Foorumi logo

Eesti Audi Klubi - Klubiliikme staatus/klubikaart
ac juhatus - 01.06.08 02:40

1. KLUBILIIKMEKS ASTUMISELE ESITATAVAD NÕUDED

1.1 Klubiliikme staatusega on liidetud klubikaardi süsteem ja sellel on kaks taset.
1.2 Hõbe tase nõuab minimaalselt kuue kuulist foorumi registreeritud kasutaja staa˛i, kuld taseme puhul on minimaalseks staa˛iks kaks aastat ja kuus kuud.
1.3 Klubiliikme staatus on seotud klubikaardi kehtivusajaga, hõbe- ja kuldkaardi kehtivusajaks on 2 aastat.
1.4 Klubiliige on kohustatud kogu klubikaardi kehtivusaja jooksul tasuma klubikaardile kehtestatud aastamaksu.
1.5 Klubiliige on kohustatud kinni pidama Eesti Audi Klubi MTÜ juhatuse kehtestatud reeglitest.
1.6 Punktides 1.2-1.5 sätestatud tingimuste täitmine ei garanteeri taotlejale automaatselt klubiliikme staatust. Eesti Audi Klubi juhatusel on õigus põhjendatud kaalutlustel kasutaja taotlus tagasi lükata.


2. KLUBILIIKME STAATUSEGA KAASNEV

2.1 Klubiliikme staatus tagab juurdepääsud klubiliikmetele mõeldud alale.
2.2 Klubiliikme staatusega kaasnev klubikaart annab soodustusi enamusel klubi korraldatavatel üritustel- ja võistlustel.
2.3 Klubikaardi omanikul on võimalus soetada klubi sümboolikaga tooteid mida avalikult ei turustata.
2.4 Osaleda eriüritustel mida korraldatakse vaid klubiliikmetele.


3. KLUBIKAARDI HINNAKIRI

3.1 Klubikaardi aastamaksu suuruseks on 12.- eurot.
3.2 Klubikaardi kaotuse korral uuega asendamine maksab 6.- eurot.
3.3 Enne hõbekaardi kehtivusaja lõppu selle välja vahetamine kuldkaardi vastu maksab 6.- eurot.


4. LIITUMINE

4.1 Klubiga liitumiseks tuleb täita elektrooniline klubikaardi ankeet.
4.2 Teade kaardi väljastamise või sellest keeldumise kohta saadetakse üldjuhul kahe nädala jooksul taotluses esitatud e-posti aadressile.
4.3 Peale klubikaardile kehtestatud aastamaksu tasumist võtab klubiliikme staatuse ja sellega kaasnevate juurdepääsude lisamine aega kuni kaks nädalat.
4.4 Klubikaartide kättetoimetamine toimub posti teel.


5. KEHTIVUSE KAOTANUD KLUBIKAARTIDE ASENDAMINE

5.1 Kui klubiliige on klubikaardi kehtivusajal aastamaksu korrektselt tasunud ja klubil puuduvad pretensioonid kaardiomanikule, siis saadetakse kehtivuse kaotanud kaardi asemele automaatselt uus.
5.2 Uut klubikaarti väljastades arvestatakse taseme määramisel selleks hetkeks saavutatud staa˛i.
5.3 Korrektse postiaadressi eest vastutab klubikaardi omanik ja kui see peaks vahepeal muutuma, siis uuendada on seda võimalik SIIA vajutades.


6. KLUBILIIKME STAATUSEST LOOBUMINE

6.1 Klubiliikme staatusest loobumiseks enne klubikaardi kehtivusaja lõppu tuleb vastav soov edastada klubiliige (ät) audiclub ee e-posti aadressile.
6.2 Kui klubiliige ei ole klubilikme staatusest loobumisel talitanud punkti 6.1 järgi on klubil õigus tagantjärgi sisse nõuda kogu võlgu olev summa.


7. KLUBILIIKME STAATUSE TAASTAMINE

7.1 Oma soov uuesti klubiga liituda tuleb edastada klubiliige (ät) audiclub ee e-posti aadressile, ankeeti uuesti täitma ei pea.
7.2 Uuesti liitumise üheks peamiseks eelduseks on võlgnevuste puudumine klubi ees.
7.3 Kui klubikaardi taotluses esitatud postiaadress on vaheapeal muutunud, siis saab seda uuendada SIIA vajutades.


8. KOOSTÖÖPARTNERITE SOODUSTUSED KLUBIKAARDI OMANIKELE

8.1 Koostööpartnerite soodustuste kohta leiab informatsiooni järgneva lingi vahendusel: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=58658


9. LISAINFO

Lisainfot saab hankida klubiliige (ät) audiclub ee e-posti aadressi vahendusel.


10. KLUBI POSTIAADRESS

Eesti Audi Klubi MTÜ
Kalda 9, Tallinn 11625


Xan - 01.06.08 22:17

Kas siin nimetatud "klubiliikme" staatus tähendab ka MTÜ liikmeks olemist, koos sellest tulenevate õiguste ja kohustustega? Ja kui, siis kuidas oleks võimalik põhikirjaga tutvuda?

