Foorumi logo

AC Kalender 2016 MÜÜK
indro - 08.12.15 10:34

Sergei andis teada, et kalendrid saavad homme valmis ja jagamine toimub neljapäeval (10.12.15) Sikupilli Prisma maa-aluses parkas algusega kell 18.00.
Ta lisab siia ise lähiajal infot juurde maakondadesse kalendrite saatmise kohta jne.


kuzmits - 09.12.15 09:41

Neljapäev on ainuke päev mis ei sobi kahjuks, kuigi oleks hea meelega läbi astunud, polegi enne kogunemistel käinud. Mis variandiga kalendri veel kätte saaks? Võin ka ise muul ajal kuskile järgi tulla.


pprz - 09.12.15 10:20

Kõik, kes on tellinud oma kalendrid Smartposti pakiautomaatidesse, saavad kalendrid alates laupäevast.

Kõik, kes soovisid saada oma kalendrid käest-kätte, kuid ei saa neljapäeval tulla, palun saatke võimalusel kohale sõber või elukaaslane. Minu ajakava ei luba teha jagamisüritusi väga tihti, seetõttu ei oska ka öelda, millal võiks toimuda järgmine jagamine.

Kõik, kellel on võimalus viia kalendrid teistesse linnadesse, võtke minuga ühendust privaatsõnumi teel.
Vajalikud suunad:
-Pärnu kalendrid võtab laupäeval kasutaja quattrodiisel
-Tartu võtab alates 18.12 kasutaja Hegol
-Viljandi kalendrid võtab alates 18.12 kasutaja jantz73
-Rakvere ja selle suuna kalendrid võtab kasutaja Arno

Kalendreid saab osta ka kohapeal.


Kuits - 09.12.15 18:44

Ma ei hakka privas kribama, kes Rapla kandist ise kohale ei jõua, siis võin kaasa haarata.
Mina kavatsen jagamisele kohale ilmuda.

PS: "raplakad" võiksid siiski jagada infot, kas kohal vöi mitte.


woody - 10.12.15 04:47

Oi kuidas tahaks isegi kohal olla Rakvere suunal, kuid kahjuks puhkuse eelne ajakava töös ei jäta seda ruumi :(


rass - 10.12.15 07:26

Vajaduse korral saan orgunnida hiljemalt jõulude ajal kalendrid Haapsalu ja Hiiumaa suunal.


Uss - 10.12.15 15:36

Kas kohapeal jagamisel jääb mõni kalender üle ka mille saaks sularaha eest välja lunastada?


Mario81 - 10.12.15 15:44

Tsitaat:
Algselt postitas: Uss
Kas kohapeal jagamisel jääb mõni kalender üle ka mille saaks sularaha eest välja lunastada?

Tsitaat:
Algselt postitas: pprz


Kalendreid saab osta ka kohapeal.


Kuits - 10.12.15 16:58

Et mitte otsimisega suurt vaeva näha, siis äkki sektor B5/C5 rohelise putka juures?


Arno - 10.12.15 19:36

Sooviks nende inimeste kontakte kelle kalendrid rakvere toimetan. Üks oli uhtnast ja teine kasutaja Ott rakverest kui ma ei eksi.

Arno


pprz - 10.12.15 20:36

Tänan teid kõiki, kes käisid täna kohal. Tallinna inimestest on käimata vaid 2 inimest, mis on väga hea tulemus sellise koguse kohta.
Lähima nädala jooksul püüan organiseerida ja puuduvate suundade transporti. Kes saab Tartu ja Haapsalu suunaga aidata, palun võtke ühendust.

Mingi kogus kalendreid on veel vabamüügis, soetamiseks palun pöörduge minu poole, telefon 5O 225 69.


Kuits - 10.12.15 20:37

Arno, võta Sergei´ga ühendust ja saad vastavad kontaktid.

Üldiselt: kalender käes ja super nagu alati, kalendril ja kalendril ikka korralik vahe.
Suured tänud autorile ja kõigile neile, kes isenditega käisid kaamera all ja muul moel olid kaasabiks.

Mina tänan!


Patrick - 10.12.15 20:54

Tänud kalendri ja selles olevate super piltide eest :).

