Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: vahtraleht (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 5140)
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 10.03.03 15:26 Tsiteeri
vahtraleht



kuna naine sai esmased load on autol kenasti rohelised lehed küljes.kui ise autot kasutan ei viitsi lehti maha rebida ja see kuidas sinusse suhtutakse on midagi jubedat.kodanikud kohe peavad mööda sõitma,sellise põlastava pilguga,et on tahtmine eebliga lajatada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 10.03.03 15:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja sam
kuna naine sai esmased load on autol kenasti rohelised lehed küljes.kui ise autot kasutan ei viitsi lehti maha rebida ja see kuidas sinusse suhtutakse on midagi jubedat.kodanikud kohe peavad mööda sõitma,sellise põlastava pilguga,et on tahtmine eebliga lajatada.



Aga mida Sa imestad ????????? Kurat, mul sõber käis just lubasid tegemas ja tal vajus karp nii lahti et vähe pole, tema kes käis korralikus autokoolis ja oli korrektne ja täpne, sai loomulikult puhtalt examitelt ja sõitudelt läbi, aga mis ark`i platsil toimus oli kohutav, tagurtpidi slaalomit teinud tüüp tegi selle ära, kui hakkas aga edaspidi tegema ajas posti ümber, siis aga hüppas autost välja ja kisas et ega edaspidi ei pidanud ju exami sooritamiseks slaalomit tegema, milles tal oli õigus ja läbi ta saigi! Aga kurat kui inimene ei oska edaspidigi sõita jne. siis ega ei imesta ka miks inimesed teise pilguga neid kanadakaid vahivad! Jah, ega kõik algajad pole loomulikult sellised tainapead kes tegelt sõita ei oska ja hindavad ennast üle jne. aga eks selliste idiootide tõttu meie liikluskultuur ongi selline, neil vendadel on ju po**ui, arvavad et kui nemad sõidavad siis on üksinda tee peal, ei tea mis on tahavaate peegel ega tea ka seda et kui mööda sõidetakse, siis nende auto on ikka pikem kui sinnamaani kus lõppeb juhi iste, igasuguseid kloune on olemas :mad: Muidugi, need kes on tublid ja korrektsed, need kannatavad :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 10.03.03 15:34 Tsiteeri


Mina suhtun küll vahtralehtedesse normaalselt. Kõik on ju alguses algajad. Iseasi on muidugi sellised, kes üldse sõitmisega hakkama ei saa. (näiteks kohalt võtmine jms.) On asju mida tuleb ikka enne platsi peal harjutada ja siis liiklusesse tulla. Tallinna liiklus niigi pingeline. Kuid ei olegi ausaltöelda viimaste aegade jooksul selliseid saamatuid vahtralehti kohanud.
Omaette klass on muidugi õppeautod. Tundub, et see sõiduõpetuse aeg on niivõrd piiratud, et platsisõitu enam üldse vist ei tehta. Vähemalt akadeemia tee piirkonnas on vahel kolm õppeautot järjestikku ja liiklus sujub siis tempoga 15-20 km/h. Ja enamasti tüürivad nad sellist trajektoori pidi, et mööda ka ei mahu. Enamasti kannatab ära, aga vahel kui ilgelt kiire on, siis ajab tigedaks küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 10.03.03 15:34 Tsiteeri


Ma sõitsin lisaks oma 4-le aastale veel poolteist aastat Pireti vahtralehtedega ringi, alguses bemmiga, pärast Audiga ja mingisugust põlastust või möödasurumist ei pannud küll tähele. See vist rohkem Sinus endas kinni...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 10.03.03 15:47 Tsiteeri


Vahtralehel ja vahtralehel on ikka vahe sees:)

Tavaliselt ma ei pööra sellele isegi tähelepanu, kuid tihtipeale hakkavad silma 80-ndate 2-ukselised BMW tumendatud klaasidega jne. Sellised vahtralehe omanikud ajavad küll hinge täis ja nende trajektoore ma üritan vältida. Mitte et ma midagi kardaksin, vaid pärast on seda jamamist s.....a auguni nii kindlustuse, pollade, kui ka rullnoxikutega.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 10.03.03 15:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kopamees
Vahtralehel ja vahtralehel on ikka vahe sees:)

Tavaliselt ma ei pööra sellele isegi tähelepanu, kuid tihtipeale hakkavad silma 80-ndate 2-ukselised BMW tumendatud tagaklaasidega jne. Sellised vahtralehe omanikud ajavad küll hinge täis ja nende trajektoore ma üritan vältida. Mitte et ma midagi kardaksin, vaid pärast on seda jamamist s.....a auguni nii kindlustuse, pollade, kui ka rullnoxikutega.

