Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 80 1,6D 40kw - 1984 - atsss (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 2503)
atsss
huviline



Registreerunud 01.06.10
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.10 16:32 Tsiteeri
Audi 80 1,6D 40kw - 1984 - atsss



Et siis saabus minu kätte selline riistapuu. Müüsin fordi maha ja ostja jättis selle auto mulle. Üheõnaga algul oli mõte, et sõidan otse vanarauda asjaga, aga peale eilset sõitu mõtlesin vähe ringi ja mõte muutus.
Autol kere suht ok. Põhjal ükskoht tahab lappimist. Ja ülevalt poolt samahea kui roostet pole. Mootor ja silla osa ok. Käigukast hapu. 3-s ja 4-s käik undavad ja õli ei seisa sees. Eile siis käisin ja tõin 500.- kaks käigukasti. Praegu all nelja käiguline. Nüüd sain viie käigulised. Parem esimene suunatuli katki, parem tagumisel tagurpidi tule pealt klaas kadunud. Parema poole ustel ukselingid katki, juhtmearetust on tehtud. Süüte sisse saamiseks peab ühte lülitit vajutama. Oletan et luku põhi katki. Kapoti avamis tross ka katki. Armatuuril praod sees.
Järgmine nädal teen pilte ka kui kodumaile jõuan :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
atsss
huviline



Registreerunud 01.06.10
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.10 19:02 Tsiteeri


Eile sai siis kapotialt ära kaotatud kanister. Mis asendas kütusepaaki :D. Eile kiskusin kõik maha. Kütusetorud, paagi, filtri jne. Otsisin viga miks paak vahelt ära võetud. Muud viga ei olnud, kui kõhualt kapoti alla minev voolik. Pisike auguke oli sees :D. Kallasin igaksjuhuks paagi täitsa tühjaks, et ei oleks sees sinist kütet. Nüüd asi koos ja see asi toimetab.
Ühesõnaga kohe kohe lõpetan tööpäeva ja lähen autoga tegelema. Saab terve kapotilune puhtaks pestud ja kõhualune ka.
Kas nüüd keegi oskab mind natuke aidata? Vaatasin et asjal on karteri tuulutuse ots täitsa tõlla, mõlla kapoti all. Kas karteri tuulutuse ots ei pea kuskile kinnituma? Õhuvõtu toru külge või nii? Teine jama sellega on see, et ei tule klapikambrikaane pealt otse ülesse toru. Vaid läheb täpselt õhupuhastaja poole ning toru on sealt kokku pressitud. Ühesõnaga ei saa karteri tuulutuse otsa nii panna, et ta poleks kokku pressitud. Kas kellegil oleks diisli kapotialusest pilti, et võrrelda mis seal puudu või teisiti on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rainerboy
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.08
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: audi80 b4 1.9td ja audi80d

postitati 04.06.10 04:28 Tsiteeri


Krt ostsin endale mootori, mis oli kandilise kerepealt võetud ja ei mäleta kuidas seal tuulutuse teema oli.
Aga muidu mul jäi turbo koos kollektoriga alles kui huvi on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
atsss
huviline



Registreerunud 01.06.10
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.10 04:51 Tsiteeri


Palju muidu turbo eest küsid. Võib juu sellele vabalt hingavale peale toppida :D. Kaotada pole miskit :D. Muidugi on suur tõenäosus, et kaua see mootor ei kesta. Põletab kolbidele augud sisse :(. Turboga varjandil kolvid pealt paksemad :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
atsss
huviline



Registreerunud 01.06.10
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.10 07:52 Tsiteeri


Niih Almelost tuli esimese iluvõre pakkumine 296.- ja see on uus võre. Muid asju neil polnud.
Mujalt sin uue esisuuna pakkumise 190.- ja tagatuli 480.-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raadik88
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 2.0 TDI 125kw müüdud. Audi B4 85kw - müüdud.

postitati 04.06.10 08:03 Tsiteeri


Tere,

Siin on võre soodsam. Ja siin tuled. Ja siin käepidemed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
atsss
huviline



Registreerunud 01.06.10
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.10 08:11 Tsiteeri