Peale selle ma arvan, et selline liigutus on selle foorumi surmahoop. Tehke see kaardisüsteem huvilistele lisaks, kui soovite, aga ärge muutke seda "kohustuslikuks". Siiani mulle AC meeldis, aga selline "elitaarsusetaotlus" jätab mulle isiklikult väga wannabe mulje.


indro - 01.06.08 22:50

Tsitaat:
Algselt postitas: Dust Rocket
1. Kuidas karanteerite minu isiklike andmete turvalisuse?

MTÜ Eesti Audi klubi teeb endast kõik oleneva, et ankeedis esitatud andmed ei satuks kolmandate isikute kätte. Kuidas täpsemalt antud andmete kaitse on teostatud, sellest ma siin rääkima ei hakka.
Tsitaat:

2. Andes teile oma e-maili. Kas tagate et ma ei hakka saama spam maile.

Ankeedis nõutav e-maili aadress on vaid klubikaardiga seotud info (väljastamine, aastaksu tasumise meeldetuletus) edastamiseks. Kolmandatele isikutele ei võimaldata mitte ühelegi ankeedis nõutud andmele juurdepääsu.
Tsitaat:

3. Aadress, mis on nii maja kui korteri numbriga kas see ei ole mitte hea info varastele.

Aadress on nõutav klubikaardi kättetoimetamise seisukohast, kolmandatele isikutele seda ei väljastata.
Tsitaat:

Ühesõnaga need on väga delikaatsed andmed. Kas minu vara turvalisus on nende andmete teile andmisega garanteeritud?
Tõsti ta on, et tegemist on delikaatsete andmetega ja valedesse kättesse need sattuda ei tohi. Kui sinu peamiseks probleemiks on postiaadressi avaldamine, siis võta minuga maili teel ühendust ja küll leiame lahenduse.


Tsitaat:
Algselt postitas: Xan
Kas siin nimetatud "klubiliikme" staatus tähendab ka MTÜ liikmeks olemist, koos sellest tulenevate õiguste ja kohustustega? Ja kui, siis kuidas oleks võimalik põhikirjaga tutvuda?

MTÜ liikmeks ei saa klubiikme staatust/klubikaarti omav inimene. Suure liikmete arvuga MTÜ töötab täpselt nii kaua kuni on kokku vaja saada esimese üldkoosoleku tarbeks liikmed. Kes tahab klubi tegemistes rohkem kaasa rääkida, siis selleks on võimalused olemas.

Tsitaat:

Peale selle ma arvan, et selline liigutus on selle foorumi surmahoop. Tehke see kaardisüsteem huvilistele lisaks, kui soovite, aga ärge muutke seda "kohustuslikuks". Siiani mulle AC meeldis, aga selline "elitaarsusetaotlus" jätab mulle isiklikult väga wannabe mulje.
Eesti Audi Klubi on kasvanud viie ja poole aastaga Eesti suurimaks ühele margile pühendunud klubiks. Selge on ka see, et senine piiratud juurdepääsude süsteem jäi juba ammu ajale jalgu. Esiteks oli seda töömahukas hallata ja teiseks polnud ta ka eriti turvaline. Kui me võtame aluseks uue Klubiliikmete Autod ala, siis ei tohiks olla küsimust kas turvalisem on "kellegi" soovitatud anonüümne kasutaja või kasutaja kes on võimalik vajadusel identifitseerida.

Kui pea 100 taotlust esimese 24H tunni jooksul on surmahoop, siis küll. Lisan veel niipalju, et klubiliikme staatus ja klubikaart ei ole kohustuslikud - avalda soovi ja ma tõstan sinu auto teema Huviliste autode alla.


Xan - 01.06.08 23:18

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Eesti Audi Klubi on kasvanud viie ja poole aastaga Eesti suurimaks ühele margile pühendunud klubiks. Selge on ka see, et senine piiratud juurdepääsude süsteem jäi juba ammu ajale jalgu. Esiteks oli seda töömahukas hallata ja teiseks polnud ta ka eriti turvaline. Kui me võtame aluseks uue Klubiliikmete Autod alla, siis ei tohiks olla küsimust kas turvalisem on "kellegi" soovitatud anonüümne kasutaja või kasutaja kes on võimalik vajadusel identifitseerida.

Minu profiilis, nagu ka Sinu omas, olev info vastab täies ulatuses tõele. Ehk siis identifitseeri niipalju kui kulub.
Aga kui mõne huvipakkuva masina teema jälgimine eeldab edaspidi "klubiliikme" staatuse ja "klubikaardi" taotlemist, eks siis tuleb mul seda teha.

Peace


krss - 02.06.08 22:54

Tsitaat:
Algselt postitas: indroKui me võtame aluseks uue Klubiliikmete Autod alla, siis ei tohiks olla küsimust kas turvalisem on "kellegi" soovitatud anonüümne kasutaja või kasutaja kes on võimalik vajadusel identifitseerida.

