindlasti suureneb ja väike allahindlus ka ju hea !ettevötmise asi ainult! siin pisikeste torude omanikud senini pakuvad klubi liikmetele allahindlust! ja positiivne oleks see nähtus firmade poolt just sellisel ajal sest käive kindlasti meeletult väheneb . möelge ise päevaga liitri hind 1,30 töuseb. ainuke asi päästab kui firma teeb mingeid järeleandmisi ja see ka tegelikult suurt ei aita.



Me tegelikult ju rääkisime sellest, et kas selline soodustus oleks võimalik ja seda eelkõige sellisel juhul, kui kütusemüüja vastu tuleks. Ja järeldused hakkasid siin teemas üha selle poole jõudma, et erisikute suhtes ei ole tanklaketil huvi. Kui Indro mainis Nestet ja Statoili, siis seal ju eraisikutel tankimisel suur osa. kuid neidki see ei huvita. Võtame näit. Olerex'i- Tallinnas ja Sauel on enamus tankijad ju rekad ja kaubikud..... Mida siis enam vaielda.


juks11 - 05.01.08 22:48

Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
huvitav millest see teema tulnud on?:)
kas sellest et jaanuarist kütte hinnad töusid.
ega söitmata ei jää ju kellelgi. (lugege selle kuu auto bildi)
ma ei leia seda teemat aga keegi pakkus ju klubisoodust, kas oli 20 senti liitrilt. rääkige temaga kui seda nii väga vaja.

EDIT. http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=42111


Sellel teemal võite minuga rääkida...aga see on vaid antud tanklas ja rohkem mujalt ei saa.

Ma saan 100000000000001% aru miks seda läbi Audi Klubi MTÜ ajada ei saa - võite selle ära unustada, see ON VÕIMATU!!!

Ega siis firmad lollid ei ole ning hakkavad alla andma, Sul/Teil ei ole ju pääsu!? Ostad selle hinnaga millega müügis on, sest kogu äritegevus on ikkagi suunatud lõpptarbijale ning miks peaks sealt alla andma hakkama!?

Keda kotib mingi Audi Klubi!? Mitte ühtegi suurfirmat, väiksed üksikud tanklad annavad ehk natsa alla aga suured mitte.

Audi Klubist (julgen täiesti kindlalt väita) EI HAKKA keegi seda asja ajama.

Ainukene lahendus on eraisuku sooduskaardid, muud ei midagi.

Meie (firma) tarbib kuus u tonn kütust ja me vist saame mingi 10 senti alla liitrilt, tangime Neste24'st. Kunagi sai huvi pärast uuritud ning osad väiksemad oleks sellise kogusega rihkem alla teinud (5+ Mustamäel) aga väikestega on pidevalt mingid kaardisüsteemide vead ning neid tanklaid on vähe ja seega tuligi otsus, et võtame kallimalt aga vähemasti on arvemajandus korras.

Ma olen 101% kindel, et see teema vajub ära sest ühtset lahendust ei ole ega lähitulevikus ei tule.

Keegi siin tahtis oma tanklat ehitada - no selle raha eest saaks terve klubi aasta tasuta kütust.

Ps. Varsti ostame ka 25.- liiter, nuta või naera aga nii see on...


ferdinand - 05.01.08 23:00

Tüüpiline eesti tarbija on väga hea klient nii kütuse, varuosa kui ka kõige muu müüjale- ei kauple ei tingi ja on nõus kõike ostma sellise hinnaga nagu müüja ette dikteerib. Ilmekalt on näha see kütuseturul- kui mujal maailmas kütusehind tõuseb siis pasundatakse meil kõva häälega nafta hinna tõusust ja kütuse hind tõuseb.;) Kui mujal maailmas kütusehind langeb siis meil ei pasundata, aga... kütuse hind tõuseb.:D
Tegelikkuses ei olegi vahe selles kas osta kütust kroon odavamalt või kallimalt vaid selles, et rahvas on ilma igasuguse nurisemata nõus igasugused hinnatõusud omaks võtma. Minu arvates võiks küll igal võimalikul juhul vähemalt soodustust kaubelda? Kas klubiliselt, asutusena või eraisikuna see on juba igaühe oma valik.


sam - 05.01.08 23:02

Kui nüüd väheke sebida, tuleb E95 hinnaks nii alla 13eek/l


Kivitare - 05.01.08 23:07

kas te pole siis juba mõelnud sooduskaartidele. statoil ja neste jm kõik pakuvad seda. Ostad teatud arv kogust kütust aastas ja varsti juba oledki tase kõrgemal.
Minul statoili äri-extra kuld kaart olemas. Sellega 35.-senti odavam kütus.


heihei - 05.01.08 23:23

kuldkaarti vast ei anta audiclub liikmetele,firma vast rohkem kaotab sellega,sest väike tarbivus ei tee seda summat mitte tagasi.see tegelikult oleneb palju ka sellest ,kui palju tanklakett liitrilt tulu saab.


Kaaku - 05.01.08 23:28

See, et saad statoilist 35 senti odavamalt, teebki tavalise hinna, mis on nestes ja mujal automaattanklates.
Neste näiteks ei paku kaardiomanikule soodustust. Suvel küll oli paar kuud aga see ka kõik. Lihtsalt võimalus tangitud kütuse eest kuu aega hiljem maksta, mis teebki selle kaardi mõttetuks. Seisab teine niisama rahakoti vahel.

Bensiiniga tõesti nii, et pole üldiselt oluline mis hinnaga seda müüakse. Sõite ei saa sõitmata jätta. Kõige rohkem kannatavadki suuremootoriliste autode omanikud. Enam-vähem ökokaga kannatab veel sõita, kuigi annab ka tunda.


Mario81 - 05.01.08 23:55

juksiga nöus.
ise näit oman statoili INT 65 kaarti ehk siis nagu köik vöimalikud soodustused.
ma ei ütleks et see on mingi märgatav soodus nüüd tava kasutajale mille nimel tömmelda. mina kui ka isikliku auto omaja saan vabalt hakkama nende hindadega mis hetkel on ja ka edaspidi. kahjuks ei oska hetkel seda "int 65" täpsemat soodust välja tuua.


heihei - 06.01.08 08:23

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
See, et saad statoilist 35 senti odavamalt, teebki tavalise hinna, mis on nestes ja mujal automaattanklates.
Neste näiteks ei paku kaardiomanikule soodustust. Suvel küll oli paar kuud aga see ka kõik. Lihtsalt võimalus tangitud kütuse eest kuu aega hiljem maksta, mis teebki selle kaardi mõttetuks. Seisab teine niisama rahakoti vahel.

Bensiiniga tõesti nii, et pole üldiselt oluline mis hinnaga seda müüakse. Sõite ei saa sõitmata jätta. Kõige rohkem kannatavadki suuremootoriliste autode omanikud. Enam-vähem ökokaga kannatab veel sõita, kuigi annab ka tunda.


vale arvutus,hõbekaardiga sama hind neste hindasid vaadeldes.aga see suvel soodustus oli nestel krediitkaardi omanikele mitte lihtsurelikele


alar008 - 06.01.08 10:29

Lugesin seda teemat ja usun,et isegi on võimalik mõne tanklaketiga kokkuleppele jõuda.Kuid see eeldab siiski mingi kindla summa eest või siis kindlat kogust iga kuu tarbima.Muidugi rohkem võib alati.Siit tekkib aga järgmine probleem,mida me oleme siiani näinud klubi staffi tellides.Kui on maksmise aeg siis mingil põhjusel teatud isikutelt rahad ei laeku.Olgugi,et tähtajad on juba tellimisel teada.Ja on oht,et sama probleem võib tekkida ka kütusega.Alguses on kõik poolt aga kui on aeg seda teenust kasutama hakata siis paljud vennad hakkavad otsima ja tankima mujalt,sest seal on 10 senti odavam.Kütusefirma teeb kaupa siiski kindla kundega mitte ei lähe ehku peale välja.Julgeb siin keegi garanteerida,et kõik kes on nõus hakkavad ka seda teenust kasutama.Mina igatahes ei julgeks.Võin öelda veel niipalju,et ise tarbin kütust umbes 25000-30000 eek-i eest aastas ja see siis muidugi vana kütuse hinnaga.Nüüd tuleb paraku rohkem selle peale kulutada.Usun,et siin on palju neid kelle küttekulud on veelgi suuremad.Paraku mina ei saa momendil omale rohkem lubada.Kuid siit saab juba ettekujutuse kui keegi viitsib arvutada,et kui palju oleks klubilisi ja milline tarbitav kütuse kogus ning millistest summadest me siiski lõppkokkuvõttes räägime.


Black - 06.01.08 11:22

17 krooni pealt 50 senti alla saada on protsentuaalselt kui palju? 3%? 2.4 lisaliitrit kütust 80L paagi kohta. Kas see tasub üldse asjaajamist? Enamik poodide kliendikaarte pakuvad soodustust alates 5-10%.

Kroon liitrilt alla saada (mis mind ehk ka juba motiveeriks) on mingit suurt läbimüüki garanteerimata üsna utoopiline.

Nestest korraga tonni ostes tuleb sellele ise terminali järele minna. Ka see on kulu. Lisaks maksab ka mugavus, et sõidad tankuri juurde ja lased vajadusel paagi täis, mitte ei hakka kuskil kuuri all tsisternide ja voolikutega mässama ja omale kütust kurku tõmbama jne. See asi tasub ehk ära, kui tegeleda poole odavama salakütusega, kuid see on teine teema, mida siin ei hakka arutama.

Lisaks on kütuse käitlemisel omad reeglid. Ei viitsi hetkel seadusandlusse süveneda, kuid mälu järgi tohib ilma eriluba omamata väljaspool paaki transportida ja kuskil kuuriall hoida kuni 90L kütust. Seda ületades on vahelejäämisel kohe trahv seljas. Nullib jällegi saadava kokkuhoiu ära.

Mina kasutan hetkel Neste eraisiku krediitkaarti. Antakse igale maksehäiteregistritest puuduvale lihtsurelikule esimese küsimise peale. Ega tast muud tolku ei ole, kui et vahel on kampaaniakorras mõne nädala jooksul kütus sümboolsed 25s odavam olnud; pakub ilma protsendita kuuajast krediiti; iga kuu saadetakse koju arve, mille järgi on mugav oma tarbimisel silma peal hoida. Minu jaoks piisav lisaväärtus, et tavalise pangakaarti asemel eraldi kaarti kasutada. Lisaks on Neste jaamade võrk olemas üle Eesti ja üle Tallinna. Usaldan nende kvaliteeti ja kiiret teenindust (saan ise asjad aetud, mitte ei pea kuskil uimava müüja ja kabanossisaba taga passima). Mind ei tõmba hetkel miski kuskile Olerexi ega Alexelasse ega Lukoili. Statoilis käin öösel ainult mingi snäki järel, kui kõht õõnes ja mujalt enam midagi ei saa. Samuti kummi pumpamas ja klaase pesemas. Kuskil vedeleb kaart ka, aga kuna ma sellel mingit lisaväärtust ei näe, ei kanna seda enam isegi kaasas.

