Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Ehk siit keegi mind arvutiostul hinnaga aitaks... (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4310)
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 10.03.03 12:22 Tsiteeri
Ehk siit keegi mind arvutiostul hinnaga aitaks...



soov siis osta arvuti ~10k eest ning tunneks huvi et ehk siin keegi osakb minda juhendada kuhugi heade hindade juurde...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.03 12:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Absolut
soov siis osta arvuti ~10k eest ning tunneks huvi et ehk siin keegi osakb minda juhendada kuhugi heade hindade juurde...

Ma saaksin põhimõtteliselt maaletooja hindadega rauda. Saada mulle mail, et mida sa täpsemalt tahad, mingi konfiguratsioon: mis prose, kui suur kõvaketas, kui suur kuvar, palju mälu peaks olema ja kui hea videokaart.

Ütlen kohe seda, et kuskilt k-arvuti taolisest salongist ära mingil juhul midagi osta, nad panevad sinna masinadesse kõik odavamat rauda sisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 10.03.03 13:18 Tsiteeri


Tuumamees: vaidlen sinuga!!! :) Mul K-Arvutis hea sõber ning kui tead mida tahad siis saad lasta ikka hea hinnaga komplekti kokku panna! Nendest 4tuhandestest valmistehtud arvutitest aga ei arva minagi midagi. Lihtsalt inimene peab teadma mida ta tahab. Aga Absolut: mina teen alati nii et ostan arvuti juppidest kokku ja käest kätte(abx hinnavaatlus.ee foorum). Sedasi saad 20 000 maksva arvuti u. 10-12 tuhandega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.03 14:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
Tuumamees: vaidlen sinuga!!! :) Mul K-Arvutis hea sõber ning kui tead mida tahad siis saad lasta ikka hea hinnaga komplekti kokku panna! Nendest 4tuhandestest valmistehtud arvutitest aga ei arva minagi midagi. Lihtsalt inimene peab teadma mida ta tahab. Aga Absolut: mina teen alati nii et ostan arvuti juppidest kokku ja käest kätte(abx hinnavaatlus.ee foorum). Sedasi saad 20 000 maksva arvuti u. 10-12 tuhandega.

Ma nagu seda mõtlesingi, tavaliselt siiski "tavainimene" läheb poodi ja ostab selle, millel pikem nimekiri asju ja värvilisem reklaam ja siis pärast selgub, et emaplaat on mingi msi või muu taoline saast ja kõvaketas on aint 5400 kiirusega, muust ma ei räägi :)

See mida mina Absolut-le pakkusin ongi samamoodi, et masinale tuleb kenasti 3 astane garantii usaldusväärsest firmast aga jupid mis sinna sisse pannakse, saadakse erinevatelt maaletoojatelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.03 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:

siis pärast selgub, et emaplaat on mingi msi või muu taoline saast ja

MSI on suht kõva plaadi tootja, saastast on asi kaugel...
tarts@töötab sel alal


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.03 14:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tarts
Tsitaat:

siis pärast selgub, et emaplaat on mingi msi või muu taoline saast ja

MSI on suht kõva plaadi tootja, saastast on asi kaugel...
tarts@töötab sel alal

Ei vaidle vastu, et kallimad mudelid on norm aga need mida k-arvuti vähemalt kunagi oma tava kastidesse pani, ei kannatanud vähimatki kriitikat.

Tasuks lugeda hinnavaatluse foorumit kasvõi, et aru saada mida k-arvuti odav konf endast kujutas.

Samas, kui on valida kas Abit või msi, eelistaks ma siiski esimest.

Aga jah, ega mina mingi spets ole, kui poolteist aastat tagasi endale arvuti ostsin, siis arvasin ka, et 1200 amd ja chaintechi ema kärab küll, nüüd ma seda enam ei arva.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.03 02:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Aga jah, ega mina mingi spets ole, kui poolteist aastat tagasi endale arvuti ostsin, siis arvasin ka, et 1200 amd ja chaintechi ema kärab küll, nüüd ma seda enam ei arva.

