Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi 100 C4 makk (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 7687)
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 10.04.10 21:44 Tsiteeri
Audi 100 C4 makk



Kuna otsing ei andnud tulemusi, siis küsiks konkreetselt. Tahaks oma preagust Peoneegrit (DEH-P4800MP) välja vahetada. Plaanis siis panna originaal makk, niisiis mis pistikuid mul vaja on? Kas makil on ka mingi kood ja üldse milline makk sinna sobiks? Netist on leidnud ,et mingi Bose makk peaks olema. Kas sellega võimalik ka CD-BOXi juhtida?

Kui kellegil pakkuda odava hinnaga mõnda, võib pakkuda ja keegi võiks pildi ka asjast panna :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tseneli
huviline

Avatar


Registreerunud 04.10.09
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.6, 2.8q

postitati 10.04.10 22:00 Tsiteeri


Hea mõte, originaal sobitub salongi sisustusega paremini kui igasugune universaalmakk ja töökindlus on tõeline tase, 15 aastasel autol töötab ja näeb originaalmakk välja nagu uus, igatahes C4 kerega A6s käib Audi delta, millel on boxijuhtimine olemas, ka on antud makk koodiga, eks proovi kuulutustes sobrada või pana ostmiskuulutus ülesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 10.04.10 22:29 Tsiteeri


Minu silmale jätab kõige meeldivama mulje Concert makk C4 paneelis. Noores tehnikus kunagi nägin müügil ka CD-Boxi emulaatorit sellele makile, mis sööb SD ja USB mäluseadmeid. Selline oleks perfektne kombinatsioon. Kui veel mingi imega saaks Concerti pealt autochekile kuvada RDS andmed oleks mul ka see komplekt juba autosse paigaldatud.

http://img65.imageshack.us/img65/6923/img2151tu2.jpg


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 10.04.10 22:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tseneli
Hea mõte, originaal sobitub salongi sisustusega paremini kui igasugune universaalmakk ja töökindlus on tõeline tase, 15 aastasel autol töötab ja näeb originaalmakk välja nagu uus, igatahes C4 kerega A6s käib Audi delta, millel on boxijuhtimine olemas, ka on antud makk koodiga, eks proovi kuulutustes sobrada või pana ostmiskuulutus ülesse.

Tänud! See hõbe ikka ei sobi jah :D

Zoig, endale meeldib ka väga Concert makk aga see vist minule ei sobi, sest mul on paremat kätt makist sigarisüütaja ja see paneel ei mahuks lihtsalt ära. Või siiski saab kuidagi? :D Ideena võiks muidugi selle sigarisüütaja sealt ära kaotada, kuna ei kasutada seda nagunii aga siis oleks vaja sebida sinna see liist. Tundub tükk tegu olevat :D

Muidu leidsin ühe pildi kus peal on originaal stereo
http://img8.auto24.ee/auto24/560/404/10566404.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 10.04.10 23:05 Tsiteeri


Kas lammutused tõesti A6-test puhtad?:D Neid pudinaid peaks saama enamvähem õlleraha eest, kamanda too sigaretisüütaja keskkonsooli ning hangi puuduolevad iluvidinad. Kui väga mööda ei pane, siis enamus A6-test peaks olema pika paneeliga makkidega juba.

Ahjaa, häguselt mäletan selle cd-boli emulaatori hinda, miski 1500 raha tuuri peaks olema.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 10.04.10 23:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Kas lammutused tõesti A6-test puhtad?:D Neid pudinaid peaks saama enamvähem õlleraha eest, kamanda too sigaretisüütaja keskkonsooli ning hangi puuduolevad iluvidinad. Kui väga mööda ei pane, siis enamus A6-test peaks olema pika paneeliga makkidega juba.

Ahjaa, häguselt mäletan selle cd-boli emulaatori hinda, miski 1500 raha tuuri peaks olema.

Neid a6tesid ikka leiab :D vaatab, võibolla teen selle triki isegi ära kui just ei leia lühema paneeliga makki. Kellel on selline asi olemas võib mulle pakkuda. Kui õigesti aru saan on mul seda liistu ainult vaja mis maki paremale poolele käib? Keegi võiks rääkida ka milliseid pistikuid vaja on ühendamiseks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.04.10 12:13 Tsiteeri


Minu arust on see A6 paremale nihutatud lai makk koleda asetusega. 100 ja algaastate A6 variant, kus sigarisüütaja on veel maki kõrval, on palju kenam. Telefonilaadija või klaasi külge käiva naviseadme toide on ka nii palju parema koha peal.