Klubi (staff) ei võta kindlasti mingit bensuvahendamist või selle eest arveldamist enda kaela. Nii head inimesed me ka ei ole. Eraldi bensujaama me tegema ei hakka (ok, ma võin ju teha, aga ma tahan siis end ära majandada ja (mitte vähe) kasumit saada ja pigem hakkaks hinnad olema teistest kallimad), samuti ei hakka me igakuiselt mingeid maksmata arveid kokku kerjama. Lihtsalt ei motiveeri miski selleks.

Varsti on tulemas AC klubikaart, mis peaks liikmetele pakkuma mõningaid lisahüvesid. Võimalik, et siis küsime mõnelt bensumüüjalt ka soodustust. Kui on olemas konkreetne andmebaas inimeste nimedega, mida kaardiga siduda. Seni mitte. Klubikaardi väljatuleku aja ja tingimuste osas siin teemas infot ei anna. Iga asi omal ajal või natuke hiljem.


ullivilli - 06.01.08 12:44

Oskan öelda nii palju, et olerexis on kahte sorti sooduskaarti
on tavakliendikas, mille soodustusi ma peast ei tea ja on
takso kaart, millega on 50s bena L ja 80s disla L pealt.
Kuna liitri hind tõusnud, kuid soodukas on sama, siis vähenenud ka sooduka % aga asi seegi. ja ega ma ei usu ka, et kuskilt odavamalt saaks, kuna niiehknaa olerexis on minga 10s kallim, kui mujal ja selle 50s soodukaga tuli odavam, kui enamus odavates kohtades nende 10s soodukaga.
Teine koht, mida tean, mis suht odav tuleb on 5+ TLN linnu teel, mille kaart ei maksa midagi, minu mäletamist mööda, ja sai minga 25s alla vms ja hind tuli sama, mis olerexis 50s soodukaga. =)
Pikk ja segane jutt. Aga ega ma muud ei näegi, kui äkki olerexiga, kus ka minu meelest suht norm küte, rääkida, et kui need nn taksokaardid saada v siis spets AudiClub kaardid teha, aga see lääks vast juba midagi maksma :P
Aga ega kuskilt mujalt vast odavamalt ei saaks ka, kui just jah tonniga ei osta v venemaalt ei too.
Ps Stati 35s on minu meelest mõnitamine, arvestades keti suurust ja kui kaua ja palju eest peab ostma, et seda saada.


heihei - 06.01.08 12:47

statoili selle ise valisin,et seal va bensulisa juures ultimal samas neste futura ,mis koik peaksid bensu lisadega olema? voi petekas? koduleht vähemalt reklaamib


bobo777 - 06.01.08 13:01

Samas mäletan,et paar aastat tagasi oli kütuse liitri hinnaks ~16eeku,siis mõne ajapärast hakkas kukkuma:)Ehk kukub nüüd ka:)


-ummi- - 06.01.08 13:05

Tsitaat:
Algselt postitas: bobo777
Samas mäletan,et paar aastat tagasi oli kütuse liitri hinnaks ~16eeku,siis mõne ajapärast hakkas kukkuma:)Ehk kukub nüüd ka:)

see tõus oli jah 2005.aasta septembris kui korraks hind 16 kroonini kerkis,ei mäleta mis siis täpselt oli aga kas mitte mingi orkaani pärast nafta barreli hind oli mingi aeg päris kõrgel.
Hetkel ju ei tõusnud kütuse hind maailmaturu hinna tõusu pärast(kui tõuseb siis veebruaris), vaid riikliku aktsiisi tõusu pärast.Seega kui aktsiis tõuseb siis erilist kütusehinna langust oodata just pole, kui maailmaturu hind just kõvasti ei lange.


cornoyo - 06.01.08 13:22

Endale sai just tehtud 5+Kütuse kliendikaart., mida jagatakse seal tanklas täiesti tasuta. Aga on ainult jah see et asub vaid Tallinnas Linnu teel, üxainus tankla neil ongi. kuid kuna ise elan mustamäel siis sobib see


Kivitare - 06.01.08 14:51

Tsitaat:
Algselt postitas: ullivilli

Ps Stati 35s on minu meelest mõnitamine, arvestades keti suurust ja kui kaua ja palju eest peab ostma, et seda saada.


Miks ta mõnitamine on? Siis vb jah kui sõidud lühikesed ja seega ka tangid ühekorraga vähem. Saan aru sust ka tglt. See on selles vinklis kasulikum neile, kel pikemad otsad ja tihedalt. Mitte neile, kes korra nädalas maal käivad. Minul tasus see kuldkaart taksot sõites igati ära. Iga kahe päevatagant u. 40-50 liitrit. Olenes muidugi hooajast ja päevast. Aga ikkagi. Ikkagi parem kui täishinnaga ostes. Ja kui praegu soodukaga saan sama hinna statoilist, kui nestest, siis tangin ikka sealt. Jah seal on need kabanossitajad, aga mis siis. Keti teenindus on selline. Ja isegi teinekord võtan miskit hamba alla sealt.

terv Kivitare!


ullivilli - 06.01.08 18:04

Nu jah ses mõttes küll... kes senti ei korja, see krooni ei saa ja suuremas koguses tasub iga pisemgi soodustus vähemal või suuremal määral ära.
Ja eks muidugi mugavus olegi see, mis teeb inimesed laisaks :P
Just, see et kõik ühest kohast saab.
Seal, kus toit odavam, seal jook kallim; Kus jook odavam, seal söök kallim. Kõik tahavad elada ;)
Ja kui on hea kaubamärk, siis võib mõlema eest hingehinda küsida :D


zayetz - 09.01.08 08:06

Ega muud siin ei aita, kui tuleb teha eraisiku sooduskaardid :)
Endal unox'i sooduskaart millega saab 30 senti liitri kohta alla.


Amadeuz - 09.01.08 08:44

aga kas midagi sellist olek svõimailk välja ajada, et on ühine AC kaart, aga iga üks maksab enda arved ise. ehk siis midagi sellist, et kaardil on nii nimi kui ka ac. ja soodustus tuleks ühise ac kasutuse pealt.


Black - 09.01.08 11:27

Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
aga kas midagi sellist olek svõimailk välja ajada, et on ühine AC kaart, aga iga üks maksab enda arved ise. ehk siis midagi sellist, et kaardil on nii nimi kui ka ac. ja soodustus tuleks ühise ac kasutuse pealt.

Iga firma tahab oma sooduskaardil kõige meelsamini näha oma logo. Pakutav ale on ühtlasi arvestatud reklaamikulu hulka. Hüpoteetiline AC kaart ei annaks firmale midagi. Lisaks ei loo iga kliendiga eraldi arveldamine kütusefirmale erilist perspektiivitunnet. Mitmekümne/saja autoga suure firmaga ühise arve alusel arveldamine on palju tõhusam.


pprz - 09.01.08 11:48

Ka mina ei leia, et kütusemüüjatel oleks mingi mõjuv põhjus, miks teha autoklubile allahindlust. Kütus kuulub ju nende toodete hulka, kuhu toit jm esmavajalikud kaubad. Kui tõstetakse saia, piima hindasid, jääte nälgima?
Pealegi, Black on veel mitu head põhjust toonud, miks klubi (staff) ei taha endale vahendaja vastutust võtta.


OldSchoolQ - 09.01.08 16:33

Lihtsam variant on sooduskaartidele mõni audi teemaline kleeps peale kleepida,või lasta SEB-is endale mõni Audi teemaline pangakaart teha,AC staffi poolepealt ma isiklikult ei hakkas sellest isegi mõtlema,sest nagu öeldud nad pigem teeniksid AC pealt lisa,kui laseks meil-liikmetel mõne sendi alla saada.

Võtaks parem kõik kasutajad kokku ja teeks AC tankla,mille pealt hakkaksid kasu saama ainult meie neljarõngaliste mootorid ja sedaa aktsiisimaksu me ka ei maksaks:)

õuldskuul


indro - 09.01.08 18:23

Tsitaat:
Algselt postitas: OldSchoolQ
AC staffi poolepealt ma isiklikult ei hakkas sellest isegi mõtlema,sest nagu öeldud nad pigem teeniksid AC pealt lisa,kui laseks meil-liikmetel mõne sendi alla saada.

Milles see lisa teenimine seisneb, kas sa oled maksnud seni klubisse kuulumise eest? Või mida staff ja klubi siis peaks tegema sinu arust, äkki maksma ise krooni igalt ostetud liitrilt kinni?

Kahe firmaga on üritatud kokkuleppet soodsama kütusehinna osas saada, paraku on nende poolne huvi SUUR NULL. Ja üleüldse ei pea kõike staff tegema, ka tavaliige võib eeltöö ära teha ja proovida mõnest firmast soodustus välja kaubelda.


Amadeuz - 10.01.08 05:57

Tsitaat:
Algselt postitas: Black

Iga firma tahab oma sooduskaardil kõige meelsamini näha oma logo. Pakutav ale on ühtlasi arvestatud reklaamikulu hulka. Hüpoteetiline AC kaart ei annaks firmale midagi. Lisaks ei loo iga kliendiga eraldi arveldamine kütusefirmale erilist perspektiivitunnet. Mitmekümne/saja autoga suure firmaga ühise arve alusel arveldamine on palju tõhusam.


võibolla seletasin segaselt. ma ei mõelnud et tehakse eraldi ac kujundus. nt on mul olnud neste kaart, kus oli firma nimi kus ma töötasin (praegu võiks siis selleks ac olla) - samas oli seal ka minu nimi kui vastutaja. mõlemad olid n.ö süvapressitud kaardile.
sellest ka mõte, et kasutaja maksaks ja vastutaks ise oma kulutuste eest aga soodustuse annaks ac kui firma/ettevõtte ühise nime all kasutatava kütuse väljaostu kogus. see miinus mis sa välja tõid ikkagi jääb, et kas kütuse müüja on valmis sehkendama eraldi klientidega.


juks11 - 10.01.08 08:34

Saage üskord aru, et ühtegi kütusefirmat ei huvita soodustuse andmine "mingile karjale" eraisikutele kes kuuluvad kuhugi MTÜ'se.

Firmad saavad seepärast alet, et neil käib arveldamine koondarvega, see sääsatab tohutult raamatupidamiskulusid, lisaks on kindel klientuur ning vastav tarbimine, mis eraisikutel puudub!

Ma võiks teha ju MTÜ Kogu Eesti ning sinna lajatada nii palju kui võimalik liikmeid ning minna soodustusi nõudma, kes mind tõsiselt võtab!?

AINUKENE lahendus on see, et igaüks seisab enda eest ning läheb võtab endale vastava eraisiku kaardi ning sellega asi piirdub.

