Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi A6 1.8T sedaan - 1997 - maikl369 (Vastuseid: 110 | Vaatamisi: 16949)
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 21.08.10 14:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Nendel tuledel ongi DC tähis olemas sul, mina ja vaata õuest :)
Klaase minuteada eraldi ei müüda, aga pidavat saama puhastada neid poleerides ja lakkides vist oli ?!



Jah on olemas DC tähis...
Ise olen ka kuulnud,et taastatakse neid tulede klaase (plastikut) Aga samas tal on tuledel ümberingi need klõppakad olemas kust saaks nagu klaasi lahti?Vahel on ainult mingi möks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 21.08.10 14:40 Tsiteeri


See liim tuleb jah soojendada ja siis kas mingi pahtlilabidaga vms seal hakata teda vaikselt kangutama. Ma usun, et kui ise teha ei taha leidub siin foorumis kindlasti ka mõni hea hinnaga tegija.

Xenon koha pealt targemaks saad ja tõesti need asjad ette ka paned, siis ma oleks samuti huvitatud, mis maksma läks ja mis lahendused tegid :)
Mingi 2k pead ikka arvestama, kui tahad uued luubid osta ja ka uued korralikud pirnid sisse plus ballastid ja juhtmestiku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 22.08.10 20:42 Tsiteeri


21.august 2010 suutsin siis mõlemad esimesed veljed kõveraks sõita...:mad:
Lihtsalt oli hea kruusatee ja äkki tuli asfalt.Kiirusepiirang oli 70km/h sõitsin umbes 75km/h ja enne asfaldit oli päris suured augud (ehk vesi är uhtnud) käis ainult pauk ja peale seda rool võbiseb käes.Lõin tungi alla ja keerutasin rattaid...Mõlematel sisemised küljed lonkavad.Oleks siis võinud märk olla et kruusatee läheb üle asfaldile.Ei midagi.Eks nüüd tuleb siis minna Võru tänavale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 22.08.10 21:22 Tsiteeri


Oleks pidanud mendid kutsuma ja tee hooldaja peaks idee järgi need kinni maksma sul, kuna polnud vastavat hoiatusmärki, et kruusatee-asfaldiks (ometi on eeskirjas selline märk täiesti olemas) või "augud teel". Parandage mind, kui eksin.
Kuna seda ei teinud, siis jah tuleb sul uued osta või vanad korda teha. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 22.08.10 21:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Oleks pidanud mendid kutsuma ja tee hooldaja peaks idee järgi need kinni maksma sul, kuna polnud vastavat hoiatusmärki, et kruusatee-asfaldiks (ometi on eeskirjas selline märk täiesti olemas) või "augud teel". Parandage mind, kui eksin.
Kuna seda ei teinud, siis jah tuleb sul uued osta või vanad korda teha. :)


Sellised hoiatusmärgid peaks täiesti olemas olema.
http://koolitus.laanepere.ee/39/liiklusmargid.html põhimõtteliselt nr.159 peaks seal teelõigul olema.Oleks võinud sinna isegi 30km/h märgi panna just sinna kohta.Sellepärast et se üleminek on suht mäepeal ja ette eriti ei näe...Samamoodi teiseltpoolt tulles...


Loodan,et päris uusi pole vaja...Aga lähen käin Võru tänaval ära vaatab mis mees räägib...Põhimõtteliselt peaks neid sirgeks saama küll...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 23.08.10 16:43 Tsiteeri


Jah, see 159 peaks seal olema kindlasti ja minu arust võiks Pärnu piirile näiteks panna nr 153 ja lisada sinna ALA märgi :D Ma usun, et selliseid linnasid on veel, kus see tingimata peaks olema - alustades Tallinnast kas või.

