Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2.8 Quattro 142kw - 1998 - quatrororo (Vastuseid: 54 | Vaatamisi: 11165)
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.10 19:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ja need kõik vead, mis sa siin maininud oled olid eelmisele omanikule, sinu tuttavale, teadmata? Kuidagi palju jamasid selle masinaga 1 kuu jooksul, mul oli a4 b5 v6 6aastat ja kokku oli võibolla selle aja jooksul vigu niipalju, kui sul ühe kuuga. Ma ikka lootsin siiani, et tuttavaid võib usaldada, aga võta näpust:)


Absi asja teadis temagi ja teadsin minagi ostu ajal. No loodan, et need jamad jäävad mõneks ajaks nüüd pidama, kui rihmavahetus tehtud. Eriti ei põe ka, vähemalt on asi vahetatud. Mingi aeg oleks nii ehk naa pidanud seda tegema. Asjal on hea külg ka, kuna talvekad sai alla pandud, aga lund ikka veel pole, siis 5 päeva on naelad kulumata olnud minu uutel hakkapelitatel :D
Tuttava vastu pretensioone pole, piem võiks autoaiad vähe rohkem infot jagada tehtud ja teemata hoolduste kohta. Eestis on auto saanud sõita tuttava naise käes u 5000km ja minu käes 4000km. Enne minu kätte sattumist oli kõik tip top. Mõni aeg pärast ostmist hakkas veepump häält tegema. Enne seda ma arvan, et polnud võimalik kindlaks teha, et see minemise äärel on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.10 21:59 Tsiteeri


Oh seda rõõmu, täna käisin osadel järi ja sain asjad hoopis 250 euro asemel 203 euroa, olin enne tellides vale asja tellinud. Hea, et asja tühistasin ja otsustasin ise järele minna. Homme siis peaks remondikohta toimetama auto. Mis kiirustel automaati pukseeida võis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 30.10.10 09:24 Tsiteeri


Uurisin just kardaani vahepuki kohta ja päris õudne hakkas. Keegi teab, kust saada ja kui palju maksab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
uudi
huviline



Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Rapla mk. Järlepa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: EX: A4B5 Avant 1997 1.8TQ

postitati 30.10.10 09:51 Tsiteeri


Näiteks sealt. Aga sellest on ka siin foorumis juttu olnud. Otsing on abiks. Vaata sinnaka. Ning hinndasid võid ka küsida selle ettevõtte käest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.10 20:15 Tsiteeri


Ja eelmisel pühapäeval sain siis auto uute rihmade ja pumpadega kätte. Vanade asjade olukorda uurides selgus, et 99 protsenti oli enne müüki vahetatud ainult rihm, sest ülejäänud pulikad pudenesid lihtsalt juppideks. Rihm oli suhteliselt uue välimusega.

Lahtivõetult, koos isetehtud rakisega:
[img]http://img5.imagebanana.com/img/kulva53d/thumb/20112010020.jpg[/img]


Veepumba jäänused:(Lisaks sellele oli ka laagri kinni poonud ja iseenda korpusesse sooned kulutanud.)
[img]http://img5.imagebanana.com/img/az5jav1k/thumb/20112010021.jpg[/img]






[img]http://img5.imagebanana.com/img/0ewsl53r/thumb/20112010022.jpg[/img]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.10 17:14 Tsiteeri


Absi juhtplokki kellelgi laenuks proovida anda? Saaks teada, kas asi plokis või anduris...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.10 08:50 Tsiteeri


Küsimus siis selline: Kas tugilaagri vahetuseks tuleb kardaan alt võtta ja tasakaalustada? Autokardans.lv tegi mulle pakkumise, et võtan kardaani alt, tema tuleb järgi kardaanile ja 2700.- kroonile ja kolme päeva pärast saan kardaani tagasi. Võibolla on see quattro treema mulle vähe võõras veel ,aga igasugu BMW-del ja muudel tagavedustel loomadel on seda tugilaagrit saanud hulga lihtsamalt vahetada...
On asi õige ja olen mina asjast valesti aru saanud, või on midagi mäda ja sai see kardans.lv võibolla mu soovist valesti aru?
Veaks muidu teatud pööretel tekkiv värin, u.60 70 pealt gaasi andes tugevam ja nii umbes 110ga maanteel sõites v'ikeste intervallidega nõrgem vibra. Peaks ju tegu olema tugilaagriga? Tühikäigul, neutraali peal värin puudub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quince
huviline



