Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Rooli keerates krudiseb. (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 4201)
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 30.06.04 16:50 Tsiteeri
Rooli keerates krudiseb.



Mure selline, et kui tasa keerad rooli, siis mingi krudin sees kusagil amordi puksi all, on kogemust kellelgi sellega ning oskab äkki keegi nõu anda, kuidas sellest viginast lahti saada. Auto siis 100 -91 2,8.
Lasin ka silikonõli sellele puksile , aga ei mingit muutust. Sõitu nagu ei sega, aga ebameeldiv heli ikkagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 30.06.04 16:55 Tsiteeri


Kas ainult ühele poole keerates on see krutin kuulda?
Minu meelest teeb sellist häält poolass, kui läbi on, sry kui väga puusse panin;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 30.06.04 17:01 Tsiteeri


Minu masinal ka juba pikemat aega mingi imelik krudin või ragin rooli keerates. Ja pole siiamaani aru saanud mis seda häält teeb. Ka amordi tugilaagrid on vahepeal vahetatud, ei miskit. Kahtlustaks roolilatti, aga???


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 30.06.04 17:03 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=6797&page=1#pid55796

Ehk abiks:cool:


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 30.06.04 17:26 Tsiteeri


mul kriuksus nagu vanker, sarniir kurat läbi ,kuiv oli 2 kuud ja surnud,karantii alla läks:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 30.06.04 17:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Rallymees
Kas ainult ühele poole keerates on see krutin kuulda?
Minu meelest teeb sellist häält poolass, kui läbi on, sry kui väga puusse panin;)

Eip mõlemale poole keerates, aga krudin on ainult siis , kui tasakesti keerad rooli, kui kiiremini keerata on vaikus. Sarniirid ja rooliotsad on ok.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 30.06.04 21:58 Tsiteeri


mul on ka sarnane jama viimased 2-3 nädalat.. ja mul annab tunda ainult vasakule keerates... mitte krudin vaid nagu kägin rohkem.. või noh krudin-kägin
roolivõim korras, ja õli on pool aastat seisnud sees ilma et grammigi kadund oleks. kägin ise tundub ka tulevat just seal juhipoolsest nurgast, ehk siis sealtpoolt kuhupoole keeratakse.

hetkel pole veel viga tuvastanud, sai küll kuulatud ka katsutud jne, eks peab veel uurima, rooliotstesse ja sarniiridesse õli sisse süstima ja vaatama


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 30.06.04 22:15 Tsiteeri


ühel tuttaval tegi amort sellist häält:P

või oli see seal peal asetsev porikaitse ei mäleta enam aga igastahes oli kala midagi seal amordiga:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 30.06.04 22:37 Tsiteeri


mul sama värk käib üks krigid-krudin. seda on ainult siis kuulda kui kohapeal rooli keerata ja hääl tueb mõlemale poole rooli keerstes. häält on kuulda vaid salongis mootori juures pole midagi kuulda kuna mootori hääl on valjem.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.9% - SQL: 59.1%]