Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  7
Autor:
Pealkiri: Audi 100 2.3 A/T - 1989 - airbag (Vastuseid: 158 | Vaatamisi: 25111)
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 04.01.10 11:16 Tsiteeri
Audi 100 2.3 A/T - 1989 - airbag



Sai soetatud siis Audi 100. Keretüübiks C3, aga juba libelink. Auto oli müügis auto24.ee's, seal jälgisin teda juba päris pikalt. Ja siis, nagu tellimuse peale, avanes võimalus ta ära tuua. Ja kui aus olla, siis praegu olen ma ülimalt rahul sellega. Audi käis regulaarselt catweesis hoolduses. Kapotiall on kõik hoiatuskleebised alles, arvestagem, et auto on 21a vana. Sisu on nagu uuel autol, kui välja arvata katkikulumise piisil olevat juhiistet. Väliselt on samuti väga sile asi. Varustusest on ABS, roolivõim, automaatkast, el.peeglid, el.luuk, udutuled, kärukonks, 4x ketaspidur, originaal stereo, pikad kellad, hetkel rohkem ei meenu. Mootoriks on 2.3 100kW ja käigukast on kolmekäiguline.

Vigadeks on praktiliselt puuduvad pidurid, milles on alust kahtlustada paremat tagumist suppordit jms juurde kuuluvat, hüdrotõukurid tuleb kiiremas korras ära vahetada, aga vb keegi targem ütleb, et kas 30/w40 õli võib klõbinat tekitada, sest enamusjuhtudel pannakse ju 10/w40 ja samuti on probleemiks bensiinihais auto ümber. Ja samuti tuleks otsida parempoole nurgatuli kombinatsiooniga: üleval oranz/all punane. Samuti ei tööta originaal makk, pidi olema mingi külmjoote viga- oskab keegi midagi kosta, et kust ja mida üle vaadata.

Samuti on küsimus kolmekäiguliste automaatide omanikele: C4 automaadi kangi ei saa liigutada kui süüde pole sees, aga tollel saab. Samuti küsiks, et kui panna talle R5 2.5tdi neljakäiguline aut. kast vahele, kas siis saab moto ökomaks?

NB: Need veljed auto all on müüa! Kel huvi- küsi julgesti! Velgedeks on ATS.

Mõni müüja poolne pilt kaa:
http://www.upload.ee/image/329949/16368759.jpg
http://www.upload.ee/image/329982/16368762.jpg
http://www.upload.ee/image/329983/16368765.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 04.01.10 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Sai soetatud siis Audi 100. Keretüübiks C3, aga juba libelink. Auto oli müügis auto24.ee's, seal jälgisin teda juba päris pikalt. Ja siis, nagu tellimuse peale, avanes võimalus ta ära tuua. Ja kui aus olla, siis praegu olen ma ülimalt rahul sellega. Audi käis regulaarselt catweesis hoolduses. Kapotiall on kõik hoiatuskleebised alles, arvestagem, et auto on 21a vana. Sisu on nagu uuel autol, kui välja arvata katkikulumise piisil olevat juhiistet. Väliselt on samuti väga sile asi. Varustusest on ABS, roolivõim, automaatkast, el.peeglid, el.luuk, udutuled, kärukonks, 4x ketaspidur, originaal stereo, pikad kellad, hetkel rohkem ei meenu. Mootoriks on 2.3 100kW ja käigukast on kolmekäiguline.

Vigadeks on praktiliselt puuduvad pidurid, milles on alust kahtlustada paremat tagumist suppordit jms juurde kuuluvat, hüdrotõukurid tuleb kiiremas korras ära vahetada, aga vb keegi targem ütleb, et kas 30/w40 õli võib klõbinat tekitada, sest enamusjuhtudel pannakse ju 10/w40 ja samuti on probleemiks bensiinihais auto ümber. Ja samuti tuleks otsida parempoole nurgatuli kombinatsiooniga: üleval oranz/all punane. Samuti ei tööta originaal makk, pidi olema mingi külmjoote viga- oskab keegi midagi kosta, et kust ja mida üle vaadata.