Super nagu alati!


pprz - 12.12.15 08:53

Smartposti tellimused teele pandud, kohalejõudmisajaks pakuti pühapäeva alates lõunast.

Mingi kogus kalendreid on veel vabamüügis, soetamiseks palun pöörduge minu poole, telefon 5O 225 69. Täna ehk laupäeval palun mitte helistada.


quattrodiisel - 12.12.15 12:10

Pärnu härrade kalendrid on minukäes. Kätte saab õhtul peale kuute.
Helistage 56715559- Toomas.


alvarpro - 13.12.15 15:17

Ootan huviga Tartus laiali jagamist :)


Dr.Rammstein - 13.12.15 15:50

Kes Viljandis jagab?


pprz - 13.12.15 18:16

Tsitaat:
Algselt postitas: Dr.Rammstein
Kes Viljandis jagab?


Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
-Viljandi kalendrid võtab alates 18.12 kasutaja jantz73


pprz - 17.12.15 21:47

Nonii, Tartu ja Viljandi kalendrid on ära antud. Homsest võib hakata nende inimestega ühendust võtma:
-Tartu võtab alates 18.12 kasutaja Hegol
-Viljandi kalendrid võtab alates 18.12 kasutaja jantz73

Mõned kalendrid on endiselt vabamüügis olemas.


jantz73 - 17.12.15 23:58

Tere.
Viljandi kalendrid on Viljandis kohal.
Kuna meid on siin nii vähe siis konkreetset jagamist ehk ei teeks! Olen Viljandis või lähiümbruses olemas ja võite helistada ning lepime kokku kuidas kalendrid kätte saada. Tel. 56257610

Suured tänud muidugi kalendri tegijatele ja kaasaaitajatele! Kuupäevade äärele paigutamine tasus minu arust ennast ära.

Kõigile toredaid saabuvaid pühi!

Janek


veekaheksa - 18.12.15 02:00

Tänud kogu teamile, kalendrid käes!

veekaheksa


Hegol - 19.12.15 13:02

Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
-Tartu võtab alates 18.12 kasutaja Hegol


Tartu tellijate kalendrid on minu käes ja kes soovib kätte saada, palun sellest teada anda. Ma ei ole plaaninud hetkel mingit konkreetset jagamist teha, kuna kogus on päris väike, saame ehk kuidagi teisiti kokkuleppele. Võib julgelt ühendust võtta.


mossejumal - 19.12.15 17:38

Sain ka täna Viljandist kalendri kätte.Väga ilusad pildid.Kiitus kalendri tegijatele.Kalender on oma koha ka ilusti seinal leidnud.
Häid saabuvaid pühi ka.


Sulevipoev - 19.12.15 21:20

Tsitaat:
Algselt postitas: quattrodiisel
Pärnu härrade kalendrid on minukäes. Kätte saab õhtul peale kuute.
Helistage 56715559- Toomas.

Kas ka midagi üle jääb?😄
Oleks huvitatud.


Kuits - 19.12.15 22:31

Tsitaat:
Algselt postitas: Sulevipoev
Kas ka midagi üle jääb?😄
Oleks huvitatud.





Tsitaat:
Algselt postitas: pprz

Mõned kalendrid on endiselt vabamüügis olemas.


Evil9 - 20.12.15 17:51

Käes ja sisse ka piilutud. Ilus nagu ikka! Tänud ka jantz73 -le toimetamise eest!


janol87 - 21.12.15 19:37

Keegi Saaremaal ka neid jagab?? Olen foorumis magama jäänud ja ei ole ka jagamisele kohale saanud tulla.


K1KaZ - 21.12.15 23:00

Tsitaat:
Algselt postitas: janol87
Keegi Saaremaal ka neid jagab?? Olen foorumis magama jäänud ja ei ole ka jagamisele kohale saanud tulla.