Registreerunud 19.02.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 Allroad 2011

postitati 06.12.10 10:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quatrororo
Küsimus siis selline: Kas tugilaagri vahetuseks tuleb kardaan alt võtta ja tasakaalustada? Autokardans.lv tegi mulle pakkumise, et võtan kardaani alt, tema tuleb järgi kardaanile ja 2700.- kroonile ja kolme päeva pärast saan kardaani tagasi. Võibolla on see quattro treema mulle vähe võõras veel ,aga igasugu BMW-del ja muudel tagavedustel loomadel on seda tugilaagrit saanud hulga lihtsamalt vahetada...
On asi õige ja olen mina asjast valesti aru saanud, või on midagi mäda ja sai see kardans.lv võibolla mu soovist valesti aru?
Veaks muidu teatud pööretel tekkiv värin, u.60 70 pealt gaasi andes tugevam ja nii umbes 110ga maanteel sõites v'ikeste intervallidega nõrgem vibra. Peaks ju tegu olema tugilaagriga? Tühikäigul, neutraali peal värin puudub.


Asi on selles kui vahetame vahepuki laagri siis rist on vaja välja pressida ja seda risti pärast juba ei saa kasutada - paneme uue. Seal on kärnitud rist ja kardaan kindlasti on vaja tasakaalustada või võib jatta vibra.
Hinna sees: uus rist, uus vahepuki laager, töö, tasakaalustamine, kardaani puhastamine ja värvimine.
Soomest saab kardaani Cargobussiga ära saata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.10 15:19 Tsiteeri


Selge pilt. Reedel on palgapäev,siis vaatan, kisun selle kardaani alt ära ja uurin cargobussi kohta, et mismoodi see saatmine käiks. Asi on vaja ära teha ja pärast soomes laialilennanud veepumba ja hammasrihma jama pole mul enam tahtmist siin sellele autole parandajaid otsida :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.10 15:35 Tsiteeri


Juhtus selline huvitav asi, et kontrollisin õli esimest korda 8000km jooksul, valasin tilgakese ka peale. Asusin sel hetkel helsingis. Koju on mul helsingist 280km, sõitsinkoju käisin nädal aega tööle ja tagasi, töömaa asub umbes 20 km kodust, eile sõitsin tagasi helsingisse ning klaasipesuvedelik sai otsa. Ostsin uue vedeliku, ning kapotti avades oli üllatus, õli juurde valades olinunustanud õlikorgi peale panna,mis õnneks oli kapoti polsterduse ja paisupaagi vahel nii tihkelt kinni, et et 800 km läbimisega polnud sealt ära kukkunud,õli eriti välja tagunud polnud. Tuleb olla tähelepanelikum. Täna teen autost ka mõned klõpsud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.10 15:41 Tsiteeri


Paari nädala tagune lumine hommik:

http://img2.imagebanana.com/img/i74fdslt/thumb/IMG_2331.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 23.12.10 14:47 Tsiteeri


Täna siis sain Espoo Audicenterist smsi, et minu tellitud 26eurine quattro märk ja 30 eurine keskkonsooli raam on kohale tulnud, ise olen haige,ei saa järgi minna veel, säilitavad seal nädal aega neid, ootan kui parem olla on, siis lähen tavarat hakema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 01.01.11 20:06 Tsiteeri


Mõned pildid siis, lasin auto pesuhallis puhtaks.
http://picasaweb.google.com/115572881036449881504


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.11 15:23 Tsiteeri


Täna sai ette pandud 26 eurone Quattro embleem, millele lisandus veel 3.80 eur 2 kinnituse raha. Tellitud konsooliraam oli vale, s.t samasugune, nagu mul praegu ees oli. Homseks saabub esindusse 2 kitsendust, kogusummas 15 eurot. Siis on seest ka välimus vähe viisakam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.11 13:17 Tsiteeri


Nii,kitsendused installitud ja seest jälle viisakam. Huvitav, kassiis tõesti ei ole olemas sellist keskkonsooli paneeli terves tükis? Espoo audikeskus igaljuhul sellist varianti ei pakkunud. Nalja pärast uurisin ka esiklaasi hinda koos vahetusega, öeldi, et 600 euro ringis. Selge, mina saan klaasi 180ga pluss paar kümpi liim ja paar kümpi tihend pluss mõnikümmend vahetus tuttava kaudu. 600 eurost klaasi pole vaja. Jätkuvalt on ajapuudude tõttu all aeg-ajalt vähe vibreeriv tugilaager. Peab selle ette võtma mingi aeg ja lätti saatma siis remonti. Mõtlesin pikalt ka selle Abs juhtploki või anduri peale, mis mul katki on. Kuidas saaks kontrollida? Ei tahaks täitsa pimedast peast uut juhtplokki tellida,hinda pole isegi küsinud, aga arvan, et odav pole. Keegi kunagi arvas, et võib aidata anduri lähemale koputamine? Viga ilmnes siis nii, et alguses absi tuli ei põlenud, kuid juba sujuval õrnal pidurdamisel hakkas väristama abs. Siis kui absi tuli süttis, siis sai normaalselt pidurdada, aga abs ei töötanud. Vahepeal, kui naine sõitis, võtsin kaitsmeüldse välja,vähe turvalisem. Aga siis hakkas see punane vilkuv hüüumärk häirima ja panin sisse tagasi. Nüüd aga on pikemat aega juba kaitse sees ja põlevad koos nii absi tuli kollane ning vilgub ka punane hüüumärk. Kas võib viga olla anduris või on kindlasti plokk kutu? Samas abs kui selline ei heiduta, aga püsikiirusehoidik ka ei toimi. Sõidan pidevalt 250 km otsasid kiirteel ja jalg väsib ära pikapeale gaasipedaalil...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.01.11 15:02 Tsiteeri


