Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mida te soovitate? (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1855)
Sigma80
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.03
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.8 quattro

postitati 01.08.04 16:55 Tsiteeri


olen ise omanud 2 blaukari võimu ja midagi pole teha, blaupunkt oskab helitehnikat toota. praegugi GTA250 pagasnikus ja väga rahul. Kui Sind huvitab see GTA450 mudel, siis soovitan soojalt aadressi Keemia 11-5 Tallinnas hipodroomi juures. OÜ Remondiekspert müüb seal blaukari toodangut ja näiteks too võim maksab letis uuena 2200 eequ, samas kui seal akustika-poes 2950eequ. Tule astu läbi, teeme veel 10% alla ka, saad tutika 2 kiloga kätte. :)


Ärge ainult kihutage!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maximus
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Viljandi mk
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 01.08.04 19:55 Tsiteeri


kas see blaupunkti võim on ka võimalik viljandimaale toimetada? või peab tallinna järgi tulema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sigma80
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.03
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.8 quattro

postitati 01.08.04 20:02 Tsiteeri


meie müügipunkt asub ikka tallinnas tollel aadressil. Kuna mul enda huvi nagu mängus pole müügiga seoses, siis transpordi pool jääb ostja mureks vast ikka :)


Ärge ainult kihutage!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 01.08.04 21:01 Tsiteeri


endal mul ühel autol sees see alpine f- 320 ja mängib suht hästi ja hea just see et saad sinna kõik kõllid mis vaja järgi laduda sest see ju 5 kanaliga no mingi võimsama subbaka jaoks jääb see subbaka kanal lahjaks aga üldiselt lahjema subaka toidab ikka ära

alati võiks võimsam olla aga mina olen rahul seni ajani kui võimsamat pole :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.1% - SQL: 67.9%]