Samuti on küsimus kolmekäiguliste automaatide omanikele: C4 automaadi kangi ei saa liigutada kui süüde pole sees, aga tollel saab. Samuti küsiks, et kui panna talle R5 2.5tdi neljakäiguline aut. kast vahele, kas siis saab moto ökomaks?

NB: Need veljed auto all on müüa! Kel huvi- küsi julgesti! Velgedeks on ATS.


Ammuse sigari omanikuna mõned vihjed:
1. Bensuhais: Kontrolli igaks juhuks bensupaagi ja tankimistorustiku vahelist ühendust. Minu omal lekkis see pikka aega ja imestasin millest suur kütusekulu :)
2. Hüdrotõukurid peaksid normaalse õlitaseme ja poolsündiga vaiksed olema, aga nii 2,2 kui 2,3 sööb veidi õli seega on hea taset aeg-ajalt kontrollida.
3. Automaatkast: Mälu järgi sai kasti ainult süüte asendis liigutada, samas oli tegemist 87 aasta mudeliga.
4. el. luuk- Hoovastik õlita ära ennem kui puruneb ja talvel ei soovita kasutada. Minul sai jää ühest hoovakesest jagu. el. aknad hakkavad peale puhastus ja õlituskuuri väga nobedalt liikuma.
5. Originaal makk- Selline vedeleb mul vanast Audist siiani kodus. Mälu järgi töötas, aga helipilt sellel suurem asi ei olnud.
Jõudu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 04.01.10 11:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag

Ammuse sigari omanikuna mõned vihjed:
1. Bensuhais: Kontrolli igaks juhuks bensupaagi ja tankimistorustiku vahelist ühendust. Minu omal lekkis see pikka aega ja imestasin millest suur kütusekulu :)
2. Hüdrotõukurid peaksid normaalse õlitaseme ja poolsündiga vaiksed olema, aga nii 2,2 kui 2,3 sööb veidi õli seega on hea taset aeg-ajalt kontrollida.
3. Automaatkast: Mälu järgi sai kasti ainult süüte asendis liigutada, samas oli tegemist 87 aasta mudeliga.
4. el. luuk- Hoovastik õlita ära ennem kui puruneb ja talvel ei soovita kasutada. Minul sai jää ühest hoovakesest jagu. el. aknad hakkavad peale puhastus ja õlituskuuri väga nobedalt liikuma.
5. Originaal makk- Selline vedeleb mul vanast Audist siiani kodus. Mälu järgi töötas, aga helipilt sellel suurem asi ei olnud.
Jõudu!


Tänud nõuannete eest, ma mõtlesin, et äkki on makk midagi erilist, et tasub remontida, aga sel juhul läheb sisse kaasaegne JVC:P. El. luuki jah ei julenud puutuda, soojade ilmadega, või soojas garaazis teeb selle määrimistöö ära. Tal oli õli tase okei, aga nii külmalt kui soojalt klõbisevad ja samuti on õli alati õigeaegselt vahetatud- vähemalt 98 aastast mil ta Eestisse tuli. Kuna pole nüüd nädal aega auto juures, siis küsiks, et kus sel isendil paak asub?

Kas keegi teab soovitada, et kui rihm on vahetatud ca 20k km tagasi ja nüüd tõukureid vahetama hakkan, kas võib vana rihma tagasi panna või pean ilmtingimatta uue panema koos rullikute jms.

E: Ahjaa, meelde tuli veel see, et kojameeste kang ei tee mitte ühtegi toimingut. Kas C4 kang hakkab sinna? Omanik rääkis mingist niiskusest, aga ma ei saanud hästi aru mida ta selle all mõtles. Kang ei pritsi vett ka klaasile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Germo
huviline



Registreerunud 22.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 04.01.10 13:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
... Samuti on küsimus kolmekäiguliste automaatide omanikele: C4 automaadi kangi ei saa liigutada kui süüde pole sees, aga tollel saab. ....

Enda kunagisel 90-l (89a 3ne automaat) sai käigukangi ilma süüteta liigutada, kui piduripedaal alla vajutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 04.01.10 13:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
E: Ahjaa, meelde tuli veel see, et kojameeste kang ei tee mitte ühtegi toimingut. Kas C4 kang hakkab sinna? Omanik rääkis mingist niiskusest, aga ma ei saanud hästi aru mida ta selle all mõtles. Kang ei pritsi vett ka klaasile.