Ma ei tea mis minu arvutil viga on, aga ma ei saa sinna saidile. Olen korduvalt proovinud. Ütleb

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raadik88
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 2.0 TDI 125kw müüdud. Audi B4 85kw - müüdud.

postitati 04.06.10 08:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: atsss
Ma ei tea mis minu arvutil viga on, aga ma ei saa sinna saidile. Olen korduvalt proovinud. Ütleb

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.



www.acar.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raleks
huviline



Registreerunud 22.04.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.10 08:46 Tsiteeri


Tip of the day. Ära säästa raha käepidemete peal juhul kui ei taha vahetada neid iga kuu. Korralik maksab ca 300 eek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
atsss
huviline



Registreerunud 01.06.10
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.10 09:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raadik88
Tsitaat:
Algselt postitas: atsss
Ma ei tea mis minu arvutil viga on, aga ma ei saa sinna saidile. Olen korduvalt proovinud. Ütleb

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.



www.acar.ee


www.acar.ee-ga tuleb lihtsalt valge leht ette.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
atsss
huviline



Registreerunud 01.06.10
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.10 11:10 Tsiteeri


OK viga leitud. Tele2-e internet ei lase sinna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
atsss
huviline



Registreerunud 01.06.10
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.10 14:58 Tsiteeri


Täna õhtul on plaan käigukast alt ära kiskuda, kui muidugi töö saab normaalsel ajal lõpetada. Õnneks saab kasti poltidele suht normaalselt ligi, ja pole palju asju vaja küljest maha lammutada. Sai lastud tuua spetsiaalselt 12 kant võtmed. Igaljuhul pean jõudma masina pühapäeva õhtuks kokku. Vaja Tallinnast Pärnu kimada sellega :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
atsss
huviline



Registreerunud 01.06.10
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.06.10 16:28 Tsiteeri


Eile läks tööpäev na pikale. Täna uuele katsele. Võib juhtuda nii et pean ca 300km ise sellega veel sõitma ja siis võib auo omaniku vahetada :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
atsss
huviline



Registreerunud 01.06.10
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.10 11:51 Tsiteeri


Kast vahetatud :) ainult hoovastik vajab natuke regullimist veel. Esimene ja teine käik hetkel puudulik. Öösel kell 2 oli mul kast all. Hommikul veel paar tuni nokitsemist ja ajasin estakaadilt maha :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
atsss
huviline



Registreerunud 01.06.10
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 07.06.10 12:30 Tsiteeri


Eile siis sai 140km maha sõita ja rohkem ei tahtnud selle autoga sõita. jube müra ikka sees ja väsitav. Ühesõnaga seda autot enam pole mul. Müüsin hommikul 2000.- maha :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rainerboy
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.08
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: audi80 b4 1.9td ja audi80d

postitati 08.06.10 05:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: atsss
Palju muidu turbo eest küsid. Võib juu sellele vabalt hingavale peale toppida :D. Kaotada pole miskit :D. Muidugi on suur tõenäosus, et kaua see mootor ei kesta. Põletab kolbidele augud sisse :(. Turboga varjandil kolvid pealt paksemad :(


Ei oska kolbide paksuse kohta midagi öelda, minu arust need 1.6d kõik samasugused, sest kui alles hiljuti mootorit vahetasin panin 1.6d ploki ja 1.6td plokikaane, masin käib nagu viiul. Samas olen poole kõrvaga midagi kuulnud tava diislite ja turbodiislite erinevusest.

Turbo koos kollektori, karterikaane ja õlifiltrialumiinum korpus kokku mingi 800-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-ErNo-
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.09
Asukoht: Soome, Juva/Eesti,Tartu,kavastu.
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3.91, galant 93 ja Roller.

postitati 08.06.10 05:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: atsss
Eile siis sai 140km maha sõita ja rohkem ei tahtnud selle autoga sõita. jube müra ikka sees ja väsitav. Ühesõnaga seda autot enam pole mul. Müüsin hommikul 2000.- maha :D

Kurb kuulda, et juba käega löönd:o.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.9% - SQL: 43.1%]