Uudishimust küsin, et kui peamiseks probleemiks on identifitseerimine, siis miks ei tehtud võimalust saada klubiliikmeks ilma igasuguse kaardivärgi ja mingi kuldhõbetasemepahnata (st klubifoorumi ja sümboolika ostmise võimalusega)? Paljud loevad ju eelkõige foorumit ega ole huvitatudki neist pisikestest allahindlustest (põhjus miks ma Eestist ülehinnatud hinnaga varuosi ei näe mõtet osta ja teen seda välisreisidelt ja välismaa netipoodidest) ja samas ei tunne vähimatki hirmu identifitseerimise ees? Kui ei ole soodustusi, siis poleks vist ka 200kr aastamaks eriti põhjendatud (EDIT: ei ole maksu vastane, kuid mitmed teised autoklubid on piirdunud kulude katteks vaid liitumiskmaksuga ja väldivad igaaastast maksmist - kui on kirg 5 eri automargi vastu, siis 1000kr igal aastal pole enam väike summa). See pole mitte kriitika, vaid lihtsalt tekkis uudishimu tõttu küsimus, miks need vanad olijad, kes kaartidega jännata ei taha, järsku ühest foorumiosast eemale üritatakse jätta? Ainus alternatiiv on ju praegu "sunduslik" klubikaardi omamine?

Aga natuke kriitikat ka: esimese postituse teises lauses ähvardatakse juba osade teemade kustutamisega. Miks? Seal võib olla ju VÄGA vajalikku infot kellegi jaoks, mingeid kontakte, selliseid remondijuhiseid, millest ei peagi AC juhatus aru saama ja saab vaid hetkel hädasolija jms. Või mõeldi, et kustutatakse ainult mõni üksik "küsimus-stiilis" ühe postitusega teema? See kustutamise asi teeb murelikuks, kuna tänu kehvale otsingumootorile ja osaliselt pähekulunud "klubiliikmete autode" teemadele leian enda jaoks vajalikud vastused kõige lihtsamini just " klubiliikmete endiste autode" alt ja kui sealt miskit kustutakse, oleks see minu jaoks küll foorumi "surmahoop", kuna seda kõike on siis lihtsam otsida juba googlest ja inglise keeles.

PS: postituse tegelik sisu oli sügav kummardus tegijatele :cool:


indro - 03.06.08 05:16

Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Uudishimust küsin, et kui peamiseks probleemiks on identifitseerimine, siis miks ei tehtud võimalust saada klubiliikmeks ilma igasuguse kaardivärgi ja mingi kuldhõbetasemepahnata (st klubifoorumi ja sümboolika ostmise võimalusega)? Paljud loevad ju eelkõige foorumit ega ole huvitatudki neist pisikestest allahindlustest (põhjus miks ma Eestist ülehinnatud hinnaga varuosi ei näe mõtet osta ja teen seda välisreisidelt ja välismaa netipoodidest) ja samas ei tunne vähimatki hirmu identifitseerimise ees? Kui ei ole soodustusi, siis poleks vist ka 200kr aastamaks eriti põhjendatud. See pole mitte kriitika, vaid lihtsalt tekkis uudishimu tõttu küsimus, miks need vanad olijad, kes kaartidega jännata ei taha, järsku ühest foorumiosast eemale üritatakse jätta? Ainus alternatiiv on ju praegu "sunduslik" klubikaardi omamine?

Ma küsiks vastu siis niimoodi, et kas 200.- krooni aastas on tõesti nii suur raha, et seda ollakse nõus maksma vaid juhul kui ise sellest mingit käega katsutavat kasu saadakse? Huviklubid on loodud inimeste jaoks kellel on sarnased huvid ja keda seob kirg "millegi" vastu. Ja nagu ma varasemalt olen juba rääkinud, siis muutus senine piiratud juurdepääsude haldamine äärmiselt töömahukaks ja keeruliseks.

Tsitaat:

Aga natuke kriitikat ka: esimese postituse teises lauses ähvardatakse juba osade teemade kustutamisega. Miks? Seal võib olla ju VÄGA vajalikku infot kellegi jaoks, mingeid kontakte, selliseid remondijuhiseid, millest ei peagi AC juhatus aru saama ja saab vaid hetkel hädasolija jms. Või mõeldi, et kustutatakse ainult mõni üksik "küsimus-stiilis" ühe postitusega teema? See kustutamise asi teeb murelikuks, kuna tänu kehvale otsingumootorile ja osaliselt pähekulunud "klubiliikmete autode" teemadele leian enda jaoks vajalikud vastused kõige lihtsamini just " klubiliikmete endiste autode" alt ja kui sealt miskit kustutakse, oleks see minu jaoks küll foorumi "surmahoop", kuna seda kõike on siis lihtsam otsida juba googlest ja inglise keeles.