Aga see tagantjärgi tarkus ja anna ikkagi tee hooldajale teada, muidu seal teisigi, kellel veljed kõverad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 24.08.10 16:35 Tsiteeri


Tegin Tartu FORSS-i hinnapäringu esitulede kohta ja esitule hind on seal 1312.- tk
On keegi sealt ostnud või äkki oskab keegi öelda kes on nende tulede tootja.Äkki mingid saastad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 25.09.10 14:42 Tsiteeri


On nüüd pisut kiire olnud ja pole eriti aega olnud foorumit külastada.Aga ikka on mure selle 1.8T mootoriga.
Nimelt viskab ikka se seda koodi et segu liiga rikkas.
Mis seda siis põhjustada võib? Kat on korras, lambda on korras.Ja nagu midagi muud ei tohiks ka viga olla.
Aga mootor putterdab ja käib tiba üle 900pöörde Vahest kõigutab pöördeid kah.
Kas seda viga võib ka põhjustada Õhulugeja?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 17.02.11 14:22 Tsiteeri


Tere.
Käes külmad ilmad ja mure auto käivitamisega.
Nimelt Kas auto on vooluvaras või on viga akus.
Kui auto seisab ~nädal ja väljas on -10 kuni -20 siis enam autot käima ei sa (Aku tühi).Aku on 1,5aastat vana DETA 72ah 720A ja juba korra garantiis käinud.Öeldi,et olen ise aku tühjaks lasknud ja seda nõrga laadijaga täis ei saa
:( Laadija on selline millega laadisin seda akut 4 ööd/päeva
http://engine.koduleht.net/templates/abctools/files/mdl_products.php/7/7b/7b42697b9fdf133af9fe2880d7fdc2c3.jpg
Proovisin igatipidi mõõta testriga voolikadu kuid ei saanud asjale ise pihta.Äkki keegi oskab paremini seletada kuidas mõõta testriga seda voolukadu.
Ise panin testri (+)juhtme (+)klemmile ja (-)juhtme lahti ühendatud (-)juhtme külge.
Aga ma ei oska kuhugi seda testri nuppu keerata.
tester on selline:
Äkki annab keegi nõu???
http://www.multimeterwarehouse.com/digital/MAS830BKM.jpg

Aku on selline:

http://www.akukeskus.ee/deta_da722_72ah_720a.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.02.11 14:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maikl369
Tere.
Käes külmad ilmad ja mure auto käivitamisega.
Nimelt Kas auto on vooluvaras või on viga akus.
Kui auto seisab ~nädal ja väljas on -10 kuni -20 siis enam autot käima ei sa (Aku tühi).Aku on 1,5aastat vana DETA 72ah 720A ja juba korra garantiis käinud.Öeldi,et olen ise aku tühjaks lasknud ja seda nõrga laadijaga täis ei saa
:( Laadija on selline millega laadisin seda akut 4 ööd/päeva
http://engine.koduleht.net/templates/abctools/files/mdl_products.php/7/7b/7b42697b9fdf133af9fe2880d7fdc2c3.jpg
Proovisin igatipidi mõõta testriga voolikadu kuid ei saanud asjale ise pihta.Äkki keegi oskab paremini seletada kuidas mõõta testriga seda voolukadu.
Ise panin testri (+)juhtme (+)klemmile ja (-)juhtme lahti ühendatud (-)juhtme külge.
Aga ma ei oska kuhugi seda testri nuppu keerata.
tester on selline:
Äkki annab keegi nõu???
http://www.multimeterwarehouse.com/digital/MAS830BKM.jpg