Ok, on võimalus teha veel ettemaksetega kaardid, sealt saab soodsamalt. Niih, nüüd on meil siis olemas MTÜ Audi Klubi ettemaksetega sooduskaardid (kütusefirma saadab arve vaid MTÜ Audi Klubi'le, klubi aga ise peab majandama oma liikmetega. Nüüdseks on meil siis vaja raamatupidamissüsteemi, raamatupidajaid. Tekkisid kulud mis tõstsid kütuseliitri hinnaks vähemalt 25.-

Allahindlused on kõik rajatud ikka sellele, et kindlustada firmale suurem kasum ning see antud juhul nii ei ole.

Kütus on hädavajalik asi mida ostad just sellise hinnaga millega müüakse, Sa ju ei jäta autot seisma kui homme kütusehind tõuseb krooni võrra liiter.

Sul murdub jalaluu ning peaksid ravikulud ise maksma, kas siis käiksid ning uuriksid kust saab kipsi soodsamalt, ega ikka ei uuri küll...

Meie teeme kah AC liikmetele soodust vaid seepärast, et tahame pidevat ning ladusat koostööd AC liikmetega ning kuna siit tuleb meile kliente siis seepärast ka allahindlus. Kui keegi tuleb uksest sisse ning ütleb, et on Klaverimängijate MTÜ'st siis miks ma peaks talle allahindlust tegema!?

AC liikmed haakuvad lihtsalt meie tegevusalaga ja seepärast nad saavadki allahindlust, klaverimängijad ei haaku ja seepärast ei saa kah. Sama asi on kütusemüüjaga ning transpordifirmadega!


Amadeuz - 10.01.08 09:27

ja mina oma pisikeses ajus julgesin mõelda, et kütusemüüjad - teades eesti turu väikese kasvuga seotud käibe kasvu kahanemist, mõtlevad eelnevat silmas pidades turuosa kasvatamisele.

kui nüüd mõttel lasta lennelda, et mõni kütusemüüja oleks ehk isegi õnnelik kui need hulkuvad hinged (kord tangib nestes, siis lukoil, siis statoil jnejne) saaks kinni püüda ja kinnitada enda turuosale (käibe kasv mis jällegi suurendab lõpeks kasumit), siis ehk oleks nii mõnigi ehk nõus selle nimel ka paar paberit kuus rohkem välja printima et selle alusel raha saada (mõeldud siis arveid). ja neid hulkuvaid hingi ac näol võiks ju olla päris mõnisada kuin isegi ehk tuhat (300 ac liiget x 2000.- keskmine kuu kütuse kulu = 600 000.- käivet).

aga see on kõigest minu loll mõtlemine ja tundub, et ac stuff on eesti kütuseturu asjad omale piinlikult pisiasjadeni selgeks teinud.


sam - 10.01.08 12:56

AC juhatus ei saa vist kuida kindlustada, et kõik need 300 hulkuvat hinge tangivad edaspidi ainult näiteks Lukoilis ja käive tänu sellele kasvab x korda. Sihikul hoitakse ikkagi firmasid ja hind tehakse vastavalt sellele palju sa kuus või aastas kütust tarbid, ostad vähem, tõuseb ka hind.Partnerfirma vahetas just kütusemüüjat, kuna tehti (ei küsinud) parem pakkumine ja tanklaid üle Eesti rohkem.


Cari - 10.01.08 13:57

Tsitaat:
Algselt postitas: sam
AC juhatus ei saa vist kuida kindlustada, et kõik need 300 hulkuvat hinge tangivad edaspidi ainult näiteks Lukoilis ja käive tänu sellele kasvab x korda.


kui sooduskaart tehakse tanklasse X ja sellega saab n raha soodsamalt siis ei lähe ju keegi selge mõistusega inimene tanklasse Y ja ei osta sealt kütust m ( > n) raha eest:)


jaakk - 10.01.08 14:18

Olgu sellega kuidas on aga kogu teemat jälgides on suht selge:
1) Huvi on suur soodsamalt saada meil kõigil aga ükski suurkett (et kogu AC-l oleks pointi) ei ole huvitatud sellisest sooduskaartide/soodustuste pakkumisest (tõestatud)
2) Võtke Juks11 juttu tõena kuna ta otsapidi tanklabusinessis sees ja teab turgu ja turusituatsiooni ja see tankla pakub juba ka soodustust 20s/l
3) Keegi ei taha vastutada nii suure kaadri eest (kõiksugu soodustustega on võimalik mahhinatsioone ja pettusi korraldada), veelvähem AC.
Siitjärelduvalt ostke tanklast ja olge rahul- kui rahul pole siis leiate kindlasti kontaktid kes toovad venemaalt odavat kütust, mille eest ei vastuta keegi (üldsegi mitte paha pärast).
Sõidate ka siis kui tõeks peaks saama 2008 aasta prognoos kus aasta lõpuks naftabarrel maksab 200 doltsi ja bensiinihind meil 25 eeku liiter.


Jann - 10.01.08 14:51

Mul on unoX kaart,millega saab 30 senti alla.Vaevalt,et nüüd ac -le keegi tanklatest krooni alla teeks.Igasugu sooduskaarte ju enamusel kütusefirmadel,igaüks peaks omale sobiva leidma.Kuna olen unoX kütusega rahul,siis mingi paarikümne sendi lisasooduka pärast tanklat ei vahetaks.Kui bensiinihind kerkib 25 eek liiter,nagu jaakk eespool ennustas,tuleb paljudel valida,kas sööd või sõidad.
Ja söök tahab ka poodi sõita ju...:P


sam - 10.01.08 16:19

Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Tsitaat:
Algselt postitas: sam
AC juhatus ei saa vist kuida kindlustada, et kõik need 300 hulkuvat hinge tangivad edaspidi ainult näiteks Lukoilis ja käive tänu sellele kasvab x korda.


kui sooduskaart tehakse tanklasse X ja sellega saab n raha soodsamalt siis ei lähe ju keegi selge mõistusega inimene tanklasse Y ja ei osta sealt kütust m ( > n) raha eest:)


Selge mõistus ütleb, et kui tankla Y on piisavalt kaugel ja olemas ka tankla X kaart (ühegi tankla tava sooduskaarti pole raske saada) kaob igasugune mõte sõita -5senti/l odavamasse tanklasse.Elu on näidanud, et päris üheaegselt hinnad ei tõuse ega lange.hinnavahe määrab ka see, kas tankla on külm või poega. Firmadega on asi teine.


navigator - 10.01.08 16:34

teen väikese arvutuse ja kui keegi arvab et midagi valesti siis võiks parandada!?: Nimelt audiclub+vw klubil liikmeid kokku umbes 20000, kui ka väike protsent nendest on huvitatud sellest kaardist , näiteks 3000 inimest! võtame et keskmiselt inimene sõidab 2000 km kuus, see teeb umbes 200L inimese kohta, see teeks ühes kuus kokku 600 000, ehk siis 600 tonni kuus! Ma usun et kui selline pakkumine teha mõnele kütuse firmale siis ollakse nõus ka see 1 eek liitrist soodust tegema?!? ja muud süsteemi ei olegi vaja kui vaid registreerida need soovijad ja neile kõigile teha vastav sooduskaart kütusefirma poolt! ni on see tehtud näiteks jetoilis üha tuttava rekkafirmaga!, võtab 5 tonni nädalas ja kroon alla!
ja siin eelkõneleja jutt õige et muud me akkuda ei saa kui vaid seda et see koondaks need 3000 tankijat kes praegu tangivad kokku võibolla 5 eri firmas, siis need hakkaks tankima ühes firmas ja see kasvataks oluliselt käivet. samuti ei väida et see soodustus peab olema 1 kroon, see võiks isegi kolla statis niipalju kui on kuldkaardi omanikele?? kuna tavainimene üksi niipalju ei tarbi et saaks kuld tasemele siis ta seda soodust ka ei saa aga kõik koos oleks meil ju see tase vähemalt käes ja asi seegi, ja eks siis aja möödudes on näha kui palju tarbitakse ja ehk siis juba pakutakse/kaubeldakse lisa soodustusi!!?? ma usun et selle peale võiks mõelda küll ja uurida tausta?


indro - 10.01.08 17:11

Arvutused on ikka ülimalt optimistlikud, just kaardist huvitanute osas. Registreerinuid võib ju olla 20.000, aktiivsed (käivad iga päev foorumis) on neist 2000 - 3000 maksimaalselt ja seda kahe foorumi peale kokku. Ja kuna ühele ei meeldi Neste, teisele Statoil ja kolmandale Lukoil, siis on hea kui neid reaalseid huvilisi 500 kokku saab.

Saadan igatahes homme Statoili, Nestesse, Lukoili ja Olerexi maili, vaatame vist vastatakse.


Kaaku - 10.01.08 19:25

Kuna kütusehinnad on tanklates piisavalt erinevad (soodustuse jaoks) ning automaattanklates teatavasti kõige odavam, siis indro poolt välja antud listis kuulub odavate hulka ainult neste.
Kuna olen ise neste klient ja kui sooduskaart annaks mingid mõttetud sendid alla kallimast tanklast (kuni 50), siis tanklat ei vahetaks.
Ja see ei ole reaalne, et ükski eelnimetatud tanklakettidest annaks 1 krooni alla.
Maksku see kütus mis maksab, sõita on ikka vaja.


Kuits - 10.01.08 20:20

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Kuna kütusehinnad on tanklates piisavalt erinevad (soodustuse jaoks) ning automaattanklates teatavasti kõige odavam, siis indro poolt välja antud listis kuulub odavate hulka ainult neste.
Kuna olen ise neste klient ja kui sooduskaart annaks mingid mõttetud sendid alla kallimast tanklast (kuni 50), siis tanklat ei vahetaks.
Ja see ei ole reaalne, et ükski eelnimetatud tanklakettidest annaks 1 krooni alla.
Maksku see kütus mis maksab, sõita on ikka vaja.


tösi on,et hinnad erinevad.hepas näiteks liiter 15.65 ja sooduskaardiga veel 20 senti alla.midagi hoiab ikka kokku,kui vaja kuuaja jooksul u.3000km maha uhada.


Ivoonu - 10.01.08 20:28

Kuna ise tangin firmakaardiga Statoilis nii töö kui ka oma autot, siis ei paku nt. minule selline sooduskaart küll mingit huvi. Võimalik, et ma erand aga võimalik, et peale minu veel teisigi selliseid.


