Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A6-C5 nö "Tüüpvead". Arutelu ning tähelepanekud selles valdkonnas. (Vastuseid: 45 | Vaatamisi: 18546)
Liivatraktor
huviline

Avatar


Registreerunud 31.12.08
Kasutaja on eemal

Auto: Hõbedane

postitati 20.09.10 20:31 Tsiteeri


Lisaks esimese topsihoidja katteplastiku vms, tahab ära tulla kergelt. Vähemalt 2l autol täheldanud. Aknatrosside murdumine on ka vast kõikidel päevakorras olnud :P


S
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.09.10 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Ei tea, kas need roostetavad kohad, mida siia teemasse usinalt kirja panete on tekkinud avariivabadel autodel või on selles süüdi hoopis Igor, kes autot peale avariid taastas. :D
Katusele tekkiva roostega olen päri, et tüüpviga, isegi uurinud ja imestanud.

Tiivaääred on mingi kivitäkke ve vigastuse tulemus. Saksast tulnud autodel pole roostes tiivaäärt näinud. Ühel 99 aasta a6 el oli katusel mõned täpid roostet. Hakkates lahti käiama tuli alt pahtel välja, lisaks pahtlile oli uus äär keevitatud umbes 30 cm.:D Seda siis saksas tehtud. Pole miski ime kui c5 katus läbi hakkab tilkuma. ;) Seal liistu all võib päris kole pilt olla!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 20.09.10 22:03 Tsiteeri


Roostes tiib ei ole tüüpviga, kuid paljudel on selline viga et tsink on värvi lahti lasknud. St värv koorub tiiva servast maha kuid tiib ise ei roosteta veel kuna tsingi kiht on alles. Seda olen mujal kere juures ka märkanud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 21.09.10 10:09 Tsiteeri


Kas mitte pidurivoolikute murenemine polnud kah nendel probleemiks? Ise just vahetasin esimesi.
Endal ka ABS aju remonditud värskelt.
Topsihoidjatega probleeme pole, katus samuti ei roosteta. Tiivaääred kõik tiptop, taga on ainult väike värvikahjustus (arvatavasti kivi saanud vms, aga edasi pole rooste läinud) Esituled on siuksed nagu nad on, aga kindlasti paremad, kui sama aastakäigu passatitel vms.
Esisilda mainida on tõesti sama mõttetu, kui kiruda, et 4.2 võtab üle 10l/100 linnas. Kui asendad õigeaegselt vigased jupid, siis ei juhtu seal suurt midagi erinevalt teistest autodest.
Mul sisu on tõesti määrdunud, halli värvi, ma ei teagi kuidas seda materjali nimetatakse. Märjalt autosse istud, siis on ikka väga laiguline see lugu pärast.
Mõni oskab häid nippe jagada, kuidas seda puhtaks saada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 21.09.10 12:13 Tsiteeri


Enanamuse siin pakutud vigadega võiks moel või teisel nõustuda. Imelik on aga see, et tagumised tiiva ääred lasevad nii kiirelt värvi lahti. Roostesse ei kipu minema, galvaniseering ikkagi kaitseb, kuid peale värsket värvimist sain pisut vähem kui aasta sõita, siis märkasin, et tükkidena tuleb uus värv koopa servast maha. Rehv ei ole kah nii lai, et ulatuks üle ääre. ???


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 21.09.10 16:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89

Mul sisu on tõesti määrdunud, halli värvi, ma ei teagi kuidas seda materjali nimetatakse. Märjalt autosse istud, siis on ikka väga laiguline see lugu pärast.
Mõni oskab häid nippe jagada, kuidas seda puhtaks saada?


