Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Milline tuleb sul sõidetud kilomeetri hind? (Vastuseid: 44 | Vaatamisi: 10090)
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 30.06.10 18:03 Tsiteeri
Milline tuleb sul sõidetud kilomeetri hind?



Vastata tasub neil, kes on üsna täpselt pidanud arvestust auto kulude kohta või oskavad tagantjärgi välja arvestada. Peale kütuse hinna kindlasti arvestage KÕIKI autoga otseselt seotud kulusid: remondid/hooldused, rehvid, kindlustused (ka kasko kui on), ülevaatused, paigaldatud lisaseadmed (alarm, stereo...) auto väärtuse langus (ostuhind- hetke turuvärtus), põhimõtteliselt ju võiks ka saadud trahvid sisse arvestada (kui autot poleks ja oleks näit. bussiga sõitnud, neid trahve ka poleks olnud, samas arvatavasti enamusel need mõned tuhanded kroonid kümnete tuhandete km kohta erilist mõju ei avalda), liisingu kuumaksed ja sissemakse...
Mulle tundub minu sõidetud km hind küll suhteliselt karm:
sõitnud 31 000 km
kütusele kulunud 45 000 kr
muud kulud (remont/hooldus/ülevaatused/kindlustused/lisaseadmed/trahvid...) 57 500 kr
auto väärtuse langus u. 34 000 kr

Seega siis need summad kõik kokku liites (136 500) ja jagades kilomeetrite arvuga (31 000) tuleb 4,4 kr/km. Kui nii võtta, siis Tallinnast Pärnusse ja tagasi sõit 1100 kr.:(
Muidugi kui rohkem sõita oleks vaja olnud, tuleks vast km hind veidi odavam, sest kindlustus/ülevaatus/auto väärtuse langus jms kehtivad põhiliselt ajaperioodi kohta ja ei oleks suuremad kui rohkem sõita.
Autoks C4 100, sedaan, 2,3 l, esivedu, manuaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maikel18
huviline

Avatar


Registreerunud 07.11.07
Asukoht: Viljandi - Tallinn - Soome
Kasutaja on eemal

Auto: S 4 2.2 TQ 20V

postitati 30.06.10 18:24 Tsiteeri


Tegin kiire kalkulatsiooni. Minu auto kilomeetri hind tuli ~3,4 kr /km

Sõitnud 61 000 km
Kütusele kulunud 110 000 kr
remont ja muud kulud 55 000 kr
Auto ostu hind 42 000 kr


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 30.06.10 18:50 Tsiteeri


To 100! Pole sul seal karmi midagi:D Just paar päeva tagasi arvestasin ka omal kokku ja km hinna ja see on 4,3 eek (arvestatud ilma auto maksumuseta)ainult kütus, ülevaatused,kindlustused,remontinud ja lisanud detaile (veljed,xenonid jne,jne) umbes 70000 eest ja see rõibe tahab veel vähemalt 10000 eest remonti saada:mad
Ja koos auto maksumusega on see 5,6 eek,sõidan nagu taksoga,karm:(
Ja ma ei sõida aastas palju,umbes 12000-15000 aastas. Aga laguneb ja laguneb:mad:
NB! Samuti ei arvestanud ma siin auto turuväärtuse langust
Masinaks siis A6 95a 2,5 tdi 103kw


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 30.06.10 19:00 Tsiteeri


Auto maksumust ärge arvestage, vaid just turuhinna muutust.;) Näiteks ostsid 80 000 eest ja hetkel oleks väärtus 50 000, siis on hinna languseks 30 000 kr ja selle liidad siis kuludele juurde.
Huvitav oleks kuulda ka uuemate autode km hinda. Uutel autodel turuhinna langus suurem ja kui liisinguga, siis liisingumaks+kasko ka annab parasjagu juurde. Uute autode puhul kindlasti see kui palju sõidad, mõjutab tugevamalt kui vanemate autode korral.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 30.06.10 19:02 Tsiteeri


3,26 eek/km läbisõiduga natukene alla 20k
Andmed - http://www.spritmonitor.de/en/

Ootaks huviga ka uuemate masinate (2005+) kohta infot :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 30.06.10 19:43 Tsiteeri


tegin ka siis väikse arvutuse. See siis paari kuuga.

