Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Vasta
Kes saavad postitada? ja
Kasutajanimi   Soovid registreerida?
Parool:   Unustasid parooli?
Pealkiri:
Vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvases kirjast teksti Sisesta kursiivis teksti Sisesta allajoonitud teksti Sisesta keskele joondatud teksti Sisesta link Sisesta e-maili aadress Sisesta pilt Sisesta koodi Sisesta tsiteering Sisesta nimekiri
Postitus:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BBkood is Sees
[img] kood on Sees
;) :P :o :mad:
:D :cool: :) :(

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Lülita BBkood välja?
Saa e-mailiga teatis vastustest?
    

Teema ülevaade
sisalik

 postitati 09.10.20 15:57
Võtsin välja, vahetasin pumba aga tagasi õigesse asendisse ei taha paagis kuigi minna.
Kas on mingi võte kuidas installeerida?
90b3

 postitati 29.09.16 09:53
Tsitaat:
endal sama viga, algul ütles üks et "voolikud olid lahti" ja sõida edasi, kuniks auto jälle seisis.. siis vahetati lisaks pumbale ka tihendid kuna õhku tuli vahele. eks varsti näeb kui kaua see värk seal vastu peab, pikka otsa kohe ette võtta küll ei julge.

Endal sama viga. Algul ütles üks, et "voolikud olid lahti" ja sõida edasi, kuniks auto jälle seisis. Siis vahetati lisaks pumbale ka tihendid kuna õhku tuli vahele. Eks varsti näeb kui kaua see värk seal vastu peab, pikka otsa kohe ette võtta küll ei julge.
VKaudi

 postitati 28.09.16 18:36
Tere!
Võtan ette selle maha võtmise. Eile võtsin anduri poole maha. See selline soojendusharjutus.
Vasakult poolt tuleb jah kaks voolikut koguni liiguvad pumba poole. Jah sain ka teada,et ainult üks elektriline pump. Kahju . Elektripumpa oleks hea vahetada olnud.
Üleeile, hakkas bensiini kork põrisema( sellepärast sai ka esmasena kohe elektri pump vahetatud kui auto seisma jäi). Kuu tagasi arvasin,et see pumba hääl, mis hakkab otsasid andma.
Agavõta näpust kork. Aga mida see tähendab ? Paagil on tuulutus ava umbes?

Kas keegi teab öelda, kus on tuulutusava? Ja mis kolm voolikut tulevad kohe korgi alla ? :O
Igatahes, mõtlesin,et oh, kurat tuulutus umbes ja see äkki ajab segamini selle teiselt poolelt ejektor süsteemiga (tuleb ju selle süsteemiga? ) paremale pumbatava kütuse süsteemi.
võtsin korgi maha ja lootsin parimat. Aga ei :D Täispaak. 270 km maanteesõitu .Ja auto seisis. Paaki läks 30L kütust, :O Maanteel.

Igatahes avastasin youtubest videosid. Ja võtan nüüd pumba maha. Ja vaatan kuhu ja kuidas need vasakult tulevad voolikud pumba külge või süsteemi ühilduvad. Kardan,et seal lihtsalt ongi mingi voolik lahti läinud ja ongi kõik.
QUATTRO

 postitati 26.09.16 08:15
Elektrilisi pumpasid on üks. Paaki maha võtma ei pea, kuigi suht kitsas on toimetada seal sees. Mida pisem poiss oled, seda lihtsam. Minul oma 180 cm ja ca 100 kiloga on suht tuuga vahepeal nurka muuta seal pakiruumis.
Korralik valgusti, peegel on ka abiks.
Kui tegema hakkad, siis võiks paagi ikkagi minimaalselt tühjaks saada ja korralik ventilatsioon peab olema. Kindlasti võta mõni sõber ka kasvõi mölisema kõrvale ohutuse mõttes.
VKaudi

 postitati 26.09.16 06:57
Tere!
Ei oska öelda kui tihedalt see koht sai. Vb sinu enda foorumi teemast ka jah lugesin seda. Aga kuna ütleme nii,et pea etteande pumpa sai vahetatud (lasin vahetada) umbes 3 aastat tagasi mitte kõige kallima varuosaga, siis ta sõitis. Ja hakkas jamama augustis järsku ja Peale uue pumba panemist täpselt sama.
Et selles mõttes ta ei pumbanud ka ennem teiselt poolt etteande poolele. Ja nüüd vahetati ka ära teeninduses. Ei oska öelda, kas läks õige pump ja kui tihedalt see on . Sai siis eile paak ääreni täis panna.
Ja valmistun Tallinnast maale sõitmiseks. Umbes 100km. Kas veab need 100km välja ühis osaga?

