Foorumi logo

AC Tekstiilist põrandamatid 2013
ee-martynas - 19.03.13 20:40

Talv on läbi ning matid vajavad vahetamist !

Kuna inimestel soov on suur siis alustaks uute mattide tellimisega.

Nagu varemgi siis tellime salongi- ja pagasimatte. Matte saab tellida täpselt sellise kujuga nagu kellelgi vaja.


Veidike infot mattide kohta


Värvivalikus on neli värvi (pildil NR-1 vasakul, NR-4 paremal):
NR-1 beez
NR-2 oak
NR-3 hall
NR-4 tumehall

http://ott.ee/audiclub/materjal_v2ike.jpg

Matid on mõnusast paksust materjalist, mistõttu ei ole oodata, et mõne päeva möödudes oleks matt katki kulunud või kortsus.
Ühtlasi on mattidel kinnitusaugud, põhi valmistatud selliselt, et ei hakkaks libisema ning materjal sisaldab kile mis takistab vee imbumist alumistesse kihtidesse (tänu sellele kilele ei olnud mul sel talvel matid auto külge jäätunud).

Illustreeriv pilt:
http://ott.ee/audiclub/n2ide_v2ike.jpg

Täiendavalt on võimalik valida kas matid on:
1) "audiclub.ee" logoga
2) ilma logota

“audiclub.ee” logo kasutamisel siiski rakenduks nõue, et tellija oleks klubiliige ning auto millele need kasutusele lähevad oleks Audi.
Kui mingil põhjusel ei olda veel klubiliige siis soovitan antud teemaga tutvust teha ;): Klubiliikme staatus/klubikaart

http://ott.ee/audiclub/acmatid_v2ike.jpg


Olemasolevaid šabloone ning nende tootekoode näeb siit: http://ott.ee/audiclub/automatid/
Kui nimekirjast oled leidnud õige auto üles siis tähtis on kontrollida mattide kuju ning aukude asukohta. Infos kirjas olev mootori suurus ei ole nii tähtis kui reaalse kuju võrdlus.

Kui olemasolevatest šabloonidest ükski ei sobinud või lihtsalt ei olnud siis võib ka ise šabloone teha (enne kui šablooni tegema hakkad soovitan minuga U2U teel ühendust võtta).


Tellimusi saab esitada ning maksta kuni 14.04.2013

Mattide hinnad oleksid sellised:
Salongi 4 matti või pagas AC logoga- 50€
Salongi 4 matti või pagas ilma logota- 45€


Seega, kellel kindel huvi ja soov olemas, siis palun minule U2U teel teada anda järgmiselt:

- Auto mark, mudel: (Näide: Audi A4, 1.9 TDI manuaal)
- Valmistamise aasta: (Näide: 2003)
- Kere tüüp: (Näide: universaal)
- Mattide värv: (Näide: NR-4)
- Mattide tootekood: (Näide: 255____ ja 654____)
- Soovitud matid: (Näide: salong ja pagas)
- Logo: (Näide: audiclub.ee)

Edit (23.03.2013) by ee-martynas: Tellijate nimekiri


Kui tekkis küsimusi, ettepanekuid siis andke teada.


janar - 19.03.13 21:16

Kas vähemalt mingigi umbkaudne valmimisaeg on ennustatav?


Ricky - 19.03.13 21:23

Kuigi endal matid väga korralikud (va juhimatt mis ei ole orginaal) olen arvatavasti tellija, seedin veel seda üks hetk.

Aga ka küsimus. Logoga matil jääbki nii, et on näiteks tumehall matt ja siis logo taust on pandud sirge joonega must karvkate kus siis logo?


KeveN - 19.03.13 21:36

Küsimus
Kas matid Audi_Quattro_coupe_2_uksega_1980-1991 244____ sobivad ka sedaan 1985 audi 80 quattrole? Endal originaale kahjuks ei ole, millega võrrelda


ee-martynas - 19.03.13 21:41

Tsitaat:
Algselt postitas: janar
Kas vähemalt mingigi umbkaudne valmimisaeg on ennustatav?


Hetkel mitte. Praegu ei tea kas keegi üldse tellibki matte :D
Eelmine aasta valmis vist 2-3 nädalaga ning siis oli peaaegu 70 komplekti.