See teisel pildil olev asi näeb VW Gamma moodi välja. Volkside nupuvalgustus on tavaliselt roheline või sinine-punane.

Ma otsiks hõbedase peoneegri asemele pigem lihtsalt mõne sobivama välimusega normaalmõõtudes plaadika. Mingi Clarion hakkas just kuskil silma musta paneeli ja punase valgusega. Moodsal makil on enamasti juba igasugu SD ja USB ja aux-in pesad ka olemas, ei pea mingeid cd-boxi emulaatoreid aretama, et siis vanamoodsa orig. maki lukuaugu suuruse ekraani pealt 34. folderi 142. emmpeekolme välja kaevata.

http://www.clarion.sk/obrazky/cz509er1.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 11.04.10 12:58 Tsiteeri


Tõsi, must makk sobiks, hetkel hõbe aga pioneeri valgus klapib hästi. Mis selle Clarioni maki täpne mudelinimetus on?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.04.10 13:11 Tsiteeri


CZ509ER. Sealt vaadates paistab tootmine juba lõpetatud olevat. Järeltulija on paraku kole.

Odavam variant on tegelikult ka: CZ109ER. Mingi kohalik hinnanäide. Ja järelturul mingi aeg lausa 700-ga müüdud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 11.04.10 13:14 Tsiteeri


Clarion CZ509ER. Väga asjalik makk oma 6xRCA väljundi ja hunniku sisenditega. Eriti imponeerib sinihammas. Tegelikult on päris tüütu mingit ipodi või mälupulka või mis iganes jubinat koguaeg kaasas kanda ja ühendada jne. Samas telefon on alati kaasas, kus leidub vähemalt paar giga ruumi muusika jaoks.

Kui see jääb kalliks ja hulgast liiniväljunditest ei hooli siis ilmselt sobivad ka lahjemad CZ209ER ja CZ109ER hästi. Ka neil on sinihammas ja välimuski ligilähedane.

Aga tõsi on, et originaalmakk on oma sobivuselt üle kõige:

http://.pri.ee/audi/juhikoht.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 11.04.10 14:14 Tsiteeri


1600 uue Clarion maki eest pole palju, aga Kivipallur kas sinu pidil on Audi Gamma makk? Kuidas see öösel välja näeb?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 11.04.10 14:29 Tsiteeri


See on Audi Beta. Pimedas näeb väga kena välja :D, aga pilti mul kahjuks pole ja teha ka ei saa hetkel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.04.10 15:34 Tsiteeri


Kuna Beta'l pole RDS'i , siis pigem juba Gamma CC (neid on tegelikult mõlemat moodi ekraaniga, mul oli must number / hele taust nagu allpool Bose pildil):

http://www.erta.ru/base/audi/pic/gammacc.jpg

või Gamma CC Bose:

http://www.ertasvc.ru/upload/bd/ru/20080227093020_img.jpg

Bose variandi puhul tuleb arvesta sellega, et tal pole lõppvõimu, on vaid 4x line-out. Plussiks jällegi CD-box'i võimalus.

Mina unustaksin ikkagi moraalselt vananenud antiigiga nikerdamise ja ostaks moodsa head'i. Originaalseades mingit head heli niikuinii ei saavuta. Isegi kui väga palju ei taha ümber ehitada (lisavõimendit paigaldada jne), saab aftermarket maki lõppvõimu kasutades ikkagi oluliselt parema heli. Originaalmaki eelis on vaid see, et see ei paku varastele huvi. Isegi nemad ei taha. :) Samas kui vaid raadiost vaikselt uudiseid ja taustmuusikat kuulata, siis käib ju kah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 11.04.10 15:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
...ei pea mingeid cd-boxi emulaatoreid aretama, et siis vanamoodsa orig. maki lukuaugu suuruse ekraani pealt 34. folderi 142. emmpeekolme välja kaevata.


See emulaator kuvab makile ja kompule samasuguse info nagu CD box'gi - CD 3 TR 12.
Võimaldab mängida 6x99 lugu - nagu kuuene box.