Kuits - 11.01.08 19:24

Tsitaat:
Algselt postitas: Ivoonu
Kuna ise tangin firmakaardiga Statoilis nii töö kui ka oma autot, siis ei paku nt. minule selline sooduskaart küll mingit huvi. Võimalik, et ma erand aga võimalik, et peale minu veel teisigi selliseid.



jah...firmakaardiga teeks seda isegi.


hamlet - 11.01.08 20:25

Tuli selline mõte, et ka AC (või mõni muu netileht) saaks kuidagi tuua välja kütuse hindade tabeli operatiivselt.Et siis igaüks saaks vaadata kus tanklas hetkel soodsam hind.Eks siis vaadatakse ise milline kliendikaart olemas on ja kuhu tasuks minna (mis lähemal on).EMT-l vist saab moblaga vaadata lähimat tanklat-kahjuks see süsteem aga ei näita lähimat odavamat tanklat.


heihei - 12.01.08 11:23

see hea möte mingi tabel jah teha . sest vahepeal satud ka ise teise linna ja ei tea kus soodsam on.sest näiteks statoilil ju piirkonniti ka teised hinnad,mitte alati, kui hind töstetakse ära,kuskil nädala pärast piirkonniti isegi olen 98-t saanud 50 senti soodsamalt.ja ma ei valeta,kuna sama hommiku sai teise piirkonda söidetud ja ka hinda hommikul ei liigutatud


Black - 12.01.08 12:22

Jep, selline wap-tabel oleks tore. Seni vähemalt, kuni keegi seal andmeid operatiivselt uuendada viitsib. Tehke ära. :)


workout - 12.01.08 16:38

taustinfoks

ca 1,5 a tagasi küsisin statoilist, et kui palju nö hulgi ostmisel alla saaks. vastus, et 50 senti liitrilt, kui osta vähemalt 20 000 kr eest kuus ning nad peaksid tegema vaid ühe arve (st firma peab siis töötajate vahel summa ära jagama ja sisse nõudma).


juks11 - 12.01.08 16:40

Tsitaat:
Algselt postitas: workout
taustinfoks

ca 1,5 a tagasi küsisin statoilist, et kui palju nö hulgi ostmisel alla saaks. vastus, et 50 senti liitrilt, kui osta vähemalt 20 000 kr eest kuus ning nad peaksid tegema vaid ühe arve (st firma peab siis töötajate vahel summa ära jagama ja sisse nõudma).


Täpselt mida minagi räägin, sest raamatupidamiskulud on tegelikult väga kallid ning mida vähem arveid seda parem/odavam firmale ning siis saab ka firma kuskilt järgi andma!


krss - 12.01.08 18:43

Olen alati igasuguste ettevõtmiste poolt, aga antud juhul peab see hinnavahe olema ikka tuntav, et keskmisesse autosse poole paagitäie kaupa tankides (nt 30L korraga) tekiks mingi motivatsioon enne seda raisata aega ja raha moblast hindade järele vaatamisega. Kütusevarguste pärast tangin naise suurde autosse just ca 30L kaupa. Aga isegi Audile täispaakide kaupa tankides on mul Statoili kuldkaardiga see hinnavahe nii väike, et jaamast juurde ostetud paar rummikooki juba nullivad selle sooduka. Kui saaks alla 50c igalt liitrilt, tähendaks see 2,5 tasuta liitrit 80L paagi kohta, mille eest on võimalik sõita ca 25km, mõne autoga veelgi vähem. Lihtsam on hoida kokku ja jätta mõnikord sõitmata see 25km või siis mitte põdeda üldse nende suht väikeste summade pärast...


kps - 12.01.08 21:05

Ma olen elu aeg naernud valesti "kokku hoidjaid". Inimesed on sõitnud ~25km linnast eemale küla tanklasse, kust on saadud nõks odavamalt kütet, sellega võitnud mingi 20 eeku paagilt, aga 50km sõitu ei maksa ju midagi :D Ja kui näiteks stataka kuldkaardiga saab alet mingi 30c ja mõnes muus kohas saabki näiteks 50c, siis see "ale" vahe on 50L pealt 10 eeku :D Üle 50c alet on juba suhtkoht ulme väikestele tarbijatele alet teha. Kasutage automaattanklaid, kus küte on soodsam tavaliselt mingi ~20-30c sel juhul ei pea põdema ka mingi statoili kuldstaatuse hoidmise pärast ;)

Ma jätan parem üks kord kõrtsus käimise vahele ja jääb tonn alles kui mitte rohkem ja ostan koju hea mitme nädala jagu õllet varuks :D


indro - 14.01.08 15:57

Neste vastus on alljärnev, ülejäänud firmade omad lisan nende saabumisel:

Täname Teid kirja eest. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset kütust võimalikult soodsa hinnaga. Seetõttu on ka Neste hinnatase keskmiselt 25 senti liitril soodsam kui konkureerivatel teenindusjaamadel. Tankides Neste jaamas võidate alati antud hinnaerinevuse võrra. Leiame, et taoline hinnakujundus - parim hind kliendile jaamas - on läbipaistev ja igale kliendile hästi mõistetav. Seetõttu kavatseme sama joont hoida ka tulevikus. Aeg-ajalt teeme küll ka eripakkumisi, kuid need on suunatud Neste kaardi omanikele automargist sõltumata.


indro - 17.01.08 13:12

Statoilist helistati ka täna ja nende pakkumine on selline:

Uued kliendid saavad kohe alguses hõbe taseme soodustuse (tavapärase pronksi asemel) aastaks, peale seda on soodustused vastavalt tarbimisele.

Vast hakkavad need optimistid nüüd ka aru saama, et kütusefirmal pole mingit vajadust ega huvi suuri allahindlusi auto klubidele teha.

Kahe firma vastused on veel tulemata, Lukoil ja Olerex.


RaidoB4 - 17.01.08 13:45

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Neste vastus on alljärnev, ülejäänud firmade omad lisan nende saabumisel:

Täname Teid kirja eest. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset kütust võimalikult soodsa hinnaga. Seetõttu on ka Neste hinnatase keskmiselt 25 senti liitril soodsam kui konkureerivatel teenindusjaamadel. Tankides Neste jaamas võidate alati antud hinnaerinevuse võrra. Leiame, et taoline hinnakujundus - parim hind kliendile jaamas - on läbipaistev ja igale kliendile hästi mõistetav. Seetõttu kavatseme sama joont hoida ka tulevikus. Aeg-ajalt teeme küll ka eripakkumisi, kuid need on suunatud Neste kaardi omanikele automargist sõltumata.


Huvitav kuidas Nestes odavam on kui mujal. Täpselt sama hind mis Uno X-is. (Lisaks saab Uno X-ist sooduskaardiga -15 senti ja Alexelast -30 senti (sooduskaart maksab 30.-)) Neste kohta ei oska öelda, kas neste krediitkaart soodustust üldse annab.


indro - 17.01.08 14:00

Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Huvitav kuidas Nestes odavam on kui mujal. Täpselt sama hind mis Uno X-is. (Lisaks saab Uno X-ist sooduskaardiga -15 senti ja Alexelast -30 senti (sooduskaart maksab 30.-)) Neste kohta ei oska öelda, kas neste krediitkaart soodustust üldse annab.

Kõik oleneb sellest millega võrrelda, Statoilist ta on odavam ja ilma mingit kaarti ostmata.


Tort - 17.01.08 14:13

Ma nõustun siin mõne eelpoolkõnelejaga, et ma küll ei viitsi mingi 10 eekise säästu pärast pükstest välja ronida. Mujalt hoiab palju rohkem kokku, kui tahad ja oskad näha. Mul väike läbisõit ka muidugi, aga võtan alati Statoilist ja ei vaeva end automaatjaamade jupsivate kaardimaksesüsteemidega jne. Lisaks, eriline bensujaama toidu tarbija ma pole, aga kohvi ja nätsu võtan ikka teinekord, kui isu tuleb. Ja kui see suurusjärk 10 eeki paagi pealt nii oluline on (olgem reaalsed, rohkem säästa ei ole vist kuidagi võimalik), siis peaks mõtlema pigem auto vahetuse peale, mis võimalikult vähe kütust tarbiks.


ArxWall - 17.01.08 14:37

Kui on mitu autot peres, siis soodukas ikka abiks!!!!


heihei - 17.01.08 16:30

jah suht mötetu,kui statoilis nüüd pronksi tasemel kukub,teen lapsele kaardi ,sest 2 täiskasvanut juba kaardi taotlenud ,kuigi jah
pronksi pea aasta pole kasutanud kah,siis arvata ju kliendi staatus olematu. mujal tanklates ,mina küll ei näe konkurentsi.


Driver - 17.01.08 17:40

Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4


Huvitav kuidas Nestes odavam on kui mujal. Täpselt sama hind mis Uno X-is. (Lisaks saab Uno X-ist sooduskaardiga -15 senti ja Alexelast -30 senti (sooduskaart maksab 30.-)) Neste kohta ei oska öelda, kas neste krediitkaart soodustust üldse annab.




Neste krediitkaart ei anna mingit soodustust


juks11 - 17.01.08 17:43

Ja olemegi jälle alguses tagasi - EI SAA KUSKILT KLUBI SOODUKAT.

Igaüks ikka enda eest...


zayetz - 17.01.08 18:51

Selle teema võiks lukku juba keerata:P Muidu hakatakse kordama ja teema jääbki õhku :D

PS: Tallinki Club One kaardiga saab uno-x'ist samamoodi alet, nii 25 senti liitrilt :D


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ja olemegi jälle alguses tagasi - EI SAA KUSKILT KLUBI SOODUKAT.

Igaüks ikka enda eest...


Driver - 17.01.08 19:17

Tsitaat:
Algselt postitas: zayetz

PS: Tallinki Club One kaardiga saab uno-x'ist samamoodi alet, nii 25 senti liitrilt :D




krt mul mõlemad kaardid olemas nii Alexela kui ka see Club One aga pole siiani märganud seda Club One kaarti kasutadagi

aga kuidas krt see club one suudab suuremat soodukat teha kui alexela ise?
club one-il suurem tarbimine? ja seega saab suuremat soodukat?


zayetz - 17.01.08 19:22

Seda ma ei oska öelda, miks ta Alexela omast rohkem annab. Ma ise kasutan selle tanka puhul kahte kaarti Uno x'i ja Club One kaarti, mõlemad annavad nii 25-30 senti liitri pealt alla. 30 senti liitri pealt on teatud aegadel, kuid pidevalt on olnud 25 senti kindlalt.



Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
Tsitaat:
Algselt postitas: zayetz

PS: Tallinki Club One kaardiga saab uno-x'ist samamoodi alet, nii 25 senti liitrilt :D




krt mul mõlemad kaardid olemas nii Alexela kui ka see Club One aga pole siiani märganud seda Club One kaarti kasutadagi

aga kuidas krt see club one suudab suuremat soodukat teha kui alexela ise?
club one-il suurem tarbimine? ja seega saab suuremat soodukat?


Driver - 17.01.08 19:25

alexela kaardiga sa kohe kindlalt automaattanklast (uno-x) üle -15sendi liitrilt alet ei saa

alexela kaardiga on nii et seal kus töötab tööline (ehk siis mehitatud tankla) sealt saad -30senti liitrilt aga automaattanklast (uno-x siis antud juhul) saad -15 liitrilt
aga põhimõtteliselt vahet pole sest mehitatud tanklas ongi see kütus 15senti kallim


sam - 02.02.08 19:30

Kas OLEREX ja LUKOIL ei suvatsenud isegi vastata?


indro - 02.02.08 20:25

Tsitaat:
Algselt postitas: sam
Kas OLEREX ja LUKOIL ei suvatsenud isegi vastata?

