Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: läheb oma rada. (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 2618)
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 08.09.04 18:33 Tsiteeri
läheb oma rada.



tere,

Probleem siis oma autoga, st. audi 90/90a.
Asi ise seisneb selles, et kohati auto nagu arvaks et kohutavalt tore on hakata nüüd oma suunda minema. Asi ei ole rehvides ega tuules, kuna jama pole koguaeg olnud.
Väiksematel kiirustel seda tunda pole, kui alates 100km/h ja ülesse mõtleb auto omateed astuda. Vahetatud sai kartuses, et asi on roolilatis, kuid nüüd ilmneb, et asi selles pole. Idee järele kõik allpool oleks nagu korras, väänatud ja muid trikke tehtud, kõik omal kohal. Rooliotsad tunduvad ka ok olema.

Lihtsalt mingi kohapealt auto nagu korraks ei kuuletuks roolile, loksu ei tähelda.

Milles võib asi olla?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 08.09.04 18:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja lynx
tere,

Probleem siis oma autoga, st. audi 90/90a.
Asi ise seisneb selles, et kohati auto nagu arvaks et kohutavalt tore on hakata nüüd oma suunda minema. Asi ei ole rehvides ega tuules, kuna jama pole koguaeg olnud.
Väiksematel kiirustel seda tunda pole, kui alates 100km/h ja ülesse mõtleb auto omateed astuda. Vahetatud sai kartuses, et asi on roolilatis, kuid nüüd ilmneb, et asi selles pole. Idee järele kõik allpool oleks nagu korras, väänatud ja muid trikke tehtud, kõik omal kohal. Rooliotsad tunduvad ka ok olema.

Lihtsalt mingi kohapealt auto nagu korraks ei kuuletuks roolile, loksu ei tähelda.

Milles võib asi olla?


Arvan, et jooksud valed.


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 08.09.04 18:57 Tsiteeri


pakun amordi tugilaagreid - sümptomiteks on rooli raske keeramine ja katkendlik liikumine. seda saab kontrollida esiotsa üles tõstes ja siis ilma mootori töötamata proovida rattaid keerata ühele ja teisele poole. juhul kui rattad katkendlikult liiguvad, siis peaaegu et kindel, et amordi tugilaagrid. muid asju ei tohiks audil keerelda va śarniir.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 08.09.04 18:58 Tsiteeri


Mul oli vanamehe autoga sama pull,miskil hetkel asi lihtsalt läks oma trajektoorilt mingi 50cm-meeter kõrvale nii et rool ka ei liikunud.All olid siis 16" valud ja kummid 205/55.
Sai ka kangutatud nigu segane,sillastendid ja kõik muud jamad.Lõpuks tuli välja et asi ikkagi rehvides,spetsid ütesid et kummikihtide vahel on koordid lahti vms.Sai uued kummid alla ostetud ja asi korras päevapealt.
Põhjuseid pakuti ka mitmeid,löökauk või siis se et rehv on kunagi jooksnud ntx tagurpidi(see kehtib siis ilma suunata kummide puhul).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 08.09.04 19:20 Tsiteeri


ohhsa kurat, kus abivalmis inimesi! :) Tänud teile kõigile! :)

Kusjuures nüüd nagu oleks mitmed sümptomid koos.
St. rool on raske kohapeal . . . st. raskem, kui samasugusel autol muidu.
Kuna esirehvid on vahetatud, siis asi selles vist olla ei saa, kuna ennam oli sama pull. Või tõesti sattunud mõlemad sitad rehvid?

Kusjuures midagi peab veel viga olema, kuna mingi imelik ragin on ees. Eriti hästi on seda kuulda kui aeglaselt aukude kohal või ebatasasel teel sõita.
Kuu tagasi oli selline pull, et kui ühte nurka vajutada siis käis nagu katkise vedru ragin läbi, kuid kõik oli tegelikult ok, isegi omas pesas oli vedru. Kuid see on nüüd kadunud.

Ausalt ei tea milles viga . . . olen enam kui kindel, et sillastend mulle vastust ei anna.
Kuid kust ostast asja otsima hakata . . . kohutavalt ebameeldiv on pikka teed sõita.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 08.09.04 19:29 Tsiteeri


Kas ülevalt otsast on vedru kindlasti terve,neil kipub ülevalt maha murdma ca 3-7 cm jupi.Siis hakkab ka kohe segast panema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 08.09.04 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Ausalt ei tea milles viga . . . olen enam kui kindel, et sillastend mulle vastust ei anna.
Kuid kust ostast asja otsima hakata . . . kohutavalt ebameeldiv on pikka teed sõita.



Minu Honda Accord otsis teed, otse sõites auto tegi aeg-ajalt küljelt-küljele võnksatuse... Selgus et kokkujooksud valed nii esi- kui tagasillal. All 205 50 15" rehv.

Edit: kõrge profiiliga talverehviga tee-otsimis probleemi tunda ei olnud. Abi oli silla reguleerimisest...