Võiks eeldada, et selle tellimusega läheks umbes sama aeg.


ee-martynas - 19.03.13 21:49

Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Kuigi endal matid väga korralikud (va juhimatt mis ei ole orginaal) olen arvatavasti tellija, seedin veel seda üks hetk.

Aga ka küsimus. Logoga matil jääbki nii, et on näiteks tumehall matt ja siis logo taust on pandud sirge joonega must karvkate kus siis logo?


Logo tikitakse eraldi kangale kuna otse matile ei ole materjali paksuse tõttu võimalik teha. Hiljem õmmeldakse logoga kangas matile.
Eelmises teemas lisas M.H pildi oma mattidest. Seal on näha kuidas päris mattidel kõik jääb. Ütleks, et päriselus jäi ilusamgi. Kui sellise lahenduse puhul midagi häirib on muidugi kahju. Eks kui palju on inimesi on ka erinevaid arvamusi ;)


Mario81 - 19.03.13 21:54

Kõik nagu arusaadav ja nähes reaalselt neid matte autos olen seekord tellija aga segaseks jääb: Mattide hinnad oleksid sellised: Salongi 4 matti või pagasAClogoga- 50€.
Mina näiteks soovin/vajan ühte autosse 2 esimest matti ja teise 4 matti aga pagasi matist ei hooli-siis ikka hind sama?



Ps: Ei üritagi hinnavõitu saada, pole lihtsalt ühel autol taha neid AC logoga matte vaja, kui vanad korralikud. Pagasi oma eraldi siis sama hind mis 4tk salongi omi? (või pagasAClogoga- 50€.)


ee-martynas - 19.03.13 21:54

Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Küsimus
Kas matid Audi_Quattro_coupe_2_uksega_1980-1991 244____ sobivad ka sedaan 1985 audi 80 quattrole? Endal originaale kahjuks ei ole, millega võrrelda


... ja minul ei ole 80 quattrot :D

Kindel, et "237____" paremini ei sobiks? Siinkohal oskan öelda, et tuleb veidike vaeva näha ja oma autot tundma õppida. Kui vaadata autos kriitilisemalt kuidas põrandal erinevad servad ja nurgad jooksevad siis oskad ka oma küsimusele ise vastata.

Kui on jätkuvaid küsimusi konkreetse sobivuse osas siis saame U2U's edasi suhelda.


haliseja001 - 19.03.13 21:54

Kas teil audi 100 86 aasta avadi joonised on, mille järgi teha ?


ee-martynas - 19.03.13 22:04

Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Kõik nagu arusaadav ja nähes reaalselt neid matte autos olen seekord tellija aga segaseks jääb: Mattide hinnad oleksid sellised: Salongi 4 matti või pagasAClogoga- 50€.
Mina näiteks soovin/vajan ühte autosse 2 esimest matti ja teise 4 matti aga pagasi matist ei hooli-siis ikka hind sama?



No pagasi matt ei tule salongi mattidega kaasa, seega kui pagasi matist huvitatud ei ole siis ju täiendavalt selle eest maksma ei pea ;)
Mis puudutab aga salongi komplektide poolitamist siis sellele ma kohe täpset hinda öelda ei oska. Küllaga oskan seda öelda, et mõistlikum oleks võtta täiskomplekt.
1. Kõik matid on ühesugused (toon, valmistamise viis, kulumisaste)
2. Meeletut hinnavõitu komplekti poolitamisest ei tule. Kuna hind ei ole puhtalt materjali põhine siis kahte matti tellides oleks reaalselt ühe mati hind kallim kui tellida täiskomplekt.

Tegu on ju siiski käsitööga ning on asju kuskohast kokkuhoid ei tähenda, et oleks reaalselt kokku hoitud.


ee-martynas - 19.03.13 22:09

Tsitaat:
Algselt postitas: haliseja001
Kas teil audi 100 86 aasta avadi joonised on, mille järgi teha ?


See on see koht kus paluksin veidikene tähelepanelikumalt esimest postitust lugeda ning kriitilisema pilguga pilte uurida šabloonidest.
Ma ütleks, et on täitsa olemas kuid see jutt ei ole pahapärast öeldud, pigem sellepärast, et mul ei ole võimalik tagahoovis kõikide mudelite pealt kontrollida millised matid kuhugi sobivad :D. Lõppkokkuvõttes soovin ju ka mina, et oleksid õnnelik ning saaksid omale korralikud matid.

