Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Vasta
Kes saavad postitada? ja
Kasutajanimi   Soovid registreerida?
Parool:   Unustasid parooli?
Pealkiri:
Vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvases kirjast teksti Sisesta kursiivis teksti Sisesta allajoonitud teksti Sisesta keskele joondatud teksti Sisesta link Sisesta e-maili aadress Sisesta pilt Sisesta koodi Sisesta tsiteering Sisesta nimekiri
Postitus:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BBkood is Sees
[img] kood on Sees
;) :P :o :mad:
:D :cool: :) :(

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Lülita BBkood välja?
Saa e-mailiga teatis vastustest?
    

Teema ülevaade
rs156

 postitati 22.08.21 14:51
Kas keegi Tallinnas sama teenusega tegeleb?
Mustanq

 postitati 18.08.21 23:23
Kui pragu ei ole nähtav, saab liimi peale panna ja jääb hoidma. Endal oli ka üks esituli nurgast praguline ja sai niiskuskindlaks (üle aasta mõõdas ja uuesti pole niiskus sisse tekkinud). Liimi võtsin automaailmast (vist oli mingi klaasiliim vms). Enne liimimist niiskus kätte vaja saada. Ise kuumutasin prozektoriga klaasi, et niiskus aurustuks ja siis tuulutus vooliku kaudu (ratta koopas väljund) tõmbasin tolmuimejaga niiskuse välja.
jaiks

 postitati 18.08.21 12:37
Klaasi mõrad enamasti jah. Ma Tartus tegelen nendega mingil määral, võib ühendust võtta. Vaatab üle ja ehk saan lahendust pakkuda.
masuurik

 postitati 18.08.21 06:01
Esituleklaasid on ilmselt ülevalt esitiiva serva alt ja tiiva serva tipust mikromõralised. Tihti ei näe seda silmaga vaid peab tule plastmassi läbi valgustama. Tüüpviga väga paljudel C7 autodel(Nii led, Halogen, kui xenon). Tuvastada saab ka tuld seestpoolt õhuga survestades ja klaasile seebivett pihustades. Aitab klaasi vahetus, mis muidugi eeldab uute klaaside ostu,tule mahavõtmist ning klaasi eemaldamist ja uuesti liimimist. Klaasi vahetus ei ole üldse mitte meeldiv töö. Kasutatud tulel on tõenäoliselt samad alged...
kavastukant

 postitati 18.08.21 05:47
Tere,
Mure selles,et A6 C7 esitule sisse tekib vesi ja udu iga vihma või siis pesulas käimist.Ehk teab keegi,kedagi kes selle mure lahendada oskab,enne kui uut tuld ette hakkan ostma.(Tartu)

Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 22]
[PHP: 20.5% - SQL: 79.5%]