Vaat' sellest jutust ma ei saa aru. See 80-ndate 3-seeria BMW pole mingi nähtus omaette. Vahtraleht on vahtraleht ükskõik mis auto roolis.

Ennist jäi täpsustamata, mis bemmiga me sõitsime - tegu oli 85. aasta BMW 320i-ga, kaheukseline ja tumedate klaasidega. Ei näinud mina ega Piret selle auto roolis kordagi keskmisi näppe, ei üritatud meid eriti "paika panna" (Piretil paar juhust siiski oli) ning ei kottinud meid politseid.

Seega, minu jaoks on jutud hirmust E30 BMW-de ees, nende autode otsene seostamine rullnoklusega ja nende autode juhtide jutud pidevast ahistamisest sulaselge hülgemöla. Ma ei leia, et BMW roolis olev vahtraleht oleks hullem nähtus Kadeti, Golfi, Prelude'i, Civicu või ka mistahes Audi vahtralehest...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 10.03.03 16:14 Tsiteeri


Miskipärast võetakse seda 3. seerja bmw'd tõesti sellise rullnoka masinana. Isegi miilitsasaadetes irvitatab võsa või kummer alati kahjurõõmsalt kui sellisega avarii on juhtunud ja kunagi ei jää mainimata, et tegemist on just rullnokaautuga! Mul endal küll mingit sümpaatiat antud masina suhtes pole, kuid sellegipoolest olen seisukohal, et ega siis see hullem pole kui näiteks tsiivik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 10.03.03 16:26 Tsiteeri


to joel: eino kuule ega siis üldlevinud arvamus, et 3-ne bemar on rullnoka auto, ei teki ülepäeva ja niisama...:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 10.03.03 16:29 Tsiteeri


vahtralehe koha pealt on vahtralehtedel vahe sees selles mõttes, et üks vahtraleht on juba aasta jagu iga päev 30 km linnasõitu sõitnud, samas kus teine pole aasta jooksul peale lubade kättesaamist vapsee sõitnud ja siis ühel heal päeval autorooli satub...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 10.03.03 17:03 Tsiteeri


Niih,paneks ka möla sekka.Sõidan linnas keskmiselt 100+km.päevas ja on vahest tõesti masendav vaadata kuidas mingid vennad üritavad elu eest vahtralehemeeste elu põrguks keerata ja seda meelega.Samas on ilma vahtraleheta mehi hulga rohkem kes ei tea isegi seda mis reas nad sõidavad,rääkimata veel linnakiirusest ja jalakäijate vastu viisakana olemisest.Minge mingi aeg linna ja vaadake fooride taga,see nn.noor kanadakas annab oma 300-se bemmiga ennem teed kui mingi firmaboss oma S-klassi mersuga ei tee märkamagi.üldiselt ütleks nii et erandeid leiab alati ja ega me ise pole ka mingid inglid(kes julgeb vastupidist väita)Kui ikka 100-ga keeb siis vajutad pedali põhja küll,ja oled ise kohe rullnokk valmis.

sitt tuju ja kehv jutt sai,tehke omad järeldused ise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
raivu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 1,8T 110 kW

postitati 10.03.03 17:12 Tsiteeri


No eks eelpool mainitud kommentaaride kohapealt BWD-de kohta on väike tõetera sees, kuid kui algteema juurde tulla, siis see, et sinust Sam kõik põlastava pilguga mööda sõidavad, ei ole nii hull kui sa ise arvad. Kui näit. mina lähenen ristmikule, (2-e realine) kus põleb punane tuli, ning seal on kaks autot, millel ühel on vahtraleht ja teisel pole, siis loomulikult ma võtan selle auto sappa mis on ilma "Kanaada" märgita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 10.03.03 17:25 Tsiteeri


