Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: C5 2.5 v6 110kw ei lähe külmaga käima (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 6023)
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 21.12.09 17:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: patroly61
Keerasin kaks eelsüüteküünalt maha, mõlemalt poolt keskmised, testisin akupealt, kuid kumbki ei toiminud. Ei läinud isegi soojaks mu meelest, hoidsin küll mingi 20 sek korraga, aga ei midagi. Rohkem praegu maha kakkuma ei hakanud, ostan kõik uued. Vaatasin veel seda, et mõlemal küünlal oli keere kannatada saanud. Keerasin küll nii tasapisi meelitades edasi-tagasi, kas poleks pidanud meelitama, äkki see rikkus keerme ära ?


Sa siis enne ei kontrollinud küünlaid? Se esimene asi mida vaadata kui ei käivitu. 2 mitte töötavat küünalt on juba piisav, et raskelt käima läheks. Sul sel neid arvatavasti rohkem läbi. Ja küünalt välja keerates ikka meelitades muidu võib juhtuda et vaja kaas maha võtta. Korra hea meel, et hakas liikuma siis avastad, et ots jäi alla vot siis on jama. Lase mingit head peent õli ka vahele kui liigutad või seda poldi vabastajat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juunior01
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.09 21:28 Tsiteeri


Suht väike võimalus, aga äkki asi akus? Ise ostsin pisut üle aasta tagasi Saksast sama masina ja nüüd enne talve ei tahtnud enam käima minna. Tuli välja, et see endine aku seal juba kiviajast peal. Ime, et nii kaua üldse vastu oli pidanud. Sai uus ostetud ja kõik toimib nagu peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
patroly61
huviline



Registreerunud 24.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.09 06:23 Tsiteeri


kuid ma ju proovisin kahte eelsüüteküünalt, nii aku pealt, kui laadija pealt, ei midagi. Aku näitab 12.9V, sellest peaks piisama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 22.12.09 12:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: patroly61
kuid ma ju proovisin kahte eelsüüteküünalt, nii aku pealt, kui laadija pealt, ei midagi. Aku näitab 12.9V, sellest peaks piisama.

Junior ei viitsin vast posti lõpuni lugeda! Vaheta küünlad ära muidugi. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juunior01
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.09 17:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: patroly61
kuid ma ju proovisin kahte eelsüüteküünalt, nii aku pealt, kui laadija pealt, ei midagi. Aku näitab 12.9V, sellest peaks piisama.

Junior ei viitsin vast posti lõpuni lugeda! Vaheta küünlad ära muidugi. ;)


Vabandan, minu viga jah! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
patroly61
huviline



Registreerunud 24.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 23.12.09 07:31 Tsiteeri


Ok! Saab tehtud! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nofear7
Bännitud



Registreerunud 24.12.09
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.09 22:23 Tsiteeri


minu autol oli 3 küünalt läbi väljas -22 5-6 sek starterit ja käis. sai siis äravahetatud ja nüüd piisab poolest pöördest:)
kontrollisin neid tavalise tagatule pirniga üks ots aku + klemmi peale teisest juhtmega eelsüüte küünla pea peale kui pirn süttis oli korras kui ei läinud siis läbi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
patroly61
huviline



Registreerunud 24.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.10 09:50 Tsiteeri


kõik 6 küünalt vahetatud ja käivitub poole pöörde pealt, niisiis jah alati võiks alustada sellest, et kas kõik küünlad toimivad. Testisin vanu küünlaid, nendest 2 töötasid, ime et ma selle auto üldse -20 käima sain


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audikene
huviline



Registreerunud 05.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.11 15:02 Tsiteeri


täna siis öösel oli vist -20 kanti külma ja autot päeval -12 juures käima ei saa. käiasin juba nii, et aku pinge oli 8 V laadisin vahepeal akut ja päike paistis pikalt autole kapotile ja ikka ei miskit. annan 3x eelsüüteküünlaid, keeran võtit, starter hakkab käima, lööb selle punase õlikannu märgise põlema aga käima ei lähe. õli muidu novembris vahetatud, miski 5W 40 või 30. tase on normis. kütuse jamadega ju vähemalt lubakski.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.7% - SQL: 46.3%]