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 08.09.04 19:46 Tsiteeri


mul tegi seesama püstaku tugilaager sellist käginat...ja ikka täitsa läbi oli...ja seda võib vabalt põhjustada tavalisest suuremad veljed-rehvid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 08.09.04 19:47 Tsiteeri


to: Quattro . . . kuna mul madal vedru, siis sealt ratta vahelt niisama ei paista halligi. Kui homme aega, siis vaatan järele, kuid loogiliselt võttes peaks auto madalam kohe sealt nurgast olema, kuid pole.

to: quattromees. Hmm, ma ei saa päris hästi Su postis aru, kuid mul on pikka aega 215/45/17" all olnud ja mingi esimesed pool aastat ei olnud mingeid probleeme. Peale esisilla kõikide pukside vahetust sai stendis käidud, enda rahustuseks ning üle regullitud kõik. Jama on tekkis peale seda, st. mitte kohe. Kuhugi suurde auku sõitnud pole, äärekivisse samamoodi (muidu oleks pilpad taga :P ).

ikkagi nõutu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 08.09.04 19:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja audifan
mul tegi seesama püstaku tugilaager sellist käginat...ja ikka täitsa läbi oli...ja seda võib vabalt põhjustada tavalisest suuremad veljed-rehvid


hmm, mitu korda aastas ma neid siis vahetama peaks? :o:o:o
alles kevadel sai vahetatud mõlema poole omad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jaks
huviline

Avatar


Registreerunud 14.12.03
Asukoht: Rakvere ja Tallinn vaheldumisi
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 635 CSI, E34 M5, E23 , Audi A6 quattro Avant

postitati 08.09.04 19:59 Tsiteeri


Jah sellest uitamisest aru ma ei saa, sest kõik oleks nagu korras.:(
Jaks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 08.09.04 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Jaks
Jah sellest uitamisest aru ma ei saa, sest kõik oleks nagu korras.:(
Jaks


seda ma räägin ju . . . eile vaatasime alt, kõik ok. Samas kas tõesti see amordi laager jälle? :o

Mul tegelikult hetkel kiirusepiiraja peal . . . üle 160 on võimatu sõita . . . proovitud . . . siis läheb asi tõsiselt ohtlikuks juba, kuna järsku võib ennast keset teed leida!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 08.09.04 20:11 Tsiteeri


Üks võimalik variant on veel,roolivarraste sisemised kummipuksid(siis need mis lati külge kinnituvad)
Lai kumm tapab need pikapeale ära ja ka siis võib hakata selliseid asju juhtuma.Kokkujooks hakkab lihtsalt lambist muutuma,kusjuures sillastendis võib kõik ok olla .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 09.09.04 06:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja lynx
Tsitaat:
Esialgne postitaja audifan
mul tegi seesama püstaku tugilaager sellist käginat...ja ikka täitsa läbi oli...ja seda võib vabalt põhjustada tavalisest suuremad veljed-rehvid


hmm, mitu korda aastas ma neid siis vahetama peaks? :o:o:o
alles kevadel sai vahetatud mõlema poole omad.


Mul A 80-l oli ka madal vedru ja madala profiiliga rehv all ja sai 2 korda aastas amordi laagreid vahetatud. Sai siis uuritud, mis kamm on. Üks teadja oskas rääkida, et madala sportvedruga pidavat see tavaline olema, kuna vedrul käiku praktiliselt ei ole, mistõttu on amordi laagril liiga suur koormus. Piisab kasvõi ühest löökaugust ja lööb laagri kohe puruks.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 09.09.04 10:13 Tsiteeri
Tere



Kuule mul sama häda. Ainult, et kisub paremale. Ka siis kui sõidan keset teed. Asi algas peale kõikide esisilla tükkide vahetust. Käisin silla reg. kõik pidi OK olema- Läksin tagasi kontrolliti veel ja öeldi, et viga kummides. Panin uued kummid. ja ikka Pean vist uuesti minema regulli- las keeravad siis nats paigast ära. Muidu kummi nagu ei sööks. Või mis te arvate? ei tohiks olla ju kõrvaldamatu viga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.04 11:15 Tsiteeri


Pole midagi imestada kui sul amordilaagrid jälle läbi... Vahetasin Coupel amordid koos -laagritega ära. 7 kuud hiljem mingi ilge jama esisillas, tõsteti ylesse ja mõlemad laagrid jumala läbi. Võtsin laagrid ja tseki kaasa ning forssi, et mis jama on. Nemad ilusti vastu et sorry, nende garantii on 6 kuud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 10.09.04 12:23 Tsiteeri


Kui minu töömasinale said alla 205R16 asemel 255R16 ja jäid samad kitsad veljed, siis hakkas ka tee peal ujuma. Tundub, et kui velje peal on liiga lai rehv, siis hakkab sedasi tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 10.09.04 12:25 Tsiteeri


Mul audil A varuosa laagrid kestsid, B aga mitte. Veermikus kasutage aint A varuosasid.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 10.09.04 13:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Indrek
Kui minu töömasinale said alla 205R16 asemel 255R16 ja jäid samad kitsad veljed, siis hakkas ka tee peal ujuma. Tundub, et kui velje peal on liiga lai rehv, siis hakkab sedasi tegema.


pigem lai rehv hakkab tee kumerustel mängima


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.7% - SQL: 32.3%]