Remont ja hooldus 10810.-
Kindlustus 5600.-
Läbitud km 5500 kütusele kulunud 13200.-
Auto sai vahetuse teel soetatud ja 9000.- kulus ka sinna.

Kogu kulu siis autole 38535.- ja km hind tuleb ~ 7 kr/km.

Paar korda muutnud ka seda, sest paar asja tuli veel meelde:D.

Edit: Autoks siis C4 S4 2.2Tq automaat, 1994a.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 30.06.10 19:56 Tsiteeri


Ma isegi ei taha seda arvutada mitte, nähes selliseid numbreid ja arvestades enda auto läbisõitu ning remondile kulunud tööde maksumusi :)

Huvi pärast mingi aeg peaks seda siiski tegema. Palju asju muidugi kirja panemata/fikseerimata ka jäänud kindlasti.


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 30.06.10 20:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: paukpadrun
tegin ka siis väikse arvutuse. See siis paari kuuga.


Paari kuuga siiski õiget ülevaadet ei saa,see peaks olema siiski aasta lõikes:) Üks kuu teed 10000 eest remonti ja järgmised 3 kuud võibolla ei remondi midagi.
Samuti ootaks siia veel R5 tdi km hinna suurusi ,kuna olen alati arvanud,et nii palju kui minul see km. hind ei tule kellegil:D Aga hoian põialt,et keegi remondib veel rohkem kui mina:D Ja uusi masinaid,nii 5aastat vanad,need ka täitsa huvitavad! Et äkki on odavam uus liisida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 30.06.10 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi
Tsitaat:
Algselt postitas: paukpadrun
tegin ka siis väikse arvutuse. See siis paari kuuga.


Paari kuuga siiski õiget ülevaadet ei saa,see peaks olema siiski aasta lõikes:) Üks kuu teed 10000 eest remonti ja järgmised 3 kuud võibolla ei remondi midagi.
Samuti ootaks siia veel R5 tdi km hinna suurusi ,kuna olen alati arvanud,et nii palju kui minul see km. hind ei tule kellegil:D Aga hoian põialt,et keegi remondib veel rohkem kui mina:D Ja uusi masinaid,nii 5aastat vanad,need ka täitsa huvitavad! Et äkki on odavam uus liisida


Ülevaade siiski, ja see ei piirdu sellega, sest on veel mõned asjad, mis tuleb ära remontida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 30.06.10 20:24 Tsiteeri


A8 4,2 D3 (246 kW)
Praeguse auto pidamine on mulle esiti tunduvalt teise kilomeetrihinna andnud. Ehk ei olegi see kõiki eelpool mainitud numbreid kokku arvutamine õige tee - ma ei tea arvata, kas auto hind on langenud või tõusnud peale ostu. Ma tean, et ma olen sinna jubinaid lisaks ostnud. Kütust, kaskot. Aga ma kardan, et see ei ole eriti objektiivne ja võrreldav, kui kulud ja kilomeetrid sedasi ära kõrvutada. Takkajärgi, kui auto oleks ära müüdud, saaks õigema arvu.
Aga sõidan ca 1000 km kuus, püsikulud umbes 10 000 kuus. Hetkel siis hunnik remondiraha sinnajuurde. Ja eks see kütus kulub sõitmisega proportsioonis. Ma usun, et mingit moodi peaks klassifitseerima, mida saab ja mida ei saa õiglase numbri kokku arvutamiseks kokku liita. Muidu läheb kole viltu see rehkendamine.

