Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: soojendusradika vahetus? audi 80 (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2372)
mex
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: viljandi/tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A6 Q c5

sad.gif postitati 17.08.04 16:06 Tsiteeri
soojendusradika vahetus? audi 80



et siis seisab ees (salongi)soojendusradika vahetus audi 80 b3-.l:(

kuidas seda kõige kiiremini ja lihtsamalt teha oleks võimalik.
igasugu nipid nõksud ja soovitused teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 17.08.04 17:15 Tsiteeri


Terve armatuur tuleb välja võtta,ega eriti lihtsamini ei saagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mex
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: viljandi/tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A6 Q c5

postitati 17.08.04 18:15 Tsiteeri


kurb, aga eks ma olingi sellega arvestanud, kuigi lootus sureb ikka viimasena:cool:

tänan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 17.08.04 19:54 Tsiteeri


Arvesta ühe tõsise tööõhtuga, ning mitmete õlledega. Selle radika vahetus on paras kepp. Olen teinud, olen tundnud :s


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 17.08.04 20:49 Tsiteeri


oojaa, korra vahetad, siis enam ei taha ... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 17.08.04 21:17 Tsiteeri


See on B3 tüüpviga (reeglina mõra torus, mitte ei leki radikas ise), ning kuna isa on juhuslikult plastmassitehnoloog, seletas mulle asja ära. Jama on selles, et see järgmine, mille Sa poest või romulast ostad, on täpselt samuti defektne (valamisel on plastmass olnud liiga külm, sellepärast kahelt poolt kokkujooksev materjal ei liitu teise poolega piisavalt - antud plastmassivormi tehnoloogiline iseärasus) ning aja jooksul, või kui tekib süsteemi tekib liiga palju survet, ootab ees jälle uus radikavahetus:(. St soovitan vahetuse asemel (või vaatamata vahetusele) remontida hoopis vana: otside plastiktoru sisemise augu diameetriga vastava õhukeseseinalise metalltoru, mökerdad EPO liimiga kokku ja lükkad sinna sisse. Kes nii on teinud, neil on see ka igavesti pidama jäänud. Ei mäleta hetkel, kas väljastpoolt kah kannatas katta õhukeselt EPOga või mitte. Igal juhul tunduv tagasiminek B2 Audiga võrreldes, millel sama radika vahetus on max 10 minuti töö... (olude sunnil teinud seda mõlemil, ikka päris mitu korda)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 17.08.04 22:09 Tsiteeri


eeem, kui ma esimest korda sellega tegelsin, siis tükk aega ei saanud seda kremplit sealt kätte, mul oli probleemiks ventikas mis vilises, minu arust ei tasuks ära unustada neid kahte polti mis seal aku taga on, õhuvõtuava juures- sest kui neid lahti ei keera siis tükk nuputamist et kust asi ikka kinni hoiab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
blaska
huviline



Registreerunud 09.07.04
Asukoht: Pakaste-Narva-Jõesuu
Kasutaja on eemal

Auto: A4b5 1,9tdi avant

postitati 18.08.04 06:38 Tsiteeri


ma kah radikat vahetanud võta parem asjatundja appi, jäävad närvid alles


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mex
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: viljandi/tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A6 Q c5

postitati 18.08.04 12:34 Tsiteeri


tänud kõigile, eks ta vist nädalavahetuse "ürituseks" siis kujunebki , sõbrad, õlud ja palju "kainet" mõistust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
eesel
huviline



Registreerunud 03.01.04
Asukoht: Põhjas
Kasutaja on eemal

Auto: audi coupe 2,3A

postitati 19.08.04 11:29 Tsiteeri


võta minu oma järgmisena ette ;) , palju õlut läheb :D?


..., aga ära mölise!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.0% - SQL: 61.0%]