Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  38
Autor:
Pealkiri: Audi A4 Avant 1.8TQ - 1996 - Patrick (Vastuseid: 925 | Vaatamisi: 166518)
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 23.12.11 01:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Peeglitest oled sottis saanud miks ei soojene? Endal sama mure, kundepoolne töötab ilusti, aga juhioma mitte, klaas vehetatud ja voolu on, aga soojaks ei lähe....



Veel ei ole uurinud, kuid üritan nädala lõpu poole vaadata seda asja. Sotti saan, siis kirjutan. Midagi ma välja mõtlen nendega, ma loodan :D

Võta peegliklaas ja lase mujalt 12v peale, kas läheb soojaks? Kui ei lähe, siis pole vaja edasi otsida viga, kui aga läheb, siis järelikult koormuse all 12v sinu peegliklaasini seal peeglikorpuses ikkagi ei jõua. Need on nii primitiivsed asjad, et ega seal palju kohti pole, kus viga võib olla!


Tänud info eest;). Ma nüüd üritangi nv-l vaadata seda peeglite asja. Usun, et saab asja ikka. Loodan vähemalt:P


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 23.12.11 09:00 Tsiteeri


Kena ja sile kuut, esituled ja suunakad päris põnava lahenduse saanud.
Peale pühi ja aastavahetust võiks trehvnungi korraldada, tuleks uuriks veidi lähemalt ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 23.12.11 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Kena ja sile kuut, esituled ja suunakad päris põnava lahenduse saanud.
Peale pühi ja aastavahetust võiks trehvnungi korraldada, tuleks uuriks veidi lähemalt ?



Tänud ja hea kuulda,et auto meeldib:). Võiks mingi treffamise teha küll. Muidugi võib uurida;)


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 23.12.11 19:52 Tsiteeri


Nonii:D Kurja ma ütlen nende peeglisoojendustega mässates. Nimelt võtsin ühendused ette, et uurida, mis juhe kuhu jookseb jne. Tundub kõik hea olema eks. Aga alati peab toimetuse käigus juhtuma ka midagi-juhipoolsel peegliklaasil mõrad sees, kuna tuleb välja, et jõudu on ülearu. Mis seal ikka, enda süü ja las jääda. Peeglid lähevad soojaks küll, kui 12V peale lasta. Väljas mässasin ka ja näpud hakkasid külmetama ning tuju läks ära ning panin kogu krempli kokku ja sõitsin minema. Võibolla viitsin mingi aeg veel mässata, kui leiab normaalsema koha vms.
Võibolla kellegiga koos seda asja uurida, kes el. poole pealt pädevam ka on.



Patrick.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 02.01.12 08:46 Tsiteeri


Uurisin nüüd minagi esitulede puhastuse käigus neid suunatulesid ja tekkis kohe küsimus:)
Kuidas sa need klaasid eemaldasid või kleepisid välisküljele selle kollase kile?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 02.01.12 08:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Nonii:D Kurja ma ütlen nende peeglisoojendustega mässates. Nimelt võtsin ühendused ette, et uurida, mis juhe kuhu jookseb jne. Tundub kõik hea olema eks. Aga alati peab toimetuse käigus juhtuma ka midagi-juhipoolsel peegliklaasil mõrad sees, kuna tuleb välja, et jõudu on ülearu. Mis seal ikka, enda süü ja las jääda. Peeglid lähevad soojaks küll, kui 12V peale lasta. Väljas mässasin ka ja näpud hakkasid külmetama ning tuju läks ära ning panin kogu krempli kokku ja sõitsin minema. Võibolla viitsin mingi aeg veel mässata, kui leiab normaalsema koha vms.
Võibolla kellegiga koos seda asja uurida, kes el. poole pealt pädevam ka on.



Patrick.


Pole hullu, see klaas on sigaodav:) Sul aga siis küsimus, et kuhu elektrivool jääb? Ma saan aru, et kaitsmed terved jms. Kui süsteemi läbi ei ampsa, siis alati on võimalik uued juhtmed peale vedada, aga eks siis tuleb läbi mõelda, et kust kohast!
Ma olen ka neid klaase vahetanud a4-l ja a6-l, panin siis ka coupe omal näpud taha, aga julgus sai enne otsa, ma ei tea, kuidas nii kõvasti kinni on!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 02.01.12 16:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Uurisin nüüd minagi esitulede puhastuse käigus neid suunatulesid ja tekkis kohe küsimus:)
Kuidas sa need klaasid eemaldasid või kleepisid välisküljele selle kollase kile?



