Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Otsin endale parimat Audit ... (pealkiri muudetud) (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 8721)
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 07.08.11 12:34 Tsiteeri


Q7 3.0 TDI 2006-2010:uuega võrreldes odav,kerega võrreldes öko,nagu oleks Avant,ilus,praktiline-saab korraliku tuuri teha,kõik 4 ratast veavad jne :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 12.08.11 09:55 Tsiteeri


A4 3,0 TDI. Kui ruumi vaja, siis ka veel Avant. Minu nägemust mööda on Audil üldse Avant kere kaunim kui sedaan.
Kütuse ja hoolduskulu suhteliselt madal, nelivedu ja automaat on valdavas enamuses komplekti juba kuuluv.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 10.12.11 09:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Hei, hei
Mis te arvate, kui paneme paika mõned kriteeriumid, ning proovime leida parima Audi?!?
Teen seda isiklikust huvist, et siis lõpuks ka see Audi osta.

1. Praktilisuse poolelt hindan universaal keret.
2. Kalli kütuse hinna tõttu eelistan ökonoomset töölooma.
3. Üldiselt raha väärtustades, eelistan hoida hoolduskulud madalad.
4. Viimasena peaks paika panema vanuse, sest muidu saadaksid mind kõik ju poodi vähekasutatud Audit ostma. Ütleme siis 5 kuni 15 aastat vanust näiteks?

Kui ma nüüd miskit unustasin, siis tuhat vabandust. ;) Alati saab ju juurde lisada, ning selleks on ju ka foorum.

Ise ole sõitnud pikalt kahe Audiga -- ´96 A4 1,8T ja ´02 A2 1,4.


Päikest!


No nii. Aasta on läinud ja tulemuseks on ´95. aastal augusti kuus tehasest välja tulnud Audi 80 Avant 2.0 E – 85 kW (116 PS; 114 bhp). Vaadates oma esialgset postitust, siis
1. Universaal on olemas.
2. Kütuse kulu on linnas 9 liitrit.
3. Esimene remondi arve jäi sinna 500,- ringi. Enamuse võttis sellest tööraha ja materjal oli viisaka hinnaga.
4. Vanusega läksin veidi liiale -- 17 aastat, aga eks eelarve tegi omad korrektuurid. Auto oli see suvi svennsonite juurest toodud, ning tõenäoliselt viimased aastad seisnud kuuris uut omanikku oodates. Minu investeering jäi sinna tuhande raha kanti. Remondiga koos siis 1,5 tuhat.

Autoga on nüüd pea kaks kuud sõidetud ja tunnistan, et olen kapitali paigutusega rahul. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 01.04.15 06:41 Tsiteeri
Parim Audi on müügis



No nii, 3,5 aastat ustavalt teeninud vanakooli "parim" Audi otsib uut omanikku (http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=148395).
Minu jaoks on nüüd mudelid B4 ja B5 end ammendanud ja uueks lemmikuks on B7.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.4% - SQL: 54.6%]