pole väitnud ,et kõik kimavad silmad punnis mööda.point selles, et olen tsekanud kuidas suhtumine muutub kui sõidad lehega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 10.03.03 21:34 Tsiteeri


samas ega vahtralehe koha pealt hakkab igal juhil väike loogika tööle: vahtraleht => noor juht võibolla alles load saanud, võibolla naine (ma ei väida, et naised kehvad juhid, kuid julgen väita, et üldiselt kehvemad kui mehed. Endal ühe laksu kogemus, milles naine ette keeras :( ). Siit ka selline üleolev suhtumine.... Kordan, et on ka erandeid nii naisjuhtide, kui ka üldse vahtralehtede hulgas :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 10.03.03 21:47 Tsiteeri


ise endal ka kolmas aasta vahtralehega läheb.. vahest on kyll selline tunne, et mõned kogenumad juhivid on tegelikult kobamad kui vahtralehega sõitjad.

aga noh. juhtub:P


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 11.03.03 07:52 Tsiteeri


mina sain load kätte, mingi 2 näd sõitsin vahtralehega ja rohkem peale pole pannud neid :P nii kõige lihtsam - ei kiusa võmmid ega ka kaasliiklejad...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 11.03.03 07:55 Tsiteeri


Üldiselt leian, et on vahtraleht või mitte, liikluses, nagu eluski, tuleb teistesse ikka austavalt suhtuda. Tavaliselt ma vale koha peal teed ületavatele jalakäijatele teed ei anna, aga täna ommigu nägin, et taat lippas trolli peale ning jäin keset vilde teed seisma, et talle teed anda. Muidu oleks lihtsalt trollist maha jäänud. Eks võibolla mängib siin oma rolli ka asjaolu, et käisin ise vahepeal kuu aega jala. Muidu üle 10 aasta iga päev ainult roolis ja ei teagi kuidas see jalakäija elu välja näeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Satan
huviline



Registreerunud 04.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


smile.gif postitati 11.03.03 08:07 Tsiteeri


Tõsi ta on, Tallinnas on tunda küll natuke üleolevat suhtumis vahtralehtedesse võrreldes väiksemate linnadega. Endal 2a. kogemus vahtralehtedega seljataga! Mäletan veel hästi juhuseid, kus kõik püüdsid iga hinna eest mööda sõita, olgugi et sõitsin lubatust tsipa kiiremini. Pooled vahivad veel möödasõidul salongi sisse nagu loodaksid sealt mõnd maailmaimet näha.
Ei tahaks nüüd ka naiste sõiduoskusi kritiseerima hakata (tean, et on olemas ka erandeid), aga sõites pidevalt Tallinnas olen mitmeid kordi kogenud situatsioon, kus naisterahvas näitab suunda paremale ja siis pöörab vasakule või siis lihtsalt külmalt keerab ette. Olen sellepärast mitu korda pidanud ruumi vastassuunavööndist otsima. Ühesõnaga on igasuguseid! No offence


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.03 11:05 Tsiteeri
nujah



kanada märk suvest :)
seega akkab juba pool aastat saama(või on juba natu rohkem ?)
ise sõidan keskeltläbi 1200-1300 km nädalas
ja selle suhtumise kohta...
tallinnnas on palju viisakam suhtumine kui ntx võru põlva valga vms :P
ja samas ega mul ple vahtralehte näha kah eriti :)
selle seletasin aga politseile ära :
saatsin autosse istuma ja ütlesin et pane see leht siis nii et te mul vaatevälja ei piiraks, aga samas väljast ilusti näha olex
ei saand hakkama :P
ja nüit sõidangi nii et kui ei tja kus leht on ega siis kohe tähele kah ei pane :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 11.03.03 11:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Joel

Vaat' sellest jutust ma ei saa aru. See 80-ndate 3-seeria BMW pole mingi nähtus omaette. Vahtraleht on vahtraleht ükskõik mis auto roolis.

Ennist jäi täpsustamata, mis bemmiga me sõitsime - tegu oli 85. aasta BMW 320i-ga, kaheukseline ja tumedate klaasidega. Ei näinud mina ega Piret selle auto roolis kordagi keskmisi näppe, ei üritatud meid eriti "paika panna" (Piretil paar juhust siiski oli) ning ei kottinud meid politseid.