Mina võiks vabalt need paar kalendrit ära jagada, kui Zandr või mõni teine klubikaaslane kes nagutnii pühade ajal tallinn saaare vahet sõidab need ära saaks tuua ?
Ise olen Tallinna minemas 9 Jaanuar ja pm saan alles siis saarlaste kalendrid ära tuua näiteks :)


janol87 - 22.12.15 04:38

Ise liigun 23-ndal tallinnast saaremaale. saaksin isegi need ära tuua kui teaks kelle käest ma need saaksin :D


Kivitare - 22.12.15 08:16

Tsitaat:
Algselt postitas: janol87
Ise liigun 23-ndal tallinnast saaremaale. saaksin isegi need ära tuua kui teaks kelle käest ma need saaksin :D


Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
...
Kõik, kellel on võimalus viia kalendrid teistesse linnadesse, võtke minuga ühendust privaatsõnumi teel.
Vajalikud suunad:
-Pärnu kalendrid võtab laupäeval kasutaja quattrodiisel
-Tartu võtab alates 18.12 kasutaja Hegol
-Viljandi kalendrid võtab alates 18.12 kasutaja jantz73
-Rakvere ja selle suuna kalendrid võtab kasutaja Arno

Kalendreid saab osta ka kohapeal.


Ehk siis priva pprz-le. ;)


pprz - 23.12.15 20:46

Kuressaare ja Haapsalu kalendrid on teele pandud.
Suur aitäh kõigile, kes on transpordiga aidanud.

Mõned kalendrid on endiselt alles. Samuti on alles nende isikute kalendrid, kes on tellimuse teinud, kuid ülekannet pole teinud: Eric Volmer, Jaanus Jürimägi, Herli Lepik, Veljo Reede, Martin Kull, Kristjan Onemar, Andres Korbun. Kuna te ei ole erinevatele meeldetuletustele reageerinud, siis eeldan, et teie kalendrid on võimalik samuti panna vabamüüki?


Minult on see väga suure tõenäosusega viimane Eesti Audi Klubi kalender. Üheks põhjuseks on kahanenud tellimuste hulk, mis ei kata kvaliteetse trüki maksumust.
Aga kõik need 10 aastat oli tore aeg, aitäh asjaosalistele! :)


Mario81 - 23.12.15 21:13

Kurb, äärmiselt kurb.

Tsitaat:
Algselt postitas: pprz

Minult on see väga suure tõenäosusega viimane Eesti Audi Klubi kalender. Üheks põhjuseks on kahanenud tellimuste hulk, mis ei kata kvaliteetse trüki maksumust.
Aga kõik need 10 aastat oli tore aeg, aitäh asjaosalistele! :)


jantz73 - 23.12.15 23:41

Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Kurb, äärmiselt kurb.

Sama siit, et soovime ju siiski ka edaspidi neid toredaid esemeid ja koostööd Sinuga Sergei! Kauneid Jõule ning toredat aastavahetust! Parimat ning suhtleme siiski!
Tsitaat:
Algselt postitas: pprz

Minult on see väga suure tõenäosusega viimane Eesti Audi Klubi kalender. Üheks põhjuseks on kahanenud tellimuste hulk, mis ei kata kvaliteetse trüki maksumust.
Aga kõik need 10 aastat oli tore aeg, aitäh asjaosalistele! :)


Kaaku - 28.12.15 08:59

Ma ütleks ka paar sõna järelkajana.
Arvasin, et kalender tuleb sisult samasugune nagu algselt reklaamiti ja oli algteema pildil (2009a kalender) ja hiljem ka tutvustavas videos (2013a kalender).
Peab ütlema, et kahjuks tuli taas hoopis pikas jorus numbrite jada, mis mulle isiklikult absoluutselt ei istu. Kalendrina ta oma funktsionaalsust ei täida. Väga ebamugav on vaadata ja otsida päeva, ei saa aru millise nädalapäevaga tegemist on (peab hakkama tuimalt päevi lugema).
Ilusad pildid on küll ja natuke ju uhke ka, kui mingi erilahendusega klubi toode garaa˛i seinal ripub aga kalendri eest seda kahjuks pole. Ja noh...ilusaid pilte saame ju igaüks ise ka vastavalt maitsele (lasta) välja printida.

Ideaalne lahendus oli 2013 aasta kalendril - paraja suurusega numbrid kompaktselt umbes 1/4 lehekülje peal ja lisaks ka päevasid tähistavad lühendid E, T, K, ...

