Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Miks minu diiselauto (külmaga) normaalselt ei tööta? (Vastuseid: 79 | Vaatamisi: 88449)
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 28.11.10 23:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spool
Aga mul on siuke jutt. Kuna väga tihti autoga ringi ei sõida siis jäi paaki 20 liitri "suvist" kütust. Nüüd kui siin külma tegi paar päeva tagasi (-13,5* näitas hommikul termomeeter), jäin autoga tee peale. Kütus "hangus ära". Vedasin garaazi sooja, puhur põhjaalla (küte soojemaks paagis) ja tuttava isa valas nõksu diisli lisandit mis pidi selle hangumise vastu aitama. Sain siis auto tööle ja lootsin, et nüüd on okei, lisand sees, enam ei hangu ära. Täna oli suurem sõit ees - jäin jälle teepeale. Filter ilmselt umbes seda parafiini löga.

Kas nüüd ongi siis nii, et filtrivahetus + paak kõrini talvist kütust täis on ainuke, mis päästab?

Jah! Filter oleks tulnud juba enne talve ära vahetada -13 ei tohiks küte veel jäässe minna. Idas on hetkel -22. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spool
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 28.11.10 23:15 Tsiteeri


Filter vahetati eelmise omaniku poolt ära juba mõni kuu tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 29.11.10 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spool
Filter vahetati eelmise omaniku poolt ära juba mõni kuu tagasi.

:D
Mina olen parematel aegadel pea iga nädal filtrit vahetanud, väga palju sõltub muidugi filtrist ka.
Kui tõepoolest on suvisest kütusest parafiinid moodustunud (mis nii väikese pakasega ei tundu sugugi loogiline), siis ilma paagi puhastuseta tuleb üsna mitu filtrit järgemööda vahetada.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 04.12.10 08:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spool
Filter vahetati eelmise omaniku poolt ära juba mõni kuu tagasi.

:D See on sama, et "ma pesin juba eile hambad ära, täna pole vaja".

Mul ka selline jama, et vana küte jäi sisse ja hangus. Sõitma hakates sureb mootor välja. Sain auto soojasse garaa˛i, seisis üle ööpäeva. Siis pika käiamise peale sain käima, tiksus kohapeal oma pool tundi - ja sõitma minnes ikka suri välja. Siis seisis veel soojas päevakese, aga sõita ikka ei saa:mad:
Vahepeal proovisin ka uut filtrit, aga muidugi jälle praak, keere tuksis, filtrit külge ei saanudki. Valasin vana tühjaks, täitsin uue diisliga, panin tagasi. Autot normaalselt käima ikka ei saa. Ei teagi, mis saab. Eile õhtul lasin tiksuda oma poolteist tundi. Täna vahetan filtri ära(loodetavasti uus pole jälle praak, viimasel ajal paljudel esinenud) ja siis tahaks sõita ka, krt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 04.12.10 09:45 Tsiteeri


''Mul ka selline jama, et vana küte jäi sisse ja hangus. Sõitma hakates sureb mootor välja. Sain auto soojasse garaa˛i, seisis üle ööpäeva. Siis pika käiamise peale sain käima, tiksus kohapeal oma pool tundi - ja sõitma minnes ikka suri välja. Siis seisis veel soojas päevakese, aga sõita ikka ei saa:mad:
Vahepeal proovisin ka uut filtrit, aga muidugi jälle praak, keere tuksis, filtrit külge ei saanudki. Valasin vana tühjaks, täitsin uue diisliga, panin tagasi. Autot normaalselt käima ikka ei saa. Ei teagi, mis saab. Eile õhtul lasin tiksuda oma poolteist tundi. Täna vahetan filtri ära(loodetavasti uus pole jälle praak, viimasel ajal paljudel esinenud) ja siis tahaks sõita ka, krt. ''

MUl oli just 3 päeva tagasi sama jama...Pool paaki suvist oli sees, filtrite vahetus ei aitand, tühikäigul tiksus aga sõitmiseks sellest ei piisand. Enne muidugi ostsin 30 liitrit talvist kütust juurde ja lisasin sinna 2 liitrit benssu. Aitas paagisisese pumba väljavõtt, see oli ikka paksult parafiiniga koos, puhastasin ära korralikult ja nüüd sõidab teist päeva probleemideta.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 04.12.10 10:55 Tsiteeri


Kust selle paagisisese filtri kätte saab? Pagasiruumis on paagi peal suur kaas, kolme kruviga kinni, juhe läheb sisse. See lahti ja on kõik kättesaadav? Mul tegemist sedaaniga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 04.12.10 11:17 Tsiteeri