Aku on selline:

http://www.akukeskus.ee/deta_da722_72ah_720a.jpg


Mõõtma peaks vist ampreid, sest pinge on kogu aeg ja amper nö tekib tarbija takistusest sõltuvalt (kokku tuleb siis võimsus Volt x Amper). Ampermeeter on väga väikese sisetakistusega ja ühendatakse vooluringi jadamisi (ühest otsast pluss sisse ja teisest välja). Kuna sul ilmselt ka signa peal, siis mingi tarbimine on normaalne, kui palju Ampreid aga norm on, seda ma ei tea. Multimeeter pane seega Amprite piirkonda (pigem vist mA alasse kuskile, seda vaata ja katseta), ära aga kohe nii tegutse, oota, kuni keegi mu juttu kinnitaks, ma pole elektrik üldse mitte:)
Minu arust on aga nii, nagu sina ühendasid, võimalik miskit ära rikkuda, sest nagu ütlesin on ampermeeter väga väikese sisetakistusega, seega umbes sama hea, kui oleksid ühendanud tradijupiga + ja - klemmi. Õnneks sa ei pannud testrit ampermeetri asendisse ja ehk on selliste asjade jaoks ka testril kaitse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 17.02.11 14:38 Tsiteeri


Autol pole signat.Vaid ise paigaldatud immo (se auto oli eelmisel omanikul liisingus siis vist pidi olema immo)Olen midagi kuulnud sarnast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.02.11 14:42 Tsiteeri


Noh väike tarbimine vast ikka on, et igasugu ajusid, raadiomälusid jms aktiivsena hoida, kui suur see kulu on, ma ei tea, ilmselt väga väike!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 17.02.11 14:57 Tsiteeri


Ühendad lahti ntx aku + klemmi, testri üks ots aku + külge, teine ots lahtiühendatud klemmi külge. Auto uksed kinni, makid, tuled jne lülitad välja, paned auto uksed lukku puldist vms. Multimeeter ampreid mõõtma ja vaatad. C4 A6 norm tarbimine standby's oli 0,03A, sinu autol võib see nats suurem olla või sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 17.02.11 15:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Ühendad lahti ntx aku + klemmi, testri üks ots aku + külge, teine ots lahtiühendatud klemmi külge. Auto uksed kinni, makid, tuled jne lülitad välja, paned auto uksed lukku puldist vms. Multimeeter ampreid mõõtma ja vaatad. C4 A6 norm tarbimine standby's oli 0,03A, sinu autol võib see nats suurem olla või sama.


Mhh...Ma proovisin niimoodi.Aga ta ei näidanud kohe mitte midagi...Keerasin seda testri nuppu päris mitu tiiru.
Proovisin nii nagu algul. (-)klemm lahti ja testri (-)juhe lahti ühendatud juhtme külge.Ja testri teine (+)juhe (+)klemmi külge siis ta viskas mulle küll mingid numbrid.
Panen pildi kah:
Aga need nr-id langesid sekundite kiirusel
http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/326/58/08152930591b4f.jpg

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/326/58/081529283af604.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.02.11 15:53 Tsiteeri