Kui kohe ükski olemasolev šabloon ei sobi siis tuleb see teha ning siis ongi olemas :P


arulage112 - 20.03.13 08:38

Super.

Jään nüüd huviga teemat jälgima ja loodan, et kõik laabub hästi! :)


Margus_H - 20.03.13 09:41

Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky

Aga ka küsimus. Logoga matil jääbki nii, et on näiteks tumehall matt ja siis logo taust on pandud sirge joonega must karvkate kus siis logo?



See kontrast ei ole häiriv, tumehalli mati puhul pmst. märkamatu.

http://www.upload.ee/image/3163226/P1120085.JPG


hamlet - 20.03.13 13:26

Vot tahaks seekord A4 FL matte ja tundub et klubi logoga on ikka kenam...vaatan kuidas saaks kiiresti klubiga liituda et tellida.
Kes te varem tellinud olete ja kätte saanud:kas facelift ja vanem A4 matid on 1:1 samad?


Ricky - 20.03.13 14:24

Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky

Aga ka küsimus. Logoga matil jääbki nii, et on näiteks tumehall matt ja siis logo taust on pandud sirge joonega must karvkate kus siis logo?



See kontrast ei ole häiriv, tumehalli mati puhul pmst. märkamatu.

http://www.upload.ee/image/3163226/P1120085.JPG

http://www.upload.ee/image/3163237/P1120093.JPG


Ei ole hullu jah, päris ilusad (Y)


ee-martynas - 21.03.13 01:15

Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Vot tahaks seekord A4 FL matte ja tundub et klubi logoga on ikka kenam...vaatan kuidas saaks kiiresti klubiga liituda et tellida.
Kes te varem tellinud olete ja kätte saanud:kas facelift ja vanem A4 matid on 1:1 samad?


Minu arusaam faceliftist on pigem "bling-bling"-i lisamine kui see, et auto kere suurust muutma hakatakse :) (võin loomulikult eksida).
Eelmine kord said kõik A4 B5 omanikud aastast 1996-2001 ühesugused matid.

Rõhutan seda, et mattide üldist kuju tuleb kindlasti kontrollida. Kui näiteks kõrvalistuja matt on märgatavalt kitsam siis tuleb veidike nuputada miks see nii on ning leida sobiv lahendus.


hamlet - 21.03.13 08:55

Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Vot tahaks seekord A4 FL matte ja tundub et klubi logoga on ikka kenam...vaatan kuidas saaks kiiresti klubiga liituda et tellida.
Kes te varem tellinud olete ja kätte saanud:kas facelift ja vanem A4 matid on 1:1 samad?


Minu arusaam faceliftist on pigem "bling-bling"-i lisamine kui see, et auto kere suurust muutma hakatakse :) (võin loomulikult eksida).
Eelmine kord said kõik A4 B5 omanikud aastast 1996-2001 ühesugused matid.

Rõhutan seda, et mattide üldist kuju tuleb kindlasti kontrollida. Kui näiteks kõrvalistuja matt on märgatavalt kitsam siis tuleb veidike nuputada miks see nii on ning leida sobiv lahendus.


A sellepärast küsingi et keegi ikka FL tellis omale? Et kuidas istub?


ee-martynas - 23.03.13 18:43

Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Vot tahaks seekord A4 FL matte ja tundub et klubi logoga on ikka kenam...vaatan kuidas saaks kiiresti klubiga liituda et tellida.
Kes te varem tellinud olete ja kätte saanud:kas facelift ja vanem A4 matid on 1:1 samad?


Minu arusaam faceliftist on pigem "bling-bling"-i lisamine kui see, et auto kere suurust muutma hakatakse :) (võin loomulikult eksida).
Eelmine kord said kõik A4 B5 omanikud aastast 1996-2001 ühesugused matid.

Rõhutan seda, et mattide üldist kuju tuleb kindlasti kontrollida. Kui näiteks kõrvalistuja matt on märgatavalt kitsam siis tuleb veidike nuputada miks see nii on ning leida sobiv lahendus.


Aga sellepärast küsingi, et keegi ikka FL tellis omale? Et kuidas istub?


1997+ autodele sai eelmisel korral tellitud 6 komplekti. Omast taskust ma neid kinni ei pidanud maksma, seega ütleks, et sobisid ja oldi rahul :)


TDN - 24.03.13 19:23

Kui valida logoga variant, siis logo on ikka kõigil neljal matil?


ee-martynas - 25.03.13 14:09

Tsitaat:
Algselt postitas: TDN
Kui valida logoga variant, siis logo on ikka kõigil neljal matil?