PS: postituse tegelik sisu oli sügav kummardus tegijatele :cool:
See väga vajalik sisu ei kao tegelikult kuskile, selleks ajaks klubikaarti omavate kasutajate autode teemad tõstetakse uue klubiliikmete ala alla. Need kes klubikaardi hankimisest huvitatud ei ole, nende teemad saab vastava sooviavalduse alusel tõsta Huviliste autode alla. Mis sinna järgi jäänud teemadest saab, seda otsustame selle üleminekuperioodi jooksul ja kindlasti on oodatud kõigi ettepanekud selles osas.


indro - 09.11.08 10:56

Reedel kirjutasin Mercantile Grupis alla koostöölepingule ja alates esmaspäevast peaks klubikaart seitsmes Autoasi kapluses allahindlusi võimaldama. Olenevalt kaubagrupist on allahindluse suuruseks kuni -20%, kaupluste nimekirja leiab järgnevalt lingilt: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=58658


rene162 - 05.12.08 20:36

Endal kaart käes ja esimene soodustuski juba saadud. Väga rahul.
Tekkis aga mõte, et ehk oleks võimalik mõne tanklaketiga ka kokkuleppele saada mingi soodustuse osas? Ei kujuta ette kui huvitatud nad sellest oleks...


audiboy - 06.12.08 00:39

Tsitaat:
Algselt postitas: rene162
Tekkis aga mõte, et ehk oleks võimalik mõne tanklaketiga ka kokkuleppele saada mingi soodustuse osas? Ei kujuta ette kui huvitatud nad sellest oleks...

Sellel teemal on juba pikalt räägitud siin: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=50447


Kuits - 26.02.09 15:13

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Mingit aastamaksu eraldi teavitamise süsteemi küll ei ole, kui minna Juhtpaneel alla, siis sealt näeb millal viimati maksti. Ette on isenesest võimalik maksta küll, maksepäevaks jääb sama kuupäev mis esimese makse korral, lihtsalt aastanumber muutub.
Tsitaat:
Algselt postitas: jaanpoiss
Tekkis küsimus: olen hõbekaardi omanik, kuid makstud vaid aasta eest. Kas mulle teatatakse ette järgmiase aasta maksu maksmise kohta? Kas on võimalik ettemaks?


Omal tekkis selline küsimus, et kuigi taotluse kuupäeva näitab, kuid kuhu jääb maksmise kuupäev?
(sai tehtud maksmine 18-ndal kuupäeval)
Kas makse kuupäev tuleb siis,kui kaart käes vöi ...?

Liikmetele vöiks siiki tulla ka e-mailile vöi foorumi u2u maksmise kohta meeldetuletus.
Kuidas on lood sellega, et kui liige jääb maksmisega nn.hiljaks?
Kas siis väänatakse kohe sulg sappa vöi tehakse siiski mingi meeldetuletus?


indro - 26.02.09 21:14

Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Omal tekkis selline küsimus, et kuigi taotluse kuupäeva näitab, kuid kuhu jääb maksmise kuupäev?
(sai tehtud maksmine 18-ndal kuupäeval)
Kas makse kuupäev tuleb siis,kui kaart käes vöi ...?

Maksmise kuupäev tekib profiili peale klubiliikme staatusega seotud toimingute teostamist.
Tsitaat:

Liikmetele vöiks siiki tulla ka e-mailile vöi foorumi u2u maksmise kohta meeldetuletus.
Kuidas on lood sellega, et kui liige jääb maksmisega nn.hiljaks?
Kas siis väänatakse kohe sulg sappa vöi tehakse siiski mingi meeldetuletus?

Automaatselt süsteem neid meeldetuletusi saatma ei hakka, aga ühe nupuvajutusega saab seda teha.
Klubiliikme staatuse eemaldamine on viimane võimalus, kindlasti saadetakse eelnevalt mitu meeldetuletust.


Harry_R - 04.06.10 17:05

Te saadate ikka nüüd ka meeldetuletuse aastamaksu tasumise tähtaja kohta ja margi vahetus mingeid takitusi ei sea? Soovin edaspidigi liikmestaatust omada.


indro - 04.06.10 17:16

See meeldetuletus tekib juba 1 kuu enne tähtaeg foorumi päisesse oranzina ja üle tähtaja minnes juba punasena. Kindlasti jätkame ka meeldetuletuste saatmist ja teise margi omamine ei takista liikmekaardi omamist.

Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Te saadate ikka nüüd ka meeldetuletuse aastamaksu tasumise tähtaja kohta ja margi vahetus mingeid takitusi ei sea? Soovin edaspidigi liikmestaatust omada.


-ErNo- - 19.06.10 07:34

Tervist. Ma märgiks ankeedile oma soome aadressi. Kas see sobiks?:)


indro - 19.06.10 14:42

Sobib ikka.

