Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Vasta
Kes saavad postitada? ja
Kasutajanimi   Soovid registreerida?
Parool:   Unustasid parooli?
Pealkiri:
Vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvases kirjast teksti Sisesta kursiivis teksti Sisesta allajoonitud teksti Sisesta keskele joondatud teksti Sisesta link Sisesta e-maili aadress Sisesta pilt Sisesta koodi Sisesta tsiteering Sisesta nimekiri
Postitus:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BBkood is Sees
[img] kood on Sees
;) :P :o :mad:
:D :cool: :) :(

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Lülita BBkood välja?
Saa e-mailiga teatis vastustest?
    

Teema ülevaade
juks11

 postitati 19.01.06 07:43
Alates 16 jaanuar 06 a alustasid koostööd kolm erinevat autoteemalist internetiportaali, et tagada kasutajatele kiirem ning mugavam ligipääs eriteemalistele internetiportaalidele. Koostööleppe sõlmisid Flameko Varuosakeskus, Carrating ja Cartuning portaalid.

Flameko Varuosakeskus on portaal, kust on võimalik teha uudseid hinnapäringuid varuosamüüjatele üle Eesti. Nt. kui vajatakse autole uusi amorte, siis www.varuoasakeskus.ee portaalis saab sisestada hinnapäringu, mis saadetakse edasi kõikidele firmadele kes vajaminevate amortide müügiga tegelevad. Saades müüjatelt hinnapakkumised, jääb kliendil üle vaid valida sobiv pakkumine hinna, asukoha või tarneaja järgi. Lisaks varuosade müüjatele on loomisel korralik andmebaas ka töökodadest ja tehnoülevaatuspunktidest. Lisaks on veel võimalus sisestada tasuta müügikuulutusi. Flameko Varuosakeskus on nähtav ka Delfi.ee portaalis (www.varuosakeskus.delfi.ee). Flameko Varuosakeskus on kogunud endale väga suure populaarsuse juba nüüd, kui ollakse alles veel lapsekingades. Portaali kasutavad aktiivselt nii eraisikud kui ka firmad, sest varuosade leidmine on imelihtne ning säästab tublisti kasutaja kallist aega.

Carrating www.carrating.ee portaal annab hea võimaluse autohuvilistele näidata enda sõidukeid ja hinnata teiste omi. Samuti koondab see leht hulganisti erinevaid autohuvilisi ja autoomanikke, kes saavad mõtteid ja nõuandeid vahetada. Üllatavalt kiiresti on kogunud portaal suurt populaarsust ja tänaseks on lehel üle 25 000 registreerunud kasutaja. Külastajate arvukus tõuseb iga päevaga.


Cartuning www.cartuning.ee nimeline autoportaal alustas tegevust 2005 aasta suvel ning saavutas lühikese ajaga autohuviliste seas suure populaarsuse!
Portaalis on ainulaadne võimalus pidada päevikut auto modifitseerimise ning tuunimise kohta! Ei puudu ka pildi-ja videoalbumid, foorumid, lingikogud jpm.
Lisaks virtuaalsele keskkonnale osaleb CarTuning.ee oma meeskonnaga aktiivselt ka erinevatel autospordiüritustel ning 2005 sügisel toimus ka esimene oma üritus - CarTuning.ee Speedtest!
CarTuning.ee eesmärgiks on koondada erilisi autosid ning propageerida sõidukite modifitseerimist!


Koostöö ei ole mõeldud ainult külastajate arvu tõstmiseks vaid tänu tihedale koostööle on kasutajatel väga kerge reastuda ühest teemast teise ehk siis portaalivahetus sujub lihtsalt. Lisaks veel, külastades ühte portaali, on kasutajatel hulgaliselt rohkem võimalusi, mis on nüüdsest kättesaadavad kõigis kolmes portaalis. Kõrgest kvaliteedist räägib ka see, et tegemist on oma ala parimate portaalidega Eestis.
juks11

 postitati 22.07.05 19:10
Nüüd võimalik sisestada ka tasuta müügikuulutusi!!!

Tasuta ja piiramatul hulgal kuulutusi saavad avaldada nii eraisikud kui ka firmad. Flameko Varuosakeskus on ainus varuosaportaal, kes teeb koostööd Delfi'ga

Kuulutusi on võimalik lisada aadressildel: www.varuosakeskus.ee ja www.varuosakeskus.delfi.ee
juks11

 postitati 12.04.05 14:21
Kogu info sõidukite varuosadest – hiirekliki kaugusel.

Mullu septembris avatud Flameko varuosadeportaal on nüüdseks nähtav ka Delfi keskkonnas – http://www.varuosakeskus.delfi.ee. Koostöös AstroNet OÜ-ga on varuosadeportaalil ka uus välimus ja uued tehnilised lahendused. Firmad kelle info on portaalis kuvatud, saavad oma andmeid ise muuta ja hallata. Ka varuosa otsijal on nüüd lihtsam ennast väljendada – uute tootegruppide kaudu on võimalik ennast müüale selgemini väljendada.

Uutel portaaliga liituda soovijatel tuleb saata e-posti teel vaid firma lühitutvustus ja talle saadetakse personaalne pakkumine 24 tunni jooksul.

Flameko varuosadeportaal on nagu Tallinna linn – ei ole ohtugi, et ta kunagi lõplikult valmis saab, kogu aeg toimub pidev arendustöö. Veel 2005 aasta aprillis tahame nii firmadele kui ka eraisikutele pakkuda uusi võimalusi info eksponeerimiseks.


AstroNet=Lorrap;)
juks11

 postitati 01.02.05 18:06
Soodsad varuosad kõikidele sõidukitele

http://www.varuosakeskus.ee

Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2009
Täiendanud indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2016
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 22]
[PHP: 21.5% - SQL: 78.5%]