Oranź kile kleebitud jah väljapoole klaasile. Tugev kile on ning püsib väga korralikult;)


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 02.01.12 17:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Nonii:D Kurja ma ütlen nende peeglisoojendustega mässates. Nimelt võtsin ühendused ette, et uurida, mis juhe kuhu jookseb jne. Tundub kõik hea olema eks. Aga alati peab toimetuse käigus juhtuma ka midagi-juhipoolsel peegliklaasil mõrad sees, kuna tuleb välja, et jõudu on ülearu. Mis seal ikka, enda süü ja las jääda. Peeglid lähevad soojaks küll, kui 12V peale lasta. Väljas mässasin ka ja näpud hakkasid külmetama ning tuju läks ära ning panin kogu krempli kokku ja sõitsin minema. Võibolla viitsin mingi aeg veel mässata, kui leiab normaalsema koha vms.
Võibolla kellegiga koos seda asja uurida, kes el. poole pealt pädevam ka on.



Patrick.


Pole hullu, see klaas on sigaodav:) Sul aga siis küsimus, et kuhu elektrivool jääb? Ma saan aru, et kaitsmed terved jms. Kui süsteemi läbi ei ampsa, siis alati on võimalik uued juhtmed peale vedada, aga eks siis tuleb läbi mõelda, et kust kohast!
Ma olen ka neid klaase vahetanud a4-l ja a6-l, panin siis ka coupe omal näpud taha, aga julgus sai enne otsa, ma ei tea, kuidas nii kõvasti kinni on!



Ma kusjuures mõtlesingi, et las see süsteem jääda ja vean ise juhtmed kusagilt ja asi ants. Jama on see, et pole kusagil kohta, kus rahulikult nokitseda saaks. Eks paistab üldse.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 05.01.12 01:36 Tsiteeri


Esmaspäeva õhtune tegevus:

http://www.youtube.com/watch?v=aBj59N-lPWE&feature=player_embedded



Pat.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.12 07:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Esmaspäeva õhtune tegevus:

http://www.youtube.com/watch?v=aBj59N-lPWE&feature=player_embedded



Pat.


Q - mõnud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 08.01.12 11:21 Tsiteeri


Suvele vastu uute velgedega!

Raha napib alati, kuid kuidagi sai ikka kokku aetud ning veljed ostetud:P

Velgedel on väga huvitavad ventiilid vms. Väga ei saa aru, et mis süsteem see selline on? Kuidas pumbata neid saab jne.:P
(Selline lame kork on ventiili augul peal?!).Pildilt on näha ka natukene.

Tegu 17´´ Antera 309 velgedega:
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/08012012031.jpg
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/velg1.jpg

(Rant peab olema. Alati randiga veljed meeldinud)


Patrick.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 10.01.12 20:18 Tsiteeri


Täna mõtlesin, et proovin velge auto alla ning vaatan, kuidas velje ET mängib.
Nimelt originaal velg peaks olema ET-ga 45 (a4-l ongi ET vahemik 35-45). Uued veljed on ET-ga 31 ehk ulatuvad rohkem väljapoole, kuid minuarust ei ole väljaulatavus neil ikkagi midagi ulmelist. Vaja osta kevadeks ikkagi uued rehvid ja mõtlen 225/45 peale. Hetkel kahel veljel peal 235/45 ja ülejäänud kahel 245/45 ning erineva firma tootjad ka. Quattro puhul vaja kõiki nelja rehvi ühesuguse mustriga ja suurusega. Seega mingi hetk tulevad hetkel peal olevad rehvid müüki, mis on korralikud-sellest aga kunagi lähemalt!

Mõni pilt ei tee paha:
Velje andmed-ehk 8,5´´ laiad R17 ET31
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/veljeandmed.jpg
Auto all
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/velgautoall1.jpg
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/velgautoall2.jpg
Siin näha, et ET31 ulatub rattakoopast väljapoole
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/ET31.jpg
Võrdlus tabel
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/tabel.jpg

Patrick.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.12 20:27 Tsiteeri


Tiibade servad ja uksed allapoole liistu hakkavad sul nüüd kõva vatti saama kividest. Mul eelmisel Aneljal olid sarnaselt rattad koopast väljas ja lõpuks pidin esitiivad ja kõik 4 ust altpoolt liistu üle värvima, uksed olid eriti täksitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 10.01.12 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Tiibade servad ja uksed allapoole liistu hakkavad sul nüüd kõva vatti saama kividest. Mul eelmisel Aneljal olid sarnaselt rattad koopast väljas ja lõpuks pidin esitiivad ja kõik 4 ust altpoolt liistu üle värvima, uksed olid eriti täksitud.


Ma täitsa usun, et selline asi võib juhtuda-loogiline ka! Kuid ega ma sellepärast ei lase tujul langeda. Aeg käes ja natuke sõitu, siis ole näha, mis toimub. Velgi ma sellepärast vahetama ei hakka.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 10.01.12 21:17 Tsiteeri


Ma paneks auto kaitseks porilapakad külge, kuigi see võib üldise maitse ja moesuundadega karjuvalt vastuollu minna :)
Vähem märgatav variant on panna ukse alumistele pooltele ja kõige haavatamatele kohtadele tiibadel 3M kaitsekile, peab võibolla kiiremini vahetama kui värvi, kuid märksa kiirem ja odavam tegevus.