Edit:
Autoweek
totale kosten per kilometer 152,6 ct/km

Edit2:
Et kellelgi tuju liiga hapuks ei läheks, lisan ka näiteks Lambo-inimese võõrkeelse mõtiskluse:
It not the cost of the car it’s the running and maintenance cost of the supercars. The murci for example is over £7000 for a clutch replacement fitted and my last one lasted just over 2000 miles. That’s around £3.50 a mile before I even put petrol in it, the tyres and brake pads need replacing every 6000 mile. Then you have the engine rebuild every so many miles I think its 10000 miles, not sure on the cost on that one, but I don’t suppose it would be cheap. I just had to replace a small bracket that holds the air con pump at a cost of £950 the steering rack went at a cost of £900 these are no labour costs involved. I could go on but I am sure you get my point.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.10 20:30 Tsiteeri


Audi Coupe 2.8 quattro 1992 viimase 2.5 aasta kulud on järgmised:

Läbisõit: ~43000
Kulunud kütusele: ~70000
Remondid/õlivahetused/rehvid/veljed/lisad ja täiendused: ~90000
Kindlustus: ~3000

Kokku: ~163000
Kilomeetri hinnaks teeb see ~3.79 krooni

Auto väärtuse muutumist ei oska hinnata.
Autot olen hooldanud mõttega sellega pikemat aega sõita, sellest ka suhteliselt kõrged hoolduskulud ja seetõttu ei huvita mind mitte üks raas ka auto hetke turuväärtus ega turuväärtuse muutus, minu silmis on ta kindlasti oluliselt rohkem väärt kui hetke turuväärtus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 30.06.10 20:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a6audiEt äkki on odavam uus liisida


Reeglina vist mitte, sest uus (Audi) maksab vähemalt 500 000, see tähendab et 50 000 maksad sisse ja siis iga kuu vähemalt 6000 kr liisingut+ kasko...
Kui tõesti palju sõitmist on (ma arvan, et alates u. 40 000 km aastas), siis võibolla on odavam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diselist
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 14.09.08
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.10 20:34 Tsiteeri


150000 aastas kulu ja läbisõit aastas ca60000.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 30.06.10 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: serxx
Kulunud kütusele: ~70000
Remondid/õlivahetused/rehvid/veljed/lisad ja täiendused: ~90000
Kindlustus: ~3000

Kokku: ~116000



Siin midagi ei klapi hästi.:P


Tsitaat:
Algselt postitas: diselist
150000 aastas kulu ja läbisõit aastas ca60000.


Liising või välja ostetud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.10 20:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Tsitaat:
Algselt postitas: serxx
Kulunud kütusele: ~70000
Remondid/õlivahetused/rehvid/veljed/lisad ja täiendused: ~90000
Kindlustus: ~3000

Kokku: ~116000


Siin midagi ei klapi hästi.:P

Ega ei klappinud küll, jah :)
Matemaatika lonkab, mis teha. Parandasin oma postituses vead ära, üksikud numbrid olid õiged, kokku liitsin valesti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.10 21:20 Tsiteeri


Kõige rämedam kilomeetri hind mille mina enda sõidukil olen kokku löönud oli 180.- EEK/ 1km.
Tehke järgi või makske kinni:P
Üldjuhul ei tasu ennast sellega nii väga vaevata, enne tuleb masendus peale kui sealt midagi positiivset välja koorub (kui ei ole just tegu supersoodsa autoga ja mõne megasuper öko diisli kombinatsiooniga).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 30.06.10 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
(kui ei ole just tegu supersoodsa autoga ja mõne megasuper öko diisli kombinatsiooniga).

Loogiliselt mõeldes ja sellele abiks võttes ka eelnevad postitused, siis tegelikkuses ajavad ikkagi kilomeetri hinna kõrgeks remondi/hooldus maksumused, uute autode puhul turu langus. Kui ikka pidada eelnevalt hooldatud 80/90-date aastate masinaid, mille edasised hooldused ka teab mis kirved ole, siis saab ikka aasta lõikes päris positiivsed numbrid. Kunagi vihmase ilmaga peaks endagi masina numbrid kokku lööma.