See kaan keera kruvidest lahti..eemaldad pistiku..tõstad kõrvale..siis keerad pumba küljest voolikud lahti. Ja siis keerad selle suure plast rõnga lahti mis pumpa kinni hoiab...ma pidin selle lahti keeramiseks lapuku kruvikeerajaga aitama(lööma), kui see lahti siis tõstad pumba välja ette vaatlikult ja seal all on selline plastik sõel mis tuleb ära puhastada. See sõela osa on ka eemaldatav.Filtrit otseselt seal ei ole.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 05.12.10 18:35 Tsiteeri


No nii. Kruvisin siis paagi pealt lahti. Välja tuli taseme andur koos toru ja sõelaga. Ei ole seal mingit pumpa.. Sõel ise oli kergelt mingi lögaga koos, aga lähemal uurimisel selgus, et terve paagi põhi on seda löga täis(parafiin siis vist) ning sõel on lihtsalt seal nii sügaval sees, et kütus ei pääse ligi. Kuna paak oli pilgeni kütust täis, siis läks tükk aega tühjaks saamisega, viimased 7-8 liitrit segasin parafiiniga segamini ja pumpasin selle segu ka välja. Pumpaks sai mootorpaadi mootori kummilohv, millel see pigistatav asi vahel. Nüüd vist tuleb see asi omakorda parafiinist puhtaks saada, muidu on kevadel paadi mootoril hing kinni:)
Paagis oli peale parafiini veel palju muud prahti ja mustust. Tangitud on peamiselt tanklatest, mõnikord harva ka kanistrist, aga siis on alati olnud lehtri sõel ka vahel, niiet see sodi pidi ainult tankuritest tulema...
Kapoti aluse kütusefiltriga on selline lugu, et eelmine, mis poest sain, ei läinud otsa; vahetasin ära, anti uus, ja see uus ka ei lähe otsa! Kohe mitte üldse ei haaku. Nihkatsiga mõõtes on keere sama, filter sama suur, tihendid samad. Mis pull on? Panin jälle vana filtri tagasi ja auto sõidab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raika61
huviline

Avatar


Registreerunud 21.01.07
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 1993 c4 AAT

postitati 07.12.10 21:29 Tsiteeri


:D:o Ups
Masin ei saanud kütust kätte ................
Puhur kapotti alla ja filter soojaks + paaki kütsuelisandit (on üks nn roheline 1liitine kanku/muidugi mitte kogu täis vaid ütleme üks "paras sorts")
Sai käima lasin natuke kohapeal töödata ja ja kähku nestesse "soome Dislat lisama"
Aha jaa sai muidugi piilutud paaki seal oli vedel valge ollus põhjas aga toru ots puhas.......
Siiani sõidab/töötab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 12.12.10 18:10 Tsiteeri


Samalaadse probleemiga ise ka silmitsi oma ühe autoga, paagis suvine küte,küll soome oma aga siiski, hulkusin ise paar nädalat Hamburgis ja auto seisis soomes, nüüd eile hommikul olin suht rõõmus, et käivitus väga hästi, startisin Turust Helsingi poole ja ennäe imet, paari kilomeetri pärast hakkas autol jõud raugema... Läbi häda ja mitme korduva väljasuremise ja taaskäivitamise järal sain sooja garaazi, filter maha- sealt ikka voolas väga erilist valkjat ollust välja, suund Motonetti, sealt uus filter, aga nii jabur kui see ka polnud,asi sinna ei istunud, välimine valts 1-2mm jämedam, vana filter sai ka piisavalt kahjustusi,et seda enam taastada ei õnnestunud, kopp sai ette ja sinnapaika mu auto jäigi ... Nüüd vaja rahulikult mõtelda, kuidas see aparaat sealt sel või järgmisel viisaastakul kätte saada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
utmost
huviline



Registreerunud 26.01.11
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.11 22:04 Tsiteeri


Külmaga käivitades pöörded kõiguvad umbes 950-1050 seda siis kusagil 15 sekundit. Kunagi ammu lugesin foorumist, et põhjuseks võib olla kütusepumpa ladestunud parafiini taoline ollus? Mille eemaldamine lahendaks ka probleemi. Kahjuks ei suuda enam ühtegi vastavat teemat leida.
1.9tdi 96kw.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 26.01.11 22:12 Tsiteeri


96 kw on ju pd mootor ehk siis pumppihustitega.
Lase kuskil juhe järgi panna ning tõenäoliselt saad Sa ka vea teada.
Parafiin tekib kui kütus ei ole hooajale vastav ning nn hangub ning enne võtab ta paagisõela või kütusefiltri kinni kui pumba.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
skiev
huviline