Seni pole vastust tulnud, järelikult ei tulegi.


Ivoonu - 02.02.08 20:41

Vaevalt, et ükski kütusemüüja üldse on huvitatud mingist täiendavast allahindlusest ühele klubile, kuna arveldamine käib eraldi. Võibolla hea tahte märgina keegi teeks 10 senti liitrilt aga see on 100L puhul 10 krooni ehk siis natuke üle poole liitri ja kui ma peaks selle jaoks teise linna otsa sõitma, siis kaupleks ma ikkagi kahjudega.
Ehk siis kunagi väga ammu käisin ma Kärkna naftabaasis kütet omale ostmas - kodust umbkaugu 15 km ja jõudsin tulemuseni, et kui hinnast saab tanklaga võrreldes umbes krooni alla, siis tasub minna alates 100L koguse järgi. Nii ma siis käisingi tühja paagi ja kolme 20L ankuga. See oli veel siis, kui sai tutvustega otse suurest tünnist ja hulgihinnaga.


Amadeuz - 05.03.08 09:44

Tere

Seoses selle teemaga tegin päringu Olerexile. Sain neilt järgmise pakkumise:

"Pakume Teile AS-le OLEREX kuuluvatest tanklatest kliendikaardiga tankimiseks kütuseid,hinnasoodustusega
bensiinid miinus 40 senti diislikütus miinus 50 senti kütuseliitri kohta,lähtudes hetkel tanklas kehtivast jaemüügihinnast.Lisaks pakume Jaama tn. 82 kiirpesulas Olerexi kliendikaardiga kõik pesud 7% soodsamalt. Arve tarbitud kütuse kohta esitame 2 korda
kuus. Maksetähtaeg on 10 päeva alates arve koostamise kuupäevast."

See on siis nende pakkumine. Loomulikult on lubatud soodustus mingi aja jooksul üle vaadata ning piisava hulga läbimüügi puhul ka allahindlust suurendada.

Kas sellele pakkumisele on reaalselt huvilisi?
Olen küsinud pakkumist tervele ACle (ka VW tegelikult).

Kui on konkreetseid küsimusi antud teema kohta, siis andke aga pihta. Edastan kõik küsimused Olerexile.

Esialgu mõningad kiired vastused tulla võivatele küsimustele.

Olerexil oli palve, vältimaks juhuslike inimeste sattumist meie listi, et meie peaksime ise nimekirja ja saadaksime selle neile edasi. Esialgu võin selle enda kanda võtta. Leping sõlmitakse iga isikuga eraldi.
Juhul kui satute tankima automaattanklast, siis on soodustus 20 senti väiksem.


Amadeuz - 07.03.08 12:18

Kas siis tõesti ei ole rahval huvi soodsama kütuse vastu? Imelik - minult tundus, et huvi oli olemas.
Kui kellelgi siisku suurem huvi asja vastu, siis saada U2U kui siin ei julge avalikult küsida.


heihei - 07.03.08 12:51

saatsin privaatsönumi sulle


karlpoiss - 07.03.08 13:53

Elan va sadama külje all ja aeg ajalt lanti loopima minnes jääb see kütuse majandamine sadamas ka silma.Aastate jooksul tekkinud mulje,et kõik küte tuleb rõõmsasti suurest ja ühisest katlast.Torud mida mööda pumbatakse kütet terminalidesse,pagan teab mis sealt vahetult enne läbi käis.rongi tsisternid-võta kinni mis sitt seal sees enne loksus ja kes teab mida need tankerid enne vedanud on?Logod on ainult terminali püttidel.Kütuse veokid mis välja sõidavad,sageli ilma igasuguste firma tunnustetta.Võta nüüd kinni kus saada seda õiget ja head kütet.Bensiiniga arvan ,et pole suurt vahet aga diisli mehed,teie remondi arved arvatavasti ei ole mitte väikesed,seda lisaks veel jaamade mahutite hooldamise lünklikusest.Seepärast hoian kokku parem mõne nelipakki arvel kui hakkan endale mõnda firma sooduskaarti taotlema.


Amadeuz - 07.03.08 15:39

Tsitaat:
Algselt postitas: karlpoiss
Elan va sadama külje all ja aeg ajalt lanti loopima minnes jääb see kütuse majandamine sadamas ka silma.Aastate jooksul tekkinud mulje,et kõik küte tuleb rõõmsasti suurest ja ühisest katlast.Torud mida mööda pumbatakse kütet terminalidesse,pagan teab mis sealt vahetult enne läbi käis.rongi tsisternid-võta kinni mis sitt seal sees enne loksus ja kes teab mida need tankerid enne vedanud on?Logod on ainult terminali püttidel.Kütuse veokid mis välja sõidavad,sageli ilma igasuguste firma tunnustetta.Võta nüüd kinni kus saada seda õiget ja head kütet.Bensiiniga arvan ,et pole suurt vahet aga diisli mehed,teie remondi arved arvatavasti ei ole mitte väikesed,seda lisaks veel jaamade mahutite hooldamise lünklikusest.Seepärast hoian kokku parem mõne nelipakki arvel kui hakkan endale mõnda firma sooduskaarti taotlema.


Täiesti nõus sinuga sel teemal et paaki jõuab tillukeste variatsioonidega ikka see sama asi, kuid kus on sinu jutu point mis peaks siis selle teemaga haakuma? Kas selles, et sooduskaardiga valatakse seda "solgimat" kütet ja ilma saad "paremat"? Mina arvan, et kui kütet vaja, siis sa ka ostad selle. Või olen ma valesti aru saanud? Ja kui niiehknaa ostmas oled, siis kas see üks plasttükk rahakoti vahel, mis pakub sama asja natuke soodsamalt, teeb kahju? MA EI SAA LIHTSALT ARU? Veelgi enam - sinu jutust (tean seda juba väga ammusest ajast tegelikult) selgub, et kama kaks millisest püstolist paaki lased - sama "solki" saad igalt poolt. Kas on siis vahet Neste-Statoil-Olerex-Lukoil jne küttel. Siin ju minu meelest loebki kokkuvõttes hind ning mugavus. Vastutasuks pakud küttefirmale vaid seda, et annad neile lootust rohkem tankida nende püstolist - kasu on kokkuvõttes ju kahepoolne.

Aga see on juba kõvasti OT

PS
Mina ei ole Olerex firmaga otseselt seotud - leidsin endas sellise kodaniku julguse küsida firmalt foorumlastele soodustusi ning sain vastuse mida siin ka edastan. Palun ärge tundke sundi seda pakkumist vastu võtta. Samas ei näe ma tõesti ka ühtegi otsest põhjust miks peaks sellest ka keelduma (no ok, on firma kaart või kusagilt veelgi soodsam pakkumine).


karlpoiss - 07.03.08 16:05

Tahtsin seda öelda ,et kõige kallima firma kaardiga saad sama kütte paaki ,mis tuleb odavama tankla püstolist ilma igasuguse kaardita .


Amadeuz - 07.03.08 16:27

Tsitaat:
Algselt postitas: karlpoiss
Tahtsin seda öelda ,et kõige kallima firma kaardiga saad sama kütte paaki ,mis tuleb odavama tankla püstolist ilma igasuguse kaardita .


Olerex automaat on Nestega samas hinnas või +0,05 krooni. Siit aga pakutakse ju veelgi allahindlust


karlpoiss - 07.03.08 16:48

Näiteks selle olerex tankla otsimine ,kuivatab selle hinna võidu ära.
Ale kehtib üldjuhul ikkagi tarbitavalt koguselt ja mina vaevalt oma ca600km nädalas sellest midagi võidan.


Amadeuz - 14.03.08 13:06

Kuna minu privale on saabunud päris mitu korduvat küsimust sellel teemal, siis tooksin need siin välja, et ei peaks korduvalt igale eraldi vastama.

1) Kas minu nimi kantakse kuskile listi, või antakse mingi kliendikaart?
Esialgu paneksin kõik soovijad ühte listi. Kui on kokku kogunenud mingi kogus tahtjaid, siis edastaksin listi Olerexile kes sõlmib igaühega eraldi lepingu ning annab üle personaalse kliendikaardi. Vastutus maksete osas jääb siiski kaardi omanikule.
Nimekiri on vajalik selleks, et päris igaüks tänavalt ei ütleks Olerexile, et kuulub AC liikmete hulka.

2) Kas mingi kohustus ka tekib. tuleb kuus teatud liitrid tankida vms?
Otsesest kohustusest tankimise koguse kohta selle pakkumise juures juttu ei olnud. Samas oli jutt küll, et edaspidi vaadatakse kogu klubi kasutus summaarselt üle ning kui kogus on piisav tehakse veel lisaallahindlus. Kas selline ülevaatus toimub regulaarselt või ainult meie nõudmisel ei olnud veel jutuks.

3) Kust saab kaardi kätte?
Kaardi saab kätte kohalikust Olerex tanklast. Koos nime listi lisamisega on vajalik ka päris nimi ja aadress kirja panna.

4) Kas soodustuse saamiseks tuleb midagi ühekordselt maksta?
Selle kohta praegu ei oska täpsel öelda. Hetkel on igatahes nii, et kuna soodsamast kütusest on huvitatud liiga üksikud (olgem ausad - inimesi on hetkel kümmekond), siis ei ole ma asja väga konkreetseks ajanud ning sellist küsimust ei edastanud. Samas kui see tehing on kasulik kahele poolele, siis ise eeldaksin ja teeksin ka selle nimel tööd, et liitumistasu ei oleks.

5) Kas sellest hullu pole kui ma kogu aeg seal ei tangi?
Ei ole hullu. Lihtsalt siis ostad ju mujalt kütust millel teine (tavaliselt ikka kallim) hind.
Praegu on ju hinnatase sisuliselt Neste krediitkaardi tasemele välja pakutud. Vahe on siiki selles, et Neste ei paku hiljem summaarselt kasutuselt võimalust hinda veelgi alandada.

6) Kes selle majandamise (klubi poolelt) oma peale peaks võtma?
Majandamist suurt ei tulegi kuna iga kaardi omanik majandab omad asjad ise. Ainult nimed (aadressid) on vaja kokku korjata ning Olerexile edastada. Kui hiljem keegi soovib veel selle soodustusega liituda, siis ka need nimed. Miks just nii, siis põhjus on üleval pool (punktis üks) ära toodud. Nõuab see inimeselt pisut aega, et nimed nt excelisse sisestada ja millalgi mailiga edasi saata.

Seega teen siis üleskutse, et kõik kes tahavad soodustust saada saadaks mulle oma pärisnime ja aadressiga priva. Oleks hea kui seal oleksid ka esmased kontaktid kirjas (nt mail ja tel).