Kahjuks mitte.
Logo on piisavalt suur ning tagumistele mattidele ta lihtsalt ei mahuks. Kui väga vaja siis lisatasu eest on see muidugi võimalik (vaja tellida uus programm).


mtaudi - 25.03.13 15:33

Siin on pilt minu autos olevatest mattidest - esimesed, mis üldse valmis said.
Tagumiste mattide puhul ei oleks seda logo väga nähagi, kui sisse astud. Muidu on matid head tugevad ja suht kergesti pestavad. Ainult sellele tahaks tähelepanu pöörata, et kui alusmatis on auk sees vms. siis tasuks see ennem ära täita. Tihti on selline auk näiteks juhi matil gaasi pedaali koha peal, kui porimatte ei ole sees olnud. Kui selline auk alla jätta ja siis kannaga peale surud pikalt (normaalse sõidu käigus), siis võib ka uue mati sisse lohk tulla.

Copyright Martin Ott


sunnykas - 28.03.13 10:55

Kas on võimalik tellida ka näiteks tumehallid matid punase vms. servakandiga?


paranormaalne - 01.04.13 22:33

ee-martynas, mis sa upitad seda teemat, kui sa küsimustele vastata ei viitsi? :P


ee-martynas - 01.04.13 22:44

Tsitaat:
Algselt postitas: paranormaalne
ee-martynas, mis sa upitad seda teemat, kui sa küsimustele vastata ei viitsi? :P


U2U kaudu vastasin.
Laiemale ringile ei ole hetkel midagi vastata. Kui kellelgi on tõesti special disaini vaja siis selle võimalust saan uurida kuid millised lisakulud sellega kaasnevad ei oska ma hetkel kommenteerida.


Helina - 02.04.13 06:36

Aga miks mitte aegajalt teemat upitada, muidu pärast on jälle mitmeid foorumlasi, kes ei ole kuulnud ja näinud ning hiljem siia teemasse uuesti kirjutatakse, et " Oi ma jäin hiljaks, aga kui uus tellimus tuleb, tahan sellist ja selist".
:)


sileem11 - 02.04.13 09:51

Kas need kinnitusaugud selle konkreetne plastik jullaga, millega siis matt põranda külge kinnitub või eeldan et on sobivad augud ja plastikjullad võtan vanade originaalmattide küljest? Kes vastab?


mtaudi - 02.04.13 09:57

Tsitaat:
Algselt postitas: sileem11
Kas need kinnitusaugud selle konkreetne plastik jullaga, millega siis matt põranda külge kinnitub või eeldan et on sobivad augud ja plastikjullad võtan vanade originaalmattide küljest? Kes vastab?


Kui põrandal on originaaljullad on põranda küljes olemas, siis saad matid nende külge kinnitada - mattidel on need rõngad küljes, millel keskel auk sees.


ee-martynas - 04.04.13 18:29

Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Tsitaat:
Algselt postitas: sileem11
Kas need kinnitusaugud selle konkreetne plastik jullaga, millega siis matt põranda külge kinnitub või eeldan et on sobivad augud ja plastikjullad võtan vanade originaalmattide küljest? Kes vastab?


Kui põrandal on originaaljullad on põranda küljes olemas, siis saad matid nende külge kinnitada - mattidel on need rõngad küljes, millel keskel auk sees.


Need kinnitused millega Audide matid tulevad peaks suht kõikidele sobima. Isegi kõige vanematel mudelitel olnud poldipead istusid nendesse :).

Kui tekibki soov neid plastikust kinnitusi vahetada siis iseenesest ei tohiks see raske olla. Minuteada isegi Revalist oli võimalik neid kinnitusi osta.


raizxc - 11.04.13 18:53

Tõmban tähelepanu siia teemasse, kuna "Tellimusi saab esitada ning maksta kuni 14.04.2013"


Mario81 - 11.04.13 19:36

Minu tellimuse võib tühistada sest U2U vastust pole saanud. Leian mujalt tavalised matid oma autotesse.


ee-martynas - 13.04.13 18:14

Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Minu tellimuse võib tühistada sest U2U vastust pole saanud. Leian mujalt tavalised matid oma autotesse.