Sa kontrolli kõigepealt kas asi on üldse kangis.
Ennem on tavaliselt kaitsme probleem, pump läbi või hoovastik kinni kiilunud. Samas kui ta sul ühtegi häält ei tee, alustaksin ma kõigepealt kontrollist kas signaal üldse peale tuleb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 04.01.10 14:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Germo
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
... Samuti on küsimus kolmekäiguliste automaatide omanikele: C4 automaadi kangi ei saa liigutada kui süüde pole sees, aga tollel saab. ....

Enda kunagisel 90-l (89a 3ne automaat) sai käigukangi ilma süüteta liigutada, kui piduripedaal alla vajutada.


Mul on sama teema, aga järelikult peabki nii olema, huvitav oli veel see, et lohust tagurpidi välja sõites pidi suts üle 2k pöördeid andma, enne ei liikunud. Aga ega eriti ei julenud katsetada ka, pidureid pole ju:P.

Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
E: Ahjaa, meelde tuli veel see, et kojameeste kang ei tee mitte ühtegi toimingut. Kas C4 kang hakkab sinna? Omanik rääkis mingist niiskusest, aga ma ei saanud hästi aru mida ta selle all mõtles. Kang ei pritsi vett ka klaasile.

Sa kontrolli kõigepealt kas asi on üldse kangis.
Ennem on tavaliselt kaitsme probleem, pump läbi või hoovastik kinni kiilunud. Samas kui ta sul ühtegi häält ei tee, alustaksin ma kõigepealt kontrollist kas signaal üldse peale tuleb.


Ma jah seda ei ole veel vaadanud, eile sai põgusa pildi peale visatud, et mis töötab, mis mitte, järgmine kord pääsen auto juurde nv. Lihtsalt mõtlesin, et äkki on kellelegi tuttav teema ja teab nõu anda. Huvitav ongi just see, et mitte üks funktsioon ei tööta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 04.01.10 16:27 Tsiteeri


Plaanisin ise ka seda ära osta vahepeal:) Korralik isend:P Juppe vaja, siis mul pm kõike, PS!:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 04.01.10 23:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elmut
Plaanisin ise ka seda ära osta vahepeal:) Korralik isend:P Juppe vaja, siis mul pm kõike, PS!:D


Nagu ennist kirjutasin, siis nillisin ise ka seda päris pikalt. See on (mitte et minu oma ja sellepärast kiidan, aga) kõige korralikum sigar mida ma näinud olen:P kui V8 välja jätta, aga noh see juba ka teine klass.

Juppide kohapealt on praegu kindlalt vaja paremat tagumist suunda. Muud ei oska veel tahta, kuna muu tundub ok olema.

Ja ütleme nii, et juba hind oli seda ostu väärt. Omanikul käis korra mõte ta romulasse müüa, aga siis hakkas tal ikka kahju autost.:cool: Vedas.

E: Kas tal peab ka armatuuris see käikude tabloo midagi näitama? Kui sinna ise valgust peale lasta, siis ikkagi ei põle seal midagi (C4 on lambiga sinna valgust näidates näha käigud.) Ja huvitab veel see ka, et kui see on 100kW mootor ja passis on lihtsalt bensiin, kas siis puudub kat? V mille poolest see erineb NG motost? See peaks olema KU markeeringuga moto.

Ja küsiks siis üldsuse maitset ka: Kuidas oleks tagumine ots kenam, kas selle antitiivaga v ilma? Ses suhtes, et see auto on praeguses konditsoonis väga hea välimusega, aga see tiib on minuarust veits võõras seal. Tahaks hoida täiesti stiilipuhta originaalina seda, paneks ainult mingi keskmise tumedusega toonkile külgedele. taga on orig rulookardin. Aga see tiib vajab väikest iluravi, samas kui see ära võtta, siis vaja auto aukude suhtes iluravi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 04.01.10 23:22 Tsiteeri


Mõni aeg tagasi soovisid odavate ülalpidamiskuludega autot, eelkõige tahtsid kindlustust odavamaks?
On see nüüd hea valik? Sellega on ju kulud pigem suuremad, kui su 90-ga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Procon-Ten
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.2T 20V q '85 & Audi Q7 3.0TDI '13 & VW Transporter 1.6D '86 & VW Caravelle 2.1 WBX

postitati 05.01.10 00:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Ja küsiks siis üldsuse maitset ka: Kuidas oleks tagumine ots kenam, kas selle antitiivaga v ilma?