Vot siit siis selgub saast... chaintechi ema on minuteada see kõige saastam :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Antzzz
huviline



Registreerunud 02.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: normull

postitati 11.03.03 09:01 Tsiteeri


tänapäeval on ju arvutd nii odavaks läinud...nu mingi pentium4 koos kõikidege norm lisadega maksab juba poes ligi 10-12 K ja ei usu et see geforce4 on väga sitt videokaart? aga ärge nüüd pahandama hakake...sest mina@ei_jaga_arvutitest_tuhkagi.ee :P...edu arvuti soetamisel:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 11.03.03 09:51 Tsiteeri


Mina ostsin kah oma arvuti K-arvutisalongist. Ei läinud ma mitte letiarvutit ostma, vaid saatsin väga täpse nimekirja laiali paljudesse erinevatesse poodidesse ja K-arvutitest tuli üks soodsamaid pakkumisi. Oli ka paremaid, kuid ainult internetis toimetavad kaks nädalat vanad firmad ei tekita erilist usaldust.

Anyway, emaplaadiks valisin kah MSI, kuna sellel sai BIOS'ist protsessori sagedust ja mingit kordajat muuta. Mina ei tea mis kala selle süsteemiga oli aga arvuti käis mul 3 korda garantiis kuna esiteks olid vennad pannud AMD Duron'ile mingi pisikese P3 cooleri peale, mistõttu asi suht kiirelt maha kärssas ja teiseks ei saanud IBM vint ja MSI paat omavahel kuidagi läbi, mistõttu neid plaate kah kaks korda sai vahetatud, enne kui sinna mingi pooljobu 266 MHz Chaintech sisse sai. Nüüd vähemalt töötab.

Aga kokkuvõttes ei teagi kas probleemid olid põhjustatud sellest, et ma tahtsin komponente, mis omavahel kokku ei sobi või siis K-arvutisalongi meestest. Muidu abivalmiduse ja klienditeeninduse (eriti garantiiremondivendade) kohapealt küll halba sõna nende pihta ei ütleks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.03 10:04 Tsiteeri


mnjahh... K-arvutisalong on minu jaoks tabu:P ainult al`a paari asja kannataks sealt osta... (ntx vint eraldi vms) ... mina isiklikult soovitaks Microlinki... kuna mul endal tegemist ML_i masinatega siis ei saa ütelda, et nad väga saastad oleks (täitsa töötavad) ja garantii on päris normaalsele tasemele viidud...
Kui osta arvuti koju siis mina ei soovitaks väga hinna kohapealt kokku hoida.. kuna see toob kaasa teatud komplikatsioone..
Küsimus 1. Mis asi jääb sinna 10K sisse? kas monitor või mitte?
2. Milleks sul seda masinat vaja on? Töö,mängimine,jutukas istumine vms?
3. kvaliteedi ja hinnasuhe?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.03 10:51 Tsiteeri
njah



msi mul ntx maha põles :(
kuna jahutusvendi ette oli miski riie sattund...
soovitus minult seega, uurige kui kindel on võimalike välistegurite suhtes asi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Satan
huviline



Registreerunud 04.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.03 11:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Joel
Muidu abivalmiduse ja klienditeeninduse (eriti garantiiremondivendade) kohapealt küll halba sõna nende pihta ei ütleks...


Olen minagi oma elu jooksul sealt 3 masinat soetanud ja igaühega vähemalt korra garantiiremondis käinud. Esimesel ei ühtinud emaplaat videokaardiga. Teisel olid mälud vigased (millest võib järeldada, et ega nad neid masinaid peale kokkupanemist korralikult ei testi) Viimase arvuti ostsin eelmisel suvel. Läksin siis koju, panin masina seina ja ennäe, ei hakkagi tööle. Läksin garantiiremonti, 5min ja öeldi, et mingi pistik oli lahti läinud. Kodus panin siis tööle, näitab et 900MHz (ostsin nagu 1200-se). Bioses oli kordaja väiksem pandud, sai ise ära muudetud. Lõpuks panin systeemi peale ja siis avastasin, et 250.- odavam videokaart oli sisse pandud. Helistasin K-salongi ja pärisin siis aru, et mis kuradi jama nad müüvad, rääkisin neile klientide petmisest ja uskuge või mitte, 32MB kaardi asemel pandi kohe vabatahtlikult 64MB kaart sisse, mis oli 350.- kallim. Vot sellised kogemused on mul K-arvutisalongiga. Aga jah, juppe eraldi võib sealt osta, sest need on küllaltki odavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.03 13:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Vot siit siis selgub saast... chaintechi ema on minuteada see kõige saastam :(