Millest sul see esiklaas tehtud on? Ise lasin paar aastat tagasi vahetada Tartus ja oli koos vahetusega nii nagu ikka pea kõikidel autodel sinna 2000eegu kanti ehk siis uues vääringus ca 130 euri. Mina muidugi ei räägi esinduse hindadest, aga on neil klaasidel siis suur vahe?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.11 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Millest sul see esiklaas tehtud on? Ise lasin paar aastat tagasi vahetada Tartus ja oli koos vahetusega nii nagu ikka pea kõikidel autodel sinna 2000eegu kanti ehk siis uues vääringus ca 130 euri. Mina muidugi ei räägi esinduse hindadest, aga on neil klaasidel siis suur vahe?


Ma elan Soomes. Ja 600 on Soome esinduse hind koos töörahaga. Tuttavalt saan klaasi 180 pluss liim pluss vahetus. Ei näe mõtet eesti sõita sellepärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.11 22:03 Tsiteeri


http://i53.tinypic.com/2mcvz37.jpg
http://i56.tinypic.com/2gsjpmo.jpg
http://i54.tinypic.com/2jb5ctg.jpg
http://i54.tinypic.com/24vvha0.jpg

Maki niblakad siis sellised.

Ja üks pilt 29 eurisest q embleemist:
http://i55.tinypic.com/i2m3jq.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 05.01.11 22:23 Tsiteeri


Kusjuures esinduse klaasil ja suvalisel klaasil on räige vahe.
Originaalklaas on kordades vastupidavam täketele ja kriimudele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.11 22:26 Tsiteeri


see 180 eurine pidi jutu järgi ka alkuperaine ehk siis esinduse oma olema. Siin esinduses enamik kindlasti tööraha ka. Tavalises Autoasi töökojas on juba 60€ tund.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.11 22:50 Tsiteeri


Just lappasin hooldusraamatut ja viimane sissekanne on tehtud 195000km pealt. Kõik paberid,manualid,nahahoolduse bro˛üürid, hunniku keretähisega kleepekaid ja siis veel mingite andmetega kleepekaid leidsin.ühesõnaga kogu audi tehase poolt kaasa pandavate paberite komplekti. Samuti ka eelmise belgia omaniku telefoninumbri ja aadressi.
Täna vaatasin ka pagasnikus varuratta kohta, sealt vaatas vastu täiesti tutikas ja ideaalses korras 15" audi originaal valuvelg koos täiesti tutika suverehviga. Rehvi lõhkemisel vist on patt sellist sõitmisega kulutama hakata :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.11 14:24 Tsiteeri


Õli ja filter vahetatud. 20eur filter Audi keskusest pluss 70 euri 5w40 täissünti. Service intervallid nullitud.
Vaatasin täna kliima veakoode, andis tulemuseks 13.7-Peaks olema vist klapp, mis reguleerib õhku jalgadele/akendele? Pole probleemi täheldanud sellega, toimib minu arvates ilusti...
ja teiseks koodiks andis 18.3? Puhuri voldid valed vms?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 17.01.11 21:02 Tsiteeri


Ilmselt Su absi jamale on ka üks kindel lahendus kuidas teada saada kas on blokk või andur.
Arvutijärgi ja siis on näha mis jamab


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.11 11:31 Tsiteeri


Oskab keegi soovitada, millest oleks hea teha põhjakaitset? Originaal pudenes alt ära ja kõik kinnitused katki. Alumiiniumist oleks vist ainuõige?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quatrororo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.11 18:13 Tsiteeri


Juhtus äpardus: http://picasaweb.google.com/115572881036449881504/

On kellelgi karteripõhja ja siis seda vaheosa koos õlikopsikuga pakkuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.2% - SQL: 27.8%]