Nii,
Hetkeseisuga siis U2U'd kõik vastatud. Vabandan, et ei ole jõudnud kõigile kohe vastata. Nagu meil kõigilgi hingab eraelu ka veidike kuklasse :)
Mario81 tellimus hetkel tühistatud.


Darkdog - 20.04.13 11:15

Kuidas see mati teema edeneb? On need juba tellimusse läinud?


majanduskriizz - 20.04.13 15:58

Tsitaat:
Algselt postitas: Darkdog
Kuidas see mati teema edeneb? On need juba tellimusse läinud?


Vist peavad kõik ennem ära maksma ja siis läheb asi käiku?


ee-martynas - 20.04.13 19:47

Nüüdseks on tootjale šabloonid edastatud ning midagi juba valmistatakse.
Esmaspäeval panen lõpliku nimekirja kokku ning kui kellelgi siis maksmata, jääb mattidest ilma.


Meeldivat kevadet :)


Darkdog - 01.05.13 07:36

Kas mingi orienteeruv tähtaeg on teada mattide valmimiseni?


ee-martynas - 04.05.13 12:59

Tsitaat:
Algselt postitas: Darkdog
Kas mingi orienteeruv tähtaeg on teada mattide valmimiseni?


Hetkel mitte. See kuu peaks ikka valmis saama kuid kui midagi konkreetsemat teada saan siis annan kindlasti teada.


ee-martynas - 14.05.13 08:16

Matid said valmis ja tootja juurest ära toodud.

Jagamisega seonduv info on meil siin


wondero - 31.05.13 18:15

Kas see aasta veel tellimusi on plaanis teha?


ee-martynas - 03.06.13 08:51

Tsitaat:
Algselt postitas: wondero
Kas see aasta veel tellimusi on plaanis teha?


Kindlat plaani ei ole. Hetkel on mõned komplektid veel jagamata.
Samas kui soovijaid tekib siis saab ju sellele mõelda.


sileem11 - 03.06.13 12:37

Tulevast tellijatele. Komplekti võiks kuuluda 2tk juhipoolset matti, kuna gaasipedaali alt muutub see suht kiirelt koledaks, teised matid sisuliselt ei kulu.


arulage112 - 03.06.13 13:26

Kui kellelgi peaks huvi olema, siis mul on üle tutikad Audi A6 c5 jalamatid. Kõige tumedamad.


wondero - 03.06.13 20:32

Kui peaks olema kellelgi selline juhus, et otsustab oma A6 C4 kõige tumedamad matid müüki panna siis palun kindlasti ühendust võtta, või kui uus tellimus tulemas siis ehk saab ee-martynas sellest mulle teada anda :) Suured tänud mõistagi!!


ee-martynas - 04.06.13 08:38

Tsitaat:
Algselt postitas: sileem11
Tulevast tellijatele. Komplekti võiks kuuluda 2tk juhipoolset matti, kuna gaasipedaali alt muutub see suht kiirelt koledaks, teised matid sisuliselt ei kulu.


Oskad ehk veidike lähemalt selgitada seda mõtet? Kas asi on konkreetsetes mattides või üleüldine info, et varem või hiljem kulub ära?
Mul on nn esimesest partiist siiani viisaka välimusega matid ning mul olid need ka talvel sees. Tõsi, mul ei ole aluspind lohku kulunud mistõttu sealt võib erinevus sisse tulla kuna matt võtab ju põhja järgi kuju.


Fan - 13.09.13 16:08

Ehk leiaks juba huvilisi uuele tellimmisele? :)


ross21 - 14.09.13 10:48

Seoses auto müügiga jäid matid üle. Mattide tootekood 516 tumehallid. Kasutatud ainult esimesi matte 1 kuu. Raha küsiks 35 eur.


KKaaleste - 14.09.13 12:33

Tsitaat:
Algselt postitas: ross21
Seoses auto müügiga jäid matid üle. Mattide tootekood 516 tumehallid. Kasutatud ainult esimesi matte 1 kuu. Raha küsiks 35 eur.



Tere, mis autost need matid üle jäid?


nimi - 14.09.13 15:00

Oleks b4 mustadest huvitatud.


ross21 - 21.09.13 06:31

Tsitaat:
Algselt postitas: ross21
Seoses auto müügiga jäid matid üle. Mattide tootekood 516 tumehallid. Kasutatud ainult esimesi matte 1 kuu. Raha küsiks 35 eur.


