Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: küttesegu reguleerimine tartus (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2398)
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 06.10.04 09:12 Tsiteeri
küttesegu reguleerimine tartus



sooviks siis lasta üle timmida oma masina küttesegu, kuna ülevaatusel väideti, et segu nagu oleks suti rikas... samas ei osanud nad seda ise reguleerida... ülevaatuselt sai ilusti läbi, aga miskid näitajad pöörete suurenedes ka kasvasid, kuigi ei oleks tohtinud (ei ole seda paberit käepärast ja peast ei mäleta, mis konkreetselt)... igatahes küttekulu pidi ka nii suurem olema...
...et kas keegi teab tartus mõistlike hindadega kohta, kus asja peris per*e ei keerataks... ja mis selline lõbu mulle maksma läheb?


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.04 21:48 Tsiteeri


carring(oopeli keskus)
ise käisin seal ja jäin rahule


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 07.10.04 06:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny
carring(oopeli keskus)
ise käisin seal ja jäin rahule


ja mitu raha nad siis sult ka selle eest võtsid?


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.04 11:03 Tsiteeri


nu mul oli muid vigasid kah...
aga hind on 360 eeku!
ja selline asi nagu garantii neil täiesti toimib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUADRADRIVE
huviline



Registreerunud 30.09.04
Asukoht: Tartu-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 '91; ALLROAD '05

postitati 07.10.04 13:27 Tsiteeri
küttesegu reguleerimine tartus



minu mure sobib kaa teema alla, nimelt kütusekulu linnas üle 35l´/100l ja see tegelik kulu ja rahulikult liueldes. Millele peaxin tähelepanu pöörama enne kui diagnostikasse torman?

Autox 200 TQ 90'


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ecu
huviline



Registreerunud 05.12.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3

postitati 11.10.04 12:28 Tsiteeri


Mina soovitaksin minna Ain´i juurte. Ennem asus ta Kastani tänavas kuid nüüd on ta ennast sisse seadnud Teguri tänavas. Tuleb sisse keerata sealt kus on Teguri autoaed. Ja sõita taha otsa...seal on vasakut kätt üksik garaaz. Kui ma õieti mäletan siis oli punaste ustega...võin eksida.


Get Your Beauty Rated!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 11.10.04 12:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Ecu
Mina soovitaksin minna Ain´i juurte. Ennem asus ta Kastani tänavas kuid nüüd on ta ennast sisse seadnud Teguri tänavas. Tuleb sisse keerata sealt kus on Teguri autoaed. Ja sõita taha otsa...seal on vasakut kätt üksik garaaz. Kui ma õieti mäletan siis oli punaste ustega...võin eksida.


ja mis hinnaga Ain seda teenust siis pakub? ja mis vahendeid kasutab?


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ecu
huviline



Registreerunud 05.12.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3

postitati 11.10.04 18:43 Tsiteeri


Mine räägi temaga ise ja vaata seadmed üle. Mind ei ole see kunagi huvitanud mis firma seadmetega ta töötab....mind huvitab rohkem see, et auto pärast timmis. Alati ei pruugi ju viga seadistuses olla vaid võib mõni detail olla töölepingu lõpetanud. Näiteks lambda andur vms.


Get Your Beauty Rated!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 11.10.04 23:01 Tsiteeri


ise oled käinud seal võru tänava kõrval tänavas ( alasi sepa or smth) Linna poolt tulles sõidad Siriuse putkast mööda ja siis paar tänavat peale seda vasakule. vast on miski silt ka. Sõidad pool maa alla, seal miskid garaazid. Ei oska mina öelda et mida tüüp kasutas, aga Hp läpakas ja CO mõõtmise masin oli olemas, ja kõrval garaazis teeb tolle tüübi isa mootorite remonti ja vajadusel ka treimistöid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ecu
huviline



Registreerunud 05.12.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3

postitati 12.10.04 07:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rulamees
ise oled käinud seal võru tänava kõrval tänavas ( alasi sepa or smth) Linna poolt tulles sõidad Siriuse putkast mööda ja siis paar tänavat peale seda vasakule. vast on miski silt ka. Sõidad pool maa alla, seal miskid garaazid. Ei oska mina öelda et mida tüüp kasutas, aga Hp läpakas ja CO mõõtmise masin oli olemas, ja kõrval garaazis teeb tolle tüübi isa mootorite remonti ja vajadusel ka treimistöid.

Ja lisaks veel taastavad ka bensupumpasid - täitsa arvestatav koht.


Get Your Beauty Rated!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 12.10.04 08:45 Tsiteeri


hindadest ei oska keegi rääkida?


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 12.10.04 08:46 Tsiteeri


mine käi läbi ja küsi....
tartu ei ole ju nii suur linn ometigi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 12.10.04 09:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny
mine käi läbi ja küsi....
tartu ei ole ju nii suur linn ometigi


ega ole jah...:D ...eks tuleb siis miski aeg jah minna vaatama, kui inimesed tõesti nr-eid ei mäleta...


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.5% - SQL: 44.5%]