Registreerunud 21.02.11
Kasutaja on eemal


postitati 23.02.11 06:56 Tsiteeri
surve karteris



Suuremate külmadega juhtus selline lugu et hakkas õlivardast õli välja peksma esimene kord ujutas ikka korralikult õnneks mitte niipalju et oleks surve ära kadunud. esmaspäeval enam välja polnud ajanud aga varda oli ikka pesast välja tõstnud. Kontrollisin karteri tuulutust aga sealt liikus õhk normaalselt. rohkem ei oska nagu midagi teha. ja tundub et häda tekib just suuremate külmadega. on kellegil veel juhtunud? või oskab keegi mingit lahendust pakkuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SaashV
huviline

Avatar


Registreerunud 22.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 TDI

postitati 04.02.12 09:41 Tsiteeri


Kuna olen uus diisli omanik siis ka küsimus teile targematele inimestele.
Kui kül ilm on max külm proovida autot käivitada ? kas on tõsi et -25 tark ei käivita diislit ?
Samuti küsimus.siiamaani poolest pöördest niiöelda käivitunud.eile esimene kord sain alles 2 korrast käima.
Kas ma pean midagi juurde panema sellise külmaga oma autole? mingid abivahendid,õlid misiganes ? iga inf hea,sest ei tahaks käiata autot ja pärast teada,et oleks pidanud mingeid lisasid juurde valama.
Ise olen aru saanud kui mootor hea ja käivitub siis pole vaja lisasid,kuid see on oma arusaamine mis ei pruugi õige olla sugugi.
Nii et paluks targematelt sõna :):):)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 04.02.12 10:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SaashV
Kuna olen uus diisli omanik siis ka küsimus teile targematele inimestele.
Kui kül ilm on max külm proovida autot käivitada ? kas on tõsi et -25 tark ei käivita diislit ?
Samuti küsimus.siiamaani poolest pöördest niiöelda käivitunud.eile esimene kord sain alles 2 korrast käima.
Kas ma pean midagi juurde panema sellise külmaga oma autole? mingid abivahendid,õlid misiganes ? iga inf hea,sest ei tahaks käiata autot ja pärast teada,et oleks pidanud mingeid lisasid juurde valama.
Ise olen aru saanud kui mootor hea ja käivitub siis pole vaja lisasid,kuid see on oma arusaamine mis ei pruugi õige olla sugugi.
Nii et paluks targematelt sõna :):):)


Kui mootor ja aku korras siis anna aga minna. Minul eelmisel aastal oli iga ilmaga paugupill - sellel aastal tuleb aga akut vahetada. Kui külma 25+ siis 200 m kaugusele poodi minekuks pole tõesti mõtet käima panna - muudel juhtudel kasuta ikka:cool: Eelmisel aastal ei kasutanud ühtegi kütuselisandit, eile panin esimest korda kütuselisandit mis peaks külmakindlust tõstma - aga jah, väsinud akuga see ei aita:D


Parem surra seistes kui elada põlvili
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SaashV
huviline

Avatar


Registreerunud 22.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 TDI

postitati 04.02.12 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hannespoiss
Tsitaat:
Algselt postitas: SaashV
Kuna olen uus diisli omanik siis ka küsimus teile targematele inimestele.
Kui kül ilm on max külm proovida autot käivitada ? kas on tõsi et -25 tark ei käivita diislit ?
Samuti küsimus.siiamaani poolest pöördest niiöelda käivitunud.eile esimene kord sain alles 2 korrast käima.
Kas ma pean midagi juurde panema sellise külmaga oma autole? mingid abivahendid,õlid misiganes ? iga inf hea,sest ei tahaks käiata autot ja pärast teada,et oleks pidanud mingeid lisasid juurde valama.
Ise olen aru saanud kui mootor hea ja käivitub siis pole vaja lisasid,kuid see on oma arusaamine mis ei pruugi õige olla sugugi.
Nii et paluks targematelt sõna :):):)


Kui mootor ja aku korras siis anna aga minna. Minul eelmisel aastal oli iga ilmaga paugupill - sellel aastal tuleb aga akut vahetada. Kui külma 25+ siis 200 m kaugusele poodi minekuks pole tõesti mõtet käima panna - muudel juhtudel kasuta ikka:cool: Eelmisel aastal ei kasutanud ühtegi kütuselisandit, eile panin esimest korda kütuselisandit mis peaks külmakindlust tõstma - aga jah, väsinud akuga see ei aita:D


Mõtlen,et peaks ka selle kütuselisandi igaksjuhuks panema sellise pakasega ? Oskad ehk mainida mis nimega see on ? Muidu väga hea teada,et pole päris piirangut siis.Lasen õhtul auto korralikult soojaks ära enne kui liigutan:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.02.12 12:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SaashV
Mõtlen,et peaks ka selle kütuselisandi igaksjuhuks panema sellise pakasega ?