Tsitaat:
Algselt postitas: -ErNo-
Tervist. Ma märgiks ankeedile oma soome aadressi. Kas see sobiks?:)


Evike - 03.11.10 12:35

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Selliste küsimuste jaoks on tegelikult esimeses postituses olev mailiaadress. Kuna on puhkuste aeg, siis on asi natukene venima jäänud aga homme on see päev kui uued kaardid posti jõuavad.
Tsitaat:
Algselt postitas: audipoiss
Tere,
mul ka selline küsimus, et ma maksin aastamaksu 03.06.10 ära, aga klubikaarti pole ma veel kätte saanud:(
Küsimus selline, kui ma tahan ka klubiliikmeks saada, et siis kas ma pean foorumi külastajana selle kuue kuu jooksul seal ka midagi alati küsima-vastama, või piisab sellest, kui ma lihtsalt loen mulle huvitavaid teemasid ja külastan klubi lehekülge?


seitsmene - 03.11.10 14:02

Tsitaat:
Algselt postitas: Evike
Küsimus selline, kui ma tahan ka klubiliikmeks saada, et siis kas ma pean foorumi külastajana selle kuue kuu jooksul seal ka midagi alati küsima-vastama, või piisab sellest, kui ma lihtsalt loen mulle huvitavaid teemasid ja külastan klubi lehekülge?


Klubiliikmeks olemine ei kohusta Sind isegi foorumit kasutama. Saati siis veel sõna võtma.


Mario81 - 07.11.10 17:26

Mulle meenus seoses kaardiga, et oktoobrist kehtetu. Klubiliikme maks makstud septembri lõpus.


indro - 07.11.10 18:10

Kui kaks aastat tagasi klubikaarditaotluses esitatud postiaadress on kehtiv, siis peaks kaart homme postkasti jõudma. Tegelikult ongi nende kehtivuse kaotanud kaartide vahetamisega see jama, et enne eelneva kaardi kehtivuse lõppu ei jõua need kuidagi postkasti. Kuna laekumisi tuleb oodata kuu lõpuni, siis ei saa ka uusi kaarte enne lasta teha ja postitada.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Mulle meenus seoses kaardiga, et oktoobrist kehtetu. Klubiliikme maks makstud septembri lõpus.


kps - 13.12.10 20:33

Siia teemasse paluks küsimusi rohkem mitte esitada stiilis "kus või kui kaugel minu klubikaart on", selleks on esimese postis lausa paksult kirjutatud kuidas hankida LISAINFOT. Tänuavaldused lähevad samuti mingi aja pärast kustutamisele, et teemat informatiivsena hoida.


indro - 01.01.11 10:57

Seoses euro tulekuga alandasime natukene ka klubikaardi aastamaksu, edaspidi on selleks summaks 12.- eurot aastas.


-ErNo- - 11.01.11 09:36

Eile käisin forsist ooplile veepumpa ostmas ja ikka võttis naeratuse näkku kui klubikaardi abiga sain hinnast ligi 3 euri alla:) Tegu oli swagi toodanguga:) Asi tasub ära küll!


vuchmann - 27.01.11 18:21

Ma vist olen pime.Ei leia kuskilt aastamaksu maksmise konto andmeid ja asju.


priit - 27.01.11 20:13

Tsitaat:
Algselt postitas: vuchmann
Ma vist olen pime.Ei leia kuskilt aastamaksu maksmise konto andmeid ja asju.


Aga palun.

Pank: SEB Pank
Saaja: MTÜ Eesti Audi Klubi
A/a: 10220002197011
Summa: 12.- eurot
Selgitus: Ees- ja perekonnanimi klubikaardi aastamaks


a6audi - 10.06.11 21:06

Tsitaat:
Algselt postitas: priitpoiss
Tsitaat:
Algselt postitas: vuchmann
Ma vist olen pime.Ei leia kuskilt aastamaksu maksmise konto andmeid ja asju.


Aga palun.

Pank: SEB Pank
Saaja: MTÜ Eesti Audi Klubi
A/a: 10220002197011
Summa: 12.- eurot
Selgitus: Ees- ja perekonnanimi klubikaardi aastamaks


Mul läks päris kaua aega, et see info üles leida. Modedele soovitus, et see info võiks olla kuskil ees, et ei peaks niimodi teemades ja erinevate postituste vahel otsima:) Vast on veel klubilisi, kes ei oska seda infot otsida, nagu mina:D


jankii - 05.09.11 17:55

kaua muidu uus kaart tuleb kui on hõbeda pealt kulla peale minek.kuu kaks ja kunas muidu juhtpaneeli peal muudetakse staatus.lihtsalt huvist küsin?


***
Märkus moderaatorilt: "Kuna kasutaja ei ole vaatamata varasematele märkustele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti, on kasutaja postitusõigus peatatud!"


indro - 05.09.11 21:26

Kui aegumise teel vahetatakse hõbekaart kuldkaardi vastu, siis juhtub see kuu esimeses pooles. Täna said just uued kaardid valmis ja homme on plaanis need posti panna. Staatuseid muudetakse peale seda kui uus kaart on ära postitatud.

Tsitaat:
Algselt postitas: jankii
kaua muidu uus kaart tuleb kui on hõbeda pealt kulla peale minek.kuu kaks ja kunas muidu juhtpaneeli peal muudetakse staatus.lihtsalt huvist küsin?