Kenam kindlasti ilma tiivata. :)
Muidu tundub täitsa kobe pill :cool:
Minu arvates need originaalmakid on väga stiilsed asjad. Miks mitte sebida mõni töötav gamma selle jvc asemel? Suht soodsalt liigub neid ringi kui vaadata natuke.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 05.01.10 01:42 Tsiteeri


Sigarile ei sobi tiib taha. Välimuselt tegemist väga viisaka autoga, vähemalt neilt piltidelt vaadates. kindlasti lae veel üles pildimaterjali.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 05.01.10 07:45 Tsiteeri


Maitse asi, mulle see tiib küll ei meeldi..
Võin audi gammat pakkuda soodsalt kui soov,SAFE peal aint:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 05.01.10 11:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivipallur
Mõni aeg tagasi soovisid odavate ülalpidamiskuludega autot, eelkõige tahtsid kindlustust odavamaks?
On see nüüd hea valik? Sellega on ju kulud pigem suuremad, kui su 90-ga.


Kuna aga pea poolteist kuud otsimist tulemust ei andnud, siis loobusin sellest mõttest. Valitud sai see auto, hinna, turvalisuse, oma suuruse- suur auto püsib alati paremini teel, automaat + veel mõned põhjused.

Tsitaat:
Algselt postitas: Procon-Ten
Tsitaat:
Ja küsiks siis üldsuse maitset ka: Kuidas oleks tagumine ots kenam, kas selle antitiivaga v ilma?

Kenam kindlasti ilma tiivata. :)
Muidu tundub täitsa kobe pill :cool:
Minu arvates need originaalmakid on väga stiilsed asjad. Miks mitte sebida mõni töötav gamma selle jvc asemel? Suht soodsalt liigub neid ringi kui vaadata natuke.


Gamma puhul ei meeldi see, et kui juba midagi sebima hakata, siis mingi originaal CD-kas. Aga tõsi, Audisse ei sobi midagi peale originaali tegelikult.


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Sigarile ei sobi tiib taha. Välimuselt tegemist väga viisaka autoga, vähemalt neilt piltidelt vaadates. kindlasti lae veel üles pildimaterjali.


Pilte saab siis kui koju lähen, samuti tulebkõigepealt auto lumest ülesse otsida:P

Tsitaat:
Algselt postitas: elmut
Maitse asi, mulle see tiib küll ei meeldi..
Võin audi gammat pakkuda soodsalt kui soov,SAFE peal aint:D


Ei hetkel küll veel midagi ei otsi, kõigepealt auto tehnilised probleemid korda ja siis edasi vaatama.



Seda tiiva asja siis hakkan mõtlema, isenesest luugil roostet ega midagi pole, seega tervet luuki oleks suht mõtetu värvida, aga kuidagi tuleks need augud sel juhul kinni panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
karlson
huviline

Avatar


Registreerunud 01.11.05
Asukoht: Tartu-Elva.
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2,8 Quattro.

postitati 05.01.10 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elmut
Maitse asi, mulle see tiib küll ei meeldi..
Võin audi gammat pakkuda soodsalt kui soov,SAFE peal aint:D
Originaal cd on kõik surnud,mida ma näinud olen.Ja nendelDeltadel ja Gammadel ka suht palju vigu(potekas,kassett ei taha töötada,mälu nupud).+ veel kood peal.