Kalendri traditsioon võiks iseenesest jätkuda küll aga mina ootaks lisaks ilule ja kvaliteedile ka funktsionaalsust ja sama lahendusega kalendri tellijate seast jääks ilmselt minagi järgmine kord välja.

Sellegipoolest tänusõnad, et keegi midagi teha ka viitsib.


arsi - 28.12.15 12:35

Ma ei leia kuskilt vabamüügi kalendri hinda ?!


pprz - 28.12.15 13:40

Klubiliige - 14.-
Huviline - 16.-
Lisainfo ja kalendrid minu käes.

Kaaku, aitäh tagasiside eest.


janol87 - 28.12.15 15:38

Saaremaa kalendrid said ka kõik omanikele kätte toimetatud. Endal see kalender mängib just ilu rolli. Kena seinal häid masinaid vaadata. enamus ajast vaatan ikka telefoni kalendrit kui mingit päeva, nädala numbrit teada vaja on.


Rix - 28.12.15 16:13

Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Kaaku, aitäh tagasiside eest.


Ka mulle oli see pisut pettumus, et nädalad pole üksteise all, vaid on ühes pikas reas, mis muudab nädalapäeva kindlaks tegemise oluliselt pikemaks, kui kiire pilgu peale viskamine. Arvasin ja lootsin, et eelmise aasta B5 kalender oli erand (et kuupäevad ühes jorus), kuna see oli teiste tehtud...


tarmo - 28.12.15 17:03

Oota, te teate mis kuupäev on, aga ei tea, mis nädalapäev?


Rix - 28.12.15 17:55

Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Oota, te teate mis kuupäev on, aga ei tea, mis nädalapäev?


No lihtne näide: Tahad teada, mis päev on näiteks 26.03.2016. Kiire pilk kalendrisse ja seal 3 punast päeva järjest (mina näiteks peast ei tea pühasid), siis pean hakkama lugema, mitu päeva enne või pärast neid punaseid on, et teha kindlaks, mis päev see 26.03 nüüd täpsemalt ongi. Hakkama saab, aga kiire pilgu asemel kulub päris mitu sekundit. Muud häda polegi. ;)


Kivitare - 28.12.15 22:36

Eks, see ole, et kes kuidas võtab. Ja kuidas kalendrit vaatab. Tänapäeval on see käepeal, nutitelefonis, arvutis, kus iganes mujal. Teisalt on tore, et keegi veel vana head kalendrit vaatab.


sviljar - 29.12.15 10:20

Tere. Minul küll ammu käes aga vaatasin alles eile :) Pildid väga ilusad ja tõesti ilusti tehtud, olen väga rahul. Mind ei sega see nädalapäevade puudumine üldse kuna nädalavahetused on ilusti punaselt tehtud. Tänud veelkord.


pprz - 04.01.16 13:26

Head uut aastat kõigile!

Kellel on ilus kalender veel seinalt puudu - võtke ühendust :)


Rix - 13.02.16 15:31

Praegu SimoQ-ga vaatasime kalendrit ja jäi silma, et kalendril väike viga. Nimelt 31.12.2016 on laupäev, aga ei ole punane.


ülks - 13.02.16 16:58

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Praegu SimoQ-ga vaatasime kalendrit ja jäi silma, et kalendril väike viga. Nimelt 31.12.2016 on laupäev, aga ei ole punane.


Miks ta punane peaks olema? :)


Rix - 13.02.16 17:19

Tsitaat:
Algselt postitas: ülks
Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Praegu SimoQ-ga vaatasime kalendrit ja jäi silma, et kalendril väike viga. Nimelt 31.12.2016 on laupäev, aga ei ole punane.


Miks ta punane peaks olema? :)


Sest kalendris on kõik laupäevad-pühapäevad punased (v.a. see 31.12).


Ruudi - 12.03.16 08:43

Lugesin teemat ja tuli meelde ,et sai kah kalender tellitud ja ülekanne tehtud.Asi ununes.Sai asukohaks Rakvere pandud.Ei tea kas on veel kusagil ripakil?