Amadeuz - 15.03.08 16:41

Praeguseks on järgmised soovijad kirja saanud

kama
ahtos
PIC
Auditehh
a6audi
mulk5
ross21
-mec-
heigo003
Kivitare
Amadeuz
cornoyo
Maahärra
Martin 48 VWC
VWP VWC
Tunnel VWC
dexyn VWC
seriff VWC
snail
wookie
macdiversant


snail - 15.03.08 22:16

Tsitaat:
Arve tarbitud kütuse kohta esitame 2 korda
kuus. Maksetähtaeg on 10 päeva alates arve koostamise kuupäevast.

Kas siis kohapeal maksmise võimalust ei ole ning arve tuleb postiga/meiliga? Kas meili teel on ka võimalik arvet saada? Kas kaart on PIN koodiga kaitstud?


Amadeuz - 15.03.08 23:42

Kohapeal maksmise võimalust ei võeta inimestelt ära - aga kahjuks siis tõenäoliselt ka soodustust ei saa (tava makse sulas).
Ja arve tuleb siis vastavalt lepingule mille sõlmid Olerexiga - e-arve, mailile, tigupostiga, ettemaks (käis ka ühe võimalusena jutust läbi).
Kas oled viimasel ajal näinud mõnda krediitkaarti millel pole koodi kaitset? Head küsimused muidugi :)

Tsitaat:
Algselt postitas: snail
Tsitaat:
Arve tarbitud kütuse kohta esitame 2 korda
kuus. Maksetähtaeg on 10 päeva alates arve koostamise kuupäevast.

Kas siis kohapeal maksmise võimalust ei ole ning arve tuleb postiga/meiliga? Kas meili teel on ka võimalik arvet saada? Kas kaart on PIN koodiga kaitstud?


snail - 16.03.08 01:38

Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
Kohapeal maksmise võimalust ei võeta inimestelt ära - aga kahjuks siis tõenäoliselt ka soodustust ei saa (tava makse sulas).

Mõtlesingi, et selle sooduskaardiga ja sulas.
Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
Kas oled viimasel ajal näinud mõnda krediitkaarti millel pole koodi kaitset?

Pole selliste kliendikaartidega seni kokku puutunud.

Tõenäoliselt liitun homme nimekirjaga. :)


villu157 - 16.03.08 10:09

Olerexi kaardil pole minu arust pin koodi. Ise kasutan firma autosid tankides olerexi kaarti. Tädi tõmbab selle lihtsalt masinast läbi ja allkiri alla. Minu kaardiga on pool firmat tankimas käinud ja kellegilt ei küsita midagi. Muidugi ma ei tea kuda on eraisiku kaardi kui on inimese nimi kaardile pandud.


Amadeuz - 16.03.08 11:28

Huvitav info. Nii on olnud tavaliselt siis kui makstakse kohe sularahas (sularaha kliendikaart, ei ole krediidi võimalust). Uurin seda asja kindlasti.

Tsitaat:
Algselt postitas: villu157
Olerexi kaardil pole minu arust pin koodi. Ise kasutan firma autosid tankides olerexi kaarti. Tädi tõmbab selle lihtsalt masinast läbi ja allkiri alla. Minu kaardiga on pool firmat tankimas käinud ja kellegilt ei küsita midagi. Muidugi ma ei tea kuda on eraisiku kaardi kui on inimese nimi kaardile pandud.


Maahärra - 18.03.08 21:51

Panin ennast ka nimekirja.


islander - 20.03.08 20:26

Tsitaat:
Algselt postitas: villu157
Olerexi kaardil pole minu arust pin koodi. Ise kasutan firma autosid tankides olerexi kaarti. Tädi tõmbab selle lihtsalt masinast läbi ja allkiri alla. Minu kaardiga on pool firmat tankimas käinud ja kellegilt ei küsita midagi. Muidugi ma ei tea kuda on eraisiku kaardi kui on inimese nimi kaardile pandud.


Täiesti õigus. Eraisiku kaart tõmmatakse sealt samast läbi ilmselt ja seega ei ole PIN võimalust. Allkirjaga kinnitatakse seda.


villu157 - 20.03.08 20:37

Firma kaartidega sama lugu.

Ja välja näeb ta selline


http://villu157.planet.ee/pilt/kaart.jpg


heihei - 21.03.08 13:22

muuseas sai kohapeal käidud ja sain targemaks,et ka AUTOMAAILMA kaardiga saab 30 senti maha ja muideks vöru linna peale tuleb 98 vähemalt koige odavam minuarust. aga ainuke,see ei ole lisandiga küte. aga krediidiga ei viitsi jamada. et voibolla proovin selle kütte huvi pärast ära Automaailma kaardiga(hansapanga seenior kaardiga ka vist oli 30 senti soodus) et 10 senti nüüd rohkem soodsam saaks,ei hakka mina jamama. ja arvata sealt ei hakkagi vötma,sest olen ikka harjunud kütuselisandiga bensu vötma,pealegi väga halvas kohas on tankla. aga arvata proovin ära.


estliiga - 24.03.08 17:36

Mis on kõige suurem soodustus eesti tanklatest, mis võimaliks saada?(ma mõlen tavainimesel)

Ise saan uno-x
-50 senti per liter


Kivitare - 24.03.08 17:44

Statoilist -35 senti/L
Ja kohvilt kõvad 2 krooni alla:P:D:D

Kivitare


WhiteStallion - 24.03.08 18:01

Tsitaat:
Algselt postitas: estliiga
Mis on kõige suurem soodustus eesti tanklatest, mis võimaliks saada?(ma mõlen tavainimesel)

Ise saan uno-x
-50 senti per liter

Kuida sa -50 senti saad :o
mina saan aint -15 senti :P


estliiga - 24.03.08 18:33

Kunagi töötasin Eesti Postis kullerina siis kullerid said erisoodustus kaardid endale teha ja need kehtivad 2 aastat

tundub, et eesti kütuseturul on -50 senti siis üsna asjalik


niinekas - 25.03.08 14:25

Tere

Kiirustage ------> Statoil

Töötan Võru Statoilis, endal varsti -50 senti.
/niinekas/


exess - 25.03.08 14:34

Tsitaat:
Algselt postitas: niinekas
Tere

Kiirustage ------> Statoil

Töötan Võru Statoilis, endal varsti -50 senti.
/niinekas/


Miks ja kuhu siin nüüd kiirustama peaks hakkama?Selle -25 sendiga on hind sama,mis Nestes niisama:o


heihei - 25.03.08 14:41

Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Tsitaat:
Algselt postitas: niinekas
Tere

Kiirustage ------> Statoil

Töötan Võru Statoilis, endal varsti -50 senti.
/niinekas/


Miks ja kuhu siin nüüd kiirustama peaks hakkama?Selle -25 sendiga on hind sama,mis Nestes niisama:o


minuarust nestes vist see kütus ilma kütuselisandita? et vähemalt 98 ultima saan sama hinnaga mis neste tavaline 98. et kindlasti statoili kasuks pea kogu aeg valik jäänud. muideks neste ja statoilil on koguaeg höbekaardiomanikule olnud sama hind mis nestes.


exess - 25.03.08 14:50

Tsitaat:
Algselt postitas: heihei


minuarust nestes vist see kütus ilma kütuselisandita? et vähemalt 98 ultima saan sama hinnaga mis neste tavaline 98. et kindlasti statoili kasuks pea kogu aeg valik jäänud. muideks neste ja statoilil on koguaeg höbekaardiomanikule olnud sama hind mis nestes.




Neste A24 jaamades müüakse bensiine Futura 95 Euro ja Futura 98 Euro. Kõik Futura eurobensiinid sisaldavad spetsiaalset mootorit puhastavat lisaainet.
See siis nende kodulehelt...
Ise tangin ka enamuses statoilis,kuna saan 50 senti per liiter alla...muidu ilmselt kasutaks Neste kaarti

Samas ei näe nüüd küll mingit mõtet joosta omale kaarti tegema Statoili,kui siin isegi Olerex pakub enamväehm diili
;)


arsi - 25.03.08 16:05

Soodustustest siis niipalju ,et viimane tankimise arve oli 1037,57 eeki ....peale statoili kuldkaardi läbi löömist kahanes summa - 21,62eeki....
Väga hale soodus mu meelest :(


Black - 25.03.08 16:11

Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Soodustustest siis niipalju ,et viimane tankimise arve oli 1037,57 eeki ....peale statoili kuldkaardi läbi löömist kahanes summa - 21,62eeki....
Väga hale soodus mu meelest :(

No kuule, kõva 2% ju! Selle nimel tasub rahakotti lisakaarditega reostada küll! :P


niinekas - 25.03.08 18:37

Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Ise tangin ka enamuses statoilis,kuna saan 50 senti per liiter alla...muidu ilmselt kasutaks Neste kaarti



See kiirustamine oli pigem, "soovitus". See siis uued kliendid, kes saavad kohe -25 senti.

Hiljem nagu tavaliselt, uued kliendid -15 senti.
Mis puutub sinu -50 alet, siis tahat sa sellest rääkida? :D:D

Ja mis puutub nüüd:
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Soodustustest siis niipalju ,et viimane tankimise arve oli 1037,57 eeki ....peale statoili kuldkaardi läbi löömist kahanes summa - 21,62eeki....
Väga hale soodus mu meelest


Eks inimese ahnusel pole piire, alati tahetakse rohkem.
Aga edu sellel teemal.

/niinekas/


Kivitare - 25.03.08 19:52

Kaugel siis üldse asjalood on? Sooviks küll seda kaarti juba. Igal pool ei ole kohe Statoili käepärast ja hea oleks ka mujalt alla saada.


andriu - 25.03.08 20:02

liitri pealt 25 senti
10 liitri pealt 2,50
100liitri pealt 25-

:D:D
säästu projekt küll


Maahärra - 25.03.08 20:06

Minu teada hetkel 17 soodustuse huvilist. Natuke vähe vist ma kardan...:(


juks11 - 25.03.08 20:16

Tsitaat:
Algselt postitas: Maahärra
Minu teada hetkel 17 soodustuse huvilist. Natuke vähe vist ma kardan...:(


Ei midagi paha pärast aga see oli juba ammugi selge, et kui asjaks läheb on huvilised kadunud, siin alguses räägiti tuhandetest huvilistest aga nüüdseks vaid mõni.

Kahjuks on see nii, et pea alati mil üritatakse mingit suurt asja vedada ning häid tingimusi saada lõppeb asi organisaatori/te poolse hävinguga ning kogu üritus tuleb tunnistada totaalseks läbikukkumiseks!

Ainuke variant on see nagu ka alguses mainisin, iga üks hoolitseb enda eest!


Amadeuz - 27.03.08 04:34

Tsitaat:
Algselt postitas: Maahärra
Minu teada hetkel 17 soodustuse huvilist. Natuke vähe vist ma kardan...:(


Jah - kui ennast kah sinna sisse lugeda, siis tuleb juba 18 :)
Nimekiri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11

Ei midagi paha pärast aga see oli juba ammugi selge, et kui asjaks läheb on huvilised kadunud, siin alguses räägiti tuhandetest huvilistest aga nüüdseks vaid mõni.

