Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Vasta
Kes saavad postitada? ja
Kasutajanimi   Soovid registreerida?
Parool:   Unustasid parooli?
Pealkiri:
Vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvases kirjast teksti Sisesta kursiivis teksti Sisesta allajoonitud teksti Sisesta keskele joondatud teksti Sisesta link Sisesta e-maili aadress Sisesta pilt Sisesta koodi Sisesta tsiteering Sisesta nimekiri
Postitus:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BBkood is Sees
[img] kood on Sees
;) :P :o :mad:
:D :cool: :) :(

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Lülita BBkood välja?
Saa e-mailiga teatis vastustest?
    

Teema ülevaade
kopamees

 postitati 14.06.03 19:35
Võid proovida sellist kohta, mis asub endise Reval'i taga, kui sõita edasi staadioni poole.
Seal on väravad ees ja silt viitega Cobra Alarmid vms.
Sõidad väravatest läbi (piki staadioni äärt) kuni hoonekompleksini ning seal sõidad hoovi sisse. Ühes garaazis (vasakult kolmandas vist oli) peaks töötama härrasmees nimega Margus (056561110), kes oskab keevitada korralikult. Kui soovi on, siis võid külastada.
tarts200

 postitati 14.06.03 16:35
nimelt oleks vaja keevitada autol üks talakene külge.
äkki kellegil on tutvusi või on lasknud kuskil teha keevitustöid. nr. 05269378 Ette tänades

Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 22]
[PHP: 14.6% - SQL: 85.4%]