Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Q: A6 Avant tagakõlarid (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 4540)
Inq
huviline



Registreerunud 17.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Tiguan 2014 2.0TDI

postitati 02.08.04 22:20 Tsiteeri
Q: A6 Avant tagakõlarid



Küsiks sellist asja, et kui suured kõllid mahuvad A6 Avant tagauste sisse? Ja veel kui keegi on ukse lahti lammutand, kas tehase poolt on juhtmed veetud? Originaalis Beta kassetikas ja esimesed orig kõlarid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.08.04 07:12 Tsiteeri


Ära näe rumalustega vaeva. Osta ette mingid 16 cm elemendid (soovitatavalt kompod) ja pagasiruumi woofer ning ongi sul audiosüsteem olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Inq
huviline



Registreerunud 17.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Tiguan 2014 2.0TDI

postitati 03.08.04 07:29 Tsiteeri


Kompod olemas, need lähevad esiustesse, wooferi peale olen mõelnud a ei tahaks nagu pagassi "täis" toppida, liiga tihti vaja asju vedada ja istet maha lasta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.04 07:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Ära näe rumalustega vaeva. Osta ette mingid 16 cm elemendid (soovitatavalt kompod) ja pagasiruumi woofer ning ongi sul audiosüsteem olemas.

Vot mina tahaks näha inimest, kes 16 cm-sed midvuufrid A6 ukse sisse mahutab. Eeldades, et C4 kere. Sinna maksimum on 13cm ja mõni mm peale.
Marko.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Inq
huviline



Registreerunud 17.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Tiguan 2014 2.0TDI

postitati 03.08.04 08:10 Tsiteeri


Justnimelt, 13 cm sinna plaan panna oligi, orig mõõt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.08.04 09:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Maku
Vot mina tahaks näha inimest, kes 16 cm-sed midvuufrid A6 ukse sisse mahutab. Eeldades, et C4 kere. Sinna maksimum on 13cm ja mõni mm peale.
Marko.
Alati on võimalik vaherõngas teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 03.08.04 09:17 Tsiteeri


to Maku: Võid tulla mind vaatama siis, sest mul olid C4 kerega A6-l esiuste sees just 16" kõlarid :)

Kui viitsida jännata, siis kindlasti soovitaks 13" asemel paigaldada 16"-sed kuna vastasel juhul Blacki poolt välja pakutud süsteem (Ees kompud, taga suppar) ei toimi. 13" -sed lihtsalt ei jõua piisavalt häält teha.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.08.04 09:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Jürarrak
to Maku: Võid tulla mind vaatama siis, sest mul olid C4 kerega A6-l esiuste sees just 16" kõlarid :)

Kui viitsida jännata, siis kindlasti soovitaks 13" asemel paigaldada 16"-sed kuna vastasel juhul Blacki poolt välja pakutud süsteem (Ees kompud, taga suppar) ei toimi. 13" -sed lihtsalt ei jõua piisavalt häält teha.
Vat seda ma ka enam ei usu, 16 cm saaks veel aru, aga 16"... :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 03.08.04 09:44 Tsiteeri


ups, stupid me, mõtlesin siiski 16cm :D


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.04 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Jürarrak
to Maku: Võid tulla mind vaatama siis, sest mul olid C4 kerega A6-l esiuste sees just 16" kõlarid :)

Kui viitsida jännata, siis kindlasti soovitaks 13" asemel paigaldada 16"-sed kuna vastasel juhul Blacki poolt välja pakutud süsteem (Ees kompud, taga suppar) ei toimi. 13" -sed lihtsalt ei jõua piisavalt häält teha.

Kindlasti kuidagi saaks aga siis läheks üritus juba lõhkumiseks ja minule isiklikult ei meeldi autot Lõhkuda. Jutt, et 13cm ei tee piisavalt häält, on jama. Tule kuula minu Alpine komponente ja vaatame, mis siis räägid. By the way-tean ka komponende, mis teevad C4 originaalmõõtudes ja hästi paigaldatult väga hea häält.
Marko.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 04.08.04 07:55 Tsiteeri


mul B4-s 4" ees ja subbar - täitsa kannatab kuulata. 5.25" oleks ju lausa taevamanna.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 04.08.04 08:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Maku
Tsitaat:
Esialgne postitaja Jürarrak
to Maku: Võid tulla mind vaatama siis, sest mul olid C4 kerega A6-l esiuste sees just 16" kõlarid :)

Kui viitsida jännata, siis kindlasti soovitaks 13" asemel paigaldada 16"-sed kuna vastasel juhul Blacki poolt välja pakutud süsteem (Ees kompud, taga suppar) ei toimi. 13" -sed lihtsalt ei jõua piisavalt häält teha.

Kindlasti kuidagi saaks aga siis läheks üritus juba lõhkumiseks ja minule isiklikult ei meeldi autot Lõhkuda. Jutt, et 13cm ei tee piisavalt häält, on jama. Tule kuula minu Alpine komponente ja vaatame, mis siis räägid. By the way-tean ka komponende, mis teevad C4 originaalmõõtudes ja hästi paigaldatult väga hea häält.
Marko.


Võimalik on 16cm paigaldada esimeste uste sisse nii, et orginaalpolstrit väljastpoolt lõhkuma ei pea. Küll on aga tõepoolest seespool polstrit vaja vähe lõikumist korda saada. Lõppkokkuvõttes jääb tulemus igati korralik. Mis puudutab väitesse, et 13cm on sama head kui 16cm-se läbimõõduga kõlarid, siis sry aga su jutt ..... Kas pidasid hääle tegemise all silmas karjumist/müra mida see kõlar korda saadab või helipilti?