Mul samamoodi sisu halli värvi aga laiguliste istmete vastu ei saa midagi. Kõige vahvam on see kui eelnevalt on eelmine omanik mingi teise keemiaga lasknud salongi puhastada ja sina lendad sinna oma keemiaga otsa ja kui mõnda kohta tiba vähem saab seda puhastusainet siis on iste ikka pärast eriline lehmanahk. Omal nahal järele proovitud. Ise kasutan motipi salongi puhastus vahtu. Mingi aeg on puhas ja siis nagu eelpool mainitud vett näeb siis saab jälle rookida :) Ega mu vanal C4-ja sport istmetega asi targem ei ole. Kui ma nad kunagi S-i pealt maha võtsin (sisu välja vahetasin) siis oli doonorauto omanik juba tagaluugi jõudnud maha müüa ja kuna auto oli õues ja kilega katmisest jäi väheks oli hallitus juba istmete kallal tööd tegemas. Pidin ca 3 pudelit vahtu sinna peale kõmmutama et mingigi kaubanduslikum välimus tekkiks ja hiljem veel üks pudel sest istmete sügavusest tuli veel seda hiljem pinnale. Aga nüüd on ilusad ja puhtad :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 21.09.10 16:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89

Mul sisu on tõesti määrdunud, halli värvi, ma ei teagi kuidas seda materjali nimetatakse. Märjalt autosse istud, siis on ikka väga laiguline see lugu pärast.
Mõni oskab häid nippe jagada, kuidas seda puhtaks saada?


Mul samamoodi sisu halli värvi aga laiguliste istmete vastu ei saa midagi. Kõige vahvam on see kui eelnevalt on eelmine omanik mingi teise keemiaga lasknud salongi puhastada ja sina lendad sinna oma keemiaga otsa ja kui mõnda kohta tiba vähem saab seda puhastusainet siis on iste ikka pärast eriline lehmanahk. Omal nahal järele proovitud. Ise kasutan motipi salongi puhastus vahtu. Mingi aeg on puhas ja siis nagu eelpool mainitud vett näeb siis saab jälle rookida :) Ega mu vanal C4-ja sport istmetega asi targem ei ole. Kui ma nad kunagi S-i pealt maha võtsin (sisu välja vahetasin) siis oli doonorauto omanik juba tagaluugi jõudnud maha müüa ja kuna auto oli õues ja kilega katmisest jäi väheks oli hallitus juba istmete kallal tööd tegemas. Pidin ca 3 pudelit vahtu sinna peale kõmmutama et mingigi kaubanduslikum välimus tekiks ja hiljem veel üks pudel sest istmete sügavusest tuli veel seda hiljem pinnale. Aga nüüd on ilusad ja puhtad :) Aga samamoodi kardavad märgade riietega otsa istumist.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 21.09.10 16:18 Tsiteeri


Ma proovisin ükskord selle sama teleturu aurutajaga, see nagu enamvähem sai hakkama, aga ikkagi paar kohta jäid laiguliseks ja mõtlesingi, et äkki on mõni veelgi parem moodus selle kõige tegemiseks, aga tundub et ei ole :)
Iseenesest see võib aidata, kui keerad istmesoojenduse põhja märjalt peale istudes või muudab see asja ainult hullemaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.09.10 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Ma proovisin ükskord selle sama teleturu aurutajaga, see nagu enamvähem sai hakkama, aga ikkagi paar kohta jäid laiguliseks ja mõtlesingi, et äkki on mõni veelgi parem moodus selle kõige tegemiseks, aga tundub et ei ole :)
Iseenesest see võib aidata, kui keerad istmesoojenduse põhja märjalt peale istudes või muudab see asja ainult hullemaks?


Istmesoojendus mõjub nagu plekilise särgi triikimine. Kuumutab plekid ainult tugevamini sisse.
Kogemused on sellise ruudulise polstriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 21.09.10 18:46 Tsiteeri


Ma arvan, et see on 10 aastat vanal autol normaalne nähtus.
Kui tulevikus piduriklotsid vahetust peaksid vajama, siis palun ära kirjuta seda tüüpvigade teemasse.


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Kas mitte pidurivoolikute murenemine polnud kah nendel probleemiks? Ise just vahetasin esimesi.



Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 21.09.10 19:10 Tsiteeri


Kas see on siis normaalne nähtus, kui isegi AutoLeht tõi selle välja AutoBildi (oli vist) aasta aruandest väikest kokkuvõtet tehes mõni number tagasi? Mainiti konkreetselt just murenevaid pidurivoolikuid (Võib-olla silm vääratas ja oli tõesti millegi muuga tegemist, pole käepärast). Loomulikult tuleb neid ka vahetada, aga äkki tuleb mingist inseneriapsust seda teha lihtsalt tihedamalt, kui teistel sarnastel autodel - tüüpviga. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cigaro
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 '97 + A6 C5 1.8T '02 + Avensis '16

postitati 21.09.10 22:34 Tsiteeri


A6 Avant 1,8T manuaal 2002. Ls 115 000 km
Auto terve oma eluaja Eesti teedel vuranud.

- esimesed rattakoopad ussitavad seestpoolt;
- juhiukse klaasitõstuk on otsad andnud;
- pikslite probleem;
- ABS andur.

Ca 100 000 km pealt läks süütepool ja veidi hiljem pidurivõimendi, aga neid ei saa kindlasti tüüpvigadeks lugeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
olkxx
huviline

Avatar


Registreerunud 20.11.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 22.09.10 15:18 Tsiteeri


Mulle meenub veel keskluku aju uputamine, kui aku all olevad äravoolukanalid umbe lähevad.

Sorry, kui keegi sellest juba rääkis ja mina maha magasin.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on foorumis

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.09.10 18:13 Tsiteeri


Minu kogemused, 3a. omanud ja 100000 sõitnud Eestis. Enne olnud Sveitsis.
1. Pikslid e. kompu ekraan. Oma laiskusest pole viitsind vahetada, 1500eek.
2. Kahjustunud esitulede plastikklaasid, poleerisin ära, said head. Kulu 125 eek.
3. Navi plaati pole olemas. Ei aita mitte miski.
4. Vahest hüplev tagumine kojamees, kuna ei kasuta, siis ei häiri.
5. Peegliklaas läks koledaks, uus soojendusega ja toonitud kumer klaas 185 eek. klubiline "madtuning"-u käest.

Esisild on väga vastupidav, kapott ja esitiivad alumiinium, sisu nahast, topsihoidjaid ei kasuta, aga peaks töötama. Minu meelest hea tulemus ühe suht vana auto kohta.
Või on mõni kiirem, mugavam, mahukam ja nelivedu olemas sellises hinnaklassis?:P


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 30.09.10 18:02 Tsiteeri


4 aastat tagasi pidasin 2001 aasta isendit - suunatulede relee.
Nüüd oman 2004 aasta isendit - võtsin Revalist hooldus ajaloo - suunatulede relee vahetatud :D
Pidurivoolikud oma kogemusest rohkem C4 teema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 06.10.10 23:12 Tsiteeri


Minul 1998 mudel, sõitnud Eestis 5a, 65000km.

1. Püsikiiruse moodul remonditud, Hella mooduli tüüpviga (vaakumsüsteem)
2. Tagaistme üks joogitops käib halvasti. Ei kasuta ja ei häiri.
3. ABS moodul remonditud, tüüpviga (ASR-ga mudelite tüüpviga, ESP masinatel pole seda häda kuulnud)
4. Parempoolse esimese elektriakna plastplönnid vahetatud, tüüpviga (kommiraha eest tehtav)
5. Ukse lukkude mikrolülitid. Põhimõtteliselt on lahtivõetavad ja remonditavad aga minul pidama ei jäänud.
6. Tagaluugi kojamehele remontkomplekt installitud (tüüs oli kinni)
7. Katuse liistude juurest mõnest kohast kobrutab. Olen näinud ka 2004a mudelil, C5 (Avant?) tüüpviga. Liist mittehermeetiline, kogub renni igasugu s*tta, tuul eriti läbi ei käi ja mädanik ongi taga.
8. Esitule plast muutub tuhmiks (loomulik plastmaterjali vananemine)
9. Tagasilla juures pidurivoolikud vahetatud (poltühenduste juurest hakkasid lekkima, pidama ei saanud)
10. Küljepeeglite ääred lähevad pruuniks, küttekehad läbipõlenud (vanat tüüpi klaasid kütavad kogu aeg - nii suvel kui talvel)
11. Nukkade tagumise otsa õlilekked 30V V6-l. Sai peale ostu kõrvaldatud ja muret enam pole.
12. Esimese käetoe kate kägiseb pisut. Kõrvaldatav häda.