Kogun Eesti esitajate CD plaate!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 05.01.10 15:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karlson
Tsitaat:
Algselt postitas: elmut
Maitse asi, mulle see tiib küll ei meeldi..
Võin audi gammat pakkuda soodsalt kui soov,SAFE peal aint:D
Originaal cd on kõik surnud,mida ma näinud olen.Ja nendelDeltadel ja Gammadel ka suht palju vigu(potekas,kassett ei taha töötada,mälu nupud).+ veel kood peal.
Millistel Audi originaalmakkidel on CD-boxi juhtimine.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 05.01.10 23:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karlson
Tsitaat:
Algselt postitas: elmut
Maitse asi, mulle see tiib küll ei meeldi..
Võin audi gammat pakkuda soodsalt kui soov,SAFE peal aint:D
Originaal cd on kõik surnud,mida ma näinud olen.Ja nendelDeltadel ja Gammadel ka suht palju vigu(potekas,kassett ei taha töötada,mälu nupud).+ veel kood peal.


Et siis ikkagi sobib sinna punase valgusega JVC:D.

Kas hüdrotõukurite ostmisel on hind ka tähtis? Kas vahetamisel vahetatakse kõik 10 v ainult sisselase/väljalase?
On mul õigus, et selle tööga kaasnevad sellised kulud: tõukurid- ca 1k (10tk), klapikambrikaane tihend 200eeki, uus õli koos filtriga ca 400 krooni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 06.01.10 20:58 Tsiteeri


Õlifilter oli 2.3el 70 eeku kuskil, õli ka oma 300 miskine carlube poolsünt. Klapikambri kaane tihend siis nii kallis? Autoosad.ee soovitaks sealt uurida hindasid, ladu24.ee on hinnad ikka väga kirved!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 09.01.10 16:50 Tsiteeri


Nii, täna sai siis auto kallal aega veedetud ja vigu otsida. Ilmesid sellised probleemid:
Tagurpidi käigu tuled ei tööta
Tuledelüliti oli korrodeerunud- korras
Armatuuris ei põlenud ja töödanud kell ja üks pirn- korras
Salongisoojenduse valgustus ei tööta
Käigukastil tähed ei põle
Starteri pendiks on vist katki. Ei lükanud starterit järgi
Elektriline antenn ei jookse sisse-välja.
Soojendusmootor ei käi ringi.

Juurde sai lisatud antenni võimendi

Kas antud mudelil peavad peeglireguleerimis nupud ka põlema?

Ja 21 aastat vanal autol on kaasas originaal tööriistakomplekt:cool:.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 09.01.10 17:13 Tsiteeri


Kas antenn ei tee üldse häält või teeb häält aga ei tõuse üles:)? KUi sul on peeglite lüliti selline, millel valged nooled peal siis selle sisse peaks käima diood pirn. Soojendusmootoril võivad olla harjad läbi või on mingi kaitsme või relee kala. Starterile aitab vahel puualuga pihta löömine-just puualu, sest sepavasar võib osutuda natuke kahjulikuks. Tagurdustulede mitte põlemise pärast vaata üle kõhu alt käigukast, andurisse lähevad 2 juhet, kui üks nendest katki vms siis on viga teada.
Ülejäänud asjadel vaid pirni vahetus:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 12.01.10 20:48 Tsiteeri


Nii, nädalavahetusel selgus, et autol joookseb benatorustik. Nimelt peaks tagasilla tala kohale kinnituma kütuse akumulaator. Mis siis saab kui see vahelt võtta ja ajutiselt nii jättagi? See suht nutuses seisus oma roostese kestaga, teine asi on see, et kas 2.3 Coupe oma hakkab sinna? Või kas 2.5tdi r5 on sellist asja? Nagu ma aru saan, siis lihtsalt on veits pikem käivitus, ja nagunii 30 min peale pidavat rõhk kaduma tal sees.