Samas on see kõik suhteline, mul on see arvuti töödanud juba peaaegu 2 aastat ja ma pole taga kordagi remondis käinud, lisan veel niipalju, et mul töötab masin 365 päevast aastas ca 330 päeva ikka 24/h.

Ja see saast väljendub mulle hetkel ainult selles, et teda ei anna uppergradeda ehk siis mingit märgatavalt kangemat proset sinna ei pane.
Samas kui arvestada seda, et arvuti kaotab oma hinnast juba poest väljudes, siis see elektroonika arenguga võidujooks muutub mõttetuks.

Aga mis puutub ML arvutidesse, siis jah, need mille sa oma maitse/teadmiste või mille iganes järgi kokku paned on norm aga need tavalised letiarvutid ei ole küll midagi head, eriti kui arvestada seda, et täpselt sama konfiga võid sa saada kuskilt mujalt selle arvuti palju odavamalt.

Ma ei näe nagu mõtet, miks ma peaks selle eest rohkem maksma, kui kastil, klaveril, kuvaril ja võibolla ka hiirel on ML logo peal.

PS: Need on kõik isiklikud arvamused ja ei tasuks asja südamesse võtta, kes mainitud firmadega kuidagi seotud on :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.03 13:52 Tsiteeri


indeed... kõigepealt tee selgeks omale milleks sa arvutit vajad ja siis vaatame edasi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Janek alias Karlsson
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Tallinn, Võru, Tartu, Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Oli Audi B4

postitati 11.03.03 13:53 Tsiteeri


absolut osta norm läpakas ära hakka lauaarvutit ostma mõtetu värk ... norm läpaka saad ka 10 K kätte juba kuid kui laua oma tahad ma sulle enda 2002 a oma ära võin anda 10 K eest :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 11.03.03 13:56 Tsiteeri


mina võtsin www.hinnavaatlus.ee lahti. kindel siht oli ASUS ja AMD ning muu saast pole tähtis. kuigi cd-d ja diskid on NEC ja kõvakad Maxtor ja WesternDigital. üldiselt läks asi omajagu maksma kuid Asus on tuntud oma kvaliteedi poolest ja olen pilliga väga rahul. upogreidida annab ka aga pole vajadust. üldiselt pigem maksta paar kilo rohkem kui pärast pudelikaelade otsa komistada.. küll mälu väike või emaplaat aeglane vms.

aga tõsi see on et 10-12 kiloga paneb tänapäeval täitsa liikuva masina kokku. otsi mõni sõber, räägi talle ära mille jaoks
sul masin on ja ta paneb sulle odavalt kokku.

ma ristiemale panin firmasse tööarvuti koos 17" kuvariga ja kõigi muude mölludega alla 7000 eegu ;) kuvar moodustas sellest 2,8k mälu 256, cd, disk, kõvakas 30gb jne. emaplaat oli mingi ehe pask koos integreeritud jamadega. ega see pilt eriti hea polnud. oleks raatsinud 500-1000 juurde maksta oleks palju etema saanud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 11.03.03 15:34 Tsiteeri


No ytlen ka paar sõna:


soovitan soojalt AMD või siis Athlon xp+ prosesi. 10 -11 K saab päris hea asja.
64 MB video, aga kahjuks mx440 kui GF poolt otsustad, 256ddr rammid kindlalt, alla selle on jama, ja sdram on ajast ja arust JUBA. 17 monitori, wireless hiire ja klaviatuuri, mingi 80-120GB ketta, 7200 pöördega ikke, ja 8MB vahemäluga. ning loomulikult ata133 kaabel. Mammi halvaks asjaks jääb int heli, aga eks seegi teeb häält. jnejnejne


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oll
huviline



Registreerunud 04.12.02
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 11.03.03 16:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Tsitaat:
Aga jah, ega mina mingi spets ole, kui poolteist aastat tagasi endale arvuti ostsin, siis arvasin ka, et 1200 amd ja chaintechi ema kärab küll, nüüd ma seda enam ei arva.