Trojan - 11.04.13 08:54

Kas on võimalik maksta korraga 2aastat ?


indro - 11.04.13 10:09

Tsitaat:
Algselt postitas: Trojan
Kas on võimalik maksta korraga 2aastat ?

Võib ikka maksta, pole mingit probleemi.


Audi100C2 - 26.12.13 10:13

Uuendasin eile kontaktandmeid, kuna märkasin, et klubikaart hakkab aeguma. Kui punkt 5.1 kehtib ja ma ei pea rohkem midagi täitma/taotlema, siis mul rohkem küsimusi ei ole. Oleksin tänulik, kui keegi seda kinnitaks!
Arvestagem, et ka klubi juhtkond koosneb inimestest ja neilgi on pühad! :)


hirmusmees - 26.12.13 17:41

Tere

Sai ka juba tükk aega tagasi tehtud taotlus aga ikka vaikus, ei ole ei miskit vastust taotlusele. Kelle poole võiks otse pöörduda et endale tähelepanu tõmmata? No ei ole ju taotlejaid kümmnetes tuhandetes, et tänapäeval meie digiajastul see asi nii kaua võtaks. Kui oleks tigupostiga saatnud taotluse siis oleks ka juba vastust oodanud. Kirjas olev paar nädalat võiks ju olla maksimum aeg ehk erand mitte reegel.

Tagasisidet oodates

Lugupidamisega
Hirmusmees

Tänan tähelepanu eest.


indro - 26.12.13 19:57

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi100C2
Uuendasin eile kontaktandmeid, kuna märkasin, et klubikaart hakkab aeguma. Kui punkt 5.1 kehtib ja ma ei pea rohkem midagi täitma/taotlema, siis mul rohkem küsimusi ei ole. Oleksin tänulik, kui keegi seda kinnitaks!

Kui aastamaksud korrektselt tasutud, siis ei ole vaja midagi teha, uus kaart saadetakse automaatselt.


Tsitaat:
Algselt postitas: hirmusmees
Tere

Sai ka juba tükk aega tagasi tehtud taotlus aga ikka vaikus, ei ole ei miskit vastust taotlusele. Kelle poole võiks otse pöörduda et endale tähelepanu tõmmata? No ei ole ju taotlejaid kümmnetes tuhandetes, et tänapäeval meie digiajastul see asi nii kaua võtaks. Kui oleks tigupostiga saatnud taotluse siis oleks ka juba vastust oodanud. Kirjas olev paar nädalat võiks ju olla maksimum aeg ehk erand mitte reegel.

Tagasisidet oodates

Lugupidamisega
Hirmusmees

Tänan tähelepanu eest.

Kuna aegajalt selliseid küsimusi ikka tekib, siis mõtlesin paari sõnaga kirjeldada kuidas süsteem üldse toimib. Peale taotluste esitamist vaadatakse (foorumi postitused, google jne.) need üle ja saadetakse taotlejatele vastused. Enamasti järgneb sellele taotleja poolt aastamaksu tasumine ja sellele juba väljastatava klubikaardi personaliseerimine ja postitamine. Kuivõrd neid kaarte ei ole otstarbekas 2-3 kaupa personaliseerida, siis tuleb planeerida millal saata vastuseid ja millal mitte.

Vabandan viivituse pärast ja annan ühtlasi teada, et praeguseks on vastused taotlustele saadetud.


TurboSlava - 12.03.14 00:02

Kui soovin ankeeti täita viskab ainult ankeedi , kus ma saan oma aadressi muuta. Milles viga?


indro - 12.03.14 07:05

Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Kui soovin ankeeti täita viskab ainult ankeedi , kus ma saan oma aadressi muuta. Milles viga?

Viga on selles, et olete selle taotluse juba 21.10.12 kuupäeval esitanud ja saanud sellele ka vastuse.


RL7 - 16.07.14 18:53

Tere, sooviks täpsustada, punkt 1.2 ütleb, et pean olema pool aastat registreeritud kasutaja hõbe kaarti jaoks. Kas see tähendab, et pean olema registreeritud kasutaja pool aastat, et üldse klubiga liituda võiksin?


indro - 17.07.14 01:43

Tsitaat:
Algselt postitas: RL7
Tere, sooviks täpsustada, punkt 1.2 ütleb, et pean olema pool aastat registreeritud kasutaja hõbe kaarti jaoks. Kas see tähendab, et pean olema registreeritud kasutaja pool aastat, et üldse klubiga liituda võiksin?