Ma ei saa aru, mida sa nii proovisid? Iseenesest on sul ta alalispinge mõõtmisre˛iimis, siis peaks aku pealt otse näitama mingi 12 volti, sina aga ühendasid ühe aku otsa lahti ja siis mõõtsid otste vahel pinget, pole nagu minu arust mõtet! Tee nii nagu mina ja veel teised soovitasid, võta + klemm maha, pane üks testri ots aku plussile ja teine akujuhtme plussile (sisuliselt ühendad aku uuesti järgi läbi testri), siis keera lüliti amprite re˛iimi ja mõõda. Algselt võid ka mingi tarbija järgi panna, näiteks laetule või pooltuled, siis kindlalt näha, kui ampreid näitab, siis järelikult mõõdad õigesti. Kui pooltuled on ca P=100W, siis võiks U=12 voldi juures näidata voolu P=UI => I=P/U, seega I=ca 8A (ehk siis pane 10A piirkond). Nüüd keerad kõik tarbijad maha, paned uksed lukku (ehk jätad auto nii nagu tavaliselt) ja mõõdad siis voolu, võid proovida ka väiksemaid mõõtepiirkondi (mA). Loe ka multimeetri kasutusjuhendit, kas otsad on testril õigesti pandud! Samuti tundub sellel testril olevat 10A max vool, seega ära väga palju tarbijaid järgi pane, ütleb minu loogika:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 17.02.11 16:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ma ei saa aru, mida sa nii proovisid? Iseenesest on sul ta alalispinge mõõtmisre˛iimis, siis peaks aku pealt otse näitama mingi 12 volti, sina aga ühendasid ühe aku otsa lahti ja siis mõõtsid otste vahel pinget, pole nagu minu arust mõtet! Tee nii nagu mina ja veel teised soovitasid, võta + klemm maha, pane üks testri ots aku plussile ja teine akujuhtme plussile (sisuliselt ühendad aku uuesti järgi läbi testri), siis keera lüliti amprite re˛iimi ja mõõda. Algselt võid ka mingi tarbija järgi panna, näiteks laetule või pooltuled, siis kindlalt näha, kui ampreid näitab, siis järelikult mõõdad õigesti. Kui pooltuled on ca P=100W, siis võiks U=12 voldi juures näidata voolu P=UI => I=P/U, seega I=ca 8A (ehk siis pane 10A piirkond). Nüüd keerad kõik tarbijad maha, paned uksed lukku (ehk jätad auto nii nagu tavaliselt) ja mõõdad siis voolu, võid proovida ka väiksemaid mõõtepiirkondi (mA). Loe ka multimeetri kasutusjuhendit, kas otsad on testril õigesti pandud! Samuti tundub sellel testril olevat 10A max vool, seega ära väga palju tarbijaid järgi pane, ütleb minu loogika:P


Tegin nii nagu kästi.
No nii...Proovisin siis nii ja tõstsin need testri juhtmed teise kohta ja näitas mulle 0.12 - 0.13 sellevahel kõikus koguaeg.On se siis palju või vähe?
Uksed olid lukkus ja immo oli peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 17.02.11 16:40 Tsiteeri


Esiteks sa ei teinud kohe nii nagu kästi. Akul on + ja - klemmid ja autol on + ja -. Sina - klemmi ei tohi üldse näppida. Võtad akult + klemmi maha ja paned testri otsad nii:
punane ots auto + klemmiga kokku ja must ots aku + klemmiga kokku. Paned ampreid mõõtma. Kui see 0,1x A on sedasi mõõdetud tulemus siis on see palju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 17.02.11 16:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Esiteks sa ei teinud kohe nii nagu kästi. Akul on + ja - klemmid ja autol on + ja -. Sina - klemmi ei tohi üldse näppida. Võtad akult + klemmi maha ja paned testri otsad nii:
punane ots auto + klemmiga kokku ja must ots aku + klemmiga kokku. Paned ampreid mõõtma. Kui see 0,1x A on sedasi mõõdetud tulemus siis on see palju.

Kurat ma panin vastupidi...Punase testri juhtme panin aku + klemmile ja musta panin juhtme külge:( Kas se ültse on nii tähtis kuida pidi need juhtmed on???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 17.02.11 22:27 Tsiteeri


Ei ole tähtis kumb mille küljes on.

Vaata nüüd mida sa ise kirjutasid algul ja võrdle sellega mida mina kirjutasin ja äkki leiad milles vahe on :)

Tsitaat:
Algselt postitas: maikl369
Proovisin nii nagu algul. (-)klemm lahti ja testri (-)juhe lahti ühendatud juhtme külge.Ja testri teine (+)juhe (+)klemmi külge siis ta viskas mulle küll mingid numbrid.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 18.02.11 12:16 Tsiteeri


Nonii...Tulin täna siis autoga töölt koju ~50km pikkune teekond ja jätsin auto kodujuures olevas tanklas seisma...Tõmbasin võtme välja ja ootasin va 1-2min,et immo läheks peale...Tegin kapotti lahti ja panin uksed lukku.
Midagi ei tohiks taga olla..Kuskil midagi ei põle.
Testri (+) juhtme panin auto (+) juhtme külge ja testri (-) juhtme aku (+) klemmile.Ja näitas mulle 0.24A - 0.25A
Seda vist on liigagi palju.
Kust nüüd tuleb viga otsida...Äkki kellelgi on sellised probleeme olnud???