Matid leidnud uue omaniku.


Rix - 21.09.13 20:58

Tsitaat:
Algselt postitas: ross21
Matid leidnud uue omaniku.

Uuel omanikul hea meel. :P


AndresL - 03.10.13 06:37

A6 C4 vajaks mul ka uusi matte. Ehk on veel alles mõnel klubilisel kes ise ei taha või pole keegi soovinud. Kui on pakkuda siis PS!


KKaaleste - 05.10.13 11:22

Äkki C5-le kellelgi matid üle jäänud? Hele või tume, väga vahet ei ole.


TTruu - 05.10.13 14:06

A6 C6

Kui kellegil peaks olema uusi matte pakkuda, siis võib minule pakkuda. Värvuseks võiks olla tumehall!

Tänud.


AVquattro - 05.10.13 20:22

Mulle võib pakkuda A4 B6 heledaid matte.


Iva - 06.10.13 00:14

Ootan põnevusega kui tuleb jälle uus tellimistelaviin ja seekord võtan ma lõpuks need matid ära!!

Äkki keegi teab kust saab osta neid mattide õõse Tartust !!!


wondero - 06.10.13 10:59

Endiselt avaldan ka raudset soovi mattide tellimisel!
Tahtjaid nagu juba on, loodame, et tuleb tellimuste kogumine peatselt.


dripnoticn - 06.10.13 14:14

Oleks ka huvitatud.


ee-martynas - 07.10.13 07:32

Tsitaat:
Algselt postitas: wondero
Endiselt avaldan ka raudset soovi mattide tellimisel!
Tahtjaid nagu juba on, loodame, et tuleb tellimuste kogumine peatselt.




Kui soovijaid on siis ignoreerida seda ei saa. Samas tellimuse korraldaks kevadepoole.
Ajaliselt võiks see jääda aega kui inimesed vahetavad kummist matid tekstiilist mattide vastu.

Kevadel on lootust ka täiendatud "tootevalikule".


maltoosa - 07.10.13 08:29

Oleksin minagi huvitatud mattidest, vanad juba päris kulunud, eriti juhi gaasipedaalialune :D


wondero - 07.10.13 09:34

Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Tsitaat:
Algselt postitas: wondero
Endiselt avaldan ka raudset soovi mattide tellimisel!
Tahtjaid nagu juba on, loodame, et tuleb tellimuste kogumine peatselt.




Kui soovijaid on siis ignoreerida seda ei saa. Samas tellimuse korraldaks kevadepoole.
Ajaliselt võiks see jääda aega kui inimesed vahetavad kummist matid tekstiilist mattide vastu.

Kevadel on lootust ka täiendatud "tootevalikule".



Väga meeldiv, jääme ootele!


Iva - 08.10.13 22:16

Hea!!!;)


kunnark - 13.10.13 21:09

Oleks ka huvi kevadel mattide vastu ;)


KKaaleste - 28.11.13 22:54

Millal muidu neid matte tellida saab?


80quattro - 28.11.13 23:19

Tsitaat:
Algselt postitas: KKaaleste
Millal muidu neid matte tellida saab?


Aastaringselt saab tellida Audi originaaltekstiilmatte Audi Eesti Teeninduspartnerite käest.


RS88 - 18.12.13 00:38

Oleksin ka kindlasti huviline, kui uuesti tellimiseks läheb.


Siim89 - 26.12.13 10:55

C4 karjub samuti uute vaipade järele :)


TDN - 11.02.14 21:16

Kas varsti läheb tellimine lahti?


opstii - 11.02.14 22:14

Oleks ka huviline.


Taiv0 - 04.03.14 16:08

Oleks ka mattidest huvitatud kui tellimiseks läheb.


KristjanE - 04.03.14 18:51

Oleksin ka huviline.


KKaaleste - 04.03.14 19:21

Ja ma tahaks ka matte, pool aastat oodanud juba siin :D


TDN - 05.03.14 00:52

Väljas juba ilmad ilusad. Võiks vaikselt pihta hakata...


majanduskriizz - 05.03.14 06:35

Rahu. Eelmine aasta tehti tellimus aprilli lõpus ja kätte said enamus mai keskpaigas need.


ee-martynas - 05.03.14 16:00

Päike paistab ja loodus ärkab.
Nüüd on jälle võimalik matte tellida ja selleks on tehtud ka vastav teema.