Süsteem on selliselt üles ehitatud, et enne 6 kuulise staazi täitumist pole võimalik taotlust esitada. Vastuseks küsimusele: hõbekaarti ei ole võimalik toatleda enne 6 kuulise foorumi registreeritud kasutaja staazi täitumist.


rv30 - 28.05.18 14:53

Igal aastal kordub sama. Lehe ülaservas on kiri: Klubikaardi aastamaks maksmata.
See ei ole tõsi, minu aastamaks on makstud. Ma ei saa aru, miks eeldatakse ikka kõige halvemat. Selline kiri võik sinna tekkida ainult siis, kui see asi selgub kontrollimisel ja mitte automaatselt.


indro - 28.05.18 15:05

Aga tegelikult hakkab see süsteem ju 2 nädalat enne ka meelde tuletama, et maksmise tähtaeg läheneb.
Kui siis kohe reageerida, pole 99% tõenäosusega võimalik seda "maksmata" kirja näha:)

Tõenäoliselt läheb see klubikaardi süsteem üldse reformilisele aga sellest juba siis kui aeg küps.

Tsitaat:
Algselt postitas: rv30
Igal aastal kordub sama. Lehe ülaservas on kiri: Klubikaardi aastamaks maksmata.
See ei ole tõsi, minu aastamaks on makstud. Ma ei saa aru, miks eeldatakse ikka kõige halvemat. Selline kiri võik sinna tekkida ainult siis, kui see asi selgub kontrollimisel ja mitte automaatselt.


Rix - 28.05.18 15:09

Tsitaat:
Algselt postitas: rv30
Igal aastal kordub sama. Lehe ülaservas on kiri: Klubikaardi aastamaks maksmata.
See ei ole tõsi, minu aastamaks on makstud. Ma ei saa aru, miks eeldatakse ikka kõige halvemat. Selline kiri võik sinna tekkida ainult siis, kui see asi selgub kontrollimisel ja mitte automaatselt.


Lihtne vastus sinu küsimusele on see, et ilmselt klubi majandamiskulude kokkuhoidmise eesmärgil pole ostetud sisse teenust, mis võimaldaks kasutada viitenumbreid ja automaatset makse laekumiste kontorolli, siis tehakse seda manuaalselt vastavalt sellele, kuidas on vastaval inimesel vaba aega. Süsteem aga kuvab teate automaatselt tähtaja möödudes, kuna pole saanud infot (pole käsitsi kontrollitud pangast laekumist ja seda süsteemi märgitud).
Kui makse on tehtud ja raha pole tagasi tulnud, siis ära lase sellest ennast häirida ja kannata nädal-kaks, kuni süsteemis on makse laekumine manuaalselt märgitud. :cool:

EDIT: Nojah indro juba jõudis lühemalt ja kiiremini vastada. :D


argo12 - 14.06.19 07:50

Tegin siin mingi aeg ülekande, aga pagan nüüd alles nägin seda reformimise juttu. Toimib see asi üldse veel siin?

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tõenäoliselt läheb see klubikaardi süsteem üldse reformilisele aga sellest juba siis kui aeg küps.


indro - 14.06.19 13:17

Tsitaat:
Algselt postitas: argo12
Tegin siin mingi aeg ülekande, aga pagan nüüd alles nägin seda reformimise juttu. Toimib see asi üldse veel siin?

Kuna sa oma küsimust antud teema esimeses postituses olevale e-posti aadressile ei edastanud nagu seal palutud, siis võime siin muidugi ka seda teemat lahata. Ilmselgelt on nii kaua kõik samamoodi toimiv kuni pole tulnud infot, et nüüd on teistmoodi. Mis sinu ülekannet puudutab, siis enne praegust tasusid aastamaksu 2016 aastal ja kuna pole teatanud, et loobud klubiliikme staatusest mis taaskord on esimeses postituses kirjas, siis oled klubile vähemalt ühe aastamaksu veel võlgu, et klubilikme staatus taastada.


argo12 - 14.06.19 14:16

Okei minu viga. Saate selle eelmise maksega siis ühe kuu zone maksta. Hea süsteem muidu.


ESTM4rkz - 01.09.19 07:50

"4.1 Klubiga liitumiseks tuleb täita elektrooniline klubikaardi ankeet."

Avaneb hoopis ankeet "KLUBIKAARDI TAOTLUSES ESITATUD POSTIAADRESSI MUUTMINE".
Liitumise ankeedile polegi hetkel võimalik juurde pääseda?


indro - 01.09.19 19:55

Tsitaat:
Algselt postitas: ESTM4rkz
"4.1 Klubiga liitumiseks tuleb täita elektrooniline klubikaardi ankeet."

Avaneb hoopis ankeet "KLUBIKAARDI TAOTLUSES ESITATUD POSTIAADRESSI MUUTMINE".
Liitumise ankeedile polegi hetkel võimalik juurde pääseda?

Kui ankeet on juba täidetud, siis järgmine kord sama linki kasutades saab tõesti postiaadressi muutusest teatada. Küsimus on vist tingitud sellest, et pole vastust taotlusele tulnud? Homme on mul plaanis taotlustega tegeleda, siis saate vastuse.


ESTM4rkz - 02.09.19 13:48

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: ESTM4rkz
"4.1 Klubiga liitumiseks tuleb täita elektrooniline klubikaardi ankeet."