Ettetänades


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.02.11 12:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maikl369
Nonii...Tulin täna siis autoga töölt koju ~50km pikkune teekond ja jätsin auto kodujuures olevas tanklas seisma...Tõmbasin võtme välja ja ootasin va 1-2min,et immo läheks peale...Tegin kapotti lahti ja panin uksed lukku.
Midagi ei tohiks taga olla..Kuskil midagi ei põle.
Testri (+) juhtme panin auto (+) juhtme külge ja testri (-) juhtme aku (+) klemmile.Ja näitas mulle 0.24A - 0.25A
Seda vist on liigagi palju.
Kust nüüd tuleb viga otsida...Äkki kellelgi on sellised probleeme olnud???


Ettetänades


See on selline ca 3W tarbija, see tõmbab nädala paariga aku tühjaks küll jah! Kas mingi pagasniku tuli ei põle? Võibolla on halb soovitus, aga hakka ükshaaval kaitsmeid välja tõmbama, kui tarbimine ära kaob, siis on vähemalt tarbiv ahel leitud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 18.02.11 12:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: maikl369
Nonii...Tulin täna siis autoga töölt koju ~50km pikkune teekond ja jätsin auto kodujuures olevas tanklas seisma...Tõmbasin võtme välja ja ootasin va 1-2min,et immo läheks peale...Tegin kapotti lahti ja panin uksed lukku.
Midagi ei tohiks taga olla..Kuskil midagi ei põle.
Testri (+) juhtme panin auto (+) juhtme külge ja testri (-) juhtme aku (+) klemmile.Ja näitas mulle 0.24A - 0.25A
Seda vist on liigagi palju.
Kust nüüd tuleb viga otsida...Äkki kellelgi on sellised probleeme olnud???


Ettetänades


See on selline ca 3W tarbija, see tõmbab nädala paariga aku tühjaks küll jah! Kas mingi pagasniku tuli ei põle? Võibolla on halb soovitus, aga hakka ükshaaval kaitsmeid välja tõmbama, kui tarbimine ära kaob, siis on vähemalt tarbiv ahel leitud!


Ma nagu piilusin kabaasniku ja tuld seal ei põlenud...Isegi mitte kuskil ei tohiks põleda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 18.02.11 14:50 Tsiteeri


Põletasin kogematta testri maha:D:mad:
Aga tegin juba korda...Lähen proovin korra veel mis numbreid näitab:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 18.02.11 15:38 Tsiteeri


Ohh...Ometi sain asjale pihta.Tegin nii nagu kästi ja hakkas numbreid 0.17 - 0.18 vahel loopima.
Läksin siis kaitsmekarpi ja hakkasin ükshaaval neid välja noppima ja ka se töö kandis vilja.Siis viskas 0.03 - 0.02
Kuid ei te mis jaoks se kaitse seal on.
Kaitse oli selles asukohas (Kus tangid küljes)
Äkki keegi oskab öelda selle kaitsme tegevust.
http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/326/113/08155650540aa1.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sander1110
huviline

Avatar


Registreerunud 29.11.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 18.02.11 18:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maikl369
Ohh...Ometi sain asjale pihta.Tegin nii nagu kästi ja hakkas numbreid 0.17 - 0.18 vahel loopima.
Läksin siis kaitsmekarpi ja hakkasin ükshaaval neid välja noppima ja ka se töö kandis vilja.Siis viskas 0.03 - 0.02
Kuid ei te mis jaoks se kaitse seal on.
Kaitse oli selles asukohas (Kus tangid küljes)
Äkki keegi oskab öelda selle kaitsme tegevust.
http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/326/113/08155650540aa1.jpg


AutoData järgi on selle kaitsme taga autotelefon või mingine audio süsteem(raadio ehk siis)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 69.2% - SQL: 30.8%]