Vot siit siis selgub saast... chaintechi ema on minuteada see kõige saastam :(


Mina küll chaintechi emat ei laida - ise kasutan selle firma toodangut ja olen täitsa rahul@XP1800+(ei ole vaja maksta 500 eeku rohkem seepärast et prose kordajat saaks biosist muuta mu meelest - see ju niikuinii lukus). Samas ei soovita mingil juhul osta gf mx440 videokaarti - katsu hankida näiteks mingi ati radeon 8500le. Ja prose venti valides lase kasvõi käima panna ja vali kõige vaiksem (ja pärast keera tarkvaraliselt veel 50% pöördeid maha)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 11.03.03 19:38 Tsiteeri


Ma ikke ei soovita prose ventika kiirust 50% vähemaks keerata. See võib prosele hukatuslikuks saada.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oll
huviline



Registreerunud 04.12.02
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 11.03.03 22:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Skeldo
Ma ikke ei soovita prose ventika kiirust 50% vähemaks keerata. See võib prosele hukatuslikuks saada.;)


No offence aga eks tuleb jälgida muidugi konkreetse masina temperatuure aga üldjuhul saab - mul näiteks omal prose temp 32* ja vent 50% aeglasemaks pandud :) Muidu vuhiseb nagu saeveskis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 12.03.03 08:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
Tuumamees: vaidlen sinuga!!! :) Mul K-Arvutis hea sõber ning kui tead mida tahad siis saad lasta ikka hea hinnaga komplekti kokku panna! Nendest 4tuhandestest valmistehtud arvutitest aga ei arva minagi midagi. Lihtsalt inimene peab teadma mida ta tahab. Aga Absolut: mina teen alati nii et ostan arvuti juppidest kokku ja käest kätte(abx hinnavaatlus.ee foorum). Sedasi saad 20 000 maksva arvuti u. 10-12 tuhandega.



Mitte midagi isiklikku aga K-arvuti on küll viimane koht kus kohast endale komplekti osta, juppe võib a komplekti mitte eriti kui asjast midagi ei jaga:)!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


mad.gif postitati 12.03.03 16:33 Tsiteeri


kui veel keegi peaks minu juurde tulema murega et tal K-salongist ostetud masin
ei tööta ja tahab abi saada siis ...näitan lihtsalt ust! :)
Mul on mitmed tuttavad (mitte IT inimesed) sealt ostes haleda tüssu saanud :(
Ostad masina kepid kepid kepid ja jäädki keppima aga tööle ei saa :mad:


K6ik arvamused on isiklikud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.03 16:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Absolut
soov siis osta arvuti ~10k eest ning tunneks huvi et ehk siin keegi osakb minda juhendada kuhugi heade hindade juurde...

Kuvari pealt sul ka kokku hoida ei maksaks, ise ostsin Sony G200 monitori, sama või isegi nati parem kui Viewsonicu PF775 (hetkel kontoris) ja on väärt ost!!
Mõtle välja mida sa milleks tahad siis saaks ka pakkumisi küsida :)


K6ik arvamused on isiklikud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 12.03.03 17:22 Tsiteeri


irw... k-arvuti on lahe koht... mu tuttav ostis ka arvuti... tuli siis murega minu juurde, ja lõpptulemus oli, et emme, mälu ja prose vahetai 1,5 nädala jooksul pärast ostu välja:) ja rohkem ei taha ma ka ühtegi k-arvuti avutit oma juures näha!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 13.03.03 07:50 Tsiteeri


Ostsin isale arvutikomplekti K-st. Nädala pärast enam käima ei läinud. Kõvaketas andis otsad...:!?

Kuid garantii osas ei ole kurta. Ise ostsin välise CD kirjutaja sealt. Kui 3 nädala pärast enam ei kirjutanud (tehase viga), vahetati uue vastu välja.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.3% - SQL: 27.7%]