Värvi kuskilt ei kooru (ukseliistud väljast, tiivaääred)
Ukselingid muret teinud pole
Salong kulumata, värvi ei kooru kuskilt (Naine pikkade geelküüntega pidevalt kallal) 2001-> C5 Facelift'i tüüpviga.
Esisilla kohta ei oska midagi halba öelda, täie p*saga aukudest läbi lasknud pole. Said peale ostu taastatud tükid alla. Praegu on tunda, et midagi kobiseb kuskil (65k on väga hea LS taastatud tüki jaoks). Rooliotsasid on kaks korda vahetatud. Originaaltükist esisild sõidab vabalt 100k.
Pagasi kate/ruloo on nagu uus ja deformeerunud pole midagi. Tänu lapsevankrile on ruloo pidevalt kasutuses. Ei loeks tüüpveaks.

Mina nimetaks suht õnnestunud ja soodsalt ülalpeetavaks autoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 14.02.11 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
5. Ukse lukkude mikrolülitid. Põhimõtteliselt on lahtivõetavad ja remonditavad aga minul pidama ei jäänud.

Ega kellelgi ei ole õnnestunud leida sobivaid asendusi neile mikrodele, mul ei ole nad remonditavad vaid moosiks täitsa :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Audimiiz
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 14.02.11 13:51 Tsiteeri


Enda tähelepanekud

1. Nukkade tagumise otsa õlilekked 2,4 V6

2. Tagumiste piduritorude tihendid (seibide vahelt hakkab lekkima), tahavad vahetust... päris mitmel tuttaval oli sama viga ja eile andis endal märku, et vala DOT-4 juurde. Auto tõstukile ja viga käes.

3. Esituled kulunud (ostsin uued, kes vanu taastada tahab annan odavalt ära - Hella orig. Xenon)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 14.02.11 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audimiiz
Enda tähelepanekud

1. Nukkade tagumise otsa õlilekked 2,4 V6

2. Tagumiste piduritorude tihendid (seibide vahelt hakkab lekkima), tahavad vahetust... päris mitmel tuttaval oli sama viga ja eile andis endal märku, et vala DOT-4 juurde. Auto tõstukile ja viga käes.

3. Esituled kulunud (ostsin uued, kes vanu taastada tahab annan odavalt ära - Hella orig. Xenon)

Kuidagi tuttav see õlileke ;) , mootor sama.
Palju tulede eest välja käisid? - omal vasem "lekib", st et ei ole hermeerline ning ega parempoolne ka heas konditsioonis ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki226
huviline



Registreerunud 11.10.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1994

postitati 25.02.11 18:19 Tsiteeri


Neli hõbedast rõngast esikandlel,mis on kõikide audide tüüpviga:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 07.05.11 08:03 Tsiteeri


Naljakas on see, et kui hakata vaatama tiiva enda olemust C5-l siis kivid juba teevad servale oma töö kruuskattega teel sõites. Huvitav et uuematel C5-tel olen näinud et logar katab selle tiiva serva ära aga vanematel on ta sisuliselt lahtiselt ilma kaitseta. C4 on selles suhtes teise ehitusega. VW passat sama aastakäigu oma - '98 samamoodi teise ehitusega nagu enamik masinaid mida olen jälginud. Seega vanemate C5-te tiivaääred suht kaitsetud jah :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.8% - SQL: 25.2%]