Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: kuda kontrollida tifri lukustusi... (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2966)
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 18.10.04 09:09 Tsiteeri
kuda kontrollida tifri lukustusi...



.. et kas lülitas sisse ja kas kindlasti ka välja, see et tuli põleb või mitte ... ei julge usaldada muidugi oleneb kuskohast andur selle impulsi saab...


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 18.10.04 09:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja JohnDoe2200T
.. et kas lülitas sisse ja kas kindlasti ka välja, see et tuli põleb või mitte ... ei julge usaldada muidugi oleneb kuskohast andur selle impulsi saab...


Andur saab impulsi difrist, nii et võib usaldada küll, kui just lamp läbi pole või juhtmed koos.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.10.04 09:16 Tsiteeri


Oma autol on nimelt see mure, et lukustuse tuli ei põle... ja ausaltöelda ei leia ka mina miks ei põle, sest pirn on terve... ja niipalju kui kaabeldust kontrollisin on seal ka kõik korras. Samas otsest skeemi mul olemas ei ole ja viga leida suht raske nii.
Kontrollida jällegi lihtne, tungraud välja ja üks tagumine ratas õhku. Käik sisse ja vaikselt libistama... ratas hakkab õhus ringi käima... sidur alla lülitad difri luku sisse ja proovid uuesti... ratas liikuma enam ei hakka ja auto tahab kohalt minema panna. Nii saadki teada kas toimib või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 18.10.04 09:18 Tsiteeri


Tänud...


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 18.10.04 09:33 Tsiteeri


mina tsekkisin teist moodi ..
lukk sisse ja kruusal ketsi, toimis, ilma difrita ainult 1 ratas tiirles taga :)


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 18.10.04 09:38 Tsiteeri


variant-D: lukk sisse ja asfaldil aeglaselt ringe teha---kohe tunda kui sisemine ratas jõnsutama(libisema) hakkab. ringe teha tegelikult ei jõuagi, piisab ühest pöördest et aru saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.10.04 09:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ACE16V
variant-D: lukk sisse ja asfaldil aeglaselt ringe teha---kohe tunda kui sisemine ratas jõnsutama(libisema) hakkab. ringe teha tegelikult ei jõuagi, piisab ühest pöördest et aru saada.

Sellega retsid tagadifrit ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 18.10.04 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Oma autol on nimelt see mure, et lukustuse tuli ei põle... ja ausaltöelda ei leia ka mina miks ei põle, sest pirn on terve... ja niipalju kui kaabeldust kontrollisin on seal ka kõik korras. Samas otsest skeemi mul olemas ei ole ja viga leida suht raske nii.
Kontrollida jällegi lihtne, tungraud välja ja üks tagumine ratas õhku. Käik sisse ja vaikselt libistama... ratas hakkab õhus ringi käima... sidur alla lülitad difri luku sisse ja proovid uuesti... ratas liikuma enam ei hakka ja auto tahab kohalt minema panna. Nii saadki teada kas toimib või mitte.



Minuarust peaks sedasi auto ka ilma lukuta minema panema, sest esiratas veab ju või ma eksin ?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.10.04 10:30 Tsiteeri


Proovisin, ei pane minema, gaasiga tuuritades nagu natuke tahaks vedama hakata ka esirattaid (torseni töö arvatavasti) kuid ei ole tahtnud tungrauda päris risti põhjaalla lasta... kuid siduri saab täiesti lahti lasta ja tagaratas veereb vabalt lihtsalt ringi tühipööretel nt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Pets
huviline



Registreerunud 19.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Viano v6

postitati 21.10.04 14:20 Tsiteeri


Mina kontrollisin ka samamoodi nagu marko. Nupp sisse ja kruusal ketsi. Ilusad 2 jutti jäid maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.04 18:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Pets
Mina kontrollisin ka samamoodi nagu marko. Nupp sisse ja kruusal ketsi. Ilusad 2 jutti jäid maha.

Iseenesest kui mõlemal pool sama "kerge" kruus maas siis võib ka niisama mõlemad rattad ringi käia... ja tegelt lukk käib automaatselt maha miski 25-30km/h kiiruse pealt, et see on vaid hetk gaasi anda ja juba ongi kiirus sealmaal...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.8% - SQL: 52.2%]