Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C4 2.5 TDI Quattro - 1996 - Varz (Vastuseid: 108 | Vaatamisi: 31877)
Varz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.08
Asukoht: Tartu/Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 2.5 TDI 103kw Quattro

postitati 31.12.13 15:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sparkle
Tsitaat:
Algselt postitas: Varz
Vahepeal pidin ainult uuesti vahetama mootori rihmaratast, mis järjekordselt ribadeks lendas.


Just sellel põhjusel soetasin A-osa rihmaratta. Ei lasknud ma varuosamüüjatel auku pähe rääkida. Väideti, et kõik on ühesugused ja varem või hiljem lendavad laiali.

Kas sul hoorattas originaal?

Hooratta kohta ei oska öelda ei ole kasti kunagi veel otsast kiskunud. aga jah selle rihmaratta kohta ei oska midagi öelda. loomulikult on mootorisse ka meeletu vibra tekkinud vb see murrab ka seda rihmaratast pooleks.
Aga noh järgmisest sügisest hakkan ühte mõtet selle mootoriga ellu viima siis vaatan mis jupid külge lähevad. tahaks ikka selle autoga teised 500 k ka muretult sõita:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sparkle
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.07
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal

Auto: 80 typ85(Q), S6 C4 AAN, A3 8V Tdi Q

postitati 01.01.14 01:01 Tsiteeri


Kahemassilist hooratast saab suht lihtsalt kindlaks teha, paned kõrgema käigu sisse ja üritad autot liigutada edasi tagasi, samal ajal piilud sidurikoja peale, sealt avadest on näha kas on ühes tükkis asi või liigub korv eraldi hammasvöö suhtes.
Mul auto 450 000 km ja kere pole enam kiita, mõtlen juba vaikselt kerevahetuse peale, ülejäänud tehnika on nagu heas vormis veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Varz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.08
Asukoht: Tartu/Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 2.5 TDI 103kw Quattro

postitati 01.01.14 11:50 Tsiteeri


Ei olegi nii mõelnud. sellisel juhul on kahemassiline ikka.
Aga jah mul ka kere natuke nõrgavõitu. kui tungiga näiteks üles tõsta juhipoolt siis uks ei taha kohe enam nii hästi käia aga muidu roostega suuri probleeme ei ole olnud. eks näha mis sügisel saama hakkab.
Mootoriprojekt oleks erimene asi mille tahan ellu viia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 01.01.14 12:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Varz
kui tungiga näiteks üles tõsta juhipoolt siis uks ei taha kohe enam nii hästi käia


See mitte normaalne pole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Varz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.08
Asukoht: Tartu/Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 2.5 TDI 103kw Quattro

postitati 01.01.14 16:26 Tsiteeri


Mul vanal autol küll seda jama ei olnud. Niiet arvan, et see näitab lihtsalt, et kere on ära väsinud ja vajub läbi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 01.01.14 16:58 Tsiteeri


Ei tea, minu arust mängibki kere veidi, kui mingit nurka tõsta. Pole mingit täisraami all neil ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sparkle
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.07
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal

Auto: 80 typ85(Q), S6 C4 AAN, A3 8V Tdi Q

postitati 01.01.14 18:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Ei tea, minu arust mängibki kere veidi, kui mingit nurka tõsta. Pole mingit täisraami all neil ju.


Kui tõsta kere eest, siis ei tohiks mitte mingil juhul kere niipalju läbi painduda, kuna tõstetakse raskuskesmele ligemalt kui seda on tagumine tõstmise koht. Eesti teed kahjuks väntsutavad ja murravad autosid ikka väga korralikult ja pole ime, et väliselt korralik auto nagiseb nagu vana lada. Ma pole C4-dega palju kokku puutunud aga olen näinud vanu golfe millel käivad uksed väga hästi ka nurgast üles tungituna ja samu autosid mil uksed üldse ei käi kui on tungi otsas rippakil. Tänapäevased autod, mõtlen tootmises olevaid, peaksid olema kül nii jäigad nagu puuriga rallikad.:D

Ega sa vaadanud pole mis pagasniku külgmiste katete all toimub? Loodetavasti mitte midagi sellist nagu must1.9tdb4audi A6-l. Ma ise poelgi veel jõudnud vaadat oma autol, midagi head ei looda kuna minu masin nagiseb küll kohutavalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Varz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.08
Asukoht: Tartu/Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 2.5 TDI 103kw Quattro

postitati 03.01.14 20:06 Tsiteeri


ei ole ise ka jõudnud ega ka ausalt osanud sinna vaadata. aga jah kerega tuleb midagi ette võtta sest nagisemine on ikka korralik. muidu tasasel teel on mõnus vaikne masin...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
must1.9tdb4audi
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.05
Asukoht: tallinna lähedal
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 2.5tdi Q

postitati 05.01.14 07:46 Tsiteeri


Tõstmise kohapealt ei tea rääkida kuidas uksed käisid, kuna tõstmiseks kasutan suurt ratastel tungi, aga niipalju võin öelda, et kui praod sees, siis oli nagisemine väga vastik eriti kui taga oli vähemalt 1 inimene ja kui sai keevitatud, siis muutus auto väga vaikseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.8% - SQL: 53.2%]