Mis selle veljemõõdu arvutaja nimi on, ja kust seda leida võiks? Teinekord kuluks selline vidin täitsa ära.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 10.01.12 21:21 Tsiteeri


Velg ilus ja kui sinna kergelt stretchi ajada rehv peale ja mingi 40 kõrgusega siis peaks küll päris hea jääma auto madalamaks ka;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 10.01.12 21:54 Tsiteeri


ise panid udukad alla stagesse., leiutades kinnitused. Räägi kuidas need udutuled ära mahtusid, probleeme polnud? Paremal pool vist jäi see pasunakarp ette või ei jäänud? Jne


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 10.01.12 21:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Ma paneks auto kaitseks porilapakad külge, kuigi see võib üldise maitse ja moesuundadega karjuvalt vastuollu minna :)
Vähem märgatav variant on panna ukse alumistele pooltele ja kõige haavatamatele kohtadele tiibadel 3M kaitsekile, peab võibolla kiiremini vahetama kui värvi, kuid märksa kiirem ja odavam tegevus.

Mis selle veljemõõdu arvutaja nimi on, ja kust seda leida võiks? Teinekord kuluks selline vidin täitsa ära.



Porilapakaid ma tõesti ei hakka külge pookima, kuid see 3M kile variant tundub mõistlik küll. Ega sa ei oska öelda, kust oleks võimalik saada seda kilet hea hinnaga:P?

Ja siin on rehvi/velje kalkulaatori link;)
http://www.upload.ee/files/1972826/rehvikalkulaator.xls.html


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 10.01.12 22:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Velg ilus ja kui sinna kergelt stretchi ajada rehv peale ja mingi 40 kõrgusega siis peaks küll päris hea jääma auto madalamaks ka;)


Ma arvan, et ma valin ikka rehvikõrguseks 45 ja tõesti tahaks madaldust saada, kuid eks ole näha, kuidas seis võimaldab. Ennem vaja ära vahetada hüdrotõukurid ning sillad lasta üle kontrollida, kuna kohati on kolksu kuulda. Kõik tasapisi:)


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 10.01.12 22:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
ise panid udukad alla stagesse., leiutades kinnitused. Räägi kuidas need udutuled ära mahtusid, probleeme polnud? Paremal pool vist jäi see pasunakarp ette või ei jäänud? Jne



Udukad mahtusid ilusti ära! Stangel tuli võre kinnitusi natukene lõikuda (seega mul stangevõred nipukatega kinni:P).Pasunad ma väänasin sellise nurga alla, et ei jääks udutule korpust segama. Udukate kinnitusteks kasutasin mutreid,polte, seibe ja õhukesi nurkasid vms.(ei tea nim. anda-rullis kerituna aukudega nn. metallplaat:D), mida väänasin vastavalt vajadusele. Poole päevaga tegin kõik valmis. Üllatavalt lihtne oli, kuid kohati pani mõni asi ropendama küll aga see tavaline nokitsemise puhul:P. Ei oska rohkemat kirjutada hetkel. Küsi, kui midagi veel vaja teada saada!


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 10.01.12 22:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Ja siin on rehvi/velje kalkulaatori link;)
http://www.upload.ee/files/1972826/rehvikalkulaator.xls.html
Tänud :)
3M kile kohta ei oska täpsemat saadavust hetkel kommenteerida, lihtsaom on maaletooja või edasimüüja käest eelnevalt uurida. Ice vast suudab ka aidata sellega.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Renks
huviline

Avatar


Registreerunud 07.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.12 19:11 Tsiteeri


Erinevaid 3M kilesi leiab http://www.prostokk.ee/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 11.01.12 20:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AUDI V6
Erinevaid 3M kilesi leiab http://www.prostokk.ee/



Ma tahtsin ise ka kirjutada, et leidsin selle sama koha üles. Tegin sinna ka hinnapäringu kivikaitse kilele ning vastuseks sain sellise teksti: ´´Meie pakutav toode on koodiga 9260.Maksab 14,06 EUR jm +km (materjal 610mm )´´

Tundub olema päris mõistlik hind.




Pat.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 12.01.12 20:29 Tsiteeri


Uurisin täna esitulesid autole ning jäid silma sellised tuled:
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/fkfs8003.jpg

Küsingi, et kas kellegil on nende tuledega kogemusi? Kui on, siis pistikute osas on kõik sama või peab midagi ümber tegema? Tulede kirjelduses oli, et alates 95a. A4 sobivad ehk tegu pole facelift-i tuledega, kuna suunatuli eraldi osa.




Patrick.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teitur
huviline



Registreerunud 07.07.10
Asukoht: Hiiumaa/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5, VAZ 2105

postitati 12.01.12 20:40 Tsiteeri


Nii head nad pole kui Valeo pikk tuli aga tavalistest seasilmadest valgustavad kõvasti paremini. Ja ilusamad on ka;)
Kinnitused peaks samad olema mis tavalisel tulel. Pistikute kohta info puudub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  38
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.4% - SQL: 58.6%]