Edit: Aga palju on kõrge hind kilomeetri eest maksta. Kui kütuse jaoks kulub igal juhul 2kr kilomeeter, mis oleks sellisel juhul summa mis siin postitajaid rahuldaks juurde maksta hoolduste ja muude lisa mugavuste pealt.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heix75
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Tallinn / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C4 '95 2.6 V6 ABC 110kW autom.

postitati 30.06.10 21:31 Tsiteeri


Kiire kalkulatsioon andis tulemuseks 3,8eek/km. See on siis igal juhul kui mitte rohkem.

Eks ta sinna 4 ja 5 krooni vahele 1 km kohta ikka kipub tulema. Täpsem kalkulatsioon on ka plaanis varsti teha.

Aga 40000 kroonise auto ülalpidamiseks(remont, kindlustus, kütus jms.) kulunud ca. 80000.- + on ikka :mad: küll :D Kogusumma(auto hind + muud kulud) siis ca. 120000.-

Sõitnud aastaga ca. 20000 km.

Aga siiski odavam kui uus liisida (turuväärtuse langus+ liisingule makstav % + kasko ja kõik muu).

Ma just mõtlesin, et kui auto näiteks ära müüa, siis on ikka kõva miinus, ja bensiinile kulunud summa tundub võrdlemisi väike, bensiin ikka kuradi odav remondi kõrval :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.10 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
(kui ei ole just tegu supersoodsa autoga ja mõne megasuper öko diisli kombinatsiooniga).

Loogiliselt mõeldes ja sellele abiks võttes ka eelnevad postitused, siis tegelikkuses ajavad ikkagi kilomeetri hinna kõrgeks remondi/hooldus maksumused, uute autode puhul turu langus. Kui ikka pidada eelnevalt hooldatud 80/90-date aastate masinaid, mille edasised hooldused ka teab mis kirved ole, siis saab ikka aasta lõikes päris positiivsed numbrid. Kunagi vihmase ilmaga peaks endagi masina numbrid kokku lööma.

Edit: Aga palju on kõrge hind kilomeetri eest maksta. Kui kütuse jaoks kulub igal juhul 2kr kilomeeter, mis oleks sellisel juhul summa mis siin postitajaid rahuldaks juurde maksta hoolduste ja muude lisa mugavuste pealt.

Golf 2, 1991 aasta, 1.8 66kw monopritse, ~2 aastat minu käes olnud.
Keskmine küttekulu ~8l/100km, maanteel võimalik saada ~6.5, öises linnas liigeldes ühtlaselt ~60-65km/h on võimalik ka alla 6 saada (MFA järgi).
Läbisõitu ~20000 km
Kütet sisse valatud ~24000 eest
Remonditud, õlisid rehve jms ostetud ~8000 eest (remondi olen kõik ise teinud).
Kindlustust on saanud teha ~1500 krooni eest.

Kulud kokku ~33500
Kilomeetri hind: 1.675

Auto maksis ostes 4000 krooni, täna julgen väärtuseks hinnata ~6000 krooni, seega 2000 krooni plussis ja selle saab kuludest maha võtta:
Kulud: ~31500
Kilomeetri hind: 1.575 pole paha või mis?

Otsides sõidumugavust, tuleb seda otsida mujalt. Ei ole see Golf mingi prillikivi. Iluvigasid on omajagu ja salong koliseb parajalt. Vaatamata sellele, et Coupe kilomeetri hind on üle 2x kõrgem, eelistan siiski Coupe-ga liigelda. Kuigi ka Golfil on omad plussid. Väike, nobe (ainult 890kg) ja tänu kärukonksule väga universaalne auto. Vahelduseks on sellega päris vahva ringi sõita.
Ostetud sai see Golf ainult selleks, et oleks auto, millega Coupe mootori remondi ajal liigelda. Rent oleks läinud maksma umbes sama palju, kuid Golfi sai selle raha eest omale. Esialgu oli küll plaan see kohe maha müüa, kuid olin auto sooritusvõimes meeldivalt üllatunud ja nüüd on ta siiani asendamatuks abiliseks suhteliselt tihti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 30.06.10 22:00 Tsiteeri