Seega, minu jaoks on jutud hirmust E30 BMW-de ees, nende autode otsene seostamine rullnoklusega ja nende autode juhtide jutud pidevast ahistamisest sulaselge hülgemöla. Ma ei leia, et BMW roolis olev vahtraleht oleks hullem nähtus Kadeti, Golfi, Prelude'i, Civicu või ka mistahes Audi vahtralehest...


Sorry, Joel, kui tundsid, et asi muutus isiklikuks.

Kui teil midagi ei juhtunud, siis sõitsite vist ikka korralikult.

Aga ega see ei tähenda, et kui teie liiklesite korralikult, siis teised teevad samamoodi.

Kuid igaüks siin avaldab oma arvamust ja räägib oma kogemustest!

Ega minu tekst tähenda seda, et ma üleolevalt suhtun "kanadalastesse".

Vastupidi, ma olen olnud suht kannatlik ja ainult 1x olen lasknud signaali (kui naisterahvas foori taga ei märganud rohelist tuld-päike paistis silma;))


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 11.03.03 14:33 Tsiteeri


kuna autoga sõidab vahest ka isa, siis ei viici neid vahtralehti üles toppida...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
panter
huviline



Registreerunud 12.03.03
Asukoht: tallinn-kopli
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 12.03.03 13:54 Tsiteeri


isa kah vahtralehega ringi lasen ja ainus probleem on üks kord mingi taksojuhiga olnud kes ei tahtnud lasta rida vahetada.

Ja nendest 3.seeria bemmidest on kahju kuna maine on vääga alla viidud...:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Piret
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.02
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 4,2; Audi Coupe Quattro, vette 96 ja üks tsikkel :)

postitati 13.03.03 14:07 Tsiteeri


Njah, kuna ma olen pool aastat tagasi alles load vahetanud ja sellel ajal kahe erineva autoga sõitnud (Joel küll juba rääkis sellest, aga tahaks ka vahele piiksuda :D), siis minu arust ei olnud mingit suhtumise vahet. Ühtmoodi on üritatud joonele panna, siis kui sõitsin bemmiga ja siis kui audiga (ei saa mainimata jätta, et nii palju, kui neile vastanud olen, on enamus kotti saanud :P).
Oleneb palju vist ikka sõitjast. Kui ise tähelepanu endale ei tõmba, siis ei märka sind ka keegi.

Ja bemmi mainest nii palju, et kui meie selles hinnaklassis autot hakkasime otsima, siis oli ainus vastunäidustus minu jaoks tähtedeühend BMW. Näinud muid liikureid, mis 20k tookord maksid ja kui kohtusime lõpuks oma nunnuga, siis oli see kui issanda õnnistus. Ja sellest ajast peale olen veendunud, et sellises hinnaklassis on bemm üks väheseid parimaid autosid (rääkimata sellest,et käisime vahepeal u samas hinnaklassis audit hiljuti vaatamas - pidin minestama, see oleks võinud otse prügimäele sõita, vähemalt kere poolest...).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 13.03.03 17:34 Tsiteeri


jutul iva sees. "Kui ise tähelepanu endale ei tõmba, siis ei märka sind ka keegi."kuid kas ei märka mina või nemad.oma esimesad load sain `84a (motika) ja sõitnud pidevalt.kogemusi peaks olema.samas kes tahab võib öelda, et ega load sõida.:D kõik on vabad inimesed vabal maal.poleks probleemi, poleks teemale vastuseid.:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Paskaak
huviline



Registreerunud 20.02.03
Asukoht: Vilj
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 92´Red

postitati 16.03.03 17:20 Tsiteeri


Pull asi juhtus. Sõber jättis autole oma vahtralehed kylge... mutt läx sõitma ja politseionu tahtis trahvi teha, et load pole esmased aga vahtraleht väljas. Õnnex pika moosimise peale pääses hoiatusega:mad:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Satan
huviline



Registreerunud 04.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.03 19:05 Tsiteeri


Minu arust pole küll keelatud täislubadega vahtralehtedega sõita!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.2% - SQL: 29.8%]