Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A 80 b3 käigukast undab (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2845)
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 16.07.04 10:34 Tsiteeri
A 80 b3 käigukast undab



Tre mure siis järgmine, et käigukast teeb sõites mingit lolli vingumist- algab kuskil 60 km/h ja 100 juures on väga häiriv. Olen õli vahetanud ja taset kontrollinud jne mis pole tulemust veel andnud. Sidur võtab suhteliselt ülevalt kuid ei libise. Millest võiks alustada selle ebameeldiva hääle ära saamist või mis võib seda häält teha. Kas käigukasti saab hästi kätte?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 16.07.04 10:45 Tsiteeri


pakun et viga on kulunud peaülekande laagrites. neid saab vahetada ka kasti alt võtmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 16.07.04 10:49 Tsiteeri
Ehk



Ehk kirjeldad natuke täpsemalt kus need laagrid asuvad ja kuidas saab 99% kindlaks teha, et just need laagrid. Ning kas on mingeid erivõtmeid vaja?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 16.07.04 11:32 Tsiteeri


küsiks kõigepealt vastu, oled Sa kindlalt veendunud et müra kastist tuleb, äkki on rattalaager....
kõige kindlam viis(ma ise teeks nii) viga lokaliseerida on auto nina üles tõsta, mootor käima, käik sisse ja stetoskoobiga kuulata kust kohast ulub. muidugi on ka teisi võimalusi....
aga laagrid ise on detailid 9 ja 11 sellel joonisel http://www.elcats.ru/audivw/vag5.asp?subm=%CF%EE%E8%F1%EA&btsnr=051-00&cid=111


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 18.07.04 20:09 Tsiteeri
Tre



No nii ma olengi teinud, et kordamööda ratad maast lahti ja hääl tuleb kusagilt käigukastist. Kuid kas tuleks arvestada veel mingisuguste tihenditega ja palju võivad need laagrid maksta. Võib-olla oleks mõte sõita niikaua kui saab? Aga kui läheb mõnel kehval ketkel kas siis võib kastis palju ära lõhkuda. Muidu tänud info eest ja vaatan mis teha saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 19.07.04 12:55 Tsiteeri


peaülekande laagrid on tollmõõdus koonusrull laagrid ja maksid revalis üks pool 300+ ja teine 400+. Laagrimüüjatelt peaks saama mõlemad ca 100 EEK-u odavamalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 20.09.04 10:23 Tsiteeri
tre



Vahetasin siis difrilaagrid ära- kuid nüüd undab veel rohkem. Kas võib olla, et loks on suur ja tuleks reguleerida taldtiku ja käbi vahet. Kas keegi teab milline see vahe peab olema ja kuidas seda reguleeritakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
päka
huviline



Registreerunud 17.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B8,5 A4 2,0TDI Q Avant & Q5 2,0 TFSI

postitati 20.09.04 14:25 Tsiteeri


Ise vahetasin kunagi tänu "ise hakkand remondimehele"ka B3 käigukasti ära kuna too undas , tõsteti auto üles ja öeldi ,et a~la ikäigukastis mingid laagrid läbi, sai muretsetud teine kas aga auto undas edasi , mis siis välja tuli oli see, et 300 eeki maksev ratta laager oli läbi. Nüüd on mul teine käigukast suveniiriks garaazis:D


Tasa sõuad kaugele jõuad
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 21.09.04 10:21 Tsiteeri
Tere



No ratta laager ei teeks seda häält. Olen tõstnud rattad ükshaaval üles ja ikka sama hääl. Olen peaaegu kindel, et differ kuid kas siis keegi võiks kirjutada kuidas difrit paika ajada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 21.09.04 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja päka
Ise vahetasin kunagi tänu "ise hakkand remondimehele"ka B3 käigukasti ära kuna too undas , tõsteti auto üles ja öeldi ,et a~la ikäigukastis mingid laagrid läbi, sai muretsetud teine kas aga auto undas edasi , mis siis välja tuli oli see, et 300 eeki maksev ratta laager oli läbi. Nüüd on mul teine käigukast suveniiriks garaazis:D



Kui enda omast asja ei saa- siis võiks kaupa teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

biggrin.gif postitati 27.09.04 00:22 Tsiteeri
Mehed V-Luuki all!



Saepuru lisamisega käimari õli sekka pidi mürast lahti saama! :D
Krt ma räägin sulle juba ammu, et müü naabrimehele maha, las tema nöögib, omale osta uus! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.4% - SQL: 54.6%]