JA,kui päris tehnikas võõras ei ole. Kas arvate ,et saab jagu ise välja võttes need pumbad. Saan aru joonistelt ju ,et kaks elektrilist pumpa on ? Ja lisaks nn ejector pumpasid/süsteeme.

Kuskil öeldi,et peab paagi maha katkuma. KAs võimalik ikkagi seda teeist pumpa ju maha võtta ilma paaki maha kruvimata?Peaks ju olema
kps

 postitati 22.09.16 16:39
Quattro jõudis ette pumba osas. Ise lisan veel juurde, et piseimadki mõrad pumba korpuse rõngastihendites on samuti fataalse mõjuga.
QUATTRO

 postitati 22.09.16 16:36
D2 paaki lapatakse ka konstantselt valesid pumpasid sisse.
See tuleneb tihti sellest et varuosamüüja ei viitsi süveneda rohkem, kui aa, ok sul on VDO pump ja viskab sulle esimese ettejuhtuva.
D2 pumbal ja ka teistel samalaadsetel on pumba põhjas eraldi avaus konteinerisse rõhu tekitamises et neid kõrvalpaagis olevaid jugapumpasid käitada üldse.
mkb

 postitati 22.09.16 15:55
Paak peaks olema 80L ja 45L võib olla selline nibin-nabin kogus tõesti.

Paagis on seda staffi ikka omajagu, siin see mille kätte saab:
http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/429/348/010742422748888.jpg

Andur on vasakul ja bensiinipump paremal täiteava pool.
Kas kokku pannes, sai näiteks see koht tihe?
https://www.upload.ee/image/6186573/10668541_10202647054754296_1210660467_n.jpg


Ise paagiga mässates sai väljamaa foorumites loetud, et kui mingi ebatihedus peaks olema, siis ei saa ka teiselt poolt kätte.
VKaudi

 postitati 21.09.16 17:42
Tere!
Leidsin ka vastavaid teemasid aga ei saanud täpselt kontakte kuhu pöörduda.
Probleem järgmine.
Bensiini pump undas. Kuulsin ,et hakkab minema. Ja oligi seis ükspäev. Kuigi mul oli ka küte otsakorral. Mõtlesin,et nu kurja lähen toon 5L kütust. Ja voila , läks käima. Tuju hea hakkasin tanklat otsima. Aga ennem jälle sama jama. Tunda ,et kütus ei jõua mootori kuniks täiesti seisis. Mõtlesin toon veel ühe 5L ja jälle käima kuni jälle seisis ja siis tõin ka kolmandat korda ja ja jälle 1 km ja seisi. Olin sisse pannud 15L ja seisin teeääres 5km sõitmise järel.
No juu, siis pump puhkab ja jaksab natukene töötada ja siis jälle jookseb kokku vms.
Uus pump tellitud, viidud auto remonti. Vahetati ära. ütlesid,et paagis kütust vähe,et panid 20L juurde. (samas 15L mis ennem sees oli ei ole ju ka nii vähe midagi) . Olgu, aga auto käis ja sõitsin õnnelikuna minema, uus pump ja elu lill.........kuni järgmise ristmikuni, sama jama, kaob jõud ära ja jälle mootor kuival.
Sai siis uuesti viidu,et äkki toru umbes vms jne.
Tuli siis kõne,et viga arvatavasti teises pumbas ,mis peaks tagasivoolu poolelt siis kütuse etteande poolele pumpama.
Olevata ka 20L veel lisaks pannud. Ehk siis numbrite järgi peaks 55L sees olema. Et pangu ma paak täis ja vaadaku millal seisma jääb.
Ei jõudnud taas. Auto mootorisse kütus enam ei jõudnud ja paagi peaks nu kurja, vähemalt 45L puhast kütust olema (kuigi eeldan ,et üle 50L ).
Siit küsimus. foorumist lugesin,et sarnaseid probleeme olnud. Aga minu küsimused oleks.
Kas 45L ei ole piisav,et etteande pump ikka ilusti oleks võimeline kütust pumpama? Kas see paagi teine pool tõesti nii suur?

Ja tähtsam küsimus, kas kellegil on Harjumaal kontakti kes võiks selle probleemiga mul tegeled ?
Mingi autoteenindus , või kellegil mõni tuttav kellele meeldib nokitseda ja tegeleda sellega. Loomulikult tasu eest.

Tänan ette ära asjalike kontaktide eest.

Aitäh

Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 22]
[PHP: 21.0% - SQL: 79.0%]