Ei hakanud täpselt kokku lööma, aga umbes pool aastat tagasi oli see nr kuskil 120kr/km. Seda siis ilma igasuguste muude kuludetta, peale remondi. Nüüd see nr kindlasti veel suurem:P

Läbisõit on 20000km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heix75
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Tallinn / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C4 '95 2.6 V6 ABC 110kW autom.

postitati 30.06.10 22:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: digimarket
Ei hakanud täpselt kokku lööma, aga umbes pool aastat tagasi oli see nr kuskil 120kr/km. Seda siis ilma igasuguste muude kuludetta, peale remondi. Nüüd see nr kindlasti veel suurem:P


Mis see läbisõit sel juhul on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.10 22:42 Tsiteeri


Minu uuena ostetud Honda läbisõit on 36000km selle aja jooksul on kulunud ca 183000eek( ilma käibemaksuta) ehk ca 5eek/km
või vähem( siin sees sissemaks,kuumaksud, intress, kasko, liikluskindlustus, korraline hooldus, kasko omavastutus, autopesu ja kütus, üks komplekt talverehve ja rehvivahetused) - päris täpselt ei ole kuna bensiinikulu ei saa ma korrektselt lahti lüüa, sest sama poti sees on ka osaliselt kahe teise auto bensukulusid. Kindlustused kehtivad ka tegelikult peaaegu aasta lõpuni.
Auto väärtuse vähenemiseks arvestasin sissemaksu mis on praegu peaaegu sama mis sama auto turuväärtus a24 järgi lahutatuna minu auto ostuhinnast).
Vastupidavuse kohta võib öelda, et auto on käinud teeninduses neli korda- 1. korraline hooldus 2. tagumise ukse vahetus( liikluskindlustus maksis, arve oli 17000) 3. esitiiva vahetus (kasko maksis, arve oli 16 000) 4. küljeklaasi vahetus (kasko maksis, arve 3000).

P.S auto maksis alla 300k ehk audi puhul tuleks ilmselt kulud kahega korrutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 01.07.10 05:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: serxx
Ega ei klappinud küll, jah :)
Matemaatika lonkab, mis teha. Parandasin oma postituses vead ära, üksikud numbrid olid õiged, kokku liitsin valesti.


163 000 peaks kokku tulema. :D


Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
Edit: Aga palju on kõrge hind kilomeetri eest maksta. Kui kütuse jaoks kulub igal juhul 2kr kilomeeter, mis oleks sellisel juhul summa mis siin postitajaid rahuldaks juurde maksta hoolduste ja muude lisa mugavuste pealt.


Ma ise oleks rahul kui ei tuleks üle 3 kr/km. Eks algul (esimesel aastal) oli kindlustus ka 2x kallim kui hetkel ja võtsin veel (lolli peaga?) minikasko ka juurde. Ja eks osad tööd on ka esinduses tehtud ja uued originaaljupid pandud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.10 06:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Tsitaat:
Algselt postitas: serxx
Ega ei klappinud küll, jah :)
Matemaatika lonkab, mis teha. Parandasin oma postituses vead ära, üksikud numbrid olid õiged, kokku liitsin valesti.


163 000 peaks kokku tulema. :D

Ai kurja... matemaatika ei lähe mul kohe üldse hilistel õhtutundidel, nagu näha. Vigade paranduses suutsin kah puusse panna :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 01.07.10 06:42 Tsiteeri


Ma üritasin ka midagi kokku lüüa, tulemus sai 2,57 krooni kilomeeter. Arvesse ei ole võetud turuhinna langust, kuna minu meelest ei ole see hetkel langenud märkimisväärselt :D.
Hinda on muidugi aidanud all hoida oma käed ja hea tuttav remondimees.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 78.1% - SQL: 21.9%]