Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A4 1.6 ja 1.8 plokikaane sobivus (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 1606)
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 27.09.04 15:18 Tsiteeri
Audi A4 1.6 ja 1.8 plokikaane sobivus



On kellelgi aimu, kas A4-ja 1.6 ja 1.8 mootorite plokikaaned on omavahel vahetatavad?


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Mustamägi
Kasutaja on eemal

Auto: Rahuliku Sõidu Octavia

postitati 27.09.04 15:46 Tsiteeri


kui tihend on sama siis on lootust,et äkki sobib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 27.09.04 20:21 Tsiteeri


minuteada neil kolvi läbimõõdud siiski erinevad on...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 28.09.04 08:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ACE16V
minuteada neil kolvi läbimõõdud siiski erinevad on...


pole päris kindel, aga minu andmetel peaks mõlemal silindrite läbimõõdud olema 81,0 ja kubatuuri vahe peaks tulenema kolvikäigu erinevusest, so vastavalt 77,4 mm ja 86,4 mm. Oskab ehk keegi teadjam asja kommenteerida?


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 28.09.04 09:55 Tsiteeri


sorry mike, ajasin segamini 1,8 ja 2,0. 1,6-sel ja 1,8-l on kolvi läbimõõdud tõesti samad. sellisel juhul on vist mõtet võrrelda omavahel plokikaane tihendeid(õli ja vee avad, ning poldiavad) ja polte(pikkus), ülejäänu on "delo tehniki";)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 28.09.04 10:42 Tsiteeri


A4 1,6 JA 1,8 on küll kolvi läbimõõt sama aga mootorid on täiesti erinevad 1,6 on 8 klapiline mootor ja 1,8 on 20 klapiline mootor.Nii et ei sobi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 28.09.04 11:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja A4TQ
A4 1,6 JA 1,8 on küll kolvi läbimõõt sama aga mootorid on täiesti erinevad 1,6 on 8 klapiline mootor ja 1,8 on 20 klapiline mootor.Nii et ei sobi.


seda ma tean, et klappide arv on nendel mootoritel erinev, aga see klappide arvu erinevus ei välista veel minu loogika kohaselt kaante (koos klappide ja nukkadega) asendamise võimalust. või olen ma eksiteel?


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 28.09.04 14:54 Tsiteeri


loogiliselt võttes, kui tihendid sama "nägu" on, siis ilmselt tuleks jälgida rihmarataste kaugusi(nende erinevusi) mootori baaspinnast, laiusi jne. teine oluline moment on IMO kolvi kõrgus ploki suhtes ÜSS-s, kui palju see erinev on(surveaste)

PS! ise plaanin panna 1.8 8V audile 1.8 16V golfi plokikaane, kui sellise kuskilt saan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 28.09.04 17:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ACE16V
loogiliselt võttes, kui tihendid sama "nägu" on, siis ilmselt tuleks jälgida rihmarataste kaugusi(nende erinevusi) mootori baaspinnast, laiusi jne. teine oluline moment on IMO kolvi kõrgus ploki suhtes ÜSS-s, kui palju see erinev on(surveaste)

PS! ise plaanin panna 1.8 8V audile 1.8 16V golfi plokikaane, kui sellise kuskilt saan.


16V Golf II kaan on olemas, ainult esimese silindri mingid klapid on kõverad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 28.09.04 17:48 Tsiteeri


uued klapid ei maksa muide suurt midagi, 100-200 kr/tk


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 28.09.04 17:57 Tsiteeri


Tean, kuna omal on autol 5 silindrit ja sellele golfile läks teine kaan, siis lihtsalt vedeleb garaazis, koos nukkade, klapikambri kaane, sisselaske kollektoriga. Välja laset ja jagajt pole alles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 28.09.04 19:29 Tsiteeri


oot, oot, et siis Rakveres on kaan olemas? äkki viitsid mulle hinna suurusjärgu privada!?;)


sorry mike for OT!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 29.09.04 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mike
Tsitaat:
Esialgne postitaja A4TQ
A4 1,6 JA 1,8 on küll kolvi läbimõõt sama aga mootorid on täiesti erinevad 1,6 on 8 klapiline mootor ja 1,8 on 20 klapiline mootor.Nii et ei sobi.


seda ma tean, et klappide arv on nendel mootoritel erinev, aga see klappide arvu erinevus ei välista veel minu loogika kohaselt kaante (koos klappide ja nukkadega) asendamise võimalust. või olen ma eksiteel?

Sorry ei saanud algul aru et soovid mootorit ümber ehitada.Hakkas ennastki see küsimus huvitama ja järgi uurides selgus et plokikaane poldid on samades kohtades nii 1,6 kui 1,8 aga veekanalid osaliselt ei kattu.Nii et ilma tihendit ümber tegematta ei saa plokikaasi asendada.Teoreetiliselt peaks olema võimalik ümberehitus aga sel juhul on ka vaja teisi kollektoreid ja ühtteist veel.Iseasi kas projekt ka ennast ära tasub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 29.09.04 09:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja A4TQ
Iseasi kas projekt ka ennast ära tasub.


kuna tegmist pole tänavasõiduprojektiga, ei saa tasuvuse teemal traditsioonilises mõttes rääkida ;)


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.3% - SQL: 49.7%]