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 04.08.04 08:23 Tsiteeri


Ma lihtsalt ei kommenteeri rohkem antud teemat! Pane 16cm, lõhu ja mölla. Põhiline, et ise rahul oled!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 04.08.04 08:29 Tsiteeri


Läks vähe läbuks ära. Muidu mul saared olemas 16cm jaoks + kompud kah, mis eelmise autoga kaasa ei läind. Kui huvi siis u2u.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.08.04 11:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Maku
Kindlasti kuidagi saaks aga siis läheks üritus juba lõhkumiseks ja minule isiklikult ei meeldi autot Lõhkuda.
Sinu B3-e näinuna ei ütleks, et plekikäärid/relakas/tikksaag sulle võõrad või vastumeelsed oleksid. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 05.08.04 08:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
mul B4-s 4" ees ja subbar - täitsa kannatab kuulata. 5.25" oleks ju lausa taevamanna.


loomulikult kannatab. St. kuulata saab ka ainult seda 4" elementi - kõik on maise asi.

Imo, korraliku midbassi elementi ei asenda ükski a'la midrange element (siis 4" või 5,25";)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 06.08.04 15:30 Tsiteeri


ega jah membraani pinna vastu saa.
minu arvates ei suuda 50-100hz korralikult esitatada ka mitte ükski 6.5" element;) pole vähemalt sellist leidnud. aga piisava vaeva puhul ehk mõnest paremast saab ka 50hz kenasti kätte ilma muhu ja lohuta.

siin ikkagi oli küsimus kas see 5.25 häält teeb - teeb ja kuidas veel. võid ise lynx vist ka kihla vedada, et suurem osa inimesi ei suuda 5.25 ja 6.5" elemendi helil vahet teha - noh kui subbar on ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.08.04 16:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
võid ise lynx vist ka kihla vedada, et suurem osa inimesi ei suuda 5.25 ja 6.5" elemendi helil vahet teha - noh kui subbar on ;)


kui subbar on, ja tavaliselt on, ja tavaliselt mängib ta kõikidest üle, siis olgu "tavakuulajal" kasvõi tweetrid ainult ees ja ollakse ikka ülirahul :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 06.08.04 16:47 Tsiteeri


ma päris nii äärmust ei mõelnud;)
nii palju kui mina kuulanud olen, mängib 6.5" kõige paremal juhul 60-80hz-ni 5.25" suht kylmalt 90-100hz-ni. aga vot seda 30hz -2db vahet vähesed kuulevad - kui punn põhja väänata siis seda väiksema moonutust ka suht vähesed. oleneb punnist :D

aga otse loomulikult kui võimalik, siis 6.5". 5.25" on ikkagi alternatiiv, kui 6.5" kuidagi ei mahu :)

aga lausa fenomaalne on tõsiasi, et inimesed, kes ajavad lõhki selle midbassi ning midrange jne keeravad subbari tavaliselt miinimum +10db peale. kuulsin ka yht + 30db asja, kusjuures omanik väitis, et kõik on ok, kuniks rta-d nägi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 06.08.04 18:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
ega jah membraani pinna vastu saa.
minu arvates ei suuda 50-100hz korralikult esitatada ka mitte ükski 6.5" element;) pole vähemalt sellist leidnud. aga piisava vaeva puhul ehk mõnest paremast saab ka 50hz kenasti kätte ilma muhu ja lohuta.

siin ikkagi oli küsimus kas see 5.25 häält teeb - teeb ja kuidas veel. võid ise lynx vist ka kihla vedada, et suurem osa inimesi ei suuda 5.25 ja 6.5" elemendi helil vahet teha - noh kui subbar on ;)


imo kui võimalus on, siis ette 8". Olen kuulnud 6,5" elemente ja . . . pole siiamaani ühegi kuulduga rahule jäänud.
Endal on ees MS6 midbass ja RTA järele kukub kara ära juba 90Hz peat, tänu millele jääb auk u. 45-90Hz. Idee järele aitaks hetkel ainult 8" element seda täita, kuid supakat kõrgemale ei lase ka mängida.

Kõik on maitse asi ainult.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 08.08.04 06:56 Tsiteeri


8" :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 08.08.04 08:42 Tsiteeri


lynx: jah täpselt minu mõistuse käigud :)
annab veel subbarit kõrgemale krossida, kuid väga raske teda ette saada.

mul ongi mdx soetatud vifa 8" midbassid, mis mängivad üles 4khz. noh 3.5khz talutavalt ;)
pea ideaalsed 2 way esiotsa elemendid.
üks ilus hetk, kui suudan nad installida, siis kommenteerin.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 09.08.04 08:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
lynx: jah täpselt minu mõistuse käigud :)
annab veel subbarit kõrgemale krossida, kuid väga raske teda ette saada.

mul ongi mdx soetatud vifa 8" midbassid, mis mängivad üles 4khz. noh 3.5khz talutavalt ;)
pea ideaalsed 2 way esiotsa elemendid.
üks ilus hetk, kui suudan nad installida, siis kommenteerin.


8" ukse sisse, või eraldi kast?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 09.08.04 09:22 Tsiteeri


ukse sisse, eraldi kast 15L ei mahu kuhugi, alternatiiv veel jalgade juurde 7-8L ja up, aga mul manuaal. seega ukse sisse, saab nuhtlus olema, aga .... ehk veab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 09.08.04 09:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
ukse sisse, eraldi kast 15L ei mahu kuhugi, alternatiiv veel jalgade juurde 7-8L ja up, aga mul manuaal. seega ukse sisse, saab nuhtlus olema, aga .... ehk veab.


küsiks lisaks seda . . . mis võimendi Sul neid 8" toitma hakkab ja millal valmis produkti kuulda saaks?:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.2% - SQL: 30.8%]