Avaneb hoopis ankeet "KLUBIKAARDI TAOTLUSES ESITATUD POSTIAADRESSI MUUTMINE".
Liitumise ankeedile polegi hetkel võimalik juurde pääseda?

Kui ankeet on juba täidetud, siis järgmine kord sama linki kasutades saab tõesti postiaadressi muutusest teatada. Küsimus on vist tingitud sellest, et pole vastust taotlusele tulnud? Homme on mul plaanis taotlustega tegeleda, siis saate vastuse.


Täitsin avalduse jah tükk aega tagasi suure hurraaga ära ning nüüd uuesti uurima asudes lugesin lauset:

"Antud vorm on mõeldud vaid klubikaardi taotluses esitatud postiaadressi muutmiseks."

Sellest ka siis küsimus. Sain vastuse ja sellega kõik korras, aitäh!


rkrimm - 03.03.20 11:28

Kas mõni meeskonna liige ka siia foorumisse aegajalt satub? Kaks kuud juba ootan, et klubiliikme staatus aktiveeritakse taaskord :D


indro - 04.03.20 13:28

Tsitaat:
Algselt postitas: rkrimm
Kas mõni meeskonna liige ka siia foorumisse aegajalt satub? Kaks kuud juba ootan, et klubiliikme staatus aktiveeritakse taaskord :D

Mõistlik on taoliste küsimuste puhul teema esimeses postituses ära märgitud e-posti aadressile kirjutada.
Staatus on nüüd aktiveeritud ja see oli puhtalt minu viga, jäi kuidagi kahe silma vahele, vabandan!


jtz - 14.07.21 05:55

Jagan oma kogemust klubikaardiga.
Taotluse kuupäev: 17.08.20
Teade positiivsest otsusest kaart väljastada: 04.09.2020
Oktoobri lõpu poole sai viimased pärimised tehtud.
Käes on 2021 ja mõne nädala pärast on avalduse esitamist möödas aasta. Kaarti pole siiani.

(lihtsalt teadmiseks mõnele uuele Audi huvilisele, et liikmeks saamine võib ka vahest nii minna)

Edit: Klubi andmeil on kaart postitatud nov. 2020 ja jamal kombel aga kohale pole see saabunud - ehk hetkel sai värskelt suheldud klubi esindajaga ja pilgud suunatud lahenduste poole. (Vot selline lugu siis ;) pagana postikana sõi ära)
(kandjaks Expresspost)

Edit2: Teema lahenenud, kaart käes. ;)


Romula993 - 14.07.21 20:40

Just oli plaanis, aga eks kõigil juhtub, plaan ikka jõus 😁


Quattru - 18.10.21 22:51

Selle aasta aastamakse ununes suve algul tõesti tegemata, ma ei tea kuidas see juhtus. Nüüdseks juba üle näda ülekandest mõõdas, leiate aega siis lõpetage foorumis piirangud ning kustutage punane meeldetuletus (varemalt ei ole ununuend makse aga see kiri seal aastaid juba) foorumi avalehe päises. Kaart on mul eelmisest aastast olemas küll, kehtivusega 2022, lihtsalt mainin. Vabandan nii pika makseviivitusest ja tänades ette.


ain25 - 25.11.21 21:23

Kulbikaarti aasta maks maksud, aga miks ikka punane kiri juba nädal üleval. Eelmine aasta ka maksin aga klubi kaarti ei saanud, ehk see aasta ikka saan ka kaarti.


Rix - 25.11.21 22:25

Tsitaat:
Algselt postitas: ain25
Kulbikaarti aasta maks maksud, aga miks ikka punane kiri juba nädal üleval. Eelmine aasta ka maksin aga klubi kaarti ei saanud, ehk see aasta ikka saan ka kaarti.

Klubikaart kehtib 2aastat, seega ei saa igal aastal uut.


bob - 03.01.22 10:54

Klubile järjekordne toetus tehtud.
Kui võimalik, palun minule mitte rohkem füüsilist plastikkaarti valmistada ja saata, tänan!


indro - 22.08.23 13:11

Teen lähiajal uue teema kuna taotlemise süsteem muutub ka, aga tahtsin seniks teada anda, et võtsime kasutusele digitaalse klubikaardi ja plastikkaarte enam ei väljasta.
Klubikaart on kehtiv viimasest maksest aasta aega, peale seda muutub kehtetuks.
Kostööpartnerite juures on võimalik oma klubiliikme staatust tõestada telefonist kuvatava kaardi kujul.


Quattru - 25.01.24 19:29

Kus ma leiaksin aastamaksu tasumiseks vajalikud makserekvisiidid?


KristoS - 27.01.24 15:23

Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Kus ma leiaksin aastamaksu tasumiseks vajalikud makserekvisiidid?


Saaja: Eesti Audi Klubi MTÜ
A/a: EE361010220002197011
Pank: SEB Pank
Summa: 12.- eurot
Selgitus: Ees- ja perekonnanimi klubikaardi aastamaks


See kirjas ka "Teated klubiliikmetele>Aastamaksu tasumine" teemas esimeses postituses