Lugesin ühte teemat ka, aga enam ei leia. Seal üks klubiline kirjutas, et tal rajaautol vahelt võetud ja mutust ta ei näinud. Kas see klubiline kes selle jutu ära tunneb, kommenteerib, et kas pikema aja peale on midagi muutunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 16.01.10 23:51 Tsiteeri


Taheti siis natuke pildimaterjali:
http://www.upload.ee/image/349213/P1170063.JPG
http://www.upload.ee/image/349214/P1170064.JPG
http://www.upload.ee/image/349216/P1170065.JPG
http://www.upload.ee/image/349217/P1170066.JPG
http://www.upload.ee/image/349220/P1170068.JPG
http://www.upload.ee/image/349221/P1170072.JPG
http://www.upload.ee/image/349223/P1170076.JPG

Lõppu üks pilt vanemate autost millele sai täna Geckod külge liimitud, oleks vaid mul ka see võimalus auga need kleepsud oma autole külge panna:P:
http://www.upload.ee/image/349233/Audi_100_gecko.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 17.01.10 06:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Nii, nädalavahetusel selgus, et autol joookseb benatorustik. Nimelt peaks tagasilla tala kohale kinnituma kütuse akumulaator. Mis siis saab kui see vahelt võtta ja ajutiselt nii jättagi? See suht nutuses seisus oma roostese kestaga, teine asi on see, et kas 2.3 Coupe oma hakkab sinna? Või kas 2.5tdi r5 on sellist asja? Nagu ma aru saan, siis lihtsalt on veits pikem käivitus, ja nagunii 30 min peale pidavat rõhk kaduma tal sees.

Lugesin ühte teemat ka, aga enam ei leia. Seal üks klubiline kirjutas, et tal rajaautol vahelt võetud ja mutust ta ei näinud. Kas see klubiline kes selle jutu ära tunneb, kommenteerib, et kas pikema aja peale on midagi muutunud.
Tavaliselt need rõhuakud surevad aja jooksul.Enda sigaril oli kah see kutu.Mõjutab ainult käivitamist,kuna bena rõhku lihtsalt ei ole.Aga paar korda süüde sisse-välja ja rõhk üleval:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 17.01.10 08:57 Tsiteeri


Krdi haige käigukangi nupp ikka... Jube ebamugav neid nn " pliidinuppe" näppida seal ju.. Endaomal jäi küll kang ette, mis sai koheselt lühemaks tehtud.:cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 17.01.10 20:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Nii, nädalavahetusel selgus, et autol joookseb benatorustik. Nimelt peaks tagasilla tala kohale kinnituma kütuse akumulaator. Mis siis saab kui see vahelt võtta ja ajutiselt nii jättagi? See suht nutuses seisus oma roostese kestaga, teine asi on see, et kas 2.3 Coupe oma hakkab sinna? Või kas 2.5tdi r5 on sellist asja? Nagu ma aru saan, siis lihtsalt on veits pikem käivitus, ja nagunii 30 min peale pidavat rõhk kaduma tal sees.

Lugesin ühte teemat ka, aga enam ei leia. Seal üks klubiline kirjutas, et tal rajaautol vahelt võetud ja mutust ta ei näinud. Kas see klubiline kes selle jutu ära tunneb, kommenteerib, et kas pikema aja peale on midagi muutunud.
Tavaliselt need rõhuakud surevad aja jooksul.Enda sigaril oli kah see kutu.Mõjutab ainult käivitamist,kuna bena rõhku lihtsalt ei ole.Aga paar korda süüde sisse-välja ja rõhk üleval:cool:


Nii, täna sai akumulaator vahelt võetud ja oi kurja, bena toru veel kusagilt puru. Nimelt on puru see toru, mis tuleb pumbast ja läheb motosse. Kas juhtub midagi kui asendada see metallist toru jupp(paagist tagumise rattakoopa servani) kummist bena voolikuga.

Samuti sai pidureid vaadata, eelmine omanik ütles et pidureid üldse pole, aga panin õli sisse, kuna oli jumala kuiv, nüüd pidurid olemas ja ei leki ka kusagilt, huvitav mis eelmine omanik mõtles siis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 17.01.10 20:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elmut
Krdi haige käigukangi nupp ikka... Jube ebamugav neid nn " pliidinuppe" näppida seal ju.. Endaomal jäi küll kang ette, mis sai koheselt lühemaks tehtud.:cool:


Ise vaatasin sama, c4 oli vähe mugavam. Kuidas sa ta lõhemaks tegid? Lõikasid maha ja uus keere peale? V oli sul teise süsteemiga nupp?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  7
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 80.4% - SQL: 19.6%]