EDIT: Mina rääkisin SELLISEST VIDINAST. Kui on BOSE heli siis toimib originaal ka rahuldavalt (kui lisada woofer), säilib CD boxi võimalus ning saad kuulata USB pulgalt kuni 4G musooni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 11.04.10 18:57 Tsiteeri


http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=196&id3=1435

Vähe uuemast tehikast sobib oma disainilt, valgustuselt kui võimaluselt just see makk. Enda masinas on selline kasutusel ja ei kurda. Plussiks on see, et ta paistab võõrale silmale samakandiline kui originaal, ning CD plaate ei mängi. SD ja USB on palju paremini tuhatoosi mahutatavad kui CD plaat, samuti mahutavad need märgatavalt rohkem.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 11.04.10 19:53 Tsiteeri


Zoig, see asi tundub täitsa sümpaatne, ehk saad pildi visata kuidas sinu autos välja näeb päeval & õhtul.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.04.10 20:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=196&id3=1435

Vähe uuemast tehikast sobib oma disainilt, valgustuselt kui võimaluselt just see makk. Enda masinas on selline kasutusel ja ei kurda.

Ma vist soovitasingi seda sulle mõni aasta tagasi HV-s. :) Kui plaatide mängimine pole oluline, siis ok valik. Miinuseks see, et paneel ei käi eest ja võib sellisena siiski vargapoistele piisavalt ahvatlev näida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 11.04.10 20:45 Tsiteeri


Sinupoolt HV-st mulle tuligi esimesena mõttesse seda makki piiluma minna, veidi seedimist ja Noores tahnikus alternatiive otsimas käiduna ei suutnud ma tõesti midagi mõistlikumat asemele mõelda. See, et paneel eest ära ei käi on minumeelest üsna väike miinus, vähemalt siiani pole veel mõttesse tulnud, et tahaks paneeli eest ära kakkuda.

Väheke häiriv on pea iga aftermarket maki juures see, et makk pole pea kunagi ideaalselt konsooliga tasa, ikka on mõned millimeetrid tasapinnast kõrgemal. B4 puhul se väga ei häirinud, aga C4 puhul juba küll. Võrdluseks mu esimesel pildil on kenasti näha, et Concert istub täpselt konsooliga tasa.

SD-kaardilt muusika kuulamine on minumeelest hulka mõnusam kui plaadilt, uue "plaadi" kirjutamine võtab väga vähe aega ning "plaadid" mahuvad väga mõnusalt tuhatoosi ära. Lisaks ka see, et saab väga hästi kasutada ära seismajäänud tavalisi, mini ja Micro SD kaarte. Teoreeriliselt peaks lugema ka MMC-d, kuid ma ei mäleta kas olen seda proovinud. Praegu on mul igapäevaselt kasutusel 2 SD kaarti, ning pihutäis vanu mobiilikaid mis erinevate adapteritega SD kaardi mõõtu on mahutatud. Ainsa miinusena tuleb mainida, et SD-HC kaarte ta ei seedi, ainult tavalisi kuni 2GB kaarte.

Pilti proovin lähipäevil teha, praegu ei viitsi üldse autosse pildistama ronida.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 15.04.10 22:34 Tsiteeri


Nüüd viitsisin, igastähes pildid on siin:

Esimene ja teine pilt annavad ülevaate kui kaugel tasapinnast makk on, ning milline see valgus paistab. Viimane on võrdlus tehasevalgustus vs makk, Veidi heledam see makk siiski on, kuid see on väga marginaalne erinevuse vahe, võrdlusena on mu istmesoojenduse ja tuleregulaatori nuppude valgustuse vahe teiste konsooli nuppudega palju suurem, kui maki suurem eredus üldises salongi valguse osas. Viimane pilt läks enamvähem tuksi, aga ehk annab veidi aimu, tegelikkuses ei kuma nupud üldse läbi, kuigi pildilt võiks nii arvata.
Ideaalis võiks ma organiseerida kas pika paneeliga maki või 100 pealt sigaretisüütaja, et poleks vaja neid ääre pikendusi. Saaks veel teise sigaretisüütaja asjade laadimiseks, ning oleks vähe viisakam.(tagumist mul tänu istmesoojendustele pole)

http://www.pasun.ee/audi/makk1.JPG
http://www.pasun.ee/audi/makk2.JPG
http://www.pasun.ee/audi/makk3.JPG


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 16.04.10 12:32 Tsiteeri


Wow, tõesti väga kena makk on. :)
Ostan ka sellise arvatavasti. :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 16.04.10 18:22 Tsiteeri


