Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: B4 66 kw, tõmbab vahepeal kinni (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 1621)
dmx
huviline



Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.04 06:02 Tsiteeri
B4 66 kw, tõmbab vahepeal kinni



Asi siis järgmine, audi b4 66 kw tõmbab vahel sõiduajal kinni siis nagu jälle läheb, vahetasin ka bensufiltri aga ikka sama, mis siin olla võiks ja kas peaks kuskile diagnosti minna, arvan et ei saa vahel kütet peale, sest hommikul rikka küttega sõidab ilusti.Aidake palun


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 14.09.04 06:03 Tsiteeri


bensupump undab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
dmx
huviline



Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.04 06:13 Tsiteeri


minuarust ei unda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jann1
huviline



Registreerunud 22.05.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 '1,8 '88

postitati 14.09.04 22:41 Tsiteeri


Mul sama asi 88 a .66 kw mingi hetk tõmbab hingest kinni ja kõik. Tühikäigul lükkas ise vahepeal tuurid 2000 peale ja kui gaasi pedaali all hoidsin hakkas tuuridega mängima 2000 ja 3000 vahel. Bensu filter sai vahetatud 2 kuud tagasi:D ja nüüd vahetasin uuesti aga ikka sama jama.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dmx
huviline



Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.04 08:56 Tsiteeri


mul tuurid kohapeal ei mängi, toimib ilusti, aga jah sõidul tõmbab kinni, siis paned rohkem gaasi siis jälle läheb aga minek pole ka päris sama.Järgmine nädal käin diagnostis ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jann1
huviline



Registreerunud 22.05.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 '1,8 '88

postitati 21.09.04 09:51 Tsiteeri


kas said diagnostikas targemaks???:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Speiss
huviline



Registreerunud 18.10.04
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Ford :(

postitati 07.11.04 09:38 Tsiteeri


jah, anna teada, kuidas asjad lahenesid, omal 85KW b4 ja hakkas samamoodi tegema enamasti kaob mingi hetk kuni paar sekundit tõmme ära (mootor sureb välja lihtsalt) aga siin 300km reisi peal sai ka paar korda paarkümmend sekundit teeääres oodatud.
Oma pähe tekkinud seletus oleks, et eluaeg saksas sõitnud ja siis eestis paar kuud tavalise 95 peal toiminud masinale sai saatuslikuks minu 95 ultimaga tankimine. Et võttis igast jama paagi ja voolikute seintelt lahti ja see siis umistabki kuskil aegajalt midagi. Idee tekkis lahti kiskuda bensiinipump ja selle filter üle vaadata, samuti peaks kõrgsurvefiltri ja misiganes seal veel vahel on lahti võtma. Kuna värskelt audiomanik, siis vajalike asjade ülesleidmine vajab mul veel veidi eeltööd ja pole veel kindelgi, kas ma oma vahenditega hakkama saan.
Igatahes, kui kellelgi nüüd selle jutu peale mingeid ideid või soovitusi tekkis, oleks huvitatud kuulama.
Samuti ka mis nüüd kõige mõtekam edasitegevus oleks, kas tankida edasi 95-ga või uuesti 95 ultima kuni süsteemi päris puhtaks lööb ja kõik soga ära lahustatakse või lükata nüüd hoopis 98-ga veii aega ringi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 07.11.04 15:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Spacefly
jah, anna teada, kuidas asjad lahenesid, omal 85KW b4 ja hakkas samamoodi tegema enamasti kaob mingi hetk kuni paar sekundit tõmme ära (mootor sureb välja lihtsalt) aga siin 300km reisi peal sai ka paar korda paarkümmend sekundit teeääres oodatud.
Oma pähe tekkinud seletus oleks, et eluaeg saksas sõitnud ja siis eestis paar kuud tavalise 95 peal toiminud masinale sai saatuslikuks minu 95 ultimaga tankimine. Et võttis igast jama paagi ja voolikute seintelt lahti ja see siis umistabki kuskil aegajalt midagi. Idee tekkis lahti kiskuda bensiinipump ja selle filter üle vaadata, samuti peaks kõrgsurvefiltri ja misiganes seal veel vahel on lahti võtma. Kuna värskelt audiomanik, siis vajalike asjade ülesleidmine vajab mul veel veidi eeltööd ja pole veel kindelgi, kas ma oma vahenditega hakkama saan.
Igatahes, kui kellelgi nüüd selle jutu peale mingeid ideid või soovitusi tekkis, oleks huvitatud kuulama.
Samuti ka mis nüüd kõige mõtekam edasitegevus oleks, kas tankida edasi 95-ga või uuesti 95 ultima kuni süsteemi päris puhtaks lööb ja kõik soga ära lahustatakse või lükata nüüd hoopis 98-ga veii aega ringi?



täpselt sama asi oli mul audi 100-ga, just niiskete ilmadega jäi mootor seisma ja paarikymne seki pärast jälle töötas...viga oli nimelt bensiinipumba relees, vaheta see ära ja asi ok.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
DevilDog
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.04
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3

postitati 07.11.04 16:17 Tsiteeri


Jagaja kaant oled vaadand. Viga võib selles ka olla. Omal kunagi Omegal oli sama jama, lambist tahtis masin välja surra ja tegi igasugust muud pulli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
cescor
huviline

Avatar


Registreerunud 05.05.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5TDI

postitati 08.11.04 06:49 Tsiteeri


viga võib ka olla õhulugejas. Mul diagnostika ütles igatahes, kuid kuna pole jõudnud seda veel vahetada, pead ei saa anda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Speiss
huviline



Registreerunud 18.10.04
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Ford :(

postitati 08.11.04 14:41 Tsiteeri


kuna küünlajuhet jagalalt ära võttes pudenes jagajakaane see pistik pooleks, siis on esimene asi proovida uus jagajakaas ja rootor.
siis järjest prooviks edasi.

Kas on mõtet mingit saastalahustavat lisaainet veel lisada, st kas ja milline aine siis kindlasti soovitud effekti annab? Siiski jubedatmoodi tundub sedamoodi olema, et mingi soga on kütusetorustikus.

Eile kusjuures ei olnud kuigi niiske ilm, seega selle faktori esialgu jätaks viimaseks proovida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 08.11.04 14:45 Tsiteeri


66kw mootorite omanikud võiks nii teha, et panevad auto käima ja lähevad liigutavad samal ajal karbussi... nimelt on 66kw mootorite nõrk koht see kummitihend/puks, mis karbussi all. See läheb katki ja liikudes saab lisaõhku ning tõmbab hinge kinni.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Speiss
huviline



Registreerunud 18.10.04
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Ford :(

postitati 09.11.04 11:07 Tsiteeri


niih, esialgu tundub, et mina sain oma probleemile lahenduse.
Homme läeb sõitu siis saab kindlamalt teada kas veel välja sureb kohati, kuid see rootor annab vist päris kindla põhjuse.
http://www.hot.ee/spacefly/audi/rootor.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.3% - SQL: 40.7%]