Kahjuks on see nii, et pea alati mil üritatakse mingit suurt asja vedada ning häid tingimusi saada lõppeb asi organisaatori/te poolse hävinguga ning kogu üritus tuleb tunnistada totaalseks läbikukkumiseks!

Ainuke variant on see nagu ka alguses mainisin, iga üks hoolitseb enda eest!



Sul Juks on tõesti õigus. Naljakas on see, et inimesed on nõus rääkima ja kõvatama oi kui palju, aga kui oleks vaja tegutseda ei ole kedagi. Ja kui keegi teeb eeltöö ette ära ning endal jääks ainult liituda, siis pole kah kedagi. Kas tõesti ollakse nii vabatahtlikult nõus maksma rohkem? Peaasi, et ei peaks midagi tegema. Tõepoolest ei saa sellistest inimestest aru. Kütuse hinna pärast kiruda on ju nii tore :)


turbo - 27.03.08 05:15

Mille nimel rohket juttu? Audiclubi oma paarisaja (tegev)liikmega jätab kütusetarnijad külmaks, usu mind.
See 15 senti liitri pealt allahindlust on nali tegelikult.
Mine kingapoodi ja saad hea jutuoskuse puhul kuni 50% soodust.
Mõttetu teema.


Amadeuz - 27.03.08 07:50

Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
Mille nimel rohket juttu? Audiclubi oma paarisaja (tegev)liikmega jätab kütusetarnijad külmaks, usu mind.
See 15 senti liitri pealt allahindlust on nali tegelikult.
Mine kingapoodi ja saad hea jutuoskuse puhul kuni 50% soodust.
Mõttetu teema.



Väga huvitavast valdkonnast tood näite. Põhimõtteliselt on siin tegu ju kahe erineva müügistrateegiaga. Üks siis käibepõhine ja teine seda ei ole. Kasumit saadakse siin hoopis marginaali suurendamisega.

Aga lahkaks seda natuke ja tooks nende kahe teema vahele midgagigi mida oleks võimalik võrrelda.
Eeldusel, et sul ei ole kingafetišit ja sa ei osta igal nädalal paari kingi ning sa kasutad tavapäraselt ühe paari kingi hooaja jooksul (olgem ausad - enamus lihtinimesi kasutab kingi vähemalt kaks hooaega või enamgi) ning samuti eeldusel, et keskmine kingapaar maksab ca 800.- siis sinu aastane kokkuhoid on 400.- tubli saavutus - ei ole midagi öelda. See aga eeldab sinu sõnade kohaselt ka head jutuoskust (igaüks meist seda ei oma).
Kütust ostab keskmine autokasutaja ehk korra nädalas 40L mis teeks siis aasta peale (52 ndl x 40L) 2080L. Korrutame selle 0,15ga ja saame tulemuseks 312.- Sellise tulemuse saame kui ostame bensiini automaattanklast. Kui ostaks diislit, siis oleks kokkuhoid juba 512.-

Ei taha väita, et seda on palju, kuid miks siis sellelt kingapaarilt siis allahindlust kaubelda? Summa on ju ligilähedane. Ja miks siis üldse kusagilt allahindlusi kaubelda? Maksame kohe ilma tingimata täishinna, lisame sinna veel teenindajale 10% jootraha ja oleme kõik õnnelikud. Jääks ära see alandav allahindluse lunimine ja ka rahakottis ei vedeleks mitte ainsamatki plastkaarti ega muid soodustusi pakkuvaid esemeid.

Selle teemaarenduse tulemuseks võiks ju ka kustutada selle teema ning paluda sooduspakkumised tühistada. Seda pole ju inimestel vaja kuna kõik tahavad ju alati kõike täishinnaga osta. Lisaks palume valitsusel lõpetada igasuguse sotsiaalvaldkonna doteerimise jnejne. Siis on kõik ÕNNELIKUD.


Vabandan iroonilisuse pärast, kuid isiklikult leian, et ka väike kokkuhoid on kokkuhoid. Kellel aga see 500.- tõesti jalgu kipub jääma, siis olen lahkelt nõus andma mõne abivajaja arveldusarve numbri, et te vaevast lahti saaks (huvitav - kui oli helkurite korjandus, siis oli klubiliste tengelpunga rauad väga tihedalt koos).

(tahaksin näha kuidas sa SELVERIS liitrilt piimalt 50% alla kaupled :) ja seda tingimusel, et ostad ainult kaks tonni aastas)


estliiga - 27.03.08 08:01

soodustused on mõeldud tarkadele lollid ostavad täishinnaga


Cari - 27.03.08 08:43

ma ei leidnud kusagilt olerexi hinnakirja (et siis võrrelda, mille pealt nad -40% pakuvad:))


Amadeuz - 27.03.08 09:18

Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
ma ei leidnud kusagilt olerexi hinnakirja (et siis võrrelda, mille pealt nad -40% pakuvad:))


Ei ole tegu mitte -40% vaid miinus 40 senti liitrilt (kui tangid tava jaamas bensiini). Ja see siis posti hinnaga võrrelduna.


Cari - 27.03.08 09:28

Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
Ei ole tegu mitte -40% vaid miinus 40 senti liitrilt (kui tangid tava jaamas bensiini). Ja see siis posti hinnaga võrrelduna.


oih! kirjutasin Lenin ja mõtlesin kodanlust:P
aga ikkagi, on's olerexil neste või satoili hind :)


Amadeuz - 27.03.08 10:08

Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
aga ikkagi, on's olerexil neste või satoili hind :)


Automaatjaamas ca Neste - tavajaamas ca Statoil.

Tavajaamast allahindlus bensiinile 40 senti per liiter, automaadis vähem. Aga sellest on kirjas ju suhteliselt üheselt siin kirjutatud.


snail - 27.03.08 12:08

Liitusin nimekirjaga.


Kaaku - 27.03.08 12:11

Mis krdi rahasid te siin taga ajate? Ammu selge, selliste summadega ei ole kaasa mängijaid. Turbo näitest võib välja lugeda seda, et kauple maha teistelt tehingutelt ja hea juhul võidad juba aastase kokkuhoiu, mida te siin saadava kaardiga luua üritate. Milleks?
Kas teil on neste vastu mingi tõrge või milles küsimus? Teisi autom. jaamasid on ka. ei ole mingit kaarti vaja, kütus kogu aeg soodsam.
Ja see, et saab autom. jaamast mingi 10 senti soodsamalt ei tasu mitte mingil juhul ära seda üles otsida.
Mõelge enne asjad selgeks, mis soodustust te taga ajate. On kellelgi sõidud sõitmata jäänud bensiini hinna tõusu tõttu? Keera kodus parem hambapesu ajaks vesi kinni ja kustuta tuli kui lahkud toast. Võidad ka rohkem.


vedru - 27.03.08 13:00

ka minul ühe firma kaart, millel 50 senti soodust, eraisikule see ei kehti:(

kui otsida, siis neid firmasi ikka on, kes annavad soodust...


Amadeuz - 27.03.08 13:07

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Kas teil on neste vastu mingi tõrge või milles küsimus? Teisi autom. jaamasid on ka. ei ole mingit kaarti vaja, kütus kogu aeg soodsam.


Ei ole midagi Neste vastu - aga miks siis sina seal tankimas käid? Neste ju odavam kui Statoil ja pealegi ei ole Neste päris igal nurgal olemas. Peab sedagi tanklat otsimas käima.

Küsiksin hoopis et kas on midagi Olerex'i vastu?

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Ja see, et saab autom. jaamast mingi 10 senti soodsamalt ei tasu mitte mingil juhul ära seda üles otsida.


Ja kui nüüd natuke süübida numbritesse, siis ei käi jutt ka mingist kümnest sendist. Räägime siis hetkel automaattankla puhul ainult - muidu hakkate veel ütlema, et ajan mingit puru silma (kuigi jah - selle soodustuse puhul oleks automaat ja tava jaam sisuliselt sama hinnaga, seega ei pea automaati taga ajama).
Bensiin siis ca 15-20 senti ja diisel 25-30 senti odavam.
Kui sa muidu juba 25 sendi pealt oled nõus vahetama Statoili Neste vastu, siis siin on summade erinevus sisuliselt sama Nestelt Olerexile vahetuse kasuks.

Ja see jutt, et parem kustuta tuled ja keera kraan kinni - see võiks ollagi normaalne suhtumine igal inimesel kogu aeg. Siit pisut, sealt tiba rohkem, ning kuus tuleb juba üks märgatav summa. Ja seda summat on võimalik juba mitmel erineval viisil kasulikult kasutada.


Black - 27.03.08 14:25

See Neste vs Statoil paari viimase nädala jooksul toimunud reklaamidega üksteisele ärapanemine on tegelikult päris lahe olnud. Ma ise pean automaati pigem plussiks. Kõvasti kiirem. Käiks seal ka siis, kui hind tavajaamaga sama oleks. Statoili lähengi ainult siis, kui vaja muude vastavate kohtade puudumisel söömas/peldikus/kummi pumpamas käia. Minu jaoks on Neste jaamasid igal pool piisavalt. Kui ma hetkel mõtlema hakkan, kus mõni Olerex'i jaam olla võiks, siis mulle ei tulegi mitte ühtegi pähe. Võibolla kui mõni neist oleks mu vahetus naabruses, hakkaksingi nende kliendiks. Aga ei viitsi neid tõesti taga otsida.

Muide, suured plusspunktid sulle, Amadeuz, et sa (ka minusuguste) tuuleveskitega võideldes rahu ja viisakuse oled suutnud säilitada. :) Igasuguse asjaajamise enda õlule võtmine ongi üks kuradi tänamatu töö.


wookie - 27.03.08 14:54

Odot... Kuidas seda soodsamat kütet siis õigupoolest saab? St. mida selleks tegema peab? (iva on kuidagi suure "võitlemise" sisse ära kadunud...)


Kaaku - 27.03.08 14:58

Mina pole väitnud et statoililt nestele üle läksin. Ma pole mitte kunagi statoili klient olnud.
Point on lihtsalt selles, et bensiini puhul nii väikeste summade korral ei viitsi keegi tõmmelda. Sõidad nii ehk naa nii palju, kui vaja. Sa võid ju mind nimekirja panna, kui sellest südamerahu saad ja see midagi kaasa aitab aga mind ennast see vahe ei tõmba ja ühtegi olerexi autom. jaama pole mulle vist kunagi ette jäänud ning tavajaama ka ei sõida paari krooni pärast.


snail - 27.03.08 14:58

Tsitaat:
Algselt postitas: wookie
Odot... Kuidas seda soodsamat kütet siis õigupoolest saab? St. mida selleks tegema peab? (iva on kuidagi suure "võitlemise" sisse ära kadunud...)


Eelmisel ja üle-eelmisel lehel:

Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
Tere

Seoses selle teemaga tegin päringu Olerexile. Sain neilt järgmise pakkumise:

"Pakume Teile AS-le OLEREX kuuluvatest tanklatest kliendikaardiga tankimiseks kütuseid,hinnasoodustusega
bensiinid miinus 40 senti diislikütus miinus 50 senti kütuseliitri kohta,lähtudes hetkel tanklas kehtivast jaemüügihinnast.Lisaks pakume Jaama tn. 82 kiirpesulas Olerexi kliendikaardiga kõik pesud 7% soodsamalt. Arve tarbitud kütuse kohta esitame 2 korda
kuus. Maksetähtaeg on 10 päeva alates arve koostamise kuupäevast."

See on siis nende pakkumine. Loomulikult on lubatud soodustus mingi aja jooksul üle vaadata ning piisava hulga läbimüügi puhul ka allahindlust suurendada.

Kas sellele pakkumisele on reaalselt huvilisi?
Olen küsinud pakkumist tervele ACle (ka VW tegelikult).

Kui on konkreetseid küsimusi antud teema kohta, siis andke aga pihta. Edastan kõik küsimused Olerexile.

Esialgu mõningad kiired vastused tulla võivatele küsimustele.

Olerexil oli palve, vältimaks juhuslike inimeste sattumist meie listi, et meie peaksime ise nimekirja ja saadaksime selle neile edasi. Esialgu võin selle enda kanda võtta. Leping sõlmitakse iga isikuga eraldi.
Juhul kui satute tankima automaattanklast, siis on soodustus 20 senti väiksem.


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
Kuna minu privale on saabunud päris mitu korduvat küsimust sellel teemal, siis tooksin need siin välja, et ei peaks korduvalt igale eraldi vastama.

1) Kas minu nimi kantakse kuskile listi, või antakse mingi kliendikaart?
Esialgu paneksin kõik soovijad ühte listi. Kui on kokku kogunenud mingi kogus tahtjaid, siis edastaksin listi Olerexile kes sõlmib igaühega eraldi lepingu ning annab üle personaalse kliendikaardi. Vastutus maksete osas jääb siiski kaardi omanikule.
Nimekiri on vajalik selleks, et päris igaüks tänavalt ei ütleks Olerexile, et kuulub AC liikmete hulka.

2) Kas mingi kohustus ka tekib. tuleb kuus teatud liitrid tankida vms?
Otsesest kohustusest tankimise koguse kohta selle pakkumise juures juttu ei olnud. Samas oli jutt küll, et edaspidi vaadatakse kogu klubi kasutus summaarselt üle ning kui kogus on piisav tehakse veel lisaallahindlus. Kas selline ülevaatus toimub regulaarselt või ainult meie nõudmisel ei olnud veel jutuks.

3) Kust saab kaardi kätte?
Kaardi saab kätte kohalikust Olerex tanklast. Koos nime listi lisamisega on vajalik ka päris nimi ja aadress kirja panna.

4) Kas soodustuse saamiseks tuleb midagi ühekordselt maksta?
Selle kohta praegu ei oska täpsel öelda. Hetkel on igatahes nii, et kuna soodsamast kütusest on huvitatud liiga üksikud (olgem ausad - inimesi on hetkel kümmekond), siis ei ole ma asja väga konkreetseks ajanud ning sellist küsimust ei edastanud. Samas kui see tehing on kasulik kahele poolele, siis ise eeldaksin ja teeksin ka selle nimel tööd, et liitumistasu ei oleks.

5) Kas sellest hullu pole kui ma kogu aeg seal ei tangi?
Ei ole hullu. Lihtsalt siis ostad ju mujalt kütust millel teine (tavaliselt ikka kallim) hind.
Praegu on ju hinnatase sisuliselt Neste krediitkaardi tasemele välja pakutud. Vahe on siiki selles, et Neste ei paku hiljem summaarselt kasutuselt võimalust hinda veelgi alandada.

6) Kes selle majandamise (klubi poolelt) oma peale peaks võtma?
Majandamist suurt ei tulegi kuna iga kaardi omanik majandab omad asjad ise. Ainult nimed (aadressid) on vaja kokku korjata ning Olerexile edastada. Kui hiljem keegi soovib veel selle soodustusega liituda, siis ka need nimed. Miks just nii, siis põhjus on üleval pool (punktis üks) ära toodud. Nõuab see inimeselt pisut aega, et nimed nt excelisse sisestada ja millalgi mailiga edasi saata.

Seega teen siis üleskutse, et kõik kes tahavad soodustust saada saadaks mulle oma pärisnime ja aadressiga priva. Oleks hea kui seal oleksid ka esmased kontaktid kirjas (nt mail ja tel).


Amadeuz - 27.03.08 15:39

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Sa võid ju mind nimekirja panna, kui sellest südamerahu saad


Saa aru Kaaku - mina ei saa sellest tõepoolest mitte midagi muud kui ainult seda, et on hetkel kohustus nimekirja pidada.
Oh - peaaegu läks meelest. Veel olen saanud siin foorumis pahameele osaliseks, et mahitan inimesi kokku hoidma (mis sest, et mõtetut summat).


Kaaku - 27.03.08 16:20

Noh...arutate siin et inimesed küll kõvatavad aga keegi käpp pole, kui asjaks läheb. Seda võis juba enne teema algust ennustada :). Iga aktiivsem klubiline teab seda ilmselt kuidas nende asjadega on.
Mida see näitab? Inimesi tegelt ei huvita. Ahnus on piiritu ju, tahaks ikka 10 krooni liitrilt alla saada, siis oleks vast osalisi.
Ega see teema pole siin algusest saati meeletut vastukaja leidnud...et ei tasu imestada et soovijaid pole. Inimesed on ikka oma harjumuste orjad ja kõigil oma tanklaketi eelistused välja kujunenud.
Mis see vajalik soovijate arv siis oleks? 1000 inimest?
Pikk maa minna, kas pole. Suhteliselt lootusetu üritus.
Ära võta igat posti isiklikult. Kui viitsid jamada, siis lase käia. Mina säästan lihtsalt teiste asjade pealt.


Maahärra - 27.03.08 16:50

Mina olen teema algataja, mind tuleks nahutada.
Amadeuz on lihtsalt selle teema tegelikkuseks arendanud. Au ja kiitus selle eest talle.
Volksu klubis on see teema ka paar korda läbi jooksud, tulemus - null.
St. et 18 huvilist AC ja VWC peale kokku ei olegi nii vilets ma arvan :D
Kedagi ei saa ja ei tohigi millekski sundida aga üksmeel ei teeks paha ma arvan.

Ilusat kevadet ja pikki sõite.


hamlet - 27.03.08 17:05

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Soodustustest siis niipalju ,et viimane tankimise arve oli 1037,57 eeki ....peale statoili kuldkaardi läbi löömist kahanes summa - 21,62eeki....
Väga hale soodus mu meelest :(

No kuule, kõva 2% ju! Selle nimel tasub rahakotti lisakaarditega reostada küll! :P


...natuke teise külje pealt ka (miks mina sellise asjaga ei liitu).Lihtsalt see tanklakett teeb sellise pakkumisega supertehingu omale!Mõelge :u.20 uut alalist klienti tangivad kuus kesmiselt 1500kr (mu umbmäärane number) eest ehk ketile tuleb 30000kr lisa käivet iga kuu, õnnelikud "püsiklendid" saavad vastutasuks iga kuu iga üks mingi jäätise raha jagu rohkem tugrikuid rahakotti alles jätta (eeldan, et paljudel on mingigi kliendikaart juba rahakoti vahel).
Mitte küll paha pärast,kuid eelistan olla sõltumatu ja mitte siduda end ühe tankla külge.
PS.Mul on taskus sooduskaart ja saan sellega 40senti liitrilt, kuid tangin tihti ka Statist kus mul ültse kaarti pole, sest need soodustused mind ei eruta.
Pigem huvitaks jooksvad kütusehinnad,et tekkiks reaalne võrdlus antud hetkel kui tankida vaja -see vist keerulism.

Usun siiski, et paljudele on see oluline lisaraha ... eriti noortele peredele.


Kivitare - 27.03.08 18:17

FFS Krt ma loen ja loen ja imestan. Nagu oleks helkurite teema jälle. Palju mõttetut jahumist, kus teemaalgatajad üritavad elueest selgeks teha, et kui ei taha ära lisa oma nime soovijate hulka. Seejuures asjast huvitatuid on max mõnikümmend. Praegusel juhul isegi alla 20. Kes palub öelda midagi, kui ennast üleüldse ei huvita see teema(antud juhul siis sooduskaardi saamine). Nagu poleks üldse teemast aru saanud. Tehti postitus, kes on huvitatud sooduskaardist, teatagu oma nimi ja jäägu ootama. Mis siin rasket on. Aga jah mis sa ikka teed kui jahuda vaja on.

Sorry kui kellegi tundeid riivasin, aga ma olen suht pettunud.

Ja jään ootama, mis saab asjast edasi. Olen huvitatud kaardist kuna igalpool ei ole Statoili või Nestet lähedal. Ja hea on kui on olemas ka ntx antud juhul Olerexi sooduskaart.

Mina tänan Kivitare


hamlet - 27.03.08 18:58

http://www.olerex.ee/et/kliendikaart.html

Sealt oleks ju ammu juba (ja sente kõrvale pandud) teil kaardid taskus.Milleks elu nii keeruliseks teha ja sentide pärast võimelda,seda enam, et isegi 50sendi korral ei pruugi see olla kõige odavam (võib olla ka kvaliteetsem) tankimine.Lisaks soodsam autopesu.

Hea tuju tekitamiseks!Vaadake linna kõige kallimat tankla tablood ja siis otsige enda jaoks kõige soodsam "püstol"-vast tuleb heal juhul ligi kroon võitu ära liitri kohta?! :-D


Amadeuz - 27.03.08 19:52

Nimekiri täieneb.


kama - 24.04.08 09:30

Kui kaugel asjad on ka?


Maahärra - 25.04.08 18:50

Tsitaat:
Algselt postitas: kama
Kui kaugel asjad on ka?


Tõenäoliselt asjast asja ikkagi ei saa.


kuuno - 15.02.09 13:37

mina arvan ,et soodustusest ei ütle ükski klubiliige ära. klubikaardil on ju isiku nimi kirjas nii-et naabrimees ei saa ju selle kaardiga soodust.pole kaarti pole soodust.:)


Harry_R - 15.02.09 13:57

Tsitaat:
Algselt postitas: kuuno
klubikaardil on ju isiku nimi kirjas nii-et naabrimees ei saa ju selle kaardiga soodust.pole kaarti pole soodust.:)


saab naabrimees ja saab ka naabrinaine soodust,kui vaja.Pole minult siiani küsitud iskuttõendavat dokumenti klubi kaardi kasutamisel.