Kuramuse lahe aparaat, peaks oma vanurisse ka siukese muretsema :cool: Nagu ma aru saan siis see sööb ainult USB pulka ja mälukaarti?-sobib paremini kui plaate põletada. Mingi lisavõimu ühendus? aga see polegi tähtis sellise hinna juures :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 16.04.10 18:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jan-kos
Kuramuse lahe aparaat, peaks oma vanurisse ka siukese muretsema :cool: Nagu ma aru saan siis see sööb ainult USB pulka ja mälukaarti? Ei mingit plaati ega kasetti? Mingi lisavõimu ühendus? aga see polegi tähtis sellise hinna juures :)
Plaati ega kasseti ei söö, kuid kas seda üldse vaja kui saab USB või SD pealt muusikat kuulata? Lisavõimu jaoks on tal RCA väljundid olemas, ning ka remote ots, et võimendi tööle ajada. vajadusel saab nii esimesed kui tagumised RCA väljundite ja eraldi võimenditega tööle ajada.
Võimendi käivitamisega mul kunagi vist mingine gemüüse oli, aga ei mäleta enam mis täpselt. Hetkel igastähes toimib niimodi, et Käivitamisel hakkab makk automaatselt tööle ning ka võimendi tuleb järgi, ning süütevõtme eemaldamisel lukust sureb nii makk kui võimendi maha.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 16.04.10 18:40 Tsiteeri


Zoig jõudis ette eelnevat posti muutes, aga lähen esimesel võimalusel selle "aparaatuse" jahti :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 16.04.10 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Väheke häiriv on pea iga aftermarket maki juures see, et makk pole pea kunagi ideaalselt konsooliga tasa, ikka on mõned millimeetrid tasapinnast kõrgemal. B4 puhul se väga ei häirinud, aga C4 puhul juba küll.

Huvitav jah, et kuigi paneel eest ei käi, on talle ikkagi selline paneeliimitatsioon tehtud. Ilma oleks saanud palju flat'ima teha. Varaste osas on sul vist lihtsalt vedanud, kuna see näeb tausta tundmatule välja nagu kallis allalangeva paneeliga makk. :)

Aga ilusad välguga surmamata, kuid ikkagi teravad pildid. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Ideaalis võiks ma organiseerida kas pika paneeliga maki või 100 pealt sigaretisüütaja, et poleks vaja neid ääre pikendusi. Saaks veel teise sigaretisüütaja asjade laadimiseks, ning oleks vähe viisakam.(tagumist mul tänu istmesoojendustele pole)

See vend ehk vahetaks hea meelega konsooli 1:1 ringi. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 16.04.10 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Huvitav jah, et kuigi paneel eest ei käi, on talle ikkagi selline paneeliimitatsioon tehtud. Ilma oleks saanud palju flat'ima teha. Varaste osas on sul vist lihtsalt vedanud, kuna see näeb tausta tundmatule välja nagu kallis allalangeva paneeliga makk. :)

Aga ilusad välguga surmamata, kuid ikkagi teravad pildid. :)
Esimest korda kuulen sellist mõtet, et keegi võiks arvata, et selle välimuse taga midagi kallimat peitub :D Siiani on arvamused siiski originaalmakiga piirdunud. Eelistanud oleks tõesti oluliselt madalamat varianti mis istuks armatuuriga tasa, seepärast sai ka tolle maki asendamine Concerti+cd-boxi emulaatoriga vahepeal päevakorda võetud, praeguseks pole seda ideed edasi arendanud.

Pildid said tehtud statiivilt, välgu kasutamist proovin vältida niipalju kui saan, kuigi teatud tingimustel pole sellest siiski pääsu. Aga tänud :)

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
See vend ehk vahetaks hea meelega konsooli 1:1 ringi. ;)

Huvitav tähelepanek tolle S6 puhul on minujaoks veel see, et tollel pole taga ei sigaretisüütajat ega istmesoojendusi. Varasemalt on mulle mulje jäänud, et taga on kas istmesoojendused või sigaretisüütaja, kuid kasutajaga Athlon diskuteerisdes tuli välja et on olemas ka sigaretisüütaja ja soojendustega tagumine paneel. Huvitav kas see on mingile turule toodetud auto eripära, et taha pole seda ette nähtud?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.1% - SQL: 27.9%]