Küsi sealt, kust kütust ostad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 04.02.12 15:44 Tsiteeri


Ei ole mingit kütuselisandit tarvis kui on ikka normaalne kütus. Mulle on jäänud mulje, et õli mõjub külmal ajal hästi, nii pumba tervisele kui ka käivitumist soodustavalt, osad siin kasutavad ntx 2 taktilise õli, külmaga võiks ehk pisut rohkem panna, samas eks mistahes lisandite kasutamine on ikka omal vastutusel.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SaashV
huviline

Avatar


Registreerunud 22.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 TDI

postitati 04.02.12 22:07 Tsiteeri


Juhtus hoopis nii,et käima ei saanud.Proovisin mingi 3 korda päeval.Kuulsin vastu vaid kuidas aku hakkas piinlema.Nüüd paar h tagasi sai proovitud veel ja tundub,et peab homme aku laadima panema.Oleks pidanud eile vähe rohkem liikuma autoga,seisis pmst eilsest hommikust saadik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 04.02.12 23:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Ei ole mingit kütuselisandit tarvis kui on ikka normaalne kütus. Mulle on jäänud mulje, et õli mõjub külmal ajal hästi, nii pumba tervisele kui ka käivitumist soodustavalt, osad siin kasutavad ntx 2 taktilise õli, külmaga võiks ehk pisut rohkem panna, samas eks mistahes lisandite kasutamine on ikka omal vastutusel.


Pumpihustitega mootoritel ei ole soovitatav kahetaktilist õli jällegi kasutada.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 05.02.12 00:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A4Audi
Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Ei ole mingit kütuselisandit tarvis kui on ikka normaalne kütus. Mulle on jäänud mulje, et õli mõjub külmal ajal hästi, nii pumba tervisele kui ka käivitumist soodustavalt, osad siin kasutavad ntx 2 taktilise õli, külmaga võiks ehk pisut rohkem panna, samas eks mistahes lisandite kasutamine on ikka omal vastutusel.


Pumpihustitega mootoritel ei ole soovitatav kahetaktilist õli jällegi kasutada.


Ma mitte mingil juhul ei usu, et ka pumppihustiga mootori puhul väike (paar protsenti tähendab vaid liitrit paagitäie kohta) õlilisand midagi halba suudaks korda saata. Pigem vastupidi. St enamus selliseid arvamusi ongi pelgalt arvamused.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SaashV
huviline

Avatar


Registreerunud 22.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 TDI

postitati 05.02.12 13:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Ma mitte mingil juhul ei usu, et ka pumppihustiga mootori puhul väike (paar protsenti tähendab vaid liitrit paagitäie kohta) õlilisand midagi halba suudaks korda saata. Pigem vastupidi. St enamus selliseid arvamusi ongi pelgalt arvamused.


Kuulsin täna sama! 1.9TDI omanik ütles paneb 2 taktilist õli peale tankimist juurde ,et pidi abiks olema hästi sellise pakasega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 05.02.12 14:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: A4Audi
Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Ei ole mingit kütuselisandit tarvis kui on ikka normaalne kütus. Mulle on jäänud mulje, et õli mõjub külmal ajal hästi, nii pumba tervisele kui ka käivitumist soodustavalt, osad siin kasutavad ntx 2 taktilise õli, külmaga võiks ehk pisut rohkem panna, samas eks mistahes lisandite kasutamine on ikka omal vastutusel.


Pumpihustitega mootoritel ei ole soovitatav kahetaktilist õli jällegi kasutada.


Ma mitte mingil juhul ei usu, et ka pumppihustiga mootori puhul väike (paar protsenti tähendab vaid liitrit paagitäie kohta) õlilisand midagi halba suudaks korda saata. Pigem vastupidi. St enamus selliseid arvamusi ongi pelgalt arvamused.


Eks ta nii ole jah, nii palju kui on inimesi, nii palju on ka erinevaid arvamusi... olen piisavalt näinud ära praagatanud ja mitte korralikult pihustavaid pumppihusteid... vaevalt, et kahetaktilise õli kasuks tuleb nii külmaga, teadupärast õli osakesed on kütuse osakestest suuremad... eks igaüks teeb oma otsused ise.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 05.02.12 15:01 Tsiteeri


Probleemiks pole ei "osakeste":D suurus ega ka viskkoossus vaid ebapiisavad määrimisomadused, eriti sellise külmaga.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 05.02.12 15:16 Tsiteeri


Mida sa pumppihusti juures õliga määrid?


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.9% - SQL: 27.1%]