Foorumi logo

A6 C7 esituli seest niiske
kavastukant - 18.08.21 04:47

Tere,
Mure selles,et A6 C7 esitule sisse tekib vesi ja udu iga vihma või siis pesulas käimist.Ehk teab keegi,kedagi kes selle mure lahendada oskab,enne kui uut tuld ette hakkan ostma.(Tartu)


masuurik - 18.08.21 05:01

Esituleklaasid on ilmselt ülevalt esitiiva serva alt ja tiiva serva tipust mikromõralised. Tihti ei näe seda silmaga vaid peab tule plastmassi läbi valgustama. Tüüpviga väga paljudel C7 autodel(Nii led, Halogen, kui xenon). Tuvastada saab ka tuld seestpoolt õhuga survestades ja klaasile seebivett pihustades. Aitab klaasi vahetus, mis muidugi eeldab uute klaaside ostu,tule mahavõtmist ning klaasi eemaldamist ja uuesti liimimist. Klaasi vahetus ei ole üldse mitte meeldiv töö. Kasutatud tulel on tõenäoliselt samad alged...


jaiks - 18.08.21 11:37

Klaasi mõrad enamasti jah. Ma Tartus tegelen nendega mingil määral, võib ühendust võtta. Vaatab üle ja ehk saan lahendust pakkuda.


Mustanq - 18.08.21 22:23

Kui pragu ei ole nähtav, saab liimi peale panna ja jääb hoidma. Endal oli ka üks esituli nurgast praguline ja sai niiskuskindlaks (üle aasta mõõdas ja uuesti pole niiskus sisse tekkinud). Liimi võtsin automaailmast (vist oli mingi klaasiliim vms). Enne liimimist niiskus kätte vaja saada. Ise kuumutasin prozektoriga klaasi, et niiskus aurustuks ja siis tuulutus vooliku kaudu (ratta koopas väljund) tõmbasin tolmuimejaga niiskuse välja.


rs156 - 22.08.21 13:51

